City Security S.A.

Opinie o City Security S.A.

adam 2016-06-26 15:52:37
fe' chłopaki pisali o składkach, że chyba nie są odprowadzane ale to nie problem by zadzwonić do zusu i zapytać. Miałem podobną sytuację, miałem umowę a pracodawca nie odprowadzał składek przez parę miesiecy, ale oni mają jakiś czas na zgłoszenie pracownika
Kwas 2016-06-26 16:31:28
Z tąd się wzięła że brakuje miejscowych z pozwoleniami na broń.
I muszą ściągać ludzi nawet z pod ukraińskiej granicy!
Zatarg 2016-06-26 16:53:50
No powiem Ci, że trochę rozwalające jest to co powiedziałeś, ale przecież ma być tylko lepiej podobno
Kwas 2016-06-26 18:18:54
@fghd jak już pisałem wcześniej, w postach poniżej w jednostkach wojskowych w Grudziądzu najemnikom z odległych miast płacą 14 zł netto plus hotele!

A nam miejscowym 8 a dowódcom 9!

Problemem jest brak miejscowych z pozwoleniami na broń!
armia 2016-06-26 18:30:46
w sumie stawki macie niezłe jak 7.5 netto na ochronie
Kwas 2016-06-26 21:24:27
Adam piszesz że wystarczy zadzwonić i Ci powiedzą w ZUSie czy odprowadzane są składki?
Jak ja do ZUSU dzwoniłem to kazali mi przyjechać osobiście, napisać prośbę o wystawienie zaświadczenia i potem jeszcze czekałem prawie dwa tygodnie.
Z tym że to było parę lat temu. Nie wiem jak teraz jest.
qanna 2016-06-26 21:51:26
musi nastąpić w takim razie liberalizacja prawa do posiadania broni i będzie lepiej. ja osobiście takiego nie posiadam jeszcze, ciekawe czY będzie mi ono potrzebne na stanowisku dowódcy zmiany ochrony w Łodzi. w końcu tio ma być tylko obiekt handlowy ale kto to wie...
vs 2016-06-26 21:53:25
ludziska przeciez jest lepiej. składki są odprowadzane - sam sprwdzałem, znajomi z jw mówią to samo.
@zatarg, jesli chcesz zarabaic wiecej niz teraz, to co za problem widzisz? zrob sobie dodatkowe uprawnienia. przede wszystkim te na pozowlenie na bron, i po problemie. lepiej bedzie ci sie zylo. to nie moze byc takie trudne...:)
erf 2016-06-27 17:43:12
no tak to pewnie jak piszecie ze wynagrodzenie jest zalezne od miesjca w ktorym sie pracuje no i zapewne tez od tego jakie ma sie kwalifikacje tutaj :)
Kwas 2016-06-27 22:01:26
Najważniejsze że płacą. Wypłata się zgadza i jest na czas. I chociaż mam te 8 zł/h a tamci 14 to nic. Bo ja swoje 12 godzin odwale i idę do domu a taki najemnik jest przewożony na inny obiekt na następne 12 godzin.
Adam M. 2016-06-29 09:52:34
Nie jestem pracownikiem, ale kontrahentem, którego spotkała nieprzyjemność rozmowy z pracownikami ochrony. Nie wiem do jakiego stopnia można oszukiwać ludzi, ale tak nie powinno się robić. Zgaduję, że lwia część opinii wynika z PR City Security, a reszta to zwyczajnie pracownicy JW, będącymi oczkami w głowie firmy, nie mniej sytuacja jak zostaje tutaj przedstawiona nie jest tak klarowna i ładna. Pracownik ochrony przychodzi do mnie do biura i codziennie nagabuje mnie czy zapłaciłem za fakturę, za ochronę, bo On (pracownik ochrony) nie otrzymał wypłaty pomimo, że jest już blisko dziesiąty dzień od obowiązującego pracodawcę terminu wypłaty wynagrodzenia. Niestety, ale na podstawie tego punktu nie mogę polecić takiej firmy.
Kwas 2016-06-29 15:17:58
Ale w JW w Grudziądzu płacą na czas.
tymianek 2016-06-30 20:23:23
a sądzicie że opłaca się prace w tej firmie w Łodzi podejmować teraz jako opiekun galerii kasjer? widze jest rekrutacja
Kwas 2016-07-04 11:23:47
A co wy myślicie że inne firmy są takie żetelne?!

Dostałem ostatnio rozliczenie z ZUSu z poprzedniej firmy odprowadzali miesięcznie niecałe dwa złote!!!
Marek 2016-07-04 13:00:36
Pracownik ochrony widzę jest potrzebny, zastanawiam się jakie tutaj są stawki, czy niskie czy trochę wyższe, bo jestem bardzo bardzo ciekawy o co chodzi
Kwas 2016-07-04 19:52:11
Zależy gdzie.
adam 2016-07-04 20:06:13
Kwas' a jaką miałeś umowę, ile godzin pracowałeś w miesiacu? Może faktycznie wybierz sie do firmy i najpier z nimi tą kwestię ustal bo może nastapił jakiś błąd, może czasmi tak się zdarzyć nie to bym ich bronił, a potem udaj się do zusu może tak coś pomogą jak masz racje
Kwas 2016-07-05 04:12:39
Miałem zlecenie. Ale to było za 2015 jeszcze przed obowiązkiem "ozusowania".
No ale to i tak mało odprowadzali.

Ja byłem w ZUSie. Powiedzieli mi że to się liczy.
Nawet jakby płacili symboliczną " złotówkę " to by się liczyło.
Tylko wiadomo jaka to będzie emerytura!

Chociaż suma-sumarum biorą pod uwagę składki z najlepszych 10 lat.
adam 2016-07-05 11:17:25
Kwaa' to skoro w Zusie powiedziweli Ci, ze za mało to co oni nic z tym nie zrobią? Przecież to nie żadne przedawnienie i wszytsko można jeszcze udowodnic, wiec dlaczego dają im spokój i ty też pdpuszczasz?
Kwas 2016-07-05 17:50:54
To było przed zmianami w "ozusowaniu".

Pytałem się czy nie można wnieść sprawy o ewentualną spłatę wyrównania składek.
A ona do mnie że to było przed wprowadzeniem ustawy o ozusowaniu i że nic nie można zrobić.
edf 2016-07-05 21:08:16
poszukiwany jest takze opiekun galerii/ kasjer w Łodzi w ogłoszeniu napisali ze praca w godz 9-17 a oferowana stawka 6zl /h na rękę jest takze oferowana umowa zlecenie, ale wymagana tez jest podstawowa znajomosc j.angielskiego i obslugi komputera.
Pracownik 2016-07-06 05:27:38
Niestety szczątkowy nic się nie zmieniło zapytaj w ZUSIE !
karol 2016-07-06 09:20:21
@edf no powiem Ci, że te wymagania to nie są wcale wygórowane. Teraz obsługa komputera czy znajomość angielskiego to podstawa w jakiejkolwiek pracy. Pytanie ile tu można zarobić na takim stanowisku...?
Witek 2016-07-08 11:14:26
No tak, przecież takie czasy, nawet na kasie wymagania takie mają. Co się dziwić.
haha 2016-07-08 13:38:40
Umowa zlecenia wcale nie jest taką złą opcją, bo składki za pracownika są normalnie odprowadzane. Ciekawe tylko czy wypłata normalnie jest terminowa, wiecie?
fifi 2016-07-08 22:45:16
Wczoraj sejm uchwalił stawkę minimalną 12 zł i 13 po waloryzacji, wreszcie! ciekawe jak się do tego zastosują, ja robię za 8 zł na godzinę.
Kwas 2016-07-09 07:16:45
12, 13 zł brutto. Na rękę to jest 8.70 - 9.70 zł na godzinę!
Szału nie ma!
karol 2016-07-09 10:38:07
Nie wiadomo jakie @Witek? Bez przesady na kasie musisz mieć co najwyżej średnie albo zasadnicze wykształcenie i znajomość kompa, nie przesadzajmy
Leon 2016-07-10 14:04:06
Gdzie indziej masz po 6 zet na godzine, tu jest calkiem ok
adam 2016-07-10 14:08:18
To nie tylko oni mają teraz takie stawki, wiec to chyba standard wszedzie.
pakerwe 2016-07-11 09:35:19
ale gdzie indziej tyle dostaniesz jako pracownik ochrony fizycznej i to bez licencji? jak na Zieloną Górę to świetna opocja
tomek 2016-07-11 11:04:24
Witam .CZy może ktoś pracował lub pracuje w Jabłonce koło Zakopanego.Jakie tam warunki .
chlip 2016-07-11 12:21:29
Pewnie tak @adam, bo zobacz, że są nawet jakieś premie do tego. Zobacz, że i tak cały czas pokazują się u nich jakieś oferty pracy, choć sam chętnie bym się załapał na pracownika ochrony w Kielcach bo i tak wypłata jest terminowa. Wiecie tylko czy dorzucają jakieś socjale?
rekomenduje 2016-07-12 23:49:03
zus rozsyła ile składek i na jaka kwote firma odprowadziła do zusu jest to kwota 13- 14 złotych miesiecznie trzeba z tej firmy uciekać symulacja emerytury to jakieś 400 zł to jest robota dobra dla emerytów
ando 2016-07-13 10:22:41
@chlip ale mam nadzieję że wiesz że umowa zlecenia. Stawka 6,50 netto
ochrona 2016-07-13 23:00:01
Do rekomenduje, ja u siebie widzę na logowaniu do ZUS stawkę na ubezpieczenie emerytalne 226 zł miesięcznie, nie wiem jak jest ze składkami zdrowotnymi.
ula 2016-07-14 11:27:40
Pracownik ochrony fizycznej bez licencji jest u nich potrzebny? no to jak jest z tą licencją, potem ją się wyrabia czy co?
Kwas 2016-07-14 21:10:40
Od 2014 już nie ma licencji.
Teraz robisz kurs i po kursie jesteś kwalifikowanym pracownikiem ochrony z wpisem na listę w Wojewódzkiej Komendzie Policji.
Pozwolenie na broń robisz osobno. Ale żeby otrzymać pozwolenie na broń musisz zaliczyć egzamin praktyczny i strzelenia z różnego typu broni. Nie łatwo zrobić to pozwolenie.
Ale u nas w Grudziądzu potrzebują z samymi kwalifikacjami na biuro przepustek do jednostek wojskowych.
Więc jak jesteś z okolic to zapraszam.
Same kwalifikacje (bez pozwolenia na broń) można można zrobić już za 800 zł.
ert 2016-07-14 21:33:19
@ula nie wiem bo jest tez praca ogolnie jako opiekun galerii/ kasjer w Łodzi z ogloszenia wynika ze praca w godz 9-17. Stawka 6zl /h na rękę, umowa zlecenie wymagana jest tutaj podstawowa znajomosc j.angielskiego i obslugi komputera wiec standardowo..
stan 2016-07-15 00:20:30
to chyba chodzi o składki odprowadzone za 2015 rok tez dostałem takie pismo i kwoty sa bardzo zblizone
ctryna 2016-07-15 10:27:53
Skoro zapewnione są zarobki na poziomie 6zł @ert, to nie jest tak źle, bo przecież i tak dorzucają do tego jeszcze odpowiednie socjale. Ciekawe, że wypłata jest również terminowa. bo dostawać o czasie wynagrodzenie to nie tak źle. A jakie dają tutaj socjale?
ochrona 2016-07-16 22:57:58
Chodzi o ten rok, takie mam odprowadzane.
Alak 2016-07-16 23:18:23
Powiem Wam, że Pracownik ochrony fizycznej bez licencji ma najwyższe chyba pensje w rejonie tutaj w firmie, bardzo dobrze to moim zdaniem wygląda, ja bardzo polecam spróbować, wiem, ze dużo osób tak gada, ale ja naprawdę bym Wam nic nie ściemnił, pozdro
Ochroniarz 2016-07-17 11:12:20
City Security jak najbardziej odprowadza składki ale moi drodzy weźcie pod uwagę że druga umowa jest podpisywana z (GRUFE) tam sprawdzcie czy macie odprowadzane składki bo przez tę spółkę otrzymujecie większość wynagrodzenia która jest ustawowo oskładkowana do płacy minimalnej a nie płacą praktycznie nic będziecie niemile zaskoczeni.
adam 2016-07-17 11:19:52
Chyba na odwrót, jak masz licencje to masz wiecej. A skoro piszesz, ze dobrze wygladaja pensje to wiesz ile arabia taki ochroniarz? podjerzewam, ze chyba nie. Branża ochroniarska dobrze płatna nie jest nawet jak masz jakies spore doswiadczenie, popytaj chłopaków.
Ochroniarz 2016-07-17 14:46:55
Zgadzam się u nas jest tak samo tragedia......
Maro 2016-07-17 14:58:04
Pracownik ochrony fizycznej bez licencji ma tutaj nawet nie głupie watrunki, pomijając oczywiście to, że generalnie sama praca w tym zawodzie nie jest jakoś super płatna, to tutaj można się super dogadać
Kwas 2016-07-23 12:44:26
Do kolegów wartowników z Grudziądza.
Od sierpnia w Jednostkach wojskowych wszyscy miejscowi którzy nie mają emerytury jak chcą dostaną umowę o pracę.
Zapraszamy!
Poldek 2016-07-23 20:28:48
Zastanawiam się tak naprawde czym się różnią pracownicy ochrony bez licencji i tymi z licencji czy pensje mają jakieś inne, albo czy jest możliwość dorobić sobie jeśli tak jest, albo czy inne obiekty się ochrania?
Kwas 2016-07-24 09:46:46
Teraz już nie ma licencji. Jest wpis w KWP na listę kwalifikowanych pracowników ochrony. Robisz kurs i jesteś kwalifikowany.
Jako kwalifikowany jesteś dopuszczony do posiadania podczas pełnienia służby środków przymusu bezpośredniego (gaz, kajdanki, tonfa, paralizator).
Jako kwalifikowany możesz pracować w sądzie, prokuraturze oraz w jednostce wojskowej na biurze przepustek.
A dodatkowo jak zrobisz pozwolenie na broń to możesz pracować jako wartownik w jednostce wojskowej, możesz jeździć w grupie interwencyjnej albo konwoju.
Jeżeli chodzi o płacę to nie ma wielkiej różnicy.
Dlatego bardzo mało ludzi robi teraz te uprawnienia.
Zostaw swoją opinię o City Security S.A. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie City Security S.A.