Kochański Zięba & Partners

2 Dodaj merytoryczną opinię

Nasze Wartości

Prowadzona przez nas obsługa opiera się na pięciu filarach:

• Innowacyjność – KZP należy do grona najbardziej innowacyjnych firm prawniczych. Oferując Klientom nowatorskie rozwiązania czy pionierskie usługi nasza firma wyznacza standardy świadczenia usług prawnych w Polsce.
  • Jakość – nieodłączny atrybut naszych usług. Stale ją kontrolujemy i staramy się utrzymywać na najwyższym poziomie, jednocześnie wciąż ulepszając sposób, w jaki obsługujemy Klientów.
  • Relacje – KZP przykłada najwyższą wagę do nawiązywania, utrzymywania oraz rozwijania relacji z Klientami. Ich jakość przekłada się na owocną współpracę i zadowolenie naszych Klientów. Osoba odpowiedzialna za obsługę Klientów regularnie przeprowadza spotkania poświęcone między innymi bliższemu poznaniu ich działalności, celów biznesowych, planów i ewentualnych problemów, z jakimi się borykają.
  • Wiedza – nasza wiedza nie ogranicza się jedynie do znajomości przepisów prawa. Staramy się poznać branże, trendy oraz rynki, na których działają nasi Klienci. Zawsze uwzględniamy klimat gospodarczy, polityczny oraz inne czynniki mające wpływ na prowadzenie działalności gospodarczej.
  • Proaktywność – nie oczekujemy biernie na zlecenia. Dzięki wiedzy, znajomości działalności poszczególnych Klientów, rozeznaniu w rynku prawnicy KZP są proaktywni. Zawsze staramy się przewidywać potencjalne problemy przed ich pojawieniem się. Takie podejście pozwala skutecznie i racjonalnie udzielać Klientom porad, chronić przed ryzykami niejednokrotnie generując oszczędności w długoterminowej perspektywie.

Podsumowując, oferta KZP znacznie wykracza poza standardowe ramy obsługi prawnej.

www.kochanski.pl

Kochański Zięba & Partners