Ventor

Misja

Misją Ventor jest oferowanie usług zapewniających solidność i profesjonalizm wykonywanych działań oraz kompleksową realizację powierzonych jej inwestycji, zarówno dotyczących sfery budowlanej jak i wzajemnych relacji pracowników, pracodawcy oraz klientów. Poprzez nieustanny rozwój oraz indywidualne podejście do klienta Firma świadczy w pełni profesjonalne
i zgodne z oczekiwaniami usługi. Będąc wiernym zasadzie biznesowej uczciwości przedsiębiorstwo zapewnia bezpieczeństwo zarówno pracownikom jak i kontrahentom na wszystkich etapach realizacji projektów. Polityka jakości Firmy realizowana jest poprzez:

• pewność działania, operatywność i partnerskie stosunki we współpracy z Klientami, Dostawcami, Podwykonawcami i innymi stronami zainteresowanymi,

• obserwację rynku oraz reagowanie na potrzeby, opinie i oczekiwania zgłaszane przez naszych obecnych i potencjalnych Klientów,

• egzekwowanie odpowiedniej jakości usług oraz spełniania wymagań jakościowych, środowiskowych i bhp od naszych Podwykonawców,

• stosowanie w naszej działalności wyrobów o najwyższej jakości, bezpiecznych, przyjaznych dla środowiska, nabywanych u kwalifikowanych Dostawców uznanych na rynku krajowym
    i zagranicznym,

• terminowe wykonywanie zadań powierzonych przez Klientów,

• zapewnienie odpowiednich zasobów i dobór środków zapewniających bezpieczną pracę,

• kształtowanie pozytywnej atmosfery pracy,

• zapewnienie pracownikom możliwości podnoszenia kwalifikacji i umiejętności zawodowych,
    a także zwiększenie świadomości pracowników w zakresie wymagań jakościowych oraz bezpiecznego wykonywania pracy, m.in. przez system szkoleń i motywacji,

• monitorowanie, przegląd, weryfikowanie i okresową ocenę skuteczności i adekwatności przyjętej polityki stanowiącej ramy do corocznie zakładanych mierzalnych celów, oraz przykładanie wagi, aby wszyscy pracownicy byli informowani i rozumieli politykę
    i wynikające z niej cele, a tym samym przyczyniali się do jej urzeczywistniania, poprzez należyte wykonywanie swoich powierzonych obowiązków i uprawnień.

Dodatkową, wysoką jakość oferowanych przez firmę Ventor usług potwierdza, wprowadzony przez nas, system audytów wewnętrznych, mających na celu zapewnienie planowego, systematycznego i niezależnego badania zgodności i efektywności systemu zarządzania jakości w Ventor w zakresie spełniania wymagań normy ISO i innych założeń i celów systemu oraz dokumentowanie powyższych działań. Certyfikowany system jakości wdrożony w organizacji zmapowany został tak aby najwyższe kierownictwo Firmy miało pewność, iż świadczone usługi -
w zakresie rekrutacji i wynajmu personelu - były na najwyższym poziomie.

Również polityka BHP stanowi bardzo ważny element strategii działania i opiera się na haśle: „Bezpieczeństwo przede wszystkim”. Jej nadrzędnym celem jest troska o pracownika na każdym szczeblu – bez względu na to, jakie stanowisko zajmuje i jak długo jest członkiem zespołu. Poprzez wypracowanie właściwych postaw i sposobu postępowania Firma nie tylko zyskuje przewagę rynkową i staje się coraz bardziej konkurencyjna, ale przede wszystkim stwarza przyjazne
i bezpieczne warunki pracy.