ABRA

Kraków

Opinie o ABRA

Do nowicjusz 2015-03-05 09:21:50
Daj spokój z franczyzą ! Z kilkunastu sklepów zostało tylko kilka. Nie wpadaj w długi - szkoda życia!.
uryna 2015-04-30 01:44:03
NIe wiem jak inni, ale ja już mam gotowy senariusz na życie innych. Ciekawe co łączyło dobre czasy w tej firmie z teraźniejszością bo odnoszę wrażenie że nie wiele...
klient 2015-06-02 15:19:10
to jest pacanie portal dla pracowników - a takowe żale wylewaj na forach dla konsumentów ( nic dziwnego ze nikt nie odbiera telefonu od "odwrotnie inteligentnych" :)
ps. klient nasz pan - to hasło z bangladeszu ;)
janek 2015-06-05 18:55:24
jest praca w Kołobrzegu! http://www.nuzle.pl/kierownik-sklepu-kolobrzeg-kolobrzeg,16809996 zobaczcie sami jak ktoś się nadaje na kierownika sklpeu to nie ma co się zastanwiać, naprawde. Dają super warunki no i umowe o prace nawet, wiec jeśli kto ma smykałkę do handlu to naprawde warto moim zdaniem...
były 2015-07-19 17:58:50
Pracowałem w firmie, na stanowisku kierownika, to co się podobało to na pewno wpływ na to co się dzieje w firmie, nie jest to korporacja, praca na przeczekanie, bo nawet przy wyrobieniu wydawki w ponad 115 % za pensje nie da się żyć, nie ma dużego cisnienia na sprzeadaż, więc jeżeli chcesz mieć pracę w której nie musisz zostawać dużej, chcesz mieć spokój i jakąś stabilizację to praca w Abrze jest dla Ciebie, jeżeli chcesz zarobić przyzwoite pieniądze, nie wysyłaj tam CV,pozdrawiam
jaga 2015-07-21 03:39:08
Właśni taki abra ma dla mnie duży plus,to że nie jest korporacją, bo ja szczerze mówiąc w korporacji sam odnaleźć się nie potrafię, dla mnie wychodzi tam taki typowy wyścig szczurów i wtedy nie jest to praca dla mnie. A brak korporacji w Abra jest dla mnie atrakcyjny. Szkoda tylko że pieniądze nie są atrakcyjne...
Cane Corso 2015-10-03 20:16:59
ABRA meble jest typową, zrobioną po polsku "Korporacją". w bardziej [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nej firmie nigdy nie pracowałem.

Jakikolwiek czas poświęcony tej firmie jest czasem straconym.

Tylko dla desperatów.
w3e4rty 2015-10-03 23:43:50
a wiecie może coś na temat aktualnych ofert pracy w firmie ABRA, bo ja nic w internecie ostatnio nie widziałem a pamiętam że jakiś czas temu potrzebowali pracowników do zatrudnienia na stanowisko sprzedawcy, kasjera, pracownika technicznego, chętnie podjąłbym tak pracę u nich w firmie na jakimś stanowisku..
Matuszczok 2015-10-04 16:48:38
Marne zarobki . Nie Polecam!!!
pord 2015-11-03 13:07:13
@Matuszczok, zarobki wcale nie takie marne. W sensie wiadomo, że nie kokosy, ale wydaje mi się, że zarobki są dobrze dopasowane do stanowiska pracy zawsze w Abra. Teraz szukają dużo osób i dużo ofert pracy jest w internecie do nich. Wystarczy tylko poszukać. No i nie ma wyścigu szczurów w pracy a to ważne.
pakosz 2015-11-03 16:15:07
Witam Was. Słyszałem już o tym , że w firmie z kasą nie jest wcale tak tragicznie, ale interesuje mnie jak wygląda sytuacja z przyrządami, urządzeniami które firma proponuje. Jakiej są jakości? @matuszczok oczywiście dla każdego co innego znaczy dobra kasa... Oczywiście jako sprzedawcy nie spodziewajcie się trójki z przodu
były pracownik 2015-11-03 19:44:26
Co masz na myśli pisząc "przyrządy, urządzenia"?
Hcvh 2015-11-10 19:04:20
Hej wszystkim ja też akurat całkiem niedawno natknęłam się na oferty pracy od nich..zaciekawiła mnie ta dotyczącą stanowiska kierownika sklepu obowiązki to realizacja planów sprzedażowych, zarządzanie załogą oraz ekspozycją, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku. Oferujemy umowę o pracę na pełny etat, podstawę + prowizję od sprzedaży oraz pakiet medyczny
Był 2015-11-11 20:35:11
PaKosz kierownicy tam też niech niespodziewaja się trójki z przodu
lolek 2015-11-12 22:39:24
@Hcvh najlepsze jet to, że podstawą zatrudnienia jest tutaj umowa o pracę, a pakiet medyczny umili zatrudnienie u nich.
lisna 2015-11-15 03:20:34
na niektórych ogłoszeniach - nie wiem czy wiecie prawie zupełnie nie ma wzroku zawiesić. idąc do firmy spodzeiwałem się większej mobilizacji na podstawowego klienta
szyszka 2015-11-17 12:39:20
@lisna to zależy może dnia i lokalizacji. ale dla mnie liczy się rekrutacja. ja chcę do nich do agentów nieruchomości w stolicy ale ciekawe czemu tylko oferta dla pań
Rafał 2015-12-14 16:05:03
Wymagania : robisz wszystko za minimum krajowe ,Totalne dno ! nie polecam
były 2015-12-14 19:13:11
O czym Ty piszesz? Jacy agenci nieruchomości w stolicy? Chyba Ci się firmy pomyliły...
roa 2015-12-14 19:16:06
@Rafał, a skąd masz takie kiepskie zdanie o nich? Wydaje mi się, ze jako pracownik techniczny to stawki są naparwde dobre, bo ok 2000 - 3000 zł masz na reke.
ffg 2015-12-15 10:51:25
@roa bzdura totalna. Pracownik techniczny i 2000 - 3000 zł na ręke??
45t 2015-12-30 02:00:05
no no widzialem ze spora rekrutacja nadal u nich w firmie trwa..mozna aplikowac na przyklad na stanowisko kierownika sklepu albo pracownika technicznego
pakosz 2016-01-20 20:50:53
no to prawda, chociaż ostatnimi czasy to tak naprawdę głównie poszukują sprzedawców. Jest chociazby oferta z Bełchatowa. Spokojna , średno płatna praca .
soola 2016-02-11 15:27:09
tak samo zastnawiam się nad pracą jako Pracownik Techniczny Szczecinek co o tym myślicie, warto? bo tutaj z tego co widze to chyba studentów też zatrudniają.
jsi 2016-02-16 17:49:46
Jeżeli poszukują studentów @soola to tylko zaocznych, bo jednak studiując dziennie nie wyrobisz raczej tych 40 godzin tygodniowo, a takie są wymagania, chyba, że jakoś sobie grafik dostosujesz.
koziol 2016-02-23 20:20:03
są szanse na elastyczne godziny pracy, zwłaszcza, ze markety abra są całkiem długo otwarte więc to na pewno dobra praca również dla studentów, zapewniają zniżki dla pracowników :)
Kamilek 2016-03-04 16:51:03
No pewnie nie ma dużych problemów z elastycznymi godzinami pracy, w szczególności na stanowisku sprzedawcy. No a do tego jeszcze dochodzi fakt, że zatrudniają na umowę o pracę. Jak dla mnie to duży plus.
mix 2016-03-13 12:02:03
taki sprzedawca na pewno ma spory zespół pracowników obok, więc grafiki układa się dowolnie. Według mnie to dobrze o firmie świadczy z tą umową @Kamilek
Rafal 2016-04-09 17:34:27
mówie o stanowisku Sprzedawcy
delk 2016-04-12 12:22:03
rafał, nie wiem jak teraz sytuacja wygląda ale widziałem że pod koniec marca potrzebowali właśnie sprzedawców. Podobno dająumowy o pracę ale nie wszystkim tylko tym którzty sie specjlanie o to posarają.
czia 2016-05-11 21:37:35
@delk teraz też potrzebują i szukają sprzedawców. I rzeczywiście warunki są takie jak piszesz, a może nawet lepiej. Jest stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, pakiet usług medycznych w prywatnej placówce, wynagrodzenie (podstawa + premia od osiąganych wyników) a nawet szkolenia i możliwość rozwoju.
byly pracownik, 2016-06-19 17:24:03
Napisze najkrocej jak sie da. Robisz wszystko, sprzedaz, sprzatanie , magazyn, wydawanie. za najniższą krajową. Co ugrasz to Twoje. Wydawka to 50 tys netto ( za to masz 0 zł)
premia 0- 300(maks) na to trzeba 3 TIRY-y mebli sprzedać i wydać MIESIECZNIE !! Powodzenia. Odszedłem tam po kilku latach , bo praca dla desperatów.
ala 2016-06-19 21:53:16
ofert pracy widzę, że mają od groma zastawnaim sie tylko czy faktycznie jest u nich umowa?
Ghu 2016-06-29 16:01:36
Ja słyszałem że podobno dają kierownikom aneksy i robią prezenty w postaci podwyżek to decyzja naczelnego wodza?
ala 2016-06-29 16:11:44
Chyba w wiekszosci takich firm czy obuwniczych czy odzieżowych są tego typu prezenty, wieć to bardzo uprzejmie a premie zawsze udaje sie wyrabiać
Rozgoryczona 2016-06-29 18:54:35
Pracownicy Abry ! Czy możemy poruszyć temat urlopów w Abrze? W tej firmie ludzi traktuje się "przedmiotowo" . Najpierw obiecuje się urlopy, a potem nie pozwala się z nich korzystać ! A wszystko to pomysł Pani dyrektor Renaty G. , która notabene korzysta z urlopów w okresie wakacji. Czy z naszych pensji stać nas na wycieczki zagraniczne poza sezonem? Mam nadzieję że zgadzacie się ze mną- to co dzieje się w tej firmie przez rządy w/w Pani przechodzi ludzkie pojęcie ! Proszę pracowników o wpisy... Rozgoryczona.
w3e4rty 2016-06-29 22:19:09
@ala no wlansie tez jestem ciekaw jak to z tymi premiami wygalda czy sa oferowane na kazdym stanowisku
fifi 2016-06-30 08:41:41
To nie jest pomysł Pani Renaty - od kiedy pamiętam był zakaz korzystania z urlopów w czasie wakacji i w grudniu. Wtedy jest największy ruch i sklepy po prostu muszą mieć obsadę. Z Renatą pracowałam długo i zawsze uważałam ją za najlepszę regionalną (bo takie stanowisko wtedy miała).
Jingiel 2016-06-30 11:42:01
Specjalista ds. sprzedaży kontraktowej – handlowiec czy on dostaje samochód bez limitu kilometrów i czy dostaje telefon komórkowy czy może praca nie jest taka dojazdowa jak mi się wydaje? Aczkolwiek chyba powinna być prawda? Tak mi się wydaje w sumie
cfv 2016-07-02 18:01:52
@Jingiel podjrzewam ze tak chociaz mysle ze to moze byc w ogloszeniu w sumie napisane na ten temat..
maciek 2016-07-07 15:35:39
nie wiem kto pracuje w rekrutacji abry... ale jak można dawać ogłoszenia z błędami i to notorycznie
wer 2016-07-07 16:07:36
@maciek ale o jakie konkretnie ogloszenie Ci konkretnie chodzi? kazde zawiera inne informacje na pewno
zimek 2016-07-10 19:46:32
Kierownik sklepu jakie zarobki ? Otwieraja sklep w Zambrowie jestem zainteresowany tam pracowac. Czy warto ? Jakie minusy jakie plusy ?
toja 2016-07-10 19:50:19
@zimek ale wiesz, że aby dostać się do pracy na takim stanowisku trzeba spełniać ściśle określone wymagania? Trzeba przede wszystkim mieć już doświadczenie
Janek 2016-08-06 08:25:24
Witam.Również pracuję na magazynie.Od jakiegoś czasu irytuje mnie ,że są dni w których mam czas ale zupełnie nie mam co robić a potem przychodzi dostawa i np sporo nowych mebli na ekspozycję i to wszystko na wczoraj.Do tego wydawanie towaru i wpychanie np dużych materacy do osobówek bo ludziom szkoda na transport.Trzeba się tylko użerać z idiotami.Składam meble na sklep a ludzie psują np szafy przesuwane bo targają bez rozumu.Generalnie nie polecam.Zmieniam pracę bo drugie dziecko w drodze.
ala 2016-08-06 09:06:03
a nie masz jakiejs mozliwosc podwyzki czy awansu tam? skoro pracownicy pracuja po kilka lat to skzoda by zaklad takie cenione osoby tracil
Tomek 2016-08-16 22:04:31
Z tego co wiem wynagrodzenie za pracę na magazynie jest identyczne dla wszystkich czy ktoś pracuje rok czy 7 lat. Może ktoś potwierdzić ? Obecnie 2 brutto
janek 2016-08-17 10:21:46
Sprzedawca Gorzów Wielkopolski - Abra S.A - takie ogłoszenie widziałem.
Poznań 2016-08-18 20:16:36
za moich czasów zarabiały dziewczyny po 4000 w w jednym z większych sklepów u nas w malutkim najwięcej wyciągnęłam 2700 ale to był rok może 2010 a teraz to nie wiem ale wyscig szczurów był bo prowizja od sprzedaży indywidualnej i takie wizytówki się dawało opowiedzcie coś jak jest teraz
mila 2016-08-18 20:19:15
a teraz jak kolego sytuacja wygląda własnie z prowizjami od sprzedaży indywidualnej? nadal to funkcjonuje?
Zostaw swoją opinię o ABRA - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ABRA