Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Global Work Sp.zo.o

Pracowałeś w firmie Global Work Sp.zo.o i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
sporo info - 2014-09-02 12:33:35 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
no a nie możesz szkocie tutaj nic napisać ;> nie wiem czy można tak zadzwonić do firmy i oni tak wszystko od razu ujawnią. ja z doświadczenia wiem, że takie procesy to raczje ukryte są, żęby konkurencja nie wiedziała co i jak. Mnie to najbardziej kasa intersuje na takim stanowisku. reszta jest jakoś do przeżycia - dlatego napiszcie jaka kasa?
zdjecie uzytkownika
barf - 2014-09-26 19:18:42 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
dam 8tysiecy za prace w norwegi jako monter izolacji
zdjecie uzytkownika
dasz? - 2014-09-28 02:16:43 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
jak to dasz? jakis to ma związek z globalworkiem ? jak tak oferujesz to może jakieś szczegóły... np to ile godzin dziennie pracy na jak dlugo gdzie dokladnie w norwegii...duzo na pewno jest rzeczy ktore powinny zostac powiedziane. a przede wszystkim brakuje jednego - konkretnego kontaktu do osoby
zdjecie uzytkownika
barf - 2014-09-28 09:57:45 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
przynajmniej na rok pracy w Norwegi w systemie dwa na dwa lub dwa na trzy tygodnie pracy nr telefonu ( usunięte przez administratora )
zdjecie uzytkownika
nickolas - 2014-10-05 16:23:43 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Odpowiedź na: [kono - 2014-08-29 14:34:59]:
Może to być Karsto w Norwegii jest to rafineria gazu Statoil. Naprawdę pracuje się tam [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] eby się tam dostac musisz zdać Test komputerowy poźniej zostaje ci site test. Wiem bo tam pracuje
zdjecie uzytkownika
praca - 2014-10-13 04:21:45 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
@nickolas to skoro tam pracujesz to napisz jeszcze coś wiecej o samych warunkach pracy, ciekawi mnie jak to wygląda od strony pracownika. Tak właściwie to co na tymteście komputereowym jest? Pewnie nie tak łatwo go zdać. chciałem właśnie jechać do norwegii bo ostatnio czytałem na blogu jednym, że tam na prawdędobrze można zaoszczędzić.
zdjecie uzytkownika
nickolas - 2014-10-13 22:04:37 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [praca - 2014-10-13 04:21:45]:
Warunki pracy są na bardzo wysokim poziomie. Mamy bardzo restrykcyjne BHP. Wszędzie są inspektorzy HMS to BHP. Statoil nie pozwoli sobie na jakieś niedociągnięcia. Czas pracy jest przestrzegany, trzeba przestrzegać przerw bo jak nie to dostaniesz warringa i raport. Jak przestrzega się zasad to nic Ci nie bedzie. Musisz używać rękawic, specjalnych kombinezonów, w zależności Co robisz zawsze musisz przemyślec swoją pracę i zminimalizować zagrożenia. Język angielski jest wymaganym minimum chyba że znasz norweski. O testach nie mogę nic napisać ale Masz 3 próby i nie możesz się pomylić na alarmach. Jak to wszystko zdasz to dasz sobie radę. Ogólnie to robota ruszy tam raczej od nowego roku. Może coś będzie w grudniu
zdjecie uzytkownika
Kierw - 2014-10-28 12:13:09 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Praca w Norwegii jest bardzo kusząca mozna zarobic dobre pieniadze. Jedyny minus jaki zauwazam to, rozłąka z bliskimi. Dla kazdego jest to minus, z kim bym nie rozmawial, czy z ludzmi, ktorzy przyjechali do Polski pracowac z zagranicy czy samemu bedąc w pracy zagranica. No ale przsynajmniej wiadomo za co się pracuje :)
zdjecie uzytkownika
karsto - 2014-12-02 20:08:45 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
hej,kiedy ta robota na Karsto?
zdjecie uzytkownika
Stachu - 2014-12-07 16:57:30 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Ciezki site test , QC pilnuje jakosci
ale trzeba sobie radzic byli tez tacy co kontrakt przelazili , kurs na komputerach banał
slyszalem o nowym site test jest na niego 5 dni po 7,5 h
foamglass + blocha
zdjecie uzytkownika
nickolas - 2014-12-17 21:48:47 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Robota na Karsto ma ruszyć od lutego. Chociaż izolatorzy już tam robią
zdjecie uzytkownika
beny - 2014-12-21 09:17:41 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
A orientuje sie ktos jaka rotacja tam bedzie na Karsto
zdjecie uzytkownika
szkot - 2014-12-22 10:44:04 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
jeszcze nie wiadomo..
zdjecie uzytkownika
szkot - 2015-01-30 13:59:13 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [beny - 2014-12-21 09:17:41]:
12-9 jurz ruszyla
zdjecie uzytkownika
superizoler - 2015-01-30 16:58:00 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Do wszystkich którzy marzą o załapaniu się na projekt KARSTO !!!
Wszyscy pseudofachowcy z j.angielskim nie mają szans aby przejść sitest na nowym modelu i przy bardzo skrupulatnej ocenie nowego QC z KAEFERA szkoda waszego czasu. Wjazd na projekt mają pierwszeństwo byli pracownicy BEERENBERGA na Karsto czyli byłego PROJEKTPARTNERA którzy aktualnie sa zatrudnieni w firmie IMO Offshore AS i która to firma już podpisała kontrakt na dostarczenie około 40 swoich pracowników na projekt !!!
Załapiesię jeszcze kilkanaście osób z GLOBALA ale na pewno nikt przypadkowy !!!
zdjecie uzytkownika
superizoler - 2015-01-30 17:15:16 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Aha zapomniałem jeszcze dodać, że na Karsto wchodzi również STS GRUPPEN AS z byłymi pracownikami PROSJEKTPARTNERA na tym projekcie tylko ,że to litwińcy wszyscy z FAGBREFAMI !!!
Czy jeszcze jakieś pytania !!!
zdjecie uzytkownika
superizoler - 2015-01-30 17:24:56 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
ale żeby nie wiało zbytnio pesymizmem mam również dobrą wiadomość dla tych którzy już zwątpili. Otóż z Norwegii zostały wyrzucone KRAPKOWICE !!!
VENTOR przejął ich projekt na EGERSUNDZIE i będzie potrzebował dużo ludzi bez angielskiego. Tak więc wszyscy na Ventor !!! Tylko co to za firma ?
zdjecie uzytkownika
hiper_izoler - 2015-01-30 19:47:21 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Ventor firma miodzio,a Multiserwis sam się de facto wyrzucił z Norwegii.
zdjecie uzytkownika
dydy - 2015-02-10 13:51:10 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
niestety koledzy dzwonilem do firmy ventor dwa razy w przeciagu 2 tygodni nic nie maja, a jak juz cos maja to mowi babka ze wystarczaja im ci ludzie co sa juz sprawdzeni i pracowali dla nich
zdjecie uzytkownika
vibowit - 2015-02-28 11:41:55 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [superizoler - 2015-01-30 17:24:56]:
jakoś Multiserwis dalej pracuje w Egersundzie dopiero wstałem po nocnej zmianie
zdjecie uzytkownika
janek - 2015-03-02 17:23:46 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
to to skad te dziwne opinie się wzięły? a jaka jest atmosfera w Global Work Sp.zo.o jeśli chodzi o pacownikóe, tez takie dziwne plotki krążą czy nie? widziałem od nich fajną oferte pracy na Site Managera, wiecie moz ejak w praktyce wygląda praca osoby zatrudnionej na tym stanowisku? Pomóżcie prosze.
zdjecie uzytkownika
marek - 2015-03-22 08:59:29 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Znajac sie troche na robocie ale nie znajac jezyka angielskiego czy jest szansa na zatrudnienie w firmie-NORWEGII-czytajac posty doszedlem do wniosku ze liczy sie tylko jezyk czy ktos normalny moglby potwierdzic lub zaprzeczyc
zdjecie uzytkownika
bron - 2015-03-22 14:56:22 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Firma GLOBAL WORK powstała w czerwcu 2007 będąc odpowiedzią na rosnące potrzeby rynku w zakresie technicznych zawodów specjalistycznych. Ich usytowanie w Zabrzu dodatkowo pomaga im na łatwość w wyłapywaniu specjalistów z poszczególnych branż. A wiadomo , że w tej części kraju chętnych do pracy technicznej nie brakuje
zdjecie uzytkownika
Luiz - 2015-04-07 20:16:25 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Rzeczywiście ulokowanie takiej firmy na terenie Śląska wydaje się być strzałem w dziesiątkę chociaż nieco dalej mieszkający na zachód pewnie nie zastanawiają się za wiele tylko wyjeżdżają za granicę do Niemiec. Ciężko się dziwić, skoro zarobki są zupełnie nieporównywalne. Ale powracając do tematu - jakiś sukces w global work jest możliwy do odniesienia?
zdjecie uzytkownika
nickolas - 2015-04-14 21:25:13 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [marek - 2015-03-22 08:59:29]:
Głównie język, pozniej lata pracy i norsok 501 chyba ze masz faga to wszystko zmienia. Chociaż już na jezyk angielski krzywo patrzą
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Global Work Sp.zo.o

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy Global Work Sp.zo.o?
Zadaj pytanie