Profil firmy Samudera Electronics

Obserwuj
Dodaj opinię

Opinie o Samudera Electronics

a Co wy ludzie?? 2012-06-18 13:01:07
co wy chcecie od samudery?? to że wąsik i cała reszta to banda [usunięte przez moderatora] .... to jedno ale sama praca jest fajna :) co prawda koreance sie spinaja ale walic ich i robic swoje
samudera 2012-06-19 12:33:29
wszyscy narzekają ale odejść nie chcą,były -są i będą durne [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] y w każdym zakładzie gdzie tylko oczerniać i plotkować potrafią,ale pracą nie umiały się zająć-to do Ciebie Just......pozdrawiam szaleńców
GARRY 2012-06-20 00:02:15
A JA TAM [usunięte przez moderatora]!! ROBIĘ SWOJE I RESZTA MNIE WALI. JEDNYM WPUSZCZAM, DRUGIM WYPUSZCZAM. A LUDZIE TAM SĄ, BO GDZIE MAJĄ IŚĆ, JAK TA NASZA KOCHANA UNIA DAŁA NAM BEZROBOCIE???
Mecyk 2012-06-20 00:05:55
Co prawdo siano małe płacą, ale lepsze to niż siedzieć w domu i nie mieć nic!:)
melek 2012-06-21 15:27:17
W [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ach wam się przewraca a to dlatego,że macie za dużo czasu i ... [usunięte przez moderatora] co wam ślina na język przyniesie.Jak jest Wam tak niedobrze i co poniektórzy są Beee to startujcie do innych zakładów produkcyjnych a gwarantuje Wam,że [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] y będziecie mieć zapieczone od roboty.Ludzie trochę więcej wyobrazni i inteligencji.
prawda 2012-06-25 16:47:43
Dokładnie- a w Samuderze większość tej całej "elity" nie posiada wykształcenia.. a przecież powinny tym wszystkim zarządzać ludzie na poziomie a nie jakieś [usunięte przez moderatora] bez wykształcenia, wychowania, kultury i umiejętności - potrafiący tylko dawać się Koreańczykom. Ludzie gdzie wasza godność??
Czesiek ( Lee Chun Jae ) 2012-07-10 11:32:56
Ja tam prace dobrze wspominam. Nie było zadnego mobbingu. Szef jest cudowny. Polecam!!! Niepowtarzalna atmosfera i wyjątkowi ludzie. [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Polska i kielbasa!!!
szczyt głupoty 2012-07-10 13:52:26
od kiedy Czesiek tak dobrze pisze po polsku? Trochę ktoś przesadził... on zna tylko słowa: "mało", "cicho", "szybko" i " [usunięte przez moderatora]***" z tego co się orientuje on już "u siebie" w Korei. A dlaczego? bo też już nie wytrzymywał w samuderze.
gonza 2012-07-12 10:37:01
dzięki za komentarze!!! też was [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
brak słów 2012-07-13 17:30:48
widze że co niektórzy nie mogą znaleźć innej pracy po samuderze i nudzą sie,powodzenia
nick nick 2012-07-13 22:40:21
co wy się tej Anki czepiacie.. musi taka być jaka jest bo jej stary dobrą stawkę zaproponował.. każdy by z was tak się zachowywał.. przecież ona ludzi nie zwalnia (od tego są inni). A Paweł.... może jemu też dobrze płacą :D A [usunięte przez moderatora].... hm ona po prostu lubi jak coś się w firmie dzieje.
wons 2012-07-15 14:43:02
droga aniu, nie którzy nie musza pracowac :P z, wystarczy ze inni za niego pracuja:P [usunięte przez moderatora] w naszej społecznosc nie brakuje
Wojtek 2012-07-26 23:35:16
Masakra co tutaj ludzie piszą.
mm 2012-07-28 15:20:42
faktycznie nie zaciekawie tam jest.

chociaż pare ludzi się dzięki tym opiniom się oszczędzi.

pozdrawiam szukających pracy :D
nowa 2012-09-06 19:32:33
Ale co tam jest tylko jedna liderka co o niej piszecie czy jeszcze sa jakies pytam bo chce isc tam do pracy i sie troche obawiam po waszych komentach
ww 2012-09-10 21:18:59
nie no jest ich całe gniazdo :D :D nie martw się.. agencyjną pierwszą umowę dostajesz na bodajże tydzień albo dwa- wytrzymasz... potem najwyżej nie podpiszesz kolejnej ;) Idź i sama się przekonaj! Może samudera się w końcu za siebie wzięła, w co niestety wątpię.. ;)
szaleniec 2012-09-24 14:50:23
życzę powodzenia tym, którzy chcą pracować w tym zasyfiałym [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] u... rzygać się chce tą całą \'\'firmą\'\' i ludźmi, którzy tam pracują...
szuuu 2012-10-02 20:05:57
Cała ta firma to po prostu jeden wielki niewypał.... Koreańczycy won do siebie!!!!
qqqqqqqqq 2012-10-22 06:22:59
ej weźcie już zejdźcie wszyscy z tej firmy.. co Wam tam nie pasuje?? Koreańców to tam już w ogóle nie ma. Atmosfera jest ok. Mi tam wesoło cały czas. Może tylko zarobki małe.. ale nie ukrywajmy.. gdzie indziej jest o wiele cięższa praca.. i nie wiem po co zwalacie wine za wszystko co Wam nie pasuje na [usunięte przez moderatora]? Może Wam się poprostu nie chciało pracować??? Już tam pracuje jakiś czas i paru nierobów się przewinęło przez ten zakład ;p
Także pozdro nieroby-oby tak dalej ;p
romcio 2012-11-16 17:12:29
zgadzam się napędzała tam wszystko,ale od niedawna jest ktoś lepszy,bije ją na głowe!!!!
agula 2012-11-19 17:51:53
romcio - 2012-11-16 17:12:29

to wszystko to nic przy całej mafii rozdzielającej kable :) kable tylko dla wybranych a raczej dla wybranej. trzeba nie mieć sumienia, żeby zabierać dodatkowy zarobek zarabiającym minimalną krajową. pazerność ludzka nie zna granic.
KARETKA PO PSYCHOLI 2012-11-30 17:13:35
Pani kierownik rozłoży się na krześle i pasuje a robić nie ma komu;D I co to ona nie powie że ludzie się opierniczają i nie robią a ona co??? To dopiero jest [usunięte przez moderatora]. Łazi w tą i we wte i nie wie co ze sobą ma zrobić, to tu coś przesunie, to tu przeniesie z kąta w kąt i JAKI W TYM CEL MA????;D [usunięte przez moderatora]
Basia 2012-12-10 09:02:11
W tej firmie nadaje sie tylko na kierownika [usunięte przez moderatora] bo jest to osoba ktora ten zaklad od poczatku wprowadzała i gdyby nie ona to ten zakład by padł na ryj.A najwazniejsze co to za ludzmi szla w ogien i zawsze byla gotowa kłocic sie ze starym.Stary nigdy nie docenial dobrych pracowników i dlatego w firmie zosatli [usunięte przez moderatora],sprzedawczyki.To co najgorsze moze byc!!![usunięte przez moderatora]
blee 2013-01-04 20:16:13
Gdyby p. [usunięte przez moderatora] zarządzała tą firmą to zasililibyśmy urząd pracy. No ale o czym my tu piszemy nie ma to jak schlebiać sobie samemu i się dowartościowywać :) [usunięte przez moderatora]
hahaha 2013-03-15 19:29:39
jeden wielki syf...ludzie-jeden dla drugiego swinia
praca w miare,szkoda ze ci co stoja wyżej (kierowniczka,lider)to dno...
[usunięte przez moderatora]
ja 2013-04-26 21:00:51
WOLNOŚĆ (usunięte przez administratora) SŁOWA!! ;) PO TO POWSTAŁA STRONA, ŻEBY PISAĆ CO SIĘ MYŚLI, NARA ;)
Gosc 2013-05-07 14:34:16
Ludzie podajcie namiary tel. do biura
gość 2013-05-07 15:16:58
71-7337693 proszę bardzo!!!!!!!!!!
pdkkd 2013-05-09 20:04:47
W tej firmie to jedni biora pieniadze za PRACE a drudzy za prace na 1 zmianie bo na innych sciemniaja... prawda jest to ze jedni (usunięte przez administratora),a drudzy sie obijaja... MASAKRA
hhhnassadsias 2013-05-20 13:35:43
dokladnie... nastepnym "pracownikiem miesiaca" zostanie kolejny nierob jak miesiac kwiecien ;D... wspolczuje ludzia ktorzy jeszcze tam pracuja...oleee
byly 2013-05-28 17:55:36
NIEROBY GORA
JFKU 2013-05-28 19:50:09
Co zrobić, takie życie. Nikt nie mówił, ze będzie lekko :D
robin 2013-08-07 20:17:22
wy co to piszecie to za przeproszeniem dno! nie podoba się zwolnijcie się a nie czekacie chyba na awans hehe napiszcie po prostu wypowiedzenie a nie oczerniacie ludzi którzy robią co do nich należy (usunięte przez administratora)
pracuś 2013-09-09 20:42:56
pracowałem w samuderze i takiej sielanki jak tam to nie widziałem w żadnym innym zakładzie. Można się (usunięte przez administratora), spóźniać notorycznie (usunięte przez administratora)
2013-09-10 11:51:20
a ja idę za radą pewnego kolegi ,Dziękuje bardzo za 3-letnią współpracę,ludzie byli cudowni,wyrozumiali,bardzo inteligentni,interesowali się co prawda wszystkimi tylko nie swoimi tyłkami,ale taki jest już nasz polski naród .Życzę powodzenia nierobom o których tak tu fajnie piszecie,Wszyscy jesteście jednakowi.
Norin 2013-11-30 12:55:14
Nadal w Samudera Electronics taka sielanka, czy kierownictwo stało się bardziej rygorystyczne? Jak tam z premiami?
Aaa 2013-12-07 20:34:30
Nie ma co juz o tej firmie pisac...koniec samudery,zostaly tylko nieliczni ktorzy malo robili,niech teraz zasuwaja i na wzajem sie "zjadaja" bo ich falszywosc dopiero teraz bedzie widoczna ...OLE!!!!!!!!!!
tork 2013-12-23 20:57:08
Jak to koniec samudera electronics? Ludzie odeszli masowo, nie szukają nowych? Czemu mieli takie problemy, skoro poprzednie posty były w miare ok?
torgal 2014-05-30 16:17:10
Kiepsko takie rzeczy czytać, spodziewałem się, że w Samudera Electronics jednak było chociaz trochę lepiej, chyba, że to konkurencja takie rzeczy wymyśla.
mnbvcxz 2015-01-20 18:52:14
a dla mnie może ktoś napisac jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej u nich,jak wykorzystać swoją szansę i zrobić dobre wrażenie na pracodawcy? o czym pamiętać, jakich pytań się spodziewać? Pomożecie z tym i z kwestią dotyczącą wynagrodzenia? .Jak jest na dzień dzisiejszy,jak można opisać atmosferę pracy w firmie ?
lolo 2015-02-08 13:13:31
póki co na Twoim miejscu nie interesowałbym się , aż tak bardzo pracą tutaj bo z tego co się orientuje to nie posiadają oni w Samuderze żadnych nowych ofert pracy. Po za tym fakt jest taki , że przy sprzedaży podzespołów elektronicznych nie potrzeba jakiejś masy pracowników, więc pewie też zatrudnień nie planują
kimbo 2015-04-16 03:03:53
zgadza się @lolo. W oławie ogólnie trudno jest o jakąkolwiek pracę , a już tym bardziej teraz Samuderze. Nie wiem czemu , ale od pewnego czasu rzeczywiście cisza w tym temacie
Powanga 2015-04-30 06:21:16
Podpowiedzcie mi jakiego typu sprzęty elektroniczne tworzy samudera, bo przyznam szczerze jestem nieco skonsternowany tym co tutaj mogę przeczytać o tym pracodawcy.
Wlodi 2015-10-08 18:05:45
Popieram
oskar 2015-10-08 21:45:09
Pewnie, że branża jest skomplikowana, ale samudera dobrze radzi sobie na rynku, przecież już tyle czasu się utrzymują. Na pewno nie ma aż takiej rotacji tak jak się podnoszą głosy na forum. Widocznie dobrze u nich jest, skoro nie pojawiło się ostatnio żadne ogłoszenie pracy, na pewno i tak warto zastanowić się nad zatrudnieniem u nich.
Pauli 2015-10-09 17:56:07
Lipa :(
kwarc 2015-11-09 22:56:56
@Pauli, a możesz napisac coś więcej, bo taka Lipa zbyt wiele nie mówi, nie wiadomo nawet, czy rzeczywiście pracowałes w Samudera Electronics, czy może byłeś jakims klientem, a to dość istotna informacja. W ogóle szukają oni teraz ludzi do pracy, możecie poradzić, gdzie szukac od nich ogłoszeń? Pozdrawiam.
hslnslkj 2016-04-06 17:36:11
ja też @kwarc przeglądam oferty i niestety nadal nic od nich nie widze a trzeba powiedzieć że minęło już praktycznie pół roku od kiedy ty szukałeś.
yes 2016-05-08 08:21:04
Najlepszym dowodem na to, że sie teraz u nich dobrze dzieje jest to, że po prostu nie pokazują się żadne oferty pracy. To doskonały dowód na to, że atmosfera w pracy rzeczywiście wszystkim dopisuje teraz.
Zostaw swoją opinię
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Samudera Electronics