Logowanie dla kandydatów/kursantów

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie

Profil firmy: Kredyty-chwilowki

zdjecie uzytkownika
Magda - 2015-03-01 21:45:17 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Staram sie o prace na biurze w Tychach czy ktoś moze mi więcej powiedzieć na temat (usunięte przez administratora) ? Z tego co słyszałam to (usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
... - 2015-03-02 22:07:33 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Czy ktoś moze mi udzielić więcej inf na temat kierownika oddziału biura w Tychach na ulicy budowlanych, chodzi mi o panią Martę
zdjecie uzytkownika
kala - 2015-03-04 21:02:02 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
może jakieś info o regionalnej z mawieckiego ktoś coś wie?
zdjecie uzytkownika
lodek - 2015-03-04 21:32:31 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (4)
Milczą wszyscy co do kierownika oddziału. Ktoś może za to podpowie jak sie pracuje konsultantom na infolinii, bo telefonicznie również sprzedają swoje kredyty, prawda? Ja chętnie podjęłabym taką pracę ale boję się, ze trzeba będzie męczyć sie z niezadowolonymi klientami, którzy będą mieli pretensje co do spłat pożyczek. Zdarzają sie wogóle takie rzeczy?
zdjecie uzytkownika
gość - 2015-03-07 08:22:40 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Co chcesz wiedzieć o kierowniku z mazowieckiego (usunięte przez administratora) ???
zdjecie uzytkownika
gosc - 2015-03-07 22:15:56 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Ta kierlwniczka z wielkopolski to Iza tak
zdjecie uzytkownika
gościara - 2015-03-08 11:55:34 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
spokojnie dowiesz się wszystkiego w swoim czasie :-)
zdjecie uzytkownika
gość - 2015-03-09 21:12:53 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odp.Kala co chcesx wiedzieć o regionalnej z Warszawy bo cjyba o nią ci chodzi????
zdjecie uzytkownika
do gość - 2015-03-11 07:20:23 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
a tobie o co chodzi???
zdjecie uzytkownika
kala - 2015-03-18 08:37:10 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Jaką jest osobą bo szukam pracy na tym terenie da się wytrzymać
zdjecie uzytkownika
Live - 2015-03-19 00:37:44 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Nie zapominajcie, że forum dotyczy Chwilówek z Tychów a nie Warszawy. Także może lepiej skoncentrować się na tym co dzieje się na Śląsku i informacji czy warto myśleć o podjęciu pracy w Kredytach, bo z tego co wiem, to ludzie są bardzo negatywnie na nie nastawieni, chociaż to chyba jeszcze zależy w jakim charakterze się pracuje ..?
zdjecie uzytkownika
nowa - 2015-03-19 17:04:06 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Z tego co wiem to tam jest stala ekipa i nie przyjmyja do pracy sprawdz oferty na stronie firmy
zdjecie uzytkownika
niezdecydowany - 2015-03-25 11:14:30 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Ile płacą za zerwane ulotki konkurencji?
Od sztuki czy za godziny?
Nie wiem czy się w to angażować...
zdjecie uzytkownika
TomiCBR - 2015-03-26 13:33:09 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
Nie jestem pewny ile płacą za zrywanie ulotek, ale wiem na pewno,że wpier...l
od konkurencji masz "bankowo"
zdjecie uzytkownika
byłazniesmaczona - 2015-03-27 12:22:21 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (15)
Odpowiedź na: [lodek - 2015-03-04 21:32:31]:
praca na infolinii jak najbardziej jest ok. czasem klienci dają w kość, ale na początek kariery jak najbardziej do polecenia. Natomiast sama atmosfera w tym dziale jest kiepska. Kierownik wymaga a tak na prawdę sam nie wypełnia swoich obowiązków. Wysługuje się dziewczynami i te jego intrygi.. skłóca cały zespół. ale tak to jest jak sie zostaje kierownikiem na okresie próbnym...
zdjecie uzytkownika
lays - 2015-04-09 18:28:21 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
co tam się dzieje w firmie?
zdjecie uzytkownika
karolina - 2015-04-13 20:16:15 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
witam, praca jako doradca klienta ile godzin dziennie pracuje się?
i kiedy mówią czy dostanie się pracę? o wynikach rekrutacji?
zdjecie uzytkownika
były pracownik - 2015-04-13 21:29:03 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [lays - 2015-04-09 18:28:21]:
podobno się poprawia lepsze stawki prowizji i prywatna opieka medyczna
zdjecie uzytkownika
krzycho - 2015-04-14 19:07:21 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
no tak, ale "podobno" z "prawda" to czesto mylone pojęcie, bo waolałbym miec pewność, że tutaj dostanę opiekę i pakiet ubezpieczeń wszystkich tak naprawde.
zdjecie uzytkownika
Ja - 2015-04-14 20:24:59 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Tak,poprawia się,więcej dla nas kasiorki za sprzedaż;-) a doradca kl pracuje po 8 h dziennie,cały eteat. Zadzwonią bez względu na decyzje. Ja z pracy jestem zadowolona już ponad 2 lata! Pozdrawiam;-)
zdjecie uzytkownika
jaki - 2015-04-15 22:19:35 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
A co sądzicie o pacy jako kierowca w tej firmie
zdjecie uzytkownika
hugo - 2015-04-17 09:22:11 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [jaki - 2015-04-15 22:19:35]:
nic nie sadzimy obywatelu,my ty zap....alamy
zdjecie uzytkownika
Zaradny - 2015-04-20 23:36:06 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
Wy ludzie na serio nie macie zadnych ambicji. Praca w pozyczkach jest dobra dla studentów/ Osoba, która chce w życiu wiele osiagnąć oleje tę prace. (usunięte przez administratora) Nie bójcie się życia i zacznijcie szukac lepszej pracy!
Rozmowa Kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji: Na rozmowe zaproszonych było 8 osób. Pierwsze zadanie grupowe polegało na wyznaczeniu zabójcy w historyjce, cechy miałyśmy na karteczkach, w zadaniu oceniana była niby praca w grupie i odwaga. Drugie zadanie - stworzenie kampanii reklamowej dla restauracji fast food która ma trafić do emerytów (ulotki, slogan, akcje reklamowe, rozdysponowanie budżetu). Następnie każdy indywidualnie wchodził na rozmowę, gdzie obecna była Pani z działu HR, kierownik regionalny i kierownik oddziału, na który prowadzona była rekrutacja.
Pytania: Co wiem o firmie, poprzednia praca, doświadczenie w kontakcie z klientem, moje oczekiwania finansowe, jak wyobrażam sobie dzień w pracy, następnie musiałam wcielić się w rolę sprzedawcy w sklepie komputerowym i Pani z działu HR która przyniosła laptop na gwarancje ma wyjść ode mnie z nowym komputerem stacjonarnym
zdjecie uzytkownika
gość - 2015-04-22 13:36:46 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [Zaradny - 2015-04-20 23:36:06]:
No może tak
zdjecie uzytkownika
działowa - 2015-04-22 20:43:19 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (3)
Odpowiedź na: [byłazniesmaczona - 2015-03-27 12:22:21]:
Pan kiero myśli sobie jakby wszystkie rozumy pozjadał! Zero kompetencji!! Dzieciarniaa!!
Zostaw swoją opinię
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kredyty-chwilowki

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy Kredyty-chwilowki?
Zadaj pytanie