ZN Remag

Katowice

Opinie o ZN Remag

Pracownik 2009-09-10 10:39:43
Daruj sobie ten zakład więcej się nie będe wypowiadać na ten temat
frezer 2010-01-20 19:44:39
Witam .Czy może ktoś się wypowiedzieć na yemat tej firmy.Czy obecnie warto iść tam pracować .Jaka kasa na początek,ja jestem frezerem z doświadczeniem na konwencjonalnych i numerykach(5 lat).Doczytałem że idzie pod młotek .
zik zak 2010-02-10 13:53:49
zarobki marne,podwyżek nie oczekuj,prywatyzacja w tle i niezadowolona załoga
pracownik 2010-02-12 10:14:26
ta na podwyżki nie licz bo durna solidarność nie chce podpisać układu - te(usunięte przez administratora) puszcza nas z torbami :/ (usunięte przez administratora)mącą od kilku ładnych lat i zawsze na szkodę pracowników. Nowemu właścicielowi proponuję na początek zrobić porządek właśnie z tym związkiem
fis 2011-02-23 19:28:06
zwalniają ludzi grupowo mimo tego że podpisali porozumienie ,blady strach padł na pracowników ,ludzie 55+nie znają pracy.
anonim 2013-06-17 12:33:31
Również sie podpisuje pod wypowiedzią, która jest powyżej...jaka stawka na początek?? jaka póżniej?? Jakieś premie?? pakiet socjalny?? Jak płacą za nadgodziny?
greg 2013-12-08 12:18:19
nie wiecie czy w Remag są jakieś przyjęcia, i jeśli możecie to podajcie jakis adres kontaktowy do firmy. Będę wdzięczny
radek 2015-01-19 17:12:49
no ale czym jest delikatna redukcja etatów przy zamykaniu firmy i zwolnieniu wszystkich ludzi? jak sądze nie jest to tak, ze z dnia na dzień pracownicy zostali zwolnieni tylko faktycznie jakieś najsłabsze ogniwa, które z pewnością miały najmniejsze doswiadczenie w pracy. szystko trzeba umieć robić z głową.
bert 2015-02-28 16:26:22
Tak z 700 pracowników do niecałe 400 to żeczywiście delikatna redukcja!!
A co do najsłabszych ogniw to zwolniono wielu dobrych i doświadczonych pracowników. Wyglądało to tak jakby ktoś wybierał na chybił trafił.
ongiś 2016-05-11 19:11:43
jeśli chodzi o integracje to znajomy z którym na temat firmy rozmawiałem nic mi o niej nie wspominał. Także skupcie się lepiej @tomek tutaj na samej pracy
Jo 2016-10-28 12:12:41
Ile zarabio u wos technolog-programista??
Zostaw swoją opinię o ZN Remag - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZN Remag