Precision Machine Parts Poland Sp z o. o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Dostawcy

Jesteśmy firmą o ugruntowej pozycji na rynku w branży produkcji precyzyjnych części maszyn. Od kilkunastu lat z sukcesem realizujemy zamówienia najbardziej wymagających klientów, dostarczając części, komponenty i podzespoły do maszyn wykorzystywanych w różnorodnych gałęziach przemysłu. Aktywnie i skutecznie nawiązujemy kontakty hadlowe, z sukcesem podejmując się realizacji nowych kontraktów.

W związku z rozwojem naszej firmy, mając na uwadze optymalizację efektywności działalnia, przy jednoczesnym zachowaniu standardów dotyczących jakości dostarczanych produktów, stale poszerzamy sieć naszych kooperantów. Aktualnie poszukujemy firm gotowych do współpracy w zakresie obróbki metalowych części maszyn- produkcja jednostkowa i małoseryjna. Oferujemy stałą współpracę na korzystnych warunkach. W celu uzyskania dodatkowych informacji, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Ogólnymi warunkami dostaw i Ankietą samooceny poddostawcy.

W przypadku dodatkowych pytań, prosimy o kontakt z Działem Koordynacji Projektów:

Joanna Kiljanek

e-mail: dariusz.kaca@itmpgroup.eu

Aleksandra Gregorczyk
tel. +48 48 36 86 629
e-mail: aleksandra.gregorczyk@itmgroup.eu

Precision Machine Parts Poland Sp z o. o.