ESKOM IT Sp. z o.o.

Inżynierskie standardy

ESKOM to firma stworzona i kreowana przez wyjątkowych ludzi, którzy zawsze wytrwale dążą do wyznaczonego celu.

Świadczymy profesjonalne usługi informatyczne (outsourcing IT), wdrażamy dedykowane rozwiązania informatyczne z zakresu infrastruktury i bezpieczeństwa IT.

Nasza pozycja na rynku IT budowana jest od 2003 roku. Wówczas małżeństwo informatyków Ewa i Sebastian Niklewicz, wykorzystując doświadczenie w działach IT dużych korporacji, postanowili zbudować organizację ESKOM.

Od początku systematycznie zwiększamy zakres kompetencji i przychody ze sprzedaży. Wśród naszych Klientów znajdują się zarówno duże organizacje (głównie z sektora finansowego i publicznego), jak i firmy z sektora MSP.

Kluczowe informacje o firmie:

• Kilkanaście lat na rynku
  • Specjalizacja: IT Outsourcing i usługi wdrożeniowe
  • Bogate doświadczenie w obsłudze dużych organizacji IT
  • Kompetencje biznesowe: sektor finansowy (ubezpieczenia) i publiczny
  • Kilkudziesięciu klientów, dla których świadczymy stałe usługi outsourcingu IT na podstawie stałych umów w zakresie pełnym oraz selektywnym
  • Silny inżynierski zespół wdrożeniowy i utrzymaniowy (opieka w trybie 24h na dobę)
  • Kompetencje wdrożeniowe poparte certyfikatami i partnerstwami technologicznymi

Model naszej współpracy jest dostosowywany do potrzeb Klienta, aby obsługa informatyczna była jak najbardziej efektywna. Obsługujemy firmy kompleksowo lub wspieramy je tylko w wymaganym zakresie (outsourcing selektywny), doradzamy oraz współpracujemy z informatykami i menedżerami po stronie Klienta.

Tworzymy silny zespół wsparcia, lubimy ambitne zlecenia i współpracujemy ściśle z największymi producentami wdrażając technologie, które rozwijają biznes.

ESKOM to zespół nie tylko w biznesie, ale również w sporcie.

Tworzymy zgraną drużynę rowerową, która regularnie bierze udział w zawodach rowerów górskich MTB i jest gotowa na różnorodne wyzwania.

Nakręcamy Twoje IT

ESKOM IT Sp. z o.o.