Wielkopolska Akademia Nauki i Rozwoju Spółka z o.o. Sp. k.

Opinie o Wielkopolska Akademia Nauki i Rozwoju Spółka z o.o. Sp. k.

Aktualność
WANIR członkiem WIELKOPOLSKIEJ IZBY PRZEMYSŁOWO-HANDLOWEJ

Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że możemy poinformować o włączeniu nas do tak prestiżowej organizacji, obok wielu innych wielkopolskich przedsiębiorstw i liderów w swoich branżach.

Misją WIPH jest wspieranie rozwoju przedsiębiorstw oraz skuteczne reprezentowanie interesów regionalnych mikro, małych i średnich firm.

Cele WIPH to między innymi:

- kultywowanie tradycji wielkopolskiej gospodarności oraz propagowanie i wspieranie przedsiębiorczości obywateli jako podstawy rozwoju ekonomicznego,
- udzielanie członkom Izby pomocy w rozwiązywaniu problemów ekonomicznych, organizacyjnych i prawnych związanych z obejmowaniem i prowadzeniem przez nich działalności zarobkowej,
- współdziałanie z organami państwowymi i samorządowymi w zakresie tworzenia korzystnych warunków działalności gospodarczej,
- prowadzenie działalności służącej integracji środowisk gospodarczych.
Dziękujemy Panu Wojciechowi Krukowi, Prezydentowi WIPH za zaproszenie i włączenie nas do grona członków Izby.

Aktualność
Statuetki Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości rozdane

23 czerwca w poznańskim Hotelu Bazar odbyła się uroczysta Gala XVII konkursu o tytuł Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości.

Podczas Gali Wielkopolska Akademia Nauki i Rozwoju odebrała z rąk Starosty Poznańskiego Pana Jana Grabkowskiego wyróżnienie w kategorii mały przedsiębiorca.

– Organizacja i przeprowadzenie oceny merytorycznej zgłoszonych kandydatów zbiegło się z okresem pandemii. Tym bardziej cieszymy się i gratulujemy wszystkim naszym przedsiębiorcom, którzy są dziś z nami - mówił Jan Grabkowski, starosta poznański oraz przewodniczący Kapituły Konkursu.

W tym roku rozszerzono zasięg plebiscytu do całej Metropolii Poznańskiej, a firmy rywalizowały nie tylko z konkurencją, ale również z załamaniem gospodarczym wywołanym pandemią koronawirusa. Weryfikację przedsiębiorstw przeprowadzili eksperci z Grant Thornton, wiodącej światowej organizacji audytorsko-doradczej. Oceniano jakość świadczonych usług, potencjał rozwojowy, sytuację ekonomiczną oraz nowo wprowadzone kryterium - działania proekologiczne.

Wielkopolska Akademia Nauki i Rozwoju została wyróżniona za wieloletnią i efektywną współpracę z polskimi samorządami w zakresie sporządzania dokumentów strategicznych, pozyskiwania środków europejskich i krajowych na działania rozwojowe gmin oraz upowszechnianie i wdrażanie idei Smart City w Polskich samorządach.
Zszokowany

Firma wprowadziła nową strategię na zasypywanie goworka swoimi wrzutkami o "sukcesach"? Bardzo nieprofesjonalne i obnażające prawdę o stosunkach międzyludzkich. Nie rozwiązują problemów i bolączek, a powtarzają "jest dobrze", aż wszyscy w to uwierzą.

W WANIR możliwość pracy zdalnej dla wszystkich pracowników bez ograniczenia i to zanim zostały wprowadzone rządowe wytyczne. 0 zwolnień, 100% wynagrodzenia, 100% premii. W aktualnej sytuacji bardzo doceniam.

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Wielkopolska Akademia Nauki i Rozwoju Spółka z o.o. Sp. k.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Młodszy/a Specjalista/ka ds. Opracowywania Dokumentów Strategicznych dla Jednostek Samorządu Terytorialnego
Aktualny

W WANIRze sporo pozytywnych zmian! wprowadzono elastyczne godziny pracy i indywidualny wymiar czasu pracy, a premie succes fee wypłacane są od razu po liście rankingowej (co w porównaniu z innymi firmami z branży jest ogromnym plusem!). Moim zdaniem WANIR to firma godna polecenia. Dynamika pracy duża, to fakt, ale też możliwości rozwojowe duże. Współpracownicy i atmosfera niezmiennie super!

Brus wszechmogacy

Dodane zdjęcia z dziećmi opis wspaniałości jakich firma dokonała, wszystko pięknie wygląda na zdjęciu. Jeśli jesteś pracownikiem który nie zostaje po godzinach jesteś bez szans, możesz dac z siebie 100 (usunięte przez administratora) zlecenie dziwnych zadań co chwilę przez kogos innego to norma, jedna z gorszych firm w których pracowałem.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Wielkopolska Akademia Nauki i Rozwoju Spółka z o.o. Sp. k.?

Worker

Pracownicy w firmie są bardzo fajni, nieliczne wyjątki tworzą jednak atmosferę 200 tys korporacji, podczas gdy firma liczy max 50 osób. Cała firma jest ze sobą na „Ty”, a nagle dowiadujesz się, ze do zarządu mówi się per pan/pani - niespotykane w dzisiejszych czasach. Firma jest dziwna hybryda nowoczesnego zarządzania z zaściankiem i kompleksem rodzinnej firmy. Zwolnienia z dnia na dzień to norma. Wszyscy niby dorośli a traktujemy się jak dzieci.

Nikoś

Każdy ma prawo do własnego zdania. Szkoda, że ktoś nie widzi w jak dobrej firmie pracuje

Starosłowiański diabel

Zgodzę się z opinią powyżej. Co do płatności - system premii stosowany w firmie to absurd. Na prawdę ? Chwalnie się faktem że wypłaty są na czas, w dzisiejszym świecie to żenada. W WANIR swoje przepracowałem i nigdy nie czułem się tak eksploatowany. Najlepiej jakby swoje obowiązki wykonywać w domu, po godzinach pracy (usunięte przez administratora) a podczas pracy spełniać dziwne zachcianki i pomysły przełożonych oraz uczestniczyć w spotkaniach z każdej okazji. Oczekiwanie od pracowników więcej i więcej aż do granic możliwości. Podpisze się obiema rękami - w WANIR czułem się jakbym wrócił do czasów podstawówki. (usunięte przez administratora) często nie ma pojecia ile pracy mają jego podwładni ale nie przeszkadza mu to w wymyślaniu coraz to "ciekawszych" zadań które trzeba wykonać na już, nawet jesli zostały zlecone w ostatnie 10 minut pracy. Dla ludzi którzy cenią sobie Life - work balance - zupełnie nie polecam!!

Beatka bez Tadka
@Nikoś

@ Nikoś, na pewno jesteś/byłeś pracownikiem a nie kimś z zarządu? Po firmie krążą legendy, że kiedyś atmosfera była ok, aczkolwiek mówią to osoby które trzaskają nadgodziny zarówno w tygodniu jak i weekendami. Z powyższego wniosek jest bardzo prosty i logiczny: MOŻLIWE, że atmosfera była kiedyś ok, ale ekspoatowanie pracowników, i brak poszanowania dla ich czasu własnego to standard, gdyż są targety, cele zadania do zrealizowania. Inna sprawa jest taka, że pracownicy zgadzają na taki układ, bo w większości są to osoby młode, przyjmowane bez doświadczenia, nie mają świadomości że można funkcjonować na rynku pracy inaczej i mieć inne zainteresowania niż projekty unijne po godzinach. Przychylam się do opinii @Pracownik roku, to że wypłata jest na czas nie oznacza, że firma jest dobra. Oznacza to, że posiada płynność finansową. Oczywiście to bardzo pocieszające, bo za coś trzeba żyć, ale pracownik fizyczny na linii produkcyjnej zarabia podobnie z tą różnicą że trochę bardziej się pobrudzi. Ale po 8 h ma "fajrant"

Anka

Robert to ty?

Aleksandra
@Anka

Insynuacje niczego nowego nie wprowadzają do tego wątku. Fajnie, że podzieliliście się z innymi informacjami dotyczącymi relacjami z przełożonymi i atmosferą. Brakuje mi jednak w Waszych wypowiedziach informacji co do tego, jakie benefity oferuje WANIR. Może to jakoś rekompensuje?

Antoni

Powiedział Robert...

Innocenty

Nie ma idealnych firm tak jak i pracowników. Dla mnie firma jest ok!

@Innocenty

Robert, to Ty?

@Innocenty

To na pewno (usunięte przez administratora)...

Pewnie że to Robert

Czy ktoś wie jak wygląda praca jako sekretarka ? Czy też trzeba zostawać po godzinach ? Ogólnie chcialabym wiedzieć czy praca nie jest wyzyskiem psychicznym. Prosiłabym o szybką odpowiedz

Dariusz
@Marta

Czemu uważasz, że trzeba zostawać po godzinach? Na forum raczej o tym nikt nie wspominał. Jeśli umówisz się na rozmowę kwalifikacyjną rekruterzy przedstawią Ci warunki zatrudnienia i wtedy zdecydujesz, czy Ci odpowiadają. Daj znać jaką podejmiesz decyzję.

Natalia

Mam same złe wspomnienia z pracy w tej firmie. Z(usunięte przez administratora)rezes zanim wypłaci jakąkolwiek premię 10 razy przeliczy i pokaże Tobie jaka to jest strata dla nich. Niestety, ale atmosfera jest tam bardzo ciężka i potwierdzam, że bardzo często zdarzają się zadania na wczoraj i do zrobienia w trybie natychmiastowym.(usunięte przez administratora) Stres i wieczne wyciskanie z pracowników ile się tylko da jest na porządku dziennym. Jedyny plus jaki wynika z pracy w tej firmie to wypłata na czas, ale jak na firmę w Poznaniu nie jest ona zwyczajnie wysoka.

Lidia
@Natalia

@Natalia Rozumiem, że nie pracujesz już w Wielkopolska Akademia Nauki i Rozwoju Spółka z o.o. Sp. k. Sama się zwolniłaś? Napisz proszę czy ta firma gwarantuje normalną umowę o pracę z okresem wypowiedzenia?

Otwórz oczy

Oo widzę, że kwietniowa fala składanych wypowiedzeń chyba odbiła się falą czerwcowych opinii. W WANiRze pracowałam krótko, ale wystarczająco żeby mieć ogląd na sytuację w tej firmie. Jedno co mogę pochwalić to bardzo duża skuteczność pozyskiwania funduszy- tutaj duży ukłon w kierunku pracowników, którzy wnikliwie studiują regulaminy, wytyczne itp. i poświęcają swój PRYWATNY czas aby wszystkie wnioski nie tylko były składane w terminie, ale aby ich jakość była na wysokim poziomie. Niestety muszę się zgodzić z negatywnymi wcześniejszymi opiniami - (usunięte przez administratora) zdecydowanie utrudniają i wydłużają czas pracy nad danym zagadnieniem. Powoduje to konieczność pracy po godzinach (nieodpłatnych NIESTETY). Naprawdę podziwiam osoby, które są zatrudnione tam dłużej i dają radę pracować po tyle godzin. Wiadomo, wizja premii jest kusząca, ale szkoda że tak długo trzeba na nią czekac... Dodatkowo sposób wydawania poleceń przez niektórych przełożonych bardzo mi nie odpowiadał- z początku myślałam że to kwestia mojej osoby, ale, jak się później okazało, nie tylko ja byłam traktowana w "dziwny sposób". Polecenia na 10 minut przed końcem pracy są na porządku dziennym. Mam nadzieję, że Zarząd wyciągnął wnioski ze złożonych w kwietniu wypowiedzeń i coś się w tej firmie zmieniło. Oby "podkręcanie normy" nie skończyło się jak w elektrowni Czarnobylu :-)

(usunięte przez administratora) Ta praca zdecydowanie nie jest dla ludzi, którzy mają hobby, rodzinę lub jakiekolwiek życie prywatne. Na porządku dziennym jest zlecanie miliona bezsensownych zadań i wdrażanie procedur, które sprawiają, że najprostsza czynność trwa kilkanaście/kilkadziesiąt minut. Dodatkowo oczekuje się, że pracownik będzie robił darmowe nadgodziny, bo przecież praca jest "zadaniowa", o czym oczywiście nie ma wzmianki w umowie (choć w sumie, może to i dobrze, bo wtedy pracownicy w ogóle nie wychodziliby z biura). A to wszystko za marną podstawę i wizję premii, które będą "kiedyś tam". Osoby, które mają szacunek do siebie i swojego czasu i nie pracują za darmo, określane są jako "leniwe" i "niechcące się rozwijać". Wątpię, żeby coś się tam zmieniło(usunięte przez administratora) Przykre jest to, że teraz, kiedy podobno mamy rynek pracownika, firma tak traktująca osoby pracujące na jej rozwój ma w ogóle rację bytu.

Anastazja

Omijać tę firmę szerokim łukiem! Miałam nieprzyjemność tam pracować i odeszłam z wielką ulgą. Z(usunięte przez administratora) kompletna dezorganizacja. Większość opinii na dole to trenerzy i szkoleniowcy, którzy nigdy nie pracowali w siedzibie firmy i nie mieli do czynienia z szefostwem. Moje sugestie dla Wielkopolska Akademia Nauki i Rozwoju Spółka z o.o. Sp. k.: (usunięte przez administratora)

Może ktoś podpowie czy potrzebują pracowników?

Dorota

Polecam współpracę WANiR, realizowałam dla Nich szkolenia grupowe i indywidualne doradztwo, pełna kultura i szacunek, firma rzetelna, profesjonalnie zorganizowana, bardzo dobry kontakt z koordynatorem, wypłata na czas. Warto podjąć współpracę. Polecam !

Aleks

Wiesz co drogi @anonim skąd Ty możesz wiedzieć jak wyglądają tutaj regulowania zobowiązań jak z daleka widać, ze nie pracujesz tutaj, bo i nigdy pewnie nie pracowałeś, jak masz coś do powiedzenia to chociaż szerzej pisz, tłumacz coś ludziom, a nie tylko tak

Bożena

Z firmą współpracowałam od 2011 roku jako szkoleniowiec, jeździłam w różne miejsca na terenie Polski. To prawdziwa przyjemność współpracy zawsze bardzo dobry kontakt, wszystkie materiały potrzebne do realizacji szkoleń dostarczone na czas,zadbanie o nocleg w bardzo dobrych warunkach dla szkoleniowca . Wsparcie na każdym etapie, w każdej sytuacji można liczyć na profesjonalną pomoc. Pieniądze zawsze wypłacane w określonym terminie. Polecam z całego serca.

pklempka@

Jako trener współpracujący z firmą WANiR mogę napisać same pozytywne rzeczy i pochwały. Bardzo dobry kontakt i załatwianie spraw "od ręki" jest dużym plusem. Wszystko było na czas, dokładnie i rzetelnie. Nigdy nie było problemów, a uczestnicy szkoleń byli traktowani priorytetowo. Zdecydowanie, szczerze i wszystkim mogę polecić firmę WANiR.

d.socha

Współpracowałem z firmą jako trener. firma rzetelna , solidna . Profesjonalnie przygotowywała materiały. Świetne wsparcie koordynatorów, solidna organizacja zarówno pod względem logistycznym i merytorycznym.Pewny płatnik. Szczerze polecam współpracę

Zostaw merytoryczną opinię o Wielkopolska Akademia Nauki i Rozwoju Spółka z o.o. Sp. k. - Poznań

• Jak się pracuje w Wielkopolska Akademia Nauki i Rozwoju Spółka z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Wielkopolska Akademia Nauki i Rozwoju Spółka z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wielkopolska Akademia Nauki i Rozwoju Spółka z o.o. Sp. k.?

Wielkopolska Akademia Nauki i Rozwoju Spółka z o.o. Sp. k.