CareWork24 Group Sp. z o.o.

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o CareWork24 Group Sp. z o.o.

A mi wpadła w ręce oferta pracy dla opiekunki, pani jest wegetarianką i dobrze się składa, bo ja również :D Dobrze rozumiem, że skoro kontrakt trwa 62 dni to tyle dni pracuje się ciągiem, bez dnia wolnego? Oferują umowę zlecenie, ale chciałabym się dowiedzieć co trzeba zrobić żeby jednak dostać umowę o pracę. O ile w ogóle jest taka możliwość.

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Chętnie porozmawiamy z Panią na temat współpracy i opowiemy o warunkach zatrudnienia w naszej firmie. Zapraszamy do aplikowania na ofertę pracy przez naszą stronę internetową lub kontakt telefoniczny +48 61 662 10 81. Pozdrawiamy.

Tyu

Nie licz na polska umowę o pracę , umowa cywilnoprawna (śmieciowa ) to jest standard ,ewnt jakaś współpraca na niemieckich warunkach

@Tyu

No, ale to na każdym etacie te same umowy obowiązują? Bo ja znalazłem akurat ofertę dla pracy z seniorką, bywalczynią restauracji i nie wiem co myśleć. W ogłoszeniu podana jest umowa zlecenie przecież. Wymagany jest język niemiecki zaawansowany, ale czy w razie na jakieś doszkolenie firma dopłaca kasę?

Zenek Nowy wpis

Aplikuj na tą ofertę ,wezmą cię na pewno i dopłacą do szkolenia językowego albo sami cię przeszkolą . A umowę wybierzesz sobie jaka będziesz chciał .

Lucek Nowy wpis
@Zenek

Piszesz z doświadczenia bo faceci też wyjeżdżają jako opiekunowie do Niemiec? Ja jestem po przeszkoleniu pierwszej pomocy, znam niemiecki i chętnie bym aplikował szczególnie że stawka 3700 euro jest zachęcająca. Tyko zwykle szukają opiekunek kobiet i ciekawy jestem czy dla mężczyzn też mają jakieś oferty. Co sądzisz?

Nowy wpis

@Lucek

Dzień dobry Panie @Lucek, oczywiście, zatrudniamy również mężczyzn. Procentowo jest mniej panów Opiekunów, ale niejednokrotnie są bardzo poszukiwani :). Serdecznie zapraszamy do aplikowania na nasze oferty pracy i do kontaktu, w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości. Pozdrawiamy serdecznie

jasiępytam

Kiedy dostaje się srebrną a kiedy złotą koniczkę w firmie? Co o tym decyduje? Czy to ilość dni przepracowanych w Niemczech? I czy te dni np się sumują jak na chwilę odejdzie się z firmy z przyzczyn niezaleznych?Czy np trzeba pracować nie wiem, np 3 lata albo dłużej.No ciągle tego nie ogarniam!Co o tym decyduje

@jasiępytam

Szanowna Pani/Szanowny Panie, zasada jest prosta i dokładnie taka, jaką Pan/Pani wskazał - o przyznaniu złotej lub srebrnej koniczynki decyduje liczba dni przepracowanych na świadczeniu usług opiekuńczych w Niemczech. Jeśli "na chwilę odejdzie się z firmy z przyczyn niezależnych" zgromadzona liczba dni nie przepada. Po powrocie do pracy będą się one dalej sumować. Pozdrawiamy serdecznie :)

Dzień dobry, koniczynki nie są wyrabiane z 24-karatowego złota, gdyż jest ono za miękkie, aby było stosowane w jubilerstwie ;) powszechnie wykorzystuje się złoto 18-karatowe. Dla nas jednak większą wartością jest ich wartość symboliczna :). Pozdrawiam,

Kwiatek
@CareWork24 Group Sp. z o.o.

Biżuterię wyrabia się nie tylko z18-karatowego złota,są też niższe próby. A ta koniczynka mogłaby być zrobiona ze złota najwyższej próby ,bo to nie biżuteria przecież t

@CareWork24 Group Sp. z o.o.

Jak rozumiem ta koniczynka to forma benefitu dla pracownika. Ale poza tym elementem, ludzie mają inne dodatki takie bardziej praktyczne np. opiekę medyczną podczas wyjazdu, darmowy transport do pracy, może dofinansowanie do urlopu itd.?

Oczywiście :) współpracującym z nami opiekunkom i opiekunom osób starszych w Niemczech proponujemy m.in.: ubezpieczenie zdrowotne i kartę EKUZ podczas pobytu w Niemczech, darmowy dojazd i powrót do/z pracy (od drzwi do drzwi) oraz system premii, w tym premię za pracę w wakacje. Informacje o wszystkich korzyściach związanych ze współpracą z nami można znaleźć na stronie internetowej https://carework.pl/, zapraszamy także do kontaktu pod numerem telefonu 61 662 10 81.Pozdrawiamy,

Czesiek

Żeby dostać dofinansowanie do urlopu to najpierw musi ci przysługiwać urlop . Tu jesteś zatrudniony na umowie cywilnoprawnej a nie umowie o pracę .Urlop możesz sobie zrobić jak skończysz zlecenie i sfinansować samodzielnie .

@Czesiek

Ahhh no to faktycznie jak nie ma UoP to i o formalny urlop ciężko. Ale jak pracownik robi sobie przerwę między zleceniami, to firma potem przyjmuje normalnie takiego pracownika z powrotem po czasie, czy jednak ta przerwa wpływa negatywnie i trudno potem dostać zlecenie kolejne?

Dzień dobry, przerwy między zleceniami są normalną praktyką. W tym czasie zapewniamy ciągłość pracy, a tym samym ciągłość np. ubezpieczenia zdrowotnego. Powrót na to samo zlecenie lub wybór kolejnego po przerwie w Polsce nie jest problemem. Pozdrawiamy i zapraszamy do kontaktu!

Ola

Pracy przy opiece w Niemczech jest tak dużo że nie musisz się martwić o zlecenia .To firmy mają problem ze znalezieniem dobrego pracownika.

Mari
@CareWork24 Group Sp. z o.o.

Super, że ktoś z firmy się wypowiada. Bo ja weszłam na stronę i są oferty dla opiekunek, wiadomo. Ale jak ja bym chciała pracować w samej firmie np. przy rekrutacjach czy w pracy administracyjnej, to gdzie wysłać cv? Mam doświadczenie w branży hr i rekrutacjach 4 lata.

@Mari

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Wiadomość może wysłać Pani na adres: info@carework.pl Pozdrawiamy.

Betttka

Ja mam w sumie pytanie do firmy. Dlaczego wynagrodzenie uzależnione jest od długości kontaktu? Wcześniej tego nie było. Firmy nie stosują takich metod. Język jestem w stanie zrozumieć, bo rodzina ekstra płaci za język, jest też to jakaś motywacja do doskonalenia języka. Ale długość kontaktu? Nie wszyscy mogą siedzieć dwa miesiące, bo mają terminy lekarskie czy rodziny i są pokrzywdzeni.Robisz to samo ze zmienniczką ale masz mniej pieniędzy bo jesteś tydzień krócej. Czy to jest sprawiedliwe? Bo inne firmy tego nie stosują. Ogólnie firma jest ok, tylko ten aspekt......:(

@Betttka

Dzień dobry, wynagrodzenie uzależnione jest od długości kontraktu z kilku powodów. Ma Pani rację, że rodziny nie płacą więcej, za dłuższy pobyt opiekunki, ale tego oczekują, gdyż seniorzy nie lubią częstych zmian. Poza tym różnica w wynagrodzeniu to w dużej mierze kwestia kosztów podróży, które pokrywa firma. Im częstsze zmiany, tym większe koszty przejazdu. Dodatkowo długość kontraktu wpływa na ponoszone przez firmę koszty publicznoprawne. Ze wszystkich tych powodów zależy nam na tym, żeby opiekunki decydowały się na dłuższe wyjazdy, co premiujemy wyższym wynagrodzeniem. Chciałabym także zaznaczyć, że nie jest to wcale wyłącznie nasza praktyka. W wielu firmach jest podobnie, może po prostu nie informują o tym tak otwarcie, jak my. Pozdrawiamy serdecznie :)

@CareWork24 Group Sp. z o.o.

A czy ten przytoczony tydzień pracy więcej to duża różnica w wysokości wynagrodzenia? Zastanawiam się też jaki czas wyjazdu jest najbardziej satysfakcjonujący firmę.

Dzień dobry, preferujemy wyjazdy na dwa miesiące. Jeśli chodzi o różnicę w wynagrodzeniu, niestety nie jestem w stanie podać żadnej konkretnej kwoty. Będzie ona uzależniona od zlecenia oraz od sytuacji współpracownika. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i wskazania konkretnego zlecenia, którym byłaby/byłby Pani/Pan zainteresowany. Wówczas koleżanki z działu obsad wyliczą wynagrodzenie za dany okres pracy. Pozdrawiam,

@CareWork24 Group Sp. z o.o.

A jaki jest wtedy minimalny czas odpoczynku, po tych 2 miesiącach? Można wcale sobie nie robić przerwy tylko mieć pracę ciągłą, albo zmienić po prostu zlecenie?

Dzień dobry, staramy się nie narzucać współpracującym z nami opiekunkom/opiekunom okresu spędzanego na pracy w Polsce. Zwykle po 2 miesiącach pracy w Niemczech, opiekunowie spędzają 2 miesiące w Polsce. Bierzemy jednak pod uwagę np. prywatne terminy opiekunów (wizyty lekarskie, innego typu wydarzenia) i zawsze staramy się znaleźć złoty środek. Jeśli jest Pani/Pan zainteresowana pracą w trybie ciągłym w Niemczech, bez pracy w Polsce, oferujemy współpracę przy pracy w ramach Gewerbe - działalności gospodarczej w Niemczech. Po szczegóły serdecznie zapraszam do kontaktu z naszym działem rekrutacji - tel. 61 662 10 81, pozdrawiam

WA

Ogólnie firma przyzwoita.Pana organizującego transport trzeba przeszkolić bo taki mało rozgarnięty,no i ryczałt na paliwo za przejazd własnym autem do aktualizacji,bo 150 ero na paliwo w obie strony to już śmichu warte.

@WA

No ale mówisz ktoś jest odpowiedzialny za organizację transportu, w takim przypadku pobierają opłatę za to czy jest to za free? Jak już bym wzięła swoje auto na miejsce to firma zwracałaby mi też koszty używania pojazdu tam? Czy tylko za ten początkowy dojazd oddają kasę?

Jak pojedziesz swoim autem to dostaniesz 150 euro w obie strony

@WA

Dzień dobry i dziękujemy za ogólnie przyzwoitą ocenę :) rozumiemy, że ryczałt w wysokości 150 EUR może nie być zadowalający, ale każda współpracująca z nami osoba może skorzystać z transportu organizowanego przez naszą firmę. Jest to transport od drzwi do drzwi, a jego całkowity koszt pokrywa CareWork. Chciałabym także przekazać, że w CareWork staramy się, aby pracownicy wykonywali swoje obowiązki na najwyższym poziomie. Są oni szkoleni, a ich praca oceniana. Mamy nadzieję, że będzie Pani/Pan zadowolony z naszej pracy :). Pozdrawiamy serdecznie,

Dzień dobry, przejazd organizowany przez firmę CareWork jest dla opiekunki bezpłatny. Jeśli samochód - klienta lub prywatny - jest używany w Niemczech w celu wykonywania obowiązków opiekuńczych, koszty takiego użytkowania pokrywa klient.

Ta
@CareWork24 Group Sp. z o.o.

Jeśli sami uważacie że ryczałt 150 euro może być niezadowalający ,to czas podwyższyć . A druga sprawa to kilometrowka która trzeba wypełnić podróżując własnym autem. Po co to robimy skoro i tak dostajemy 150 euro ryczałtu bez względu na pokonany dystans ?

@CareWork24 Group Sp. z o.o.

Po skończonej pracy firma też pokrywa koszty powrotu do kraju? Można liczyć na zwrot kosztów paliwa jak ktoś ma swoje auto czy może kartę paliwową?

Szanowny Panie, zwrot kosztów podróży do pracy do Niemiec to nie ryczałt sensu stricto. Rozliczenie następuje na podstawie faktur i/lub paragonów ze stacji benzynowych na terenie Polski i Niemiec, do kwoty 150 EUR w obie strony. Kilometrówka wypełniana jest ze względów księgowych, takie przepisy nas obowiązują. Pozdrawiamy,

Tak, firma pokrywa zarówno koszty przejazdu, jak i powrotu - do maksymalnie 150 EUR, na podstawie paragonów i/lub faktur ze stacji benzynowych, według rzeczywiście poniesionych kosztów. Pozdrawiamy,

Dzień dobry, przytoczony artykuł dotyczy osób zatrudnionych w oparciu o umowę o pracę, czyli na podstawie przepisów Kodeksu Pracy. Opiekunki i opiekunowie CareWork podpisują umowę cywilnoprawną, więc stosują się do nich przepisy Kodeksu Cywilnego. Rozliczamy w taki sposób, w jaki wymaga od nas tego współpracująca z nami firma księgowa, która na pewno najlepiej zna obowiązujące przepisy. Z naszej strony zawsze dbamy o to, żeby wszystko było zgodnie z prawem. Miłego dnia,

Opiekunka Osób Starszych

Nie mialam zadnej rekrutacji poprzednio pracowalam w SHD obecnie matka Care Vork.Bedac na szteli dowiedzialam sie ze jestem w Polskiej firmie i nalezw do Wschowy .przezucono mie jak worek kartofli z jednej firmy do drugiej.po kilku miesiacach do oddzialu w Poznaniu.Sadze ze powinnam zostac powiadomiona o zaistnialej sytuacji.w SHD pracowalam 7 lat.i nagle okazalo sie ze nie ma tam dla mie zlecen bo zostaly tam same lizusy.migdy taka nie bylam .wrecz przeciwnie zawsze mialam swoje zdanie i bronilam swoich racji a jesli cos sie nie podobalo mowilam wprost

Nie bylo pytan i rozmowy podczas przenoszenia bez mojej wiedzy

Spodobała mi się oferta z nagłówkiem "Nieskomplikowana podopieczna - uwielbia zakupy w Internecie" :) Umowa przedstawiona w ogłoszeniu to zlecenie, taką umowę podpisuje się przed wyjazdem? Na jaki okres skonstruowana jest taka umowa? Liczę na dłuższą współpracę, jest taka możliwość? Podana premia 200 euro oprócz stawki 3250 wynagrodzenia wypłacana jest co miesiąc? Może są jeszcze jakieś dodatki oprócz pojawiających się wpisów na temat zwrotu za paliwo?

Dziękujemy i serdecznie zapraszamy do aplikowania! Tak, podpisuje się umowę zlecenie obejmującą świadczenie usług opiekuńczych na terenie Niemiec. Umowa o świadczenie usług w Niemczech podpisywana jest na okres kontraktu, czyli pobytu za granicą. Dodatkowo podpisuje się także umowę obejmującą usługi w Polsce, co pozwala na ciągłość umowy, a tym samym choćby ubezpieczenia zdrowotnego. Oczywiście, jest możliwość dłuższej współpracy, bardzo na to liczymy. Wskazana w ogłoszeniu premia jest premią za pracę w Wielkanoc, tj. Wielki Piątek, Niedzielę i Poniedziałek Wielkanocny i jest wypłacana jednorazowo, z najbliższą wypłatą wynagrodzenia. Poza wspomnianą premią oferujemy także dodatki za pracę w Boże Narodzenie, Nowy Rok oraz wakacje, a także za polecenie. Dodatkową gratyfikacją jest udział w programie lojalnościowym, w którym zebrane punkty wymienić można na nagrody. Program umożliwia także korzystanie z darmowego kursu niemieckiego oraz szkoleń dla opiekunek/opiekunów. W razie dalszych pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym działem rekrutacji (tel. 61 662 10 81). Pozdrawiamy

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w CareWork24 Group Sp. z o.o.?

Gość~

Są duże problemy z ubezpieczeniem zdrowotnym. Tygodniami czeka się na termin albo w ogóle się go nie otrzymuje. Usługi świadczone w ramach ubezpieczenia zdrowotnego są bardzo ubogie i jest problem z kontynuowaniem leczenia. Kolejny problem stanowi opieszałość firmy na pozostawianie przez opiekunki (usunięte przez administratora) na zleceniu oraz to, że nie wierzy się opiekunce tylko osobom trzecim. Jesteśmy (usunięte przez administratora) na ubezpieczeniu zdrowotnym. Zainteresujcie się tematem, bo jeśli coś się stanie to będą bardzo duże problemy , a firma umyje ręce...

@Gość~

Opiekunki i opiekunowie w firmie CareWork są objęci ubezpieczeniem zdrowotnym od pierwszego dnia pracy, już na terenie Polski i jest ono kontynuowane podczas pracy w Niemczech. Od tej zasady nie ma wyjątków – każda osoba zatrudniona na podstawie umowy zlecenia jest objęta ubezpieczeniem zdrowotnym. Pracując na terenie Niemiec opiekunki i opiekunowie korzystają z uprawnień na podstawie karty EKUZ (co ważne, brak fizycznej karty nie oznacza braku ubezpieczenia, działa ono od pierwszego dnia pracy, nawet jeśli nie ma jeszcze fizycznej karty, gdyż ta wydawana jest przez NFZ, co niestety trochę trwa i jest niezależne od naszych starań). Karta EKUZ potwierdza, że masz prawo do korzystania z publicznej opieki zdrowotnej w innym kraju na koszt NFZ. Posiadając kartę, uzyskasz w krajach UE i krajach EFTA dostęp do podstawowych usług świadczonych w ramach publicznej opieki zdrowotnej w danym kraju. W razie nagłej choroby lub wypadku EKUZ uprawnia Cię do skorzystania z pomocy lekarza, lub hospitalizacji za granicą. Co istotne, będziesz mógł skorzystać z pomocy medycznej na identycznych prawach, które obowiązują osoby ubezpieczone w państwie, do którego podróżujesz. Typowymi świadczeniami niezbędnymi, które mogą zostać udzielone na kartę EKUZ są świadczenia związane z wszelkimi urazami, wypadkami, nagłym zachorowaniem. Pojęcie „leczenie niezbędne” nie ogranicza świadczeń wyłącznie do przypadków, w których zapewnione leczenie stało się niezbędne na skutek nagłej choroby. Nigdy nie pozostawiamy naszych opiekunek i opiekunów bez wsparcia. Jeśli cokolwiek wydarzy się za granicą jesteśmy dostępni pod alarmowym numerem telefonu przez całą dobę i udzielamy każdej niezbędnej pomocy – także w zakresie konieczności skorzystania z pomocy lekarskiej. Jeśli chodzi o zarzut dotyczący wierzenia nie opiekunce, a osobom trzecim, prosimy o trochę wyrozumiałości. Praca w opiece jest pracą z ludźmi i czasem trudno zdecydować, kto w danym sporze ma rację, a kto nie. Sytuacji nie ułatwia to, że nie ma nas na miejscu i jedyne co możemy, to opierać się na przekazach ustnych innych osób. Pozdrawiamy serdecznie,

Alibaba
@CareWork24 Group Sp. z o.o.

Pracuje w tej firmie od marca 2014. Muszę szczerze przyznać,że CareWork zawsze wywiązuje się na medal. W razie ,,W,, mamy pomoc 24 godz. Nigdy nie było problemów z ubezpieczeniem, wypłatą pensji czy z wypłatą chorobowego. Co do karty E - już bywa, że jest dostarczana z opóźnieniem . Myślę,że winna jest tu biurokracja. Panie w Gliwicach(biuro ) zawsze mile, wyjaśnią wszystko cierpliwie. Co do wypłaty za zlecenie muszę przyznać,że nie zdarzyło się aby było choćby 1 dzień opóźnienia. Nie jestem jedyną która pracuje we tej firmie od tylu lat. Panie czy Panowie mają dłuższe staże. O czymś to świadczy????Pozdrawiam wszystkie miłe panie z biur które dbają o nas i nasze bezpieczenstwo.Szczególnie Panie z Poznania????????

@Alibaba

Bardzo dziękujemy za miłe słowa! :) pozdrawiamy serdecznie!

Czy to jakaś sugestia? Ja umowy nie czytałam jeszcze, ponieważ nawet na rozmowie nie byłam, dopiero obserwuje co i jak. Masz jakieś sceptyczne spostrzeżenia czy o co chodzi, że tak piszesz? Dasz znać?

Dama
@Gość~

Pracuję w Carework kilka lat,przed kilkoma laty było lepiej . Teraz jest od jakiegoś czasu coś nie tak. Zlecenia nieuaktelniane,koordynatorki "kręcą",wszystko dostajesz w ostatniej chwili, masz wyrazić zgodę na to co proponują, krótko przed planowanym wyjazdem-terminem. Wszystko po to by nie móc odmówić, bo zaplanowane wizyty u lekarza w Polsce. Zastanawiam się jak długo jeszcze wytrzyma. Sądzę że jeśli nie zmieni się podejście firmy do opiekunek, dużo pań, po prostu odejdzie :-(. Oczywiście, to moje zdanie i odczucie,możecie się z nim zgodzić i nie. Jednak wiem że coś jest nie tak!

@Dama

Wiesz skąd te zmiany na przestrzeni czasu? Jaki najkrótszy czas miałaś na potwierdzenie wszystkiego przed wyjazdem, liczone to było w godzinach? A jakby ktoś mimo wszystko odmówił, to co wtedy?

@Dama

Szanowna Pani, bardzo nam przykro, że odczuwa Pani spadek jakości naszych usług :( gwarantujemy, że się staramy, choć nie możemy powiedzieć, że zawsze jesteśmy bez skazy. Zaznaczam, że opiekunki CareWork nie są zobowiązane do przyjęcia jakiegokolwiek proponowanego zlecenia, tym bardziej na ostatnią chwilę. Jeśli czuje się Pani do czegoś przymuszana, zapraszamy do oficjalnego zgłaszania takiego faktu przełożonemu, na pewno postaramy się wyjaśnić sytuację. Będziemy się starać, aby ponownie sprostać Pani oczekiwaniom! Pozdrawiamy serdecznie,

Dzień dobry, opiekunki współpracujące z CareWork nie mają obowiązku przyjęcia proponowanego zlecenia i nie jest to obarczone konsekwencjami, każdy ma prawo decydować. Oczywiście zdarzają się sytuacje awaryjne, kiedy proponujemy komuś wyjazd w krótkim czasie, ale tutaj także obowiązku przyjęcia zlecenia nie ma. W razie dalszych pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu!

Irena

W Firmie CareWork podjęłam pracę kilkanaście lat temu , potem przez kilka lat pauzowałam ze względów rodzinnych. Wiosną 2020 roku ponownie podjęłam pracę jako opiekun osób starszych w tej Firmie. Był czas że więcej czasu spędziłam za granicą niż w domu.. Mogę powiedzieć że od początku spodobało mi się ,że były informacje gdzie i .do kogo jedziesz nie martwisz się o transport. Po przybyciu na miejsce na 2-3 dzień dzwonił przedstawiciel Firmy z pytaniem czy wszystko w porządku. Pracowałam tak jak w danym czasie chciałam 3m-ce ( wtedy była taka norma) lub krócej . Po ponownym podjęciu współpracy w 2020r zmieniła się norma na 6 tyg.ale jeśli pracownik chce dłużej pracować nic nie stoi na przeszkodzie. Dalej jest kontakt Firma-Pracownik-Firma jest też tel alarmowy. Pracownik jest ubezpieczony a jadąc do pracy ma europejską kartę zdrowia. Wynagrodzenie zagwarantowane Umową. terminowo wpływa na konto. Jeśli miałabym coś dodać to aby opis o stanie podopiecznego który otrzymuje się wraz z umową był aktualizowany (np co kwarta ). Reasumując jeśli Ktoś lubi towarzystwo osoby starszej jest empatyczny ma powołanie do wykonywania takiej pracy to polecam CareWork .

@Irena

Ja jeszcze nie byłam na takim wyjeździe, choć opiekowałam się ponad rok babcią. Dodatkowo znam nieźle j. angielski. Napiszę Pani, czy to wystarczające kwalifikacje do zatrudnienia, bądź co tam jeszcze trzeba by umieć? Natomiast, co do wspomnianej umowy, to czy to miałabym niemiecką UoP?

@Irena

Pani Ireno! Bardzo dziękujemy za ciepłe słowa :) pozdrawiamy serdecznie!

Dzień dobry, opiekunki i opiekunowie osób starszych współpracują z nami w dwóch modelach - na podstawie polskiej umowy zlecenia lub w ramach niemieckiej jednoosobowej działalności gospodarczej Gewerbe. Doświadczenie zdobyte w ramach opieki nad członkiem rodziny to bardzo dobre kwalifikacje to pracy w branży opiekuńczej, jednak w Niemczech najczęściej wymagana jest chociaż podstawowa znajomość tego języka. Oferty bez języka zdarzają się rzadko, niemniej jednak zapraszamy do kontaktu! Pozdrawiamy

@CareWork24 Group Sp. z o.o.

I rodzaj umowy można sobie wybrać czy od czego to zależy jaką się dostanie? Pracodawca wierzy na słowo, jak ktoś ma doświadczenie w opiece nad członkami rodziny czy sprawdzane są podstawowe umiejętności? Można uczyć się języka będąc już pracownikiem?

opiekunka

Chciałam powiedzieć ze firma Care Work jest jedna z najlepszych firm na rynku w tej chwili. Przede wszystkim rzetelną, wpływa ZUS i wszystko jest OK. Premie za święta, chyba najlepsze z wszystkich firm :) Jedynie taka uwagę by co jakiś czas uaktualniać zdjęcie z papierach.Bo ostatnio przy zmianie dostałam ogromnego zaskoczenia bo zdjęcie odbiegało znacznie od rzeczywistości. I ja i rodzina myślałyśmy ze nastąpiła pomyłka. Bo Pani która przyjechała na zlecenie dała chyba zdjęcie sprzed kilkunastu lat do tyłu :)

@opiekunka

Bardzo dziękujemy! Serdecznie pozdrawiamy :)

Czy CareWork24 Group Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

Dzień dobry, firma CareWork zajmuje się zatrudnianiem opiekunów osób starszych w Niemczech, niestety nie ma możliwości, aby tego typu pracę wykonywać w ramach stażu. Pozdrawiamy,

YYYYY
@CareWork24 Group Sp. z o.o.

To ja też mam pytanie, na jakie umowie pracownicy są zatrudniani? Jest umowa o pracę i czy jest szansa na kontrakt b2b? I czy jest opcja już w trakcie pracy zmiana formy zatrudnienia? Można prosić o info.

@YYYYY

Dzień dobry, oczywiście można :) współpracujemy z opiekunkami i opiekunami w oparciu o trzy modele: polską umowę zlecenie, współpracę z osobami posiadającymi polską jednoosobową działalność gospodarczą (b2b) oraz opiekunami zainteresowanymi założeniem niemieckiej działalności gospodarczej - Gewerbe. Nie mamy problemu ze zmianą formy współpracy, oczywiście nie w trakcie danego zlecenia, ale na kolejne czy dalsze już tak :). W razie pytań zapraszamy do kontaktu! Pozdrawiamy,

zdjęcia autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Małgorzata Dorobiała-Bartkowiak

Pracownik firmy - Kierownik działu obsad

23.08.2023 12:08

Czym zajmuje się Państwa firma?

Małgorzata Dorobiała-Bartkowiakikona wywiad

CareWork jest firmą działającą w branży opieki nad osobami starszymi w Niemczech. Jesteśmy bezpośrednim pracodawcą dla opiekunek i opiekunów z Polski, którym oferujemy zlecenia na terenie Niemiec, a także pracę w Polsce, dzięki czemu gwarantujemy ciągłość zatrudnienia oraz związane z tym korzyści, w tym ubezpieczenie zdrowotne. CareWork działa więc po obu stronach granicy – poszukując opiekunów w Polsce oraz klientów w Niemczech.

Jak wyglądały początki Państwa firmy?

Małgorzata Dorobiała-Bartkowiakikona wywiad

Pierwsze kroki w branży profesjonalnej opieki nad osobami starszymi i niesamodzielnymi stawialiśmy w 2005 roku. W 2023 roku obchodzimy więc nasze 18. urodziny. W 2005 roku rynek pracy w Polsce wyglądał zupełnie inaczej niż teraz, ponieważ panowało wysokie bezrobocie, wiele osób poszukiwało pracy, także poza granicami kraju. W Niemczech już wtedy pojawiła się potrzeba zapewnienia zewnętrznego wsparcia dla osób w podeszłym wieku. Rynek był wtedy nieuregulowany, wiele firm działało nielegalnie, powszechne były oszustwa. Stawiając czoła tym wyzwaniom właściciele CareWork postawili przed sobą ambitny cel: kreować w branży opiekuńczej takie standardy, które pozwoliłyby opiekunom otrzymać legalne i bezpieczne zatrudnienie, a klientom potrzebne wsparcie. To motto przyświecało im przez kolejne lata działalności.

W jakich miastach znajdują się oddziały Państwa firmy?

Małgorzata Dorobiała-Bartkowiakikona wywiad

Działamy na obszarze Polski i Niemiec. W naszym kraju mamy trzy oddziały. Są one zlokalizowane w Poznaniu (województwo wielkopolskie), Gliwicach (województwo śląskie) oraz we Wschowie (województwo lubuskie).

Jak prezentuje się Państwa otoczenie biznesowe?

Małgorzata Dorobiała-Bartkowiakikona wywiad

W naszej branży konkurencja jest duża. Na rynku działają zarówno firmy o ugruntowanej pozycji, jak i nowe podmioty. To ostatnie często powstają szybko i równie szybko znikają. Konkurencja nie zawsze jest uczciwa i na zawsze podchodzi do swojej pracy rzetelnie. Oczywistym jest, że jeśli ktoś zakłada firmę, chce na niej zarobić, ale zdarzają się podmioty, dla których chęć zysku jest wyłącznym determinantem. W CareWork działamy zgodnie z prawem: odprowadzamy wszystkie przewidziane prawem podatki i składki, zapewniamy ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe oraz możliwość dobrowolnego zgłoszenia się do ubezpieczenia chorobowego. Ponadto jasno przedstawiamy warunki, które należy spełnić, aby otrzymać dodatkową premię. Niestety wiemy, że nie każda firma działa w taki sposób. Taki stan rzeczy rodzi nieuczciwą konkurencję opartą niemal wyłącznie na wysokości oferowanego wynagrodzenia, co jest ważne, ale nie powinno być jedynym czynnikiem wyboru pracodawcy.

Jakie działy funkcjonują w Państwa firmie?

Małgorzata Dorobiała-Bartkowiakikona wywiad

W naszej firmie można wyróżnić trzy największe działy. Pierwszy z nich, dział rekrutacji, odpowiada za poszukiwanie nowych opiekunów – udziela informacji, odpowiada na pytania kandydatów, sprawdza poziom znajomości języka niemieckiego oraz weryfikuje ich doświadczenie. Ważnym elementem naszej struktury jest dział obsad, w którym pracują osoby zajmujące się proponowaniem konkretnych zleceń wybranym osobom, biorąc pod uwagę zarówno wymagania klienta, jak i preferencje opiekunki. Dział obsługi klienta kontaktuje się bezpośrednio z podopiecznymi lub ich rodzinami oraz rekomenduje wybranych kandydatów i ustala wszystkie szczegóły związane ze zleceniem. Poza tym zatrudniamy pracowników kadr i administracji. Dzięki nim wynagrodzenia wypłacane są zawsze na czas, a opiekunowie mogą być pewni, że ich dojazd do miejsca pracy i powrót do domu będą dobrze zaplanowane. Jak nietrudno się domyślić, największa i najważniejsza grupa zatrudnianych przez nas pracowników to jednak opiekunki i opiekunowie osób starszych. Osoby rozsiane po całej Polsce lub przebywające na zleceniach w Niemczech. Bez nich nie byłoby naszej firmy.

Czego oczekują Państwo od kandydatów?

Małgorzata Dorobiała-Bartkowiakikona wywiad

Do zgłaszania swojej kandydatury zapraszamy wszystkie osoby, które mogą pochwalić się chociażby podstawową znajomością języka niemieckiego oraz doświadczeniem w opiece. Co ważne, nie musi być to ani duże, ani formalne doświadczenie. Równie istotne są dla nas umiejętności zdobyte na przykład podczas opiekowania się bliską osobą – rodzicem, babcią, dziadkiem. Od kandydatów oczekujemy także gotowości do wyjazdu na co najmniej dwumiesięczne zlecenie.

W jaki sposób kandydat może skontaktować się z firmą?

Małgorzata Dorobiała-Bartkowiakikona wywiad

Zgłosić można się do nas w dowolnej formie – osobiście, telefonicznie, mailowo, przez portale społecznościowe lub stronę internetową.

Jak przebiega proces rekrutacji w Państwa firmie?

Małgorzata Dorobiała-Bartkowiakikona wywiad

Pierwszym etapem rekrutacji jest rozmowa. Zawsze pytamy kandydata o: doświadczenie, znajomość języka niemieckiego oraz jego oczekiwania wobec pracy. Dowiadujemy się, czy kandydat jest  gotowy podjąć się opieki nad osobą wymagającą transferu, czy też interesuje się mniej wymagającymi zleceniami. Pytamy także o preferencje dotyczące opieki nad małżeństwem lub jedną osobą. Ważne jest dla nas także to, czy opiekun posiada prawo jazdy i czy może pracować w domu, w którym są zwierzęta. Dzięki odpowiedziom na te pytania jesteśmy w stanie dopasować kandydata do konkretnej oferty. Po rozmowie następuje drugi etap rekrutacji, czyli sprawdzenie poziomu znajomości języka niemieckiego. Po tym etapie pracownicy działu rekrutacji tworzą profil kandydata, który trafia do działu obsad. Kolejnym etapem jest przedstawienie opiekunowi lub opiekunce konkretnego zlecenia. Jeżeli propozycja zostanie zaakceptowana, to podpisujemy umowę i organizujemy wyjazd do Niemiec.

W jaki sposób dbacie Państwo o rozwój pracowników?

Małgorzata Dorobiała-Bartkowiakikona wywiad

W CareWork stawiamy na długofalową współpracę. Szczególnie zależy nam na tym, aby osoby, które sprawdziły się w roli opiekunów, nadal chciały z nami wyjeżdżać. Aby zachęcić ich do rozwoju, a także nagrodzić zaangażowanie, realizujemy unikalny program lojalnościowy „Pomagaj - Korzystaj”. W jego ramach wszyscy opiekunowie mają możliwość korzystania z profesjonalnego kursu językowego on-line (na wszystkich poziomach zaawansowania) oraz ze szkoleń zawodowych. Stosujemy system nagradzania – za każdy dzień pracy w Niemczech, za każdą wykonaną lekcję niemieckiego, za każde zaliczone szkolenie i za inne aktywności, opiekunowie otrzymują punkty, które następnie mogą wymienić na atrakcyjne nagrody, w tym m.in.: walizki, galanterię damską i męską, produkty AGD, czy rzeczy przydatne podczas podróży. Współpracownikom, zarówno tym stałym, jak i zupełnie nowym, oferujemy także atrakcyjny system premiowania, uwzględniający: premie za pracę w wakacje i święta, a także premie za polecenie opiekunki oraz klienta. Na wyjątkowe docenienie mogą w CareWork liczyć te osoby, które współpracują z nami najdłużej. Raz w roku, takim osobom, przyznawany jest tytuł Ambasadora Marki.

Czy firma organizuje jakieś szkolenia stacjonarne?

Małgorzata Dorobiała-Bartkowiakikona wywiad

Organizujemy stacjonarne szkolenia dla współpracujących z nami opiekunów. Obejmują one zagadnienia związane z pierwszą pomocą oraz z transferem.

Jakie plany związane z zatrudnieniem macie Państwo w 2023 roku?

Małgorzata Dorobiała-Bartkowiakikona wywiad

Rekrutację opiekunek i opiekunów prowadzimy w systemie ciągłym. Wszystkie osoby zainteresowane pracą w branży opiekuńczej w Niemczech, mogą zgłaszać się do nas w dowolnym terminie. Co ważne, rekrutujemy także osoby bez doświadczenia, które stawiają w tym sektorze swoje pierwsze kroki oraz osoby ze słabą znajomością języka niemieckiego. Największe zapotrzebowanie na nowych pracowników pojawia się u nas w okresie: wakacji, Świąt Bożego Narodzenia, Nowego Roku oraz Wielkanocy. Są to momenty, kiedy nasi stali współpracownicy zazwyczaj korzystają z urlopów. W tym czasie pojawia się więcej zleceń, a mniej doświadczeni pracownicy mają szansę na wyjazd do pracy i zdobycie  doświadczenia.

opiekannnn

1. składki zus od średniej, zawsze wpływają!!!W prawdzie jeden za wyjazd ale tak jest w większości już firm 2.program lojalnościowy i premie, dość fajne 3.Oferty, wszystko zalezy od okresu, są tak zwane martwe miesiace, np.pażdziernik wtedy mniej ofert 4. Zarobki średnie , niestety jak zus to zawsze mniej na koncie 5. Koordynatorki , ogólnie miłe. Choć jedna wybitnie nieosiągalna:) Ogólnie polecam

Michaśka
@opiekannnn

A o co chodzi z tym programem lojalnościowym, ile kasy się dostaje? Ile idzie wyjść miesięcznie z kasą?

opiekannn
@Michaśka

Program lojalnościowy to zbieranie punktów i wymiana ich na nagrody rzeczowe: galanteria skórzana, walizki (bardzo dobrej jakości) rzeczy gospodarstwa domowego itd Oprócz tego Za pracę w każdy z trzech świątecznych dni – Wielki Piątek, Niedzielę i Poniedziałek Wielkanocny – otrzymasz 85 euro brutto premii; Łącznie, za trzy dnia pracy, 255 euro brutto premii; "Na rękę" otrzymasz więc aż 200 euro netto Premia Wakacyjna Decydując się na pracę w okresie wakacyjnym możesz zyskać nawet dodatkowe 250 euro netto. Premię za pracę w Wigilię – 85 euro brutto; Premię za pracę w pierwszy i drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia – 85 euro brutto za każdy dzień; Premię za pracę w Nowy Rok – 85 euro brutto. Premia świąteczna w CareWork to łącznie aż 340 EUR brutto!

Marina

Nie szukają aktualnie opiekunki osoby starszej, tak jak w 2018? Na początku myślałam, że to aktualna oferta, a potem spojrzałam na datę. Nadal wyjazdy są tylko na osiem tygodni, tak jak wtedy? Powtarzają się ogólnie? Bo jak nie, to tym bardziej mnie to zastanawia, czemu nie widzę nowego naboru.

@Marina

Pani Marino, prowadzimy ciągłą rekrutację osób zainteresowanych pracą w charakterze opiekunki/opiekuna osób starszych. Na naszej stronie internetowej (carework.pl) znajdzie Pani aktualne oferty pracy. Być może natrafiła Pani w internecie na jakąś archiwalną ofertę, dlatego zachęcamy do ich przeglądania bezpośrednio na naszej stronie www. Oferty oczywiście mogą się powtarzać, zwłaszcza w okresie letnim, kiedy stałe opiekunki chcą skorzystać z wakacji i pojawia się potrzeba zastępstwa. Jeśli chodzi o długość wyjazdów to preferujemy pobyty dwumiesięczne, ale pojawiają się także krótsze zlecenia. Serdecznie zapraszamy do aplikowania lub kontaktu. Pozdrawiamy!

Sylwia

Duże rozdźwięki w płsceniu ZUS Opłacają składki tylko częściowo Tłumaczą że teraz Jest nowy ład więc tak będzie.

Tak to prawda,z ZUS było.lepiej.Teraz najlepiej dwa miechy pracuj ,jeden ZUS

Elżbieta
@Ferdek

To faktycznie wina nowych przepisów? Czy coś tam jest nie tak? Zupełnie się na tym nie znam, a szukam uczciwej firmy na długo... Co myślicie? Warto?

@Elżbieta

Niestety to wina luk prawnych Obdzwonilam 22 firmy.Jak jest ZUS zarobki mniejsze ale wtedy jest jeden ZUS od średniej.I tendencja do wyjazdów na 2 miechy.Rzetelnych firm na rynku jest około 5 ,reszta to działają niezgodnie z przepisami.Forma która nie płaci zusia od średniej krajowej nie działa zgodnie z prawem.Care work płaci ale jak pozostałe,jeden za 2 miechy.znalazlam 2 firmy,obie z Warszawy co płacą za każdy miesiąc.

@Elżbieta

Tak,są po prostu luki prawne. Wiele firm tak działa.Orodze wziasc pod uwagę kilka firm i wybrać najlepszą.Isobiscie polecam: Care Work, Aktivmed,Medira.Wszystkue płacą ZUS od średniej i działają podobnie.

Weronika
@Sylwia

Jak to, częściowo? Wyjaśnij, jeżeli możesz, o co chodzi. Nie ma opcji wyboru, jeśli chce się zrezygnować samemu z części składek? Nie pamiętam, jak to się profesjonalnie nazywa, ale weszła podobna możliwość, z tego co widziałam.

Ross
@Weronika

Składki płacą jak wszystkie firmy działające zgodnie z prawem na dzień dzisiejszy.Czyli jeden ZUS od kontraktu od średniej krajowej.Tak płaci kilka innych firm.Jedna ,sorry 2 firmy daje możliwość że mozna wybrać ale na koncie 150 euro mniej.Bo to koszt dla pracodawcy.

Polka
@Ferdek

Czy może Pani podać nazwy tych firm, które odprowadzają za każdy m-c składki od średniej? Będę wdzięczna.

@Sylwia

Pani Sylwio, w CareWork działamy zawsze w pełni zgodnie z prawem – także w zakresie odprowadzenia podatków i składek. ZUS płacony jest co najmniej od prognozowanego przeciętnego wynagrodzenia miesięcznego na dany rok kalendarzowy. Co ważne, niejednokrotnie zdarza się, że składki odprowadzane są od podstawy wyższej niż średnia krajowa, co wynika z finansowej atrakcyjności kontraktów. Nie odprowadzamy ZUS`u częściowo, takiej opcji nie ma w przepisach prawa. Prosimy o zwrócenie uwagi na to, że polskie prawo jest skomplikowane i ulega licznym zmianom, więc nie każde nasze działanie może wydawać się jasne. Zawsze jednak staramy się wszystko dokładnie wyjaśnić, a przed podpisaniem umowy przekazujemy wszystkie dane dotyczące wynagrodzenia. Pozdrawiamy serdecznie!

Burg

Dla starych,sprawdzonych opiekunek nie ma ofert/panie czekają miesiącami/a zatrudnia się nowych pracowników.Bo są tańsze.Zlote ,srebrne koniczynki się wysyła zamiast dać pracę.

Maja
@Burg

Myślisz, że zatrudniane są takie osoby początkujące ze względu na pieniądze? Wiesz w takim razie ile jako taka opiekunka mogłabym zarobić na start? Ile wynosi okres próbny i czy można dostać umowę o pracę na nieokreślony czas?

@Burg

Szanowna Pani, nasi stali współpracownicy mają pierwszeństwo w dostępie do ofert pracy. Niestety bywa tak, że trudno dogodzić wszystkim stronom... budżet klienta jest ustalony, harmonogram zmian taki a nie inny, warunki na miejscu czy wymagania podopiecznego także niezmienne. Czasem trudno wybrać z dostępnych ofert taką, która w pełni odpowiadałaby stale współpracującej z nami Opiekunce. Wtedy ogromnym wsparciem są dla nas nowe opiekunki, wśród których może znaleźć się osoba zainteresowana daną ofertą. Ponadto jako firma chcemy się rozwijać, zatrudnianie nowych osób to wręcz konieczność. Pozdrawiamy serdecznie!

Liebe Grüße

Moi kochani koledzy i koleżanki. 6 moich znajomych od początku roku uciekło z tej firmy .. dziwi mnie, że szefostwo to widzi i nie robi nic....aby zatrzymać opiekunki Jak można tak podchodzić do sprawy ..to my pracujemy na całe biuro....mamy pracować 40 godzin tygodniowo, pracujemy dużo więcej,jesteśmy często poniżane, dlaczego szefostwo zamiast nas wspierać robi wszystko bysmy odchodziły?

Like this in Deutschland

Dobra opiekunkę nie jest łatwo znaleźć,z doświadczeniem, językiem.Nie do końca jest tak,że jedna odejdzie i druga przyjdzie na jej miejsce.Ponoc nie ma ludzi niezastąpionych ale są trudni do zastąpienia....

serwemiusz
@Like this in Deutschland

Tak to prawda,mnie zmieniało już z 25 pan przy zmianie,dwie były ok,reszta masakra,jedna kobieta gotowała podopiecznej pokrzywy,druga kradła po okolicznych ogródkach warzywa,jeszcze inna weszła do domu i pretensje nie takie łyżki,nie takie widelce Naprawdę dobra opiekunkę ciężko znaleźć

Kamila

To z czego głównie wynika duża rotacja, chodzi głównie o wysokość wynagrodzenia czy jest coś jeszcze? Na jakim poziomie w ogóle trzeba znać język żeby dostać pracę, to jest jakoś sprawdzane przy rekrutacji? Piszesz o zarobkach, ale jakie kwoty są proponowane na początek?

@Like this in Deutschland

Zdecydowanie się zgadzamy! Wartościowych pracowników trzeba doceniać i staramy się to robić najlepiej jak potrafimy. Nie zawsze jest jednak tak, że wszystkie strony za każdym razem są zadowolone. To niestety uroki pracy z ludźmi i dla ludzi. Pozdrawiamy serdecznie!

Czy w Carework Sp. z o.o. sp.k. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Dzień dobry, W CareWork oferujemy kilka rodzajów dodatkowych premii. Premię za pracę w Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok (po 85 euro brutto za pracę w Wigilię, pierwszy i drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowy Rok - łącznie 340 euro). Premię za pracę w Wielki Piątek, niedzielę i poniedziałek wielkanocny (255 euro brutto). Premię za pracę w wakacje (w tym roku jest to 150 lub 250 eur "na rękę" w zależności od długości zlecenia/zleceń). Dodatkowo zyskać można także specjalne premie za polecenie klienta oraz polecenie opiekunki. W razie dalszych pytań, serdecznie zapraszamy do kontaktu!

wanda co nie chciała Niemca

Jeśli firma nie zmieni mentalności to wszystkie porządne opiekunki uciekną. W większości firm jest tzw miesięczne planowanie...z wyprzedzeniem miesięcznym dostaje się ofertę.Nie każdy ma ochotę czekać, by na dwa dni przed wyjazdem dostać ofertę. Poza tym kierowniczka powinna przyjrzeć się pracy co niektórych koordynatorek.Jeśli są skargi to nie z powietrza.

Rysiu
@wanda co nie chciała Niemca

To co jest nie tak z pracą koordynatorek? Ciężko się dogadać, czy o co chodzi? A jak już jakaś oferta się znajdzie, to dobrze płacą?

Beata
@wanda co nie chciała Niemca

A co jest nietak z pracą koordynatorek bo żadnych argumentów/ zarzutów konkretnie Pani nie przytoczyła, tak z ciekwości?

@wanda co nie chciała Niemca

Pani Wando, dokładamy wszelkich starań, aby nasi koordynatorzy spełniali oczekiwania Opiekunek i Opiekunów. Jeśli coś jest czasem nie tak, prosimy o wyrozumiałość. Praca Opiekunów jest bardzo wymagająca, ale koordynatorzy też nie zawsze mają łatwo. Zapraszamy także do zgłaszania zarzutów - bezpośrednio lub poprzez anonimową ankietę, ktorą udostępniamy naszym współpracownikom. Pozdrawiamy serdecznie,

@Beata

Pani Beato, staramy się, aby wszystko było dobrze :) jeśli coś czasem nie wychodzi, cóż, wszyscy jesteśmy tylko ludźmi. Zapraszamy do kontaktu i pozdrawiamy serdecznie!

gienka

Care work jest firmą ok,ale praca koordynatorów ostatnimi czasy jest nie do.przyjecia.Juz mówię dlaczego.Pracuje wiele lat,byłam w kilku firmach i mam około 20 znajomych ,którzy też pracują w tej branży.My mamy porównanie jak to wygląda w.innych firmach i jeśli się go nie zmieni to wszyscy odejdą.Ciezko pracujemy i prozy o trochę szacunku Notorycznie w tej firmie jest tak ,dostajemy nowe zlecenie ,czekamy i cisza.Koordynatorka nie raczy poinformować,że to zlecenie to jednak wzięła inna forma.A ty czekasz i czekasz.. Nie dzwoni się czy dojechalas.Dzwonisz do koordynatora,pisze oddzwonie i cisza.Oferty na ostatnią chwilą Ludzie w innych firmach miesiąc wczesydostakesz ofertę.Dramst

Mewa
@gienka

Mało to że tak jest,ale po nowych umowach,nie ma już wpisane że się ma wolne 2razy po 4 lub 8 godzin nawet te dwie godziny każdy dzień,same mamy sobie ustalać z rodziną!!! Nie to już jest całkowicie bezsensu,i lepiej szukać innej firmy,bo tu już dobrze nie będzie!!!

serniki
@Mewa

Tak to prawda. Rodziny dostały podwyżki a my od kilku lat te same stawki.

Mewa
@gienka

To prawda koordynatorzy są okropni, może jedna lub dwie są ok, ale reszta wolą się pomstę do nieba co raz gorzej w tej firmie kłamią

@Mewa

Dlaczego tak zbiorczo ich oceniasz? Możesz dokładniej wyjaśnić, co Cię spotkało ze strony koordynatora? Póki co pisano tylko o tym, że nie kontaktowali się z pracownikami.

@gienka

Pani Gienko, bardzo zależy nam na ciągłym poprawianiu jakości naszej pracy, w tym pracy koordynatorów. Zgodnie z naszym wewnętrznym regulaminem pracy koordynator jest zobowiązany np. do telefonicznego kontaktu z Opiekunką po rozpoczęciu i zakończeniu zlecenia. Jeśli te zasady nie zostały dotrzymane w Pani przypadku, prosimy o taką informację, spróbujemy wyjaśnią tą sytuację. Niestety trudno odnieść się do niej bezpośrednio przy anonimowym komentarzu. Pozdrawiamy serdecznie!

Olin

Najlepsi z care odeszli, pan Szymon z Poznania,rzetelny,kompetentny i pani Karina z Gliwic ( uwielbiana przez opiekunki) Kiedyś w czołówce najlepszych firm,w tej chwili ok

Zostaw merytoryczną opinię o CareWork24 Group Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w CareWork24 Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CareWork24 Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 81.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CareWork24 Group Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 73, z czego 16 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 28 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CareWork24 Group Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w CareWork24 Group Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CareWork24 Group Sp. z o.o.