Opinie o Port Trans Barbara Dworzyńska w Bełchatów piotrków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Port Trans Barbara Dworzyńska. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Port Trans Barbara Dworzyńska o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Port Trans Barbara Dworzyńska w Bełchatów piotrków

Mieczysław

Nie dajcie się oszukiwać

Mieczysław

UWAGA OSZUKUJĄ. !!!!!!!!!!!!!!

Łukasz

@Tyle w temacie, Twoja opinia jest bardzo krótka i zawiera wyłącznie jedno słowo. Czy mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź i napisać, co miałeś na myśli? Dlaczego oceniasz firmę Port Trans negatywnie? Jeżeli nie uargumentujesz swojej wypowiedzi, inne osoby mogą ją odczytać jako zwykłe pomówienie!

Tyle w temacie

Katastrofa.

Czy po rozmowie w Port Trans Barbara Dworzyńska rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Łukasz

@Basket, co dokładnie masz na myśli? Nie wiem, w jaki sposób odnieść się do Twojego komentarza. @Wojro7, czy jesteś pewien, że to prawdziwa informacja? Forum jest miejscem publicznym i nie powinny się tu znaleźć opinie bez potwierdzenia. Czy masz jakieś pewne dane na temat firmy?

Wojro7
@Łukasz

Dworzyńscy mają wiele spraw sądowych i ja też ich pozwałem i sprawa się toczy w sądzie. Dworzyński ma lub miał sprawę w sądzie karnym o pobicie kierowcy. Nie wypłacają tego co się z nimi umówiłeś naciągają i biorą innego osła co się da wykorzystać

Genek
@Łukasz

Po co masz sie odnosić. Piszą ludzie jak tam jest i tyle.Nie wierzysz to sam sprawdź tylko potem nie becz.

Łukasz

Jak przedstawia się aktualna sytuacja w firmie Port Trans? Wcześniej pojawiały się informacje o tym, że pracodawca nie wypłaca na czas wynagrodzenia, czy coś się zmieniło? Czy możecie napisać nieco na temat warunków pracy, atmosfery? Zależy nam na rzetelnych opiniach.

Moro
@Łukasz

zmieniło się,teraz nie płaci wcale !

Basket
@Łukasz

Człowieku nawet nie myśl o tym czymś.

Wojro7
@Łukasz

niedawno dzwonił do mnie kolega, który powiedział mi że Marek Dworzyński ma założoną sprawę karną za pobicie kierowcy.

Mrówka

Szkoda gadać....

Wojro

Pracowałem ja i inni kierowcy ciągle nie mają pieniędzy by zapłacić za pracę aż naciągną cię na ile się dasz i się sam swalniasz.

Nikt

Firma jest tak uczciwa inaczej, że usuwa posty.Normalny by się cieszył że o nim się dobrze pisze.Do portu Radomsko to raczej ta firma nie ma po co zjeżdżać - wiadomo o co chodzi.

Xardas

Nie polecam, chyba że ktoś lubi ciągłe uzeranie się o wszystko, serwis, pieniądze itd.

Zostaw merytoryczną opinię o Port Trans Barbara Dworzyńska - Bełchatów piotrków

Port Trans Barbara Dworzyńska
2.1/5 Na podstawie 63 ocen.
  • Ignacego Jana Paderewskiego 1 lok. 2
    97-400 Bełchatów piotrków