Euro Personnel Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego

Opinie o Euro Personnel Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego

Stach

Planuję wyjazd w styczniu jestem z Podkarpacia okolicę Leżajska ktoś chętny na wyjazd ???? . Jak coś odezwij się tutaj.

Ruda
@Stach

Wyjechales ? Ja tez planuje wyjazd i nie wiem co myśleć o tej agencji europersonel

@Stach

ja z pod STALOWEJ

Kamil

Hej, jest ktoś kto w grudniu chciałby jechać?

o21
@Kamil

masz jakis kontakt do siebie? :)

Paulina
@Kamil

Ja myślę nad wyjazdem,ale dopiero w styczniu

@Paulina

Tez myślę nad grudniem lub styczniem. Adam

Krzycho

Ja jadę dzisiaj... Scheveningen

@Paulina

Paulina,nadal jesteś chętna na wyjazd w styczniu

@Paulina

Paulina czy nadal myślisz nad wyjazdem w styczniu, ja z świętokrzyskiego

Paulina
@Renata

Myślę ,ja jestem z podkarpackiego , chciałabym jechać z kimś ,bo tak sama to nie za bardzo ,zostaw jakiś kontakt to siebie :)

@Paulina

Hej, ja niestety odpadam na co najmniej 3 miesiące. Sprawy zdrowotne mnie ograniczyły w ruchu.Życzę powodzenia w poszukiwaniu pracy

MP
@Paulina

Czesc , ja planuje jechac po Świetach , mozemy jechac razem jestem z Lublina tel do mnie 516777759

@Paulina

Witam, ja chcę wyjechać za kilka dni do Holandii jeśli pani nikogo jeszcze nie znalazła to jestem z Podkarpacia. Pozdrawiam

@Paulina

Witaj! Ja też jestem z Podkarpacia i mam jechac za kilka dni do Holandii. Pozdrawiam.

Ruda
@Marcysia

Cześć czy jesteś w Holandii tez planuje wyjazd ale szczerze mówiąc nie wiem co to za agencja i jak z pracą dlatego fajnie byłoby się dowiedzieć od kogoś kto tam juz jest

ale na co ?to ja tez

Nicola447

Hej ???? planuje wyjechać w lutym do Holandii do pracy i szukam osoby chętnej na wspólny wyjazd ???? planuje podjąć pracę w okolicy Eindhoven w Holandii, chętne osoby proszę o kontakt na Facebooku Nicola Bartoszek ????

Gracz95

Ja też planuje wyjazd przez euro personel jestem okolic Pruchnika

@Gracz95

Hej, ja planuję też wyjechać pod koniec lutego, tej agencji akurat nie brałam pod uwagę.

Ficek95
@Renata

To jeat taka mała agencja i im zależy na ludziach. Nie robią takich numerów jak duże agencje co mają ludzi pod dosatatkiem. Sprubój i daj znać. Podobno są w porzadku

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Euro Personnel Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Pracownik produkcji warzyw i owoców w Holandii?
Karolinkaka

Jechaliśmy z chłopakiem w wakacje w tamtym roku 2020. W następne wakacje też się wybieramy. Wybierzemy raczej ta agencje bo są ok.

Agata

Czesc razem z chłopakiem chcemy wyjechać do pracy w Holandii albo gdzieś blisko granicy niemieckiej czy zna ktoś jakieś dobre firmy ? Gdzie da się coś zarobić? Z góry dziękuję

Szukam kogoś na wyjazd w styczniu,lutym przy pakowaniu sera tartego w Holandii przez Euro Personnel. Adam,45lat Moj mail annblue@interia.pl

maciej.36@o2.pl
@Adam

Cześć witam szukam wyjazdu i dobrej pracy.Interesuje mnie praca na dłużej normalni ludzie i praca Pozdrawiam Maciej

Kinga
@Adam

Ja jestem za

Damian

Wyjeżdża ktoś w styczniu przez tę agencje? Jakie warunki zakwaterowania? Ile osób w pokoju? Jakie zarobki tygodniowe? Ile godzin tygodniowo mniej więcej? Dziękuje za odpowiedz

Tomasz
@Damian

Widzę że też interesuje Cię ta kwestia jeśli chodzi o pracę przez Euro Personnel Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego. Jeśli dowiesz się czegoś na własną rękę, to koniecznie napisz o tym w tym wątku, takie wpisy są zawsze pomocne dla innych użytkowników forum! :)

Damian

Czy wybiera się ktoś do pracy w styczniu przez tę agencję? Jakie warunki zakwaterowania? Ile osób w pokoju? Jak z zarobkami i ilością godzin? Dziękuję za odpowiedz

Robercik

Razem z dziewczyną jeździmy od 2019 do Holandii Agencja super, panie mile Z czystym sumieniem polecam

Zocha85

Polecam euro personnel wyjeżdżam co roku przez tą agencje.

PaulinaPaulina

A ja jestem ogonie zadowolona. W Polsce nie mogłam znalezc pracy. Warunki mieszkaniowe są dobre nawet mieszkajac z duza grupa. Wybor i rodzaj prac jest duzy i kazdy znajdzie cos dla siebie W porownaniu z innymi firmami zatrudniajacymi pracownikow tymczasowych moge polecic ta wlasnie firme!

dana
@PaulinaPaulina

ciekawe ktora pani z agecji to pisze pisze bylam i wiem jak tam jest szkoda zachodu pozdrawiam

Pawel

Szkoda ze ostatnie 3 komentarze sa pisane przez te same osoby. Wystarczy zobaczyc na godziny w ktorych byly pisane. Ja rowniez tej agencji nie polecam. Nic dziwnego ze ludzie tam wytrzymuja tydzien i zjezdzaja. Jedna kobieta w biurze siedzi tam chyba z przymusu.

@Joanna

Cześć czy są jakieś chętne dziewczyny na wyjazd w styczniu?

Stysia
@@Joanna

Tak. Ja z koleżanką sie wybieramy. Znajomi polecili ta agencje bo jechali w listopadzie do pracy przy mięsie i są zadowoleni.

Pppk
@@Joanna

Ja myślę wyjechać w lutym dopiero , możliwe ,że z przyjaciółką

NataliaO

Polecam agencję. Panie w biurze są zawsze pomocne. Ja od nich jadę już 3 razy i zawsze wszystko jest ok. Serdecznie polecam euro personnel.

Gregory M

Agencja nie przywiązuje wagi do aplikujących na jakiekolwiek stanowiska pracy. Wniosek nasuwa się jeden, albo maja dość zgłoszeń, albo agencja zwija majdan i pojawi się pod nową nazwą. Czas pokaże ..

o21

Hej. czy chciałby ktos wyjechac po nowym roku z europersonnel z okolic niska (podkarpackie)? Szukam osoby z ktora moglbym dzielic pokoj. Jezeli jest ktos chetny to zostaw kontakt do siebie to napisze :)

Hej
@o21

Hej. A przy czym praca? Napisz jak możesz do mnie mini.mmm@interia.pl

Szymon
@o21

Hej jeśli nadal kogoś szukasz to proszę o kontakt jestem zainteresowany szymonborek55@gmail.com

@o21

Cześć. Jestem chętna, a pani juz kogoś znalazła. Ja jestem osobą spokojną, dbając o porządek nie imprezuje i takiej też osoby szukam. Pozdrawiam

Renata

Czy ktoś chętny na wyjazd w styczniu

MP

Hej , ja planuje jechać w Styczniu tel do mnie 516777759

@MP

Ja chcę wyjechać też tak jakoś styczen, luty, marzec, mnie bardziej interesuje wyjazd do pracy do Niemiec, do Holandii nie chcę. Jak coś to e-mail renatabanan35@gmail.com

@Renata

Ja chce pojechać tez,jeśli będzie normalna oferta warta uwagi,z normalnymi warunkami mieszkaniowy i godzinami pracy. Adam,45lat

Szukam kogoś na wyjazd do pracy w Holandii w styczniu bądź lutym,najchętniej pakowanie sera tartego lub chipsów, Adam,45l Mój mail annblue@interia.pl

Gregory M

Agencja poprzez portal pracuj.pl zaakceptowała moje CV i miała sie skontaktować ze mną. Było to 15 grudnia u.r. i nic Dzisiaj jest 4 01 nowego roku. Czy takie podejście pracowników agencji to jest norma? Może ktos odpowie ?

Zostaw merytoryczną opinię o Euro Personnel Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego - Ropczyce

• Jak się pracuje w Euro Personnel Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego?

Zobacz opinie na temat firmy Euro Personnel Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 168.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro Personnel Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 86, z czego 64 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Euro Personnel Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego