Euro Personnel Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego

Opinie o Euro Personnel Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego

Nmodny5

Siemka, właśnie chce wyjechać za granicę obecnie jestem w Niemczech ale nie za dobrze tu jest, więc szukam kogoś kto mógłbym teraz do końca lutego wyjechać i dzielić ze mną pokój mam swoje auto więc dobrze by też było podjechać do sklepu i wgl łatwiej funkcjonować ;) jestem z podkarpacia okolice Jarosławia ;) snap: nmodny5 lub pocztą norbertmodny35@gmail.com zapraszam pozdrawiam ;)

zainteresowany

Hej, czy chcialby sie ktos wybrac po swietach wielkanocnych (koniec kwietnia) na sezon wiosenno letni do pracy? Jestem z podkarpacia. Szukam mlodych osoby/osob do dzielenia pokoju :) zostaw kontakt do siebie to napisze:)

Magda
@zainteresowany

Hej , ja mam zamiar jechać w kwietniu , Napisz do mnie na maila magddaaa@op.pl

Agnieszka Balicka
@zainteresowany

Witam . Poszukuje osób do wspólnego wyjazdu . Proszę o kontakt na Facebooku Agnieszka Balicka

@krata

Hejka wszystkim mam ochotę wyjechać na trochę do pracy polecicie gdzie warto aplikować mysle o trawach coś proszę jak ta praca wyglada i mieszkanie mam ochotę wyjechać może ktoś ma ochotę wyjechać grudzień/ styczeń jestem z Podkarpacia

Akaata
@@krata

Polecam orderpicker na mroźni, ale praca jest ruchoma więc nie odczuwa się zimna plus dostajesz od firmy ubranie. Mieszkania różne, ale zawsze z Polakami, z osobami z którymi pracujesz. Mimo to polecam, bardzo dobre wspomnienia z tamtego czasu

Sylwia
@Akaata

czy firma dba o każdych pracowników? znasz kogoś kto nie był zadowolony z usług tej firmy?

Akaaata
@Sylwia

Polecam firme dla której pracowałam, Mayonna BV. Holendrzy fajni ludzie. Zawsze pomogą. Ale znam ludzi którzy wypowiadali się negatywnie nie o firmie, ale agencji.

zapomiany
@@krata

Hej, i jak w pracy ? Jak biuro ?

Czy w Euro Personnel Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Agata

To nie zależy od europersonel. Oni są tylko pośrednikiem i docelowo będziesz pracować przez inną agencje. Np ja zostałam zrekrutowana przez nich do FHS, jak na pierwszą pracę byłam zadowolona. Dostawałam tygodniówki normalnie. Dopiero po przepracowaniu jakiegoś czasu przeszlam na wypłaty miesięczne.

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Euro Personnel Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Pracownik produkcji warzyw i owoców w Holandii?
katia

Czy jest tu ktoś chetny do pracy przy trawach ozdobnych? Fajna lekka praca, agencja jest w porzadku. Wybieram sie w tym roku i byłam w tamtym. Moze znajde tu kolezanke na wyjazd.

pat
@katia

Pat wyjechałaś juz.? Ja tez myślałam o tej ofercie z chlopakiem. Zdecydowaliśmy sie na wyjazd za tydzien. Agencja wszystko nam zorganizowała- mieszkanie razem i praca polecamy

Krzysiu
@katia

Na jak długo jest wyjazd też rozważam z dziewczyną wyjazd

adik_sz

Razem z dziewczyna wróciliśmy właśnie z pracy w Holandii przez to biuro. Wypłaty byly mniej więcej takie jak się spodziewaliśmy z tego co Panie z biura mówiły :-) , obsługa w biurze miła, szybko znalazła sie oferta pracy dla nas. Jak się jedzie na własną rekę to długo zajmuje znalezienie fajnej pracy. Dla nas lepiej było przez agencję. Zarobki w euro a nie złotówkach więc to duży plus. Wracamy po Nowym Roku z tym samym biurem. My szczerze polecamy ????

paula_01

Bylam w tym roku na wakacjach,pracowałam przy pomidorach,było dobrze bo ,trafiłam na fajne mieszkanie i fajnych ludzi,praca tez w porządku,wiadomo że za granicę nie jedzie się na wakacje tylko do pracy,zarobki też w porządku.Mogę polecić tę Agencję każdemu kto szuka pracy w Holandi

Polecam extra mieszkania, godziny są, mały minus kiedy w twojej stałej firmie nie ma pracy wysyłają na inne firmy

iwka

Byłam w Holandii przez tę agencję,było ok,w kolejne wakacje zamierzam wyjechać jeszcze raz,wiadomo że trzeba pracować,mieszkanie akurat trafiłam dobrze z normalnymi ludzmi.Jak ktoś chce pracować to pracuje a jak ktoś wydziwia to oni nie chcą takiego pracownika,oni ogólnie nie chcą problemów. Agencję mogę polecic z czystym sumieniem

Bob

Posluchajcie ludzie !!!! Piszecie bzduy jak malo kto , powiem wam jak jest : nie maja pojecia te panie w PL co sie dzieje w NL gdzie traficie do kogo i jak bedzie dalej , nic nie wiedza mowia wam to co chcecie uslyszec , pozniej zderzenie z rzeczywistoscia , nie stety tak to wyglada piczytajcie sobie NL nie z broszury turystycznej tylko z informacji co sie dzieje naprawde .

Poważna
@Bob

Napisz konkretnie o co chodzi,bo ja przez ta agencje kiedyś pracowałam oczywiście nosiła inną nazwe i w cale nie było źle.Pozdrawiam

Co myślicie o pracy przy sosach, wędlinach itp. Slijperij w firmie FHS? JAKI jest koszt zakwaterowania realny i zarobki?

Kamil.de

Witam w piątek 13.08 wyjeżdżam z tej agencji do pracy w firmie FHS w miejscowości Slijperij. Wyjeżdżam z Rzeszowa jest ktoś kto również tam jedzie

Mateusz 90

Bardzo dobry posrednik polecam .

Cześć, razem z koleżanka dostałyśmy się na produkcje z rybami, czy ktoś już tam pracował a jeśli tak to może się podzielić opinia

Mati

Hej, jade z nimi z kolegą w tym tygodniu do skrzynek. Byliśmy w zeszłym roku. Polecam.

marco
@Mati

A wiesz co sie dokładnie robi z tymi skrzynkami? To jest chyba praca w myjni. Wypłaty tam są podobno niezłe.

Mati
@marco

tak wypłaty są wysokie. godziny są. szybkie tempo. zmianówka. jak ktoś lubi taki styl to polecam

Walter
@Mati

Siemka, można do ciebie kontakt Mati, jestem zainteresowany tą ofertą i chciałbym poznać szczegóły, Pozdrawiam

Ciekawa2

Ktoś się wybiera przez tą agencje na produkcję ciastek?

a o i u
@Ciekawa2

Razem z koleżankami dostalyśmy sie na cebulki. i jestesmy zadowolone. Panie z biura szybko znalazly dla nas prace a jedziemy tylko na wakacje. Polecamy agencję.

Aaa
@a o i u

Można więcej informacji na czym polega wasza praca? I czy zarobki są odpowiednie?

Agusia

Czy ktoś pracuje przy kwiatach przez tą agencje?

Viola
@Agusia

Witam czy już wyjechałaś?

ala

Szukam pracy na wakacje od lipca na 2,3 mc. Na fb mają fajne oferty. Opinie o firmie są raczej pozytywne. Ktoś coś? Bo raczej na nich sie zdecuduje.

szalony

Pracuję dzięki tej agencji i nie nazekam. Kumple tez maja prace, a w Polsce było cięzko. W skali 1-10 to 9.

Za wysokie progi dla was C+E

Ta agencja oferuje prace przy papryce ,pomidorach itp. Najczesciej pokoje 3 a nawet 6 cio osobowe. Ja jako powazny czlowiek staralem sie o prace dla kierowcy C+E a oni pytaja sie mnie czy moge do pracy dojezdzac rowerem buahahahaha. praca od 3 iej w nocy wiec mowie niech zaproponuja chociaz pokoj jednoosobowy zeby mozna bylo normalnie wypoczac ,i np wstac nie budzac innych a gdzie tam pokoje 3 osobowe,moze znajdzie sie dwuosobowy mowia. Sory ale nie szukajcie wiecej kierowcow bo to nie wasze progi.za wysokie.szukajcie sobie dalej osob do tej papryki z pokojami 6 cio osobowymi a powaznym ludziom nie zawracajcie gitary.

Zostaw merytoryczną opinię o Euro Personnel Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego - Ropczyce

• Jak się pracuje w Euro Personnel Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego?

Zobacz opinie na temat firmy Euro Personnel Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 169.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro Personnel Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 87, z czego 65 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Euro Personnel Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego