Euro Personnel Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego

Opinie o Euro Personnel Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego

Ja mam stała prace. Jestem zadowolony ze współpracy.

Ewelina
@Paweł

Super, a długo trzeba czekać, aby otrzymać umowę na czas nieokreślony? Bo rozumiem że taką masz. I z czego jesteś najbardziej zadowolony, właśnie z tej umowy?

Nati12
@Paweł

Przy czym pracujesz ?

Robert

Czy wychodzi 40 godzin w tygodniu

Hazan

Hej. Wybiera się ktoś w tym tygodniu do pracy na produkcję serów? Lub jest tutaj ktoś, kto tam pracował? Można się coś więcej dowiedzieć, jak wygląda ta praca?

Wanda
@Hazan

a gdzie konkretnie jest ten wyjazd? możesz wrzucic link do ogłoszenia ? moze się skusze :) czy już masz zaklepany ten wyjazd, czy długo czekales na dogranie szczegółów z firmą?

@Wanda

Ile płaci się za transport do Holandii, wiesz może?

Janusz
@Anna

Sprawdzałem na stronie agencji ale niestety nic o tym nie piszą. Jeśli chodzi o pracę przy produkcje serów to jest aktualna oferta ale bez żadnych szczegółów. Chyba dopiero na rekrutacji coś można się dowiedzieć. Jakbyś zdecydowała się na rozmowę to napisz czego się dowiedziałaś, bo też jestem zainteresowany wyjazdem.

@Anna

480-560 zależy z kad

Bożena

I to jest całkowity koszt tego dojazdu? Czy w jedną stronę tylko? A jak z zakwaterowaniem? Dużo pobierają? Jakie są warunki? Wie ktoś?

Coś nie tak, dzięki za usuwanie pytań jakie są plusy i minusy tej agencji XD Żadnej negatywnej opinii, bo może po prostu usuwają?

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Euro Personnel Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Pracownik produkcji warzyw i owoców w Holandii?
dziewiecpiec

Hej. Wady i zalety tej agencji? Ktoś, coś?

Zaciekawiona

Siemka, mam zamiar wyjechać ze znajomymi przez tą agencję. Może ktoś się szerzej wypowiedzieć jak wyglądają warunki zatrudnienia? Głównie chodzi mi o to czy są wypłacalni? Ile płaci się za transport do Holandii? Wszystkie wady i zalety mile widziane.

Hubert

Super agencja pracy. Polecam

Gosia

Witam. Planuje wyjazd od stycznia z ta agencja czy ktos moze sie wybiera w tym czasie. A jesli ktos juz tam jest to bardzo prosze o informacje jakie warunki sa na mieszkaniach.

Bozena

Ja też mój tel 669559578 proszę o kontakt

angie921

hej Karola byłas już za granicą?

Pol21

Ja jestem zadowolony i polecam! Pracuję już ponad 6 miesięcy i godziny sa i praca jest jak tylko ktoś chce. Ja nie narzekam. Panie w Polsce pomocne i wszystko się zgadza.

Ssj

Siema, szczerze nie polecam, nie jest to żadna agencja tylko pośrednictwo pracy, co do warunków i pracy które obiecują w Polsce nic się nie zgadza, praca inna niż miała być, godziny marne 20 tygodniowo. Warunki mieszkalne mogą być ale żadnego wyposażenia, pozdrawiam Panie z Polski które obiecują dużo a tak naprawdę nie wiedzą gdzie Cię pchają, jak lubisz stres i stres to polecam. Na miejscu ciężko się dogadać z biurem każdy odsyła do kolejnej osoby i tak w kółko albo nie odbierają.

Janusz
@Ssj

Podpisując umowę powinieneś mieć wyszczególnione warunki pracy w tym ilość godzin roboty w miesiącu Czy dopiero na miejscu dostałeś kontrakt? 20 godzin tygodniowo to wychodzi pól etatu. Udało ci się to zmienić czy wróciłeś do Polski?

Michał Domińczak

Bardzo dobre biuro w wszystkim pomagają od razu wszystko na czas kasa Solarisy i pomoc w wszystkim czego sobie zyczycie każdy jest tam miły i pomocny dawno nie spotkałem takiego biura pracy każdego traktują indywidualnie polecam w 100%

Ewelina

Witajcie ????wybiera się ktoś do pracy przez ta agencje z Podkarpacia ?Szukam osoby chętnej na wyjazd i wspólny pokój.Byłby to mój pierwszy wyjazd dlatego we dwójkę raźniej ????

Adam 1
@Ewelina

Mam taki zamiar ,na radzie czekam na odpowiedź z firmy,jak coś to dzwoń na wootsap ,czy masz już miejsce zatrudnienia ? Tel.501033120

Marzena

Polecam agencję, znaleźli mi legalną i pewną pracę zagranicą, z której jestem jak narazie bardzo zadowolona.

Stan
@Marzena

Ja też polecam. Wyjeżdżam od nich już kolejny raz do cebulek i wszystko ok

Czarn

A jak wygląda praca w szklarni przy kwiatach z Tą agencją?? Jakie mają mieszkania ,dojazd, jacy ludzie itp.

Pracuje ktoś z małopolski w Holandii w okolicach Gouda

Polecam agencję, umożliwiają legalną i pewną pracę zagranicą.

Na jaką tygodniówkę można liczyć po odliczeniu wszystkich kosztów np mieszkanie,ubezpieczenie itp.

DominiK21

Wszystko w porządku zgodnie z podpisaną umową

Kkk

Hej,czy ktoś w najbliższym czasie wybiera się do pracy za granice?

Witam czy wybiera się ktoś w ten weekend lub następnym do pracy do Holandii?

@Nowy

Hej będę chyba jechała z koleżanką

Tom
@Nowy

Ja jak coś

Zostaw merytoryczną opinię o Euro Personnel Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego - Ropczyce

• Jak się pracuje w Euro Personnel Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego?

Zobacz opinie na temat firmy Euro Personnel Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 169.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro Personnel Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 87, z czego 65 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Euro Personnel Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego