Euro Personnel Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego

Opinie o Euro Personnel Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego

Wiecie, czy Euro Personnel Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Kasia21

Hej Euro Personnel nie ma pracy zdalnej. Praca na miejscu w Holandii w zakładzie pracy, magazyny, szklarnia, pole. dzwoń do biura to się dowiesz.

@Kasia21

Hej a czy wiesz czy za takie rzeczy jak np tlumaczenie cv i ogółem pomoc na miejscu jakoś potrącaja z pierwszej pensji czy coś ? Zastanawiam sie czy jak sie jest wprawionym bo już sie pracowało za granicą to czy można coś więcej ugrać czy każdy stawka taka sama .

AS

Solidna firma, pomocna i interesująca się pracownikiem.

Łukasz

Jestem zadowolony z współpracy z tą agencją. Wszystko miałem dobrze wytłumaczone, toteż od razu wiedziałem do jakiej pracy i za jaką stawkę trafię. Pomogli mi zorganizować transport do biura w Holandii i udzielili wszelkich informacji.

@Łukasz

A jaką stawkę Ci zaoferowali? Jakaś premia dodatkowo?

Niki
@Łukasz

A dobre mają warunki zamieszkania i w jakich miejscowościach np praca na serach

Martysia

Przez ile godzin trzeba dziennie zrywać te owoce przy zbiorach? Mam na myśli tą najnowszą ofertę z ich strony. Nie napisali dokładnie, tylko że stałe godziny. Szczerze to ja się trochę obawiam, czy wytrzymam po prostu fizycznie na pierwszy raz. Z drugiej strony widzę, że ludzie sobie chwalą tutaj.

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Euro Personnel Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Pracownik produkcji warzyw i owoców w Holandii?
Dominik

Jestem zadowolony z tej agencji pracy. Pełen profesjonalizm.Polecam

Andzelina

Profesjonalna i miła obsługa. Polecam

Grzegorz
@Andzelina

Brzmi interesująco. Możesz napisać w jakich zawodach najszybciej tu się prace dostanie, i ile czasu zajmuje cały proces rekrutacji, od wysyłki CV po telefon z wiadomością o przyjęciu?

Irka K

Bardzo profesjonalna obsługa .Panie bardzo uprzejme Polecam

Helena

Myślałam czy nie poszukać pracy za granicą, ale ostatecznie stwierdziłam, że jeszcze nie jestem gotowa i że wolę coś na miejscu w kraju. Widziałam, że mają też oferty właśnie w Polsce. Np. magazyniera szukają do pakowania towaru. Jedna osoba robi to pakowanie i przygotowywanie do wysyłki czy to robota różnych działów?

Maria

Jako do Agencji Pośredniczącej nie mam żadnych zastrzeżeń , ale ona nie ma wpływu na sytuację już na miejscu to już większości przypadek na jaką lokacje się trafi i w jakiej firmie pracuje

Sylwia

Jestem bardzo zadowolona z tej agencji pracy jak Europersonnel, pierwsza agencja która została nam polecona. Wraz z chłopakiem pracujemy 4 lata nie narzekamy nic nie jest problemowe, jeśli ktoś jest problemowy to i firma może być ale jeśli chcesz zarobić i jestes osoba pewna pracy i świadomości zarobienia to zarobisz i poznasz fajnych ludzi fajna prace. Polecam i Pozdrawiam

Anna91
@Sylwia

Ja też pracuję od nich przy kwiatkach w Holandii. Podatek rozliczyłam też u nich i dostałam duży zwrot podatku. Polecam firmę EuroPersonnel

@Anna91

To firma tak dba, żeby wszystko zgodnie z przepisami było i żeby zwrot podatku też był? Napiszesz też coś o samych czynnościach, przy tych kwiatach i czy trzeba się wcześniej znać na ogrodnictwie, by pracować w takim charakterze?

Przemek

Polecam Euro Personel jako pośrednika pracy. Kontakt dobry przez ponad 5lat rzadnych problemów z ich strony

Olga
@Przemek

Rozumiem, że współpracujecie te 5 lat? W razie problemów służą pomocą? Jakie stanowiska Ci zawsze ogarniali, powiesz coś więcej jak to wygląda? Płacisz im prowizję za takie usługi?

Czy w Euro Personnel Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Nicki 14

Witam, chciałbym wyjechać z tej agencji czy ktoś się wybiera? I czy ktoś już był i wie czy zakwaterowanie jest 2 osobowe proszę o odpowiedź (usunięte przez administratora)

@Nicki 14

Wybij sobie człowieku ten pomysł z głowy! Po odjęciu kosztów zostało mi 150 EURO tygodniowo! przy 40h pracy na szklarni, a raczej zapierdalaniu! 600 zł za 5 dni pracy po 8 h czy warto ?

Olga
@Anonim

A na taką stawkę się umawiałeś początkowo czy nie wiedziałeś ile będziesz zarabiać? Próbowałeś może jakieś negocjacje odnośnie podwyżki, zdarzają się że dają więcej czy trzymają się określonych kwot? A opowiesz coś więcej o zakwaterowaniu, bo to dla mnie ważne , chciałabym wiedzieć jakie są warunki?

olo
@Nicki 14

Europersonel nie jest agencją zatrudnienia tylko pośrednikiem między pracownikiem a agencjami pracy .

paola

Jeśli ktoś chce wyjechać do Holandii to jak najbardziej polecam zgłosić się do EuroPerssonel. Wszystko dokładnie wytłumaczone, kontakt nie jest utrudniony. Jeśli jest jakiś problem to wystarczy zadzwonić i Panie pomogą.

Bożena
@paola

Możesz napisać czy firma zapewnie zakwaterowanie? Ile to kosztuje? Jakie są warunki? Dużo osób mieszka w takim mieszkaniu? Będę wdzięczna jak dasz znać?

Rak

Czy jest się w stanie wyciągnąć powyżej 300 euro tyg? Bo jestem ciekawy, proszę o odpowiedź

HoganK

(usunięte przez administratora) kazda agencje pracy tymczasowej w Holandii lacznie z ta.Wszystko to jest jeden wielki (usunięte przez administratora).I nie zapominajcie ze od pracy w Holandii potem trzeba zaplacic jeszcze drugi podatek od dochodu w Polsce.O tym w zadnych agencjach nie informuja bo po co.

@HoganK

Pracując w holandi nie płacisz podadku w polsce poczytaj o tym

Irena
@Piotr

Nigdy? A nie jest to zależne od umowy czy coś? Pytam, bo naprawdę nie wiem, jestem dosyć świeża, jeśli chodzi o wyjazdy za granicę. A tutaj jaką umowę dają, zagraniczną czy polską?

Anna91

Ja jestem zadowolona. Ja nie imrezuję tylko chodzę do pracy codziennie wiec mam wypłaty ok. Stawka jest minimum 11.75e. Nie mam opłat za rower bo maja za darmo. Ja mam pracę i godziny i wypłaty fajne 350e-400e na netto. Za domek firma pobiera wcześniej i netto jest już dla mnie. Ja polecam firmę! Pracuję już ponad rok i mam rozeznanie.

Agata

Agencja godna polecenia, zawsze pomocni i zaangażowani, pracuje 4 lata, nigdy nie było żadnych problemów. Serdecznie polecam!

Wiesław

Bardzo dobre usługi agencji. Wszystko rzetelnie sprawnie załatwiane.

Magdalena
@Wiesław

Rzetelnie, no to extra, a czy dobrze załatwione było też zakwaterowanie? A jak wygląda kwestia mieszkaniowa? Dobre są te kwatery, jakie warunki sanitarne, ile osób mieszka w jednym miejscu?

Magdalena
@Wiesław

Hej, a ile czasu trwa załatwianie formalności? Chodzi mi o wszelkie dokumenty konieczne do wyjazdu od chwili, gdy pracownik dowiaduje się, że wyjeżdża? Zebranie wszelkich papierów to kilka dni zajmuje? Tygodni?

Pracuje dzięki euro personel już 5 lat. Żadnych problemów, stały i dobry kontakt. Polecam

Wanda
@Ania

cały czas w jednej firmie te 5 lat ?napiszesz gdzie mozna liczyc na taką stabilną pracę ?

Nati12
@Ania

Przy czym pracujesz ? Chcę wyjechać przez tą agencje i zależy mi na stałej pracy

Zostaw merytoryczną opinię o Euro Personnel Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego - Ropczyce

• Jak się pracuje w Euro Personnel Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego?

Zobacz opinie na temat firmy Euro Personnel Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 168.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro Personnel Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 86, z czego 64 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Euro Personnel Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego