Euro Personnel Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego

Opinie o Euro Personnel Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego

ola123

ja z tej firmy nie jestem zadowolona bo nie dosc warunki sa masakryczne to ludzie wredni biuro tez nie jest wporzadku i czasami tez robi komplikacje bardzo malo godzin bo to zalezy u jakiego gospodarza i nie ma blisko bankomatow trzeba kombinowac

ola

bylam juz kilka razy ale w niktorych sytuacjach sie zawiodlam nie polecilalabym tej firmy bo nie jestem z niej zadowolona zakwaterowanie niezbyt zarobki takie sobie lokalizacjie tez niezbyt ludzie wredni a biuro nie dopelnia obowiazku

Bart

Wyjechałem do NL 4miesiace temu i ogólnie jestem zadowolony. Start zawsze jest ciężki ale z czasem można się przyzwyczaić, poznać ciekawe osoby i zaplanować ciekawie czas po pracy.

Mariola447

Hej, czy wybiera się ktoś z Was może w najbliższym czasie do pracy przez tą agencje? Konkretnie chodzi mi o pracę przy cebulkach kwiatowych, zastanawiam się nad aplikowaniem i może znalazłby się ktoś do wspólnego wyjazdu

@Mariola447

Ja się wybieram około 20tego wrzesnia 1wszy raz do tej firmy ale któryś z kolei w nl

@Mariola447

Też się zastanawiam nad aplikowaniem Niewiem jakie są opinie ale raźniej też jechać z kimś Jakie tam są warunki i czy nie hotele bo hotel nie dla mnie. I jakie płacę też niewiem

@Kasia

Napiszcie na Facebooku Nicola Bartoszek, sprawdzimy co i jak i może razem się wybierzemy ☺️

@Mariola447

Hej wlasnie ja tez chce od polowy wrzesnia i pierwszy raz moze pojedzismy w trójkę czytam wasze wiadomośći dostalam od nich wiadomosc i mam im wysłać Cv

Os90
@Mariola447

Ja byłbym chętny . Fajnie byłoby pojechać w większym gronie np 3 osobowym to zazwyczaj raźniej. Też szukam osoby . Gdzie można się z wami skontaktować(usunięte przez administratora)?

piotr
@Mariola447

hej i jak zdecydowana na wyjazd?bo ja się zastanawiam jestem z podkarpacia.

@piotr

Jasne że tak, planuje wyjechać w połowie września, piszcie proszę na fb Nicola Bartoszek zdjęcie profilowe tatuaż na karku zgadamy się i pojedziemy w większym gronie, zawsze to pewniej

@Mariola447

Odezwij sie na snapchat p.mleczko2O będzie pisac Pola lub na maila paulina.mleczko@onet.eu

Ciekawy
@Mariola447

Hej ja się zamierzam wybrać do pracy przy cebulkach czy mogłabyś powiedzieć jak praca wygląda ile h pracy i jaka kasa za tydzień?

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Euro Personnel Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Pracownik produkcji warzyw i owoców w Holandii?

Ja mam jechać 18 września a jeszczs nic nie wiem dziwne

Dominik

Od kilku lat korzystam z tej agencji i jestem bardzo zadowolony polecam . Miła obsługa dobry kontakt i szybkie wyjazdy .

Anita

Wyjechałam przez tą agencję do Holandii kilka miesięcy temu i jestem bardzo zadowolona. Od samego początku pełen profesjonalizm jezeli chodzi o dobór pracy jak i kontakt. Panie w biurze bardzo konkretne i życzliwe, do samego konca trzymają rękę na pulsie. Polecam.

Saszka

Witam. Do wszystkich którzy chca przyjechać do Holandii i zarobic w miare normalne pieniadze, zalezy od godzin. Oferty pracy ok, stawki ok, oferuja mieszkania prywatne. Polecam.

Ona

Hej ja jestem chętna do wyjazdu jest jakaś dziewczyna ktora też sama chce jechać? Fajnie by było się zgadac i razem pojechać ase282697@gmail.com

Aerkon

Czy ktoś pracuje może przy kaktusach przez tą agencje ? Wyjeżdżam W tym tygodniu razem z Żoną możecie coś powiedzieć jak tam jest

piotr
@Aerkon

hej do jakie miejscowości was kierują i jaka to firma?

Dostałem razem z Żoną ofertę pracy przy kaktusach przez level 1 czy ktoś tam pracował i mógłby się wypowiedzieć?

Os

Czy byłby ktoś chętny do pracy w Holandii w tym roku? Zastanawiam się nad wysłaniem CV ale jednak wolałbym znalesc z 2 osoby żeby było raźniej. Może jakiś Facebook.? Jestem z podkarpackiego

Kocur

Polecam pracuje 3 rok i nie ma problemu

Pauleta

Czy polecacie ta agencje

Pauleta

Czy polecacie ta agencje

Jakub

Jestem zadowolony z usług Euro Personennel-gorzej jest w Holandii , gdzie zbyt często trafiam do rezerwy.Tłumaczenie , że w związku z pandemią jest mniej pracy nie jest do końca przekonujące i odnoszę wrażenie, że firma holenderska, w której pracuję Flexible Humans Services działa trochę chaotycznie

B1

Ok

emilia

Firma pośredniczyła mi przy wyjeździe do pracy w Holandii. Jestem zadowolona, na miejscu praca faktycznie była. Nie miałam okazji bliżej poznać sposobu działania firmy, bo w trakcie pobytu w Holandii nie miałam problemów

Os09

Szukam osoby chetnej do pracy do holandii z ktora moglbym dzielic pokoj. Razem razniej. Jeszcze nie wyslalem zgloszenia.

Os09
@Os09

Jestem z podkarpacia

Ben
@Os09

Ja z dolnośląskiego, Wrocław. Też planuję wyjazd

Os90
@Ben

Jak mogę się z tobą skontaktować?

Dawid

Super pośrednik pracy, wszystko na czas, polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Euro Personnel Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego - Sędziszów Małopolski

• Jak się pracuje w Euro Personnel Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego?

Zobacz opinie na temat firmy Euro Personnel Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 169.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro Personnel Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 87, z czego 65 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Euro Personnel Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego