Zadbano SA

Opinie o Zadbano SA

Tomek Wrocław

Przyszedłem do magazynu we Wrocławiu na początku wakacji. Od początku przy wdrożeniu widziałem chęć pomocy. Jestem człowiekiem który jak coś nie wie to woli zapytać – tutaj nie było problemów, żeby ktoś mnie wdrożył. Atmosfera z tego co już zauważyłem przyjemna, bez konfliktowa. Do pracy nie mam zastrzeżeń.

krystyna
@Byczek

Info o przesyłce i próby kontaktu - koszmar i szyderstwo!!!

Mateusz Olszak

Pracowałem swego czasu na magazynie w Sękocinie i stwierdzam iż z perspektywy czasu dobrze mi się tam pracowało. Kierownik ogarnięty, Kierownik Magazynu także. Każdy wiedział co ma robić. Jedynym minusem dla mnie był dojazd, gdyż bez samochodu nie jest tak łatwo się dostać.

@Edi

Potwierdzam. Co prawda ja nie pracuje w Sękocinie tylko Annopolu ale nie narzekam a pracuję już dość długo. Warunki dobre, trzeba po prostu robić swoje.

Stefko

Pracowałem u nich na magazynie w Lublinie i pewnie dalej bym pracował gdyby nie konieczna przeprowadzka żony. Naprawdę spoko ekipa którą mile wspominam. Do pracodawcy nie mam uwag – dbali o swoich pracowników, nie było problemów z urlopem i jakimiś nagłymi sytuacjami.

@Stefko

Dzień dobry, dziękujemy za przesłaną opinię. Niezmiernie miło nam słyszeć takie słowa, którymi pozwolimy się podzielić z Kierownikiem z Lublina. Pozdrawiamy serdecznie. :)

Byłem świadkiem jak na ulicy Zawiszy Czarnego w Koszalinie przewróciła się staruszka. Auto DTS zatrzymało się jako jedyne i 2 pracowników prawdopodobnie z Ukrainy pomogło Pani wstać i odprowadziło do drzwi mieszkania. Brawo! Oby jak najwięcej takich pracowników!

@Piotr

Dzień dobry, Panie Piotrze dziękujemy za przesłaną opinie. Jest nam niezmiernie miło iż zechciał się Pan z nami nią podzielić. Czujemy dumę iż w swoich szeregach mamy takich pracowników. Pozdrawiamy serdecznie.

Zadowolona Nowy wpis

Niedawno zaczełam pracę w Zadbano. I po tym czasie stwierdzam, że to jest to czego szukalam w swojej pracy. Super zgrany zespół, bardzo pomocni ludzie i Kierownik który jest również człowiekiem. A jeszcze przy tym wyplaty na czas, zasłużone premie czego chcieć więcej... Oby każdy był tak zadowolony

@Zadowolona

Rozumiem, że czujesz się zadbana w tej firmie, choć przecież nie wiadomo nawet, jakiego stanowiska tyczy się opinia. Na pewno Twe słowa pokrywają się z tym, co w ofercie dla Specjalisty ds. Obsługi Klienta, określono, jako pracę w przyjaznym zespole. Może więc dorzucisz parę szczegółów, o tym, ile trwa wdrożenie, i jak przełożeni dbają o to, by było wiadomo, jak wykonywać swoje obowiązki?

aaa Nowy wpis

Wszedłem tu, bo szukam informacji o pracy tu na stanowisku specjalista ds. kluczowych klientów. Widziałem wymagania i jeden z nich to jest nastawienie na realizację celów sprzedażowych. Czy w firmie jest jakieś szkolenie, czy inne opcje kursów, aby pracownik nabył umiejętności sprzedażowe? Może każdy pracownik ma polegać tylko na tym, co już umie.

Dawny Nowy wpis

Witam serdecznie. Gdy pracowałem kiedyś w tej firmie, choć nazywała się wtedy jeszcze DTS, to moją uwagę przykuło zachowanie w magazynie przed zapowiedzianą kontrolą inspekcji pracy. 3 z 5 osób na stanowisku magazynowym musiały w zapowiedzianej godzinie udać się na spacer i zniknąć za bliższym czy dalszym horyzontem innych zabudowań. Mało tego - nawet kierownik Mar. K. zniknął bo wolał być zatrudniony na czarno żeby pobierać więcej świadczeń socjalnych. A na pewno jako mieszkańcowi słynnych warszawskich slamsów przysługiwało mu ich sporo. To były czasy. Jestem pewien, że choć nazwa się zmieniła to tradycja polskiego Januszexu przetrwała.

Agata

Cierpliwość jest już wpisana w nasze czasy :) Ale dlaczego akurat chodzi ci w tej pracy? Chodzi o atmosferę? Jak to wygląda, dogadujecie się jako pracownicy między sobą? Awansów nie ma, a podwyżki dla pracowników?

Cierpliwy :)
@Agata

Awanse są. Tylko trzeba na nie zapracować

Agata
@Cierpliwy :)

Jak wszędzie awans sam nie przychodzi, trzeba się wykazać :) Fajnie, że taka możliwość istnieje. Firma inwestuje w rozwój pracowników? Macie jakieś szkolenia dofinansowywane przez firmę albo kursy?

Lidia
@Cierpliwy :)

A jak często te awanse są jak już ktoś zapracuje? Częściej na wyższe stanowisko awansują swojego człowieka czy zatrudniają nowego? Sporo tu komentarzy o ciężkiej pracy a mnie i męża bardziej ciekawi czy jest tutaj nadmiar obowiązków?

Cierpliwy :)
@Lidia

Wszystko zależy od Twojego/Waszego wkladu. Jedni potrzebują na pokazanie do awansu swoich najlepszych cech rok inni 3 lata. Oczywiscie czesc zalezy od lokalizacji i tego w jakich strukturach rozwój czy to magazyn czy też biuro (spedycja)

Dawny
@Cierpliwy :)

Cześć. W magazynie zamiast rozwoju jest kolesiostwo. Polecam unikać firm gdzie kierownikiem jest ktoś za to że jest dalszym krewnym lub znajomym. Dokładnie jest to sytuacja z jaką mamy tutaj do czynienia. Pracowałem w tej firmie to wiem. Obecnie pracuję w firmie zagranicznej gdzie nie ma żadnych powiązań, struktura zarobków jest spłaszczona i nikt jest traktowany gorzej tylko ze względu na to że nie jest krewnym albo znajomym. Wolę pracować na zagranicznego właściciela-miliardera którego stać na inwestowanie w ludzi niż na jakąś klikę polaczków która chce sobie zarządzać a ludzi z zewnątrz potrzebuje tylko to czarnej roboty.

Koordynator

Piękna gadka jak to cudowna firma. Dużo obiecują a później wychodzi piękne rozczarowanie.

standardowe jak na każdej rozmowie wprawie pracy.

Czytam o pracy kierowcy / dostawcy, co ją widać na stronie firmy. I tak, skoro mam spodziewane prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w kierowaniu samochodem w zabudowie kontenerowej (nie co najmniej 2 lata, jak firma wymaga, tylko 4 lata), i nie straszna mi praca fizyczna, to jakie pieniądze bym tu miał do osiągnięcia?

Żenada

Firma porażka, odbierając lodówkę do utylizacji upiścili ją poważnie uszkadzając mi nowe schody. Nie zgodzili się spisać protokołu i niemal uciekli, całe zajście mam nagrane. Zlożylem reklamację a oni bezszcselnie odpisali, że jej nie uwzględniają bo pracownicy zaprzeczają, że to oni zniszczyli schody. Mam nagranie!!!!!

Nie polecam

Praca nie jest zła, ale procedury i roszczenia klientów są z kosmosu. Ciężki jest również kontakt z dyspozytorami. Traktują kierowców jak (usunięte przez administratora) Na każde pytanie odpowiadają z łaską, a od tego są. Planowanie tras poza wszelką krytyką. 6 minut na wyniesienie, rozpakowanie, ustawienie trzech mebli z Agaty na 4 piętro, zrobienie ich kretyńskich zdjęć oraz wypełnienie ankiety!!! Czy te zaspane nie zbyt mądre panie mają rozum? Kto jest w stanie w takim czasie zrealizować usługę!!! Jak to ktoś powiedział: zadbano ale nie o pod wykonawców ani jego pracowników.

@Nie polecam

Mnie zainteresowała ta ankieta. O co z nią chodzi i jakie pytania tam są, na które kierowca musi odpowiedzieć? To są pytania na zasadzie tak/nie, czy to pytania otwarte? Jaki jest zczas na zrobienie ankiety, od razu po realizacji zlecenia, czy np. można kolejnego dnia?

@Nie polecam

Czyli o co chodzi z tymi procedurami? Z kosmosu, czyli co tam jest takiego dziwnego? Jakieś przykłady, ok? I zastanawiam się, kto wymyśla te procedury dla pracowników? Czy robi to dział HR, czy konkretny dział, w którym dana osoba pracuje?

Przewoźnik

Czy ktoś może się wypowiedzieć?Jak jest w tej firmie jako przewoźnik samochodem typu kontener.Stawki, średnia ilość godzin itp.

Firma zlecona przez Media Markt do zamontowania zmywarki. Po kilku miesiącach zalane ściany i mieszkanie przez nie dokręcony wąż do zaworu - kapanie. Brak odpowiedzialności. Reklamacja złożona w Media Market bez wpływu na podwykonawcę. Sprawa idzie do sądu. Nigdy więcej firmy "zalano".

Nie polecam sami zmieniają termin dostawy, obsługa telefoniczna (usunięte przez administratora)

Ten Specjalista ds. Kluczowych Klientów to widzę co jakiś czas poszukiwany, ale od roku nic z tego co widzę. Chyba że nie ma tutaj po prostu informacji? Jak coś to chciałbym wiedzieć, jeżeli szukają. I jakie są normy do osiągnięcia obecnie, duża presja czy jest ok? Bo u mnie w poprzedniej firmie to nie dałem rady i teraz tak wyszło, znowu trzeba szukać.

przewoznik

czy może się ktoś wypowiedzieć jak mają przewoznicy pod zadbano? przewoznicy z autem typu kontener?

@klient

Bardzo rzetelnie zostałem potraktowany,miła obsługa, dostawa. na umówiony termin.Polecam Leszek

Jakub

Witam, przy montażu płyty gazowej niestety pracownicy tej firmy porysowali mi lodówkę

Potbull

Rozmowa o pracę, miła sympatyczna, spoko, na koniec Pani mnie informuje , że jutro do mnie zadzwoni, jutro, które było prawie 2 tygodnie temu, dziękuję za telwfon, pozdrawiam Panią z Wroclawia

@Potbull

Z ilu etapów składa się rekrutacja? Szkoda, że musiałeś czekać trochę dłużej. Powiedz mi, czy nawet jeśli decyzja jest negatywna, to wtedy też dadzą znać o tym? ;) Chcę wiedzieć, jak to jest, bo będę składać swoje CV.

@Potbull

A możesz opowiedzieć, na czym polegała ta rozmowa o pracę? O jakie kwestie Cię pytano? Może musiałeś wykonać jakieś zadanie? Co radziłbyś mi na przyszłość, gdybym miał pojawić się na takim spotkaniu rekrutacyjnym? Zamierzam złożyć tutaj CV, więc dobrze byłoby się przygotować. :-)

Co jaki czas w Zadbano SA można ubiegać się o podwyżkę?

Tomek Wrocław

@Tomek Wrocław

Dzień dobry, Panie Tomku niezmiernie miło słyszeć takie słowa, cieszymy się iż w uzyskał Pan odpowiedzi na nurtujące Pana pytania. Pozdrawiamy serdecznie i życzymy powodzenia.

Arek
@Tomek Wrocław

Warto opłaca się właśnie złożyłem cv

Mandar
@Arek

Ponieważ ten pracownik zajął miejsce ludzi którzy znali się na tej pracy i odeszli. A Pan poprostu ze swoim mizernym doświadczeniem został zatrudniony na zasadzie zapchania dziury. I tak zapewne tkwi do dzisiaj bo inne firmy są dla Pana nieosiągalne.

szczery pracownik
@Tomek Wrocław

aż mdli od tych kupionych komentarz! każdy kto pracuje w DTS / obecnie Zadbano wie jakie są nędzne płace, jak nie przestrzega się BHP i wszędzie szuka oszczędności. Podsumowując wynagrodzenie zasadnicze słabe, więc człowiek (usunięte przez administratora) cały miesiąc żeby chociaż premią to wyrównać a pod koniec i tak Ci ją upierdzielą bo jakiś wskaźnik na który nie masz wpływu wypadł słabo. ŻENADA Okres pandemii i wzrost zakupów online a co za tym idzie znaczny wzrost obciążenia nie był jednak argumentem na podniesienie podstawy wynagrodzenia, do tego premia została pomniejszona na pokrycie pseudo strat firmy. Chyba Ci tam na najwyższych stołkach powinni się zastanowić jak długo będzie to tolerowane bo cierpliwość niektórych pracowników powoli dobiega końca. Dobrze tam mają tylko osoby na najwyższych stołkach. Osoby zarządzające bez podstawowej wiedzy nt. Prawa Pracy. Nie widzą, że załoga jest już wkurwiona albo są takimi idiotami i nie wiedzą, że za niektóre rzeczy na które się decydują grozi prokuratura i wysokie kary.

Negatywna
@Tomek Wrocław

Nie dostarczono przesyłki w umówionym terminie .Kurier bardzo nie mily

Byczek
@Tomek Wrocław

Ile płacą za takie fejk komentarze ?

krystyna
@Byczek

Info o przesyłce i próby kontaktu - koszmar i szyderstwo!!!

Iwona

Drugi tydzień nie dostarczyli szafy ze zwrotu do sklepu . Nie polecam.

Kto w firmie dostaje umowę o pracę a kto umowę zlecenia? W takim ogłoszeniu starym na stanowisko Specjalista ds. Kluczowych Klientów z grudnia było podane i to i to. A teraz jak to wygląda, jak coś to jest kwestia wyboru czy po prostu ludzie, z mniejszym doświadczeniem czy coś, dostają zlecenie czy jak? Mi jednak zależy na normalnej umowie.

Witam, w ogłoszeniu dodanym 2 lata temu przez firmę na stanowisko magazyniera, firma pisze o systemie pracy zmianowym. W jakich godzinach pracujecie i na ile zmian? Godzinowo jaka wychodzi stawka bo nie było na ten temat żadnego info?

Zostaw merytoryczną opinię o Zadbano SA - Warszawa

• Jak się pracuje w Zadbano SA?

Zobacz opinie na temat firmy Zadbano SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 277.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zadbano SA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 194, z czego 142 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 30 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zadbano SA?

Kandydaci do pracy w Zadbano SA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zadbano SA