Zadbano SA

Opinie o Zadbano SA

Szarak

Czasami jest ciężko i męcząco, ale myślę, że to dość normalne w pracy fizycznej. Ogólnie jestem zadowolony z zatrudnienia tutaj.

@Szarak

to ladny z ciepie optymista - nic latwego i prostego a ty jeszcze piszesz ze super ci sie pracuje podziwiam

Szarak
@pracownik

Nie o to chodzi, że jest super czy coś bo sam pewnie wiesz jak jest. Ja się jednak pracy fizycznej nie boję i taka praca mi po prostu odpowiada - o to mi najbardziej chodzi.

Jarek

Szanuję za możliwość dostawy bo wnosić 70kg na 4 piętro to wolę dopłacić. Współczuję Panom którzy to muszą robić ale pełne uznanie bo poszło im bardzo sprawnie i bez żadnych uszkodzeń. Doświadczenie robi swoje :)

Mariusz
@Jarek

Siłacze muszą być. Kiedyś się szarpnąłem na wniesienie z kumplem lodówki i tylko szkód narobiliśmy. Dzisiaj tylko patrzę w sklepie, żeby była opcja wniesienia.

Norbert
@Jarek

Plecki trzeba oszczędzać bo się ma tylko jedne. Też wolę zapłacić i żeby mi wnieśli

Patryk
@Jarek

Też zamówiłem sobie z wniesieniem i to jest świetna opcja. Panowie mają do tego sprzęt a ja bym się pewnie umordować z sądiadem albo kolegą, żeby wstawić meble do mieszkania na piętrze. Polecam

Daniel

O pracy ani pozytywnie ani negatywnie nie mam zamiaru się wypowiadać. Do łatwych i przyjemnych praca magazyniera nie należy – zawsze jest coś do zrobienia, przetransportowania itd. Trzeba umieć się organizować bo inaczej człowiek nie daje rady. To tyle jeżeli chodzi o moją skromną opinię.

Maciek

Po krótce praca magazyniera u nich na pewno nie dla każdego. Przez pierwsze dni było dość ciężko ale teraz po 3 miesiącach jakoś już to wygląda i ogarniam sobie większość rzeczy. Zobaczymy jak pójdzie dalej.

Wojtas
@Maciek

trafil się jeden z niewielu ktory do roboty podchodzi rzetelnie to szanuje bo tutaj nie ma miejsca na sciemnianie

@Wojtas

oni wyniki ludzi tu jakieś badają? pytam, bo ciekawa jestem czy by dostał podwyżkę za dobrą pracę?

@Zofia

Smieszne są te rozmowy tutaj. Jeden postanowił się podzielić doświadczeniami ze swojej perspektywy to drugi musi o coś się dowalić.

Agata
@Maciek

Dlaczego piszesz, że nie dla każdego? Co takiego szczególnego jest na tym stanowisku, że nie wszyscy sobie poradzą?

@Adam

tzn., no bardziej te rozbieżności mnie zastanawiają, bo przecież po co ktokolwiek miałby nieprawdę pisać. pytanie z czego to wynika, że ludzie warunki tu inne mają? a Ty widzę, że pracujesz to jak to widzisz?

Waldi
@Maciek

ciezko w cholere to trzeba jasno napisac bo ktos kto nie ma rak do pracy to przynajmniej tu nie przyjdzie

Koordynator

Piękna gadka jak to cudowna firma. Dużo obiecują a później wychodzi piękne rozczarowanie.

standardowe jak na każdej rozmowie wprawie pracy.

Lidka

Dostawa mimo, że opóźniona o kilka dni to jednak wywiązali się ze wszystkiego. Wniesiony sprzęt na 4 piętro, podłączyli, sprawdzili.

Fajna robota na magazynie w Sękocinie dla świeżaka czy nie za bardzo i mam sobie dać spokój?

@Adam

Dużo takich już było i za długo nie pociągnęli.

batman

Właśnie przez to, że każdy może sobie aplikować na magazyniera to później robota idzie jak idzie.

@Adam

Dla świeżaka jak najbardziej - zasmakujesz roboty na magazynie to szybko się okaże czy się nadajesz czy nie

@Adam

Jak to mówi klasyk: sam się zweryfikujesz :) ale oczywiście nie ma co od razu przekreślać bo jest kilka osób które zaczynały i już kilka miesięcy są

Emil
@Adam

Nowi to się zawsze miotaja magazyn rzadzi się swoimi prawami i po prostu z czasem cie zweryfikuje robota

@Emil

czasami mam wrazenie ze to wszystko zyje swoim zyciem brakuje odpowiedniej kontroli nad nowymi

Gacek
@Marcin

Ja jestem zdania, że bardziej byłoby trzeba wprowadzić klasyfikację czy ktoś się nadaje czy nie. Tego chyba najbardziej brakuje.

@Gacek

no i gdybyś potencjalnie miał taką klasyfikację wprowadzać to jakich cech byś szukał, a które odrzucał, żeby dobrze się tu pracowało?

Kajko
@Adam

szkola zycia ale od czegos trzeba zaczac i gdzies zlapac doswiadczenia

Sławek
@Kajko

Z jednej strony jest w tym racja ale z drugiej strony nie ma też co tramatyzować. Wiele lat robie już na magazynie, poznałem kilka firm i tutaj wcale złego słowa nie powiem.

@Sławek

O to fajnie, że porównanie jednak masz. To tak w sumie w czym tu lepiej w razie czego wypadają? szkoła życia zaczęła zastanawiać, więc pytam...

Wiechu

Chłopaki robią robotę - to trzeba im przyznać.

Praca na magazynie nie jest dla każdego. Wymaga sporej dawki motywacji i chęci do pracy. Tak informacyjnie jakby się ktoś zastanawiał...

Cloud

Pracowałem w tej firmie i moja opinia jest ponizej średniej. Nie ma nic do zaoferowania poza przeciętną wypłatą i dźwiganiem które odbije się na zdrowiu w przyszłości. Koszt rehabilitanta plecow? Jest inflacja, sami sobie odpowiedzcie czy dobra to inwestycja tu pracowac. Dyskusja samego siebie z samym sobą jaka ma miejsce na tym forum (- Nie mam doświadczenia, aplikować? - No nie wiem czy dasz radę to wymagająca praca - Na pewno dam radę! Pokonam w rekrutacji całe tłumy jakie tu pukają drzwiami i oknami! Uda się!) - niech was nie przekonuje. Wyprowadźcie mnie z błędu jesli sie mylę. W zagranicznej firmie mam mnóstwo benefitów. Na swieta super paczki z zagranicznymi smakołykami, karta podarunkowa, dodatkowa wypłata. Na wakacje kolejna dodatkowa wypłata za 2- tygodniowy urlop pod rząd. Ilosc Pracy do zrobienia - mniej niż w Zadbano (dawniej DTS) - z reszta nawet telewizor z ps-em, bilarda i inne zabijacze czasu u nas postawili. Niech bedzie taka sama wyplata w obu firmach (typowa rynkowa) ale na benefitach uciułam spokojnie ponad 10k rocznie. I zdrowia tez sobie sporo oszczędzę. Zasmakujcie zachodniej kultury pracy, w firmie która wchodząc na rynek od razu wprowadza gotowe zagraniczne standardy a już nigdy nie pójdziecie robić u Polaczka - czy się nazywa Zadbano czy Zas(P)ano czy jakkolwiek inaczej. Pozdrawiam jako prawdziwy człowiek piszący opinie a nie jedna wielka ściema jaka ma tu miejsce.

Thomas
@Cloud

dziwie ze miales jakies oczekiwania i teraz swoje zle doswiadczenia opisujesz to jest dla mnie takie dziwne

Grzesiek
@Thomas

Myślę, że każdy wie w co się ładuje idąc do pracy na magazyn i jak ktoś się mija z powołaniem to późneij ma jakieś "przykre" wspomniania

Konrad

Na razie zadowolony z roboty. Grafik idzie sobie jako tako dostosować, spoczko ekipa.

Mika

Przywieżli meble, rzucili w przedpokoju i uciekli, a zapłacone było z wniesieniem na piętro. Nie warto ich.

Luka

jak mialbym sie podzielic opinia na temat pracy na magazynie to na pewno aktywnie i ruchliwie przez conajmniej 8h - reszte sobie kazdy moze dopowiedziec

Sławek

Opcja z transportem dobra tym bardziej jak ktoś nie chce dźwigać. Kilkanaście złotych dopłaciłem ale jednak warto. Było małe zamieszanie z terminem dostawy ale finalnie wszystko na infolinii załatwiłem.

Chciałam podziękować chłopakom agata meble lublin. Wnieśli ustawili A przy tym byli bardzo sympatyczni i uczynni Chłopcy jeszcze raz bardzo dziękuję.

Piter

Słodzić tutaj nie ma po co jeżeli chodzi o pracę magazyniera bo to ciężka robota. Wielu się wydaje, że lajcik i bez doświadczenia będę git a tu zaskoczenie po pierwszych dniach. Trzeba mieć jakieś pojęcie na ten temat a dopiero potem starać się o pracę.

Adriann
@Piter

Rozumiem, że to jakaś tam twoja opinia bo masz doświadczenie. Ale teraz zastanów się co mają zrobić młode osoby które dopiero zaczynają swoje pierwsze prace. Gdzie tego wszystkiego twoim zdaniem mają się nauczyć. Robota ciężka ale moim zdaniem wszystko zależy od determinacji człowieka czy chce pracować czy nie i mu się robota nie podoba.

@Adriann

Tylko teraz właśnie to są tu w końcu jakieś szkolenia czy nie? Bo w innym wątku widziałam jak ktoś pytał, że po co się tu niby pchać bez doświadczenia...

@Adriann

Haha widać że ty świeży jesteś w branży

Adriann
@Piter

Wkurzają mnie takie opinie gdzie coś się z góry zakłada. Jakoś fach trzeba zdobyć i jak ktoś chce obrać sobie ten kierunek to nie rozumiem dlaczego miałby nie spróbować.

@Adriann

No i robota właśnie później przez takich nowych idzie wolno.

@Piter

No to skoro tak to nie powinno się kolegów po prostu przeszkolić i po sprawie? Czemu nikt z inicjatywą nie wyjdzie?

Pastor
@Zofia

Niektórzy są niekumaci mimo szkoleń. Nie nadają się po prostu do tej roboty.

@Pastor

czyli szkolenia są? kto je prowadzi i jak są organizowane? co do tej drugiej części to rekrutacje nie powinny być bardziej wnikliwe? czemu ich w te sposób nie robią?

Magdalena

Najgorsza firma pod słońce,nie mam bladego pojęcia skąd tyle pozytywnych opinia kiedy nie potrafią od tygodnia zlokalizować i dowieść do mnie mojej zaginionej paczki. Nie jest to igła w stogu siana tylko praktycznie cała kuchnia mieszcząca się na dwóch paletach. Firma powinna zmienić nazwę na nie dostarczono. Nigdy w życiu więcej współpracy z tymi niekompetentnymi ludźmi!!! Odradzam z całego serca!!!!

Zbyszek
@Magdalena

W dniu 21.12.2022r xgubili moją paczkę 70 kg długość 2.4 m

kamol

ta praca na magazynie u nich zawsze jest ciekawa . takie asy potrafia sie trafic ze nie da sie tego opisac a pozniej sobie wszyscy cisna w internetach

@kamol

Ja bym się z tego nie śmiał bo to jest przykre. Jeden ma chęci do roboty a drugi będzie tak ściamniał, że aż w oczy razi. Czasami mam wrażenie, że to dom wariatów.

kamol
@Adam

przez tyle lat w tej robocie wiele sie nauczylem ze trzeba swoje robic bo ludzie sie zmieniaja a jednak praca daje zarobek i to trzeba najbardziej szanowac

ZK

Bardzo dobra współpraca, nigdy wcześniej nie spotkałam się z tak doskonale zorganizowaną firmą kurierską. Mam nadzieję że firma jeszcze bardziej się rozwinie! Kurierzy są punktualni, uprzejmi, wszystkie informacje czytelne a kontakt bardzo łatwy, bez żadnych utrudnień.

Dagmara

Transport był na czas, meble wniesione i ustawione tam gdzie chciałam. Panowie pomogli też z telewizorem bo sama bym nie dała rady. Wszystko bardzo sprawnie poszło tym panom.

Klaudiusz

Kierowca / dostawca - co tam dokładnie trzeba robić? Tylko transport czy jednak cała logistyka po mojej stronie?

@Klaudiusz

Odpowiadasz za towar od wydania do dostarczenia. Musisz sobie wszystko ułożyć i zabezpieczyć. Nie ma że wsiadasz w auto i jedziesz.

@pracownik

Ale tak ogólnie warto czy jednak olać temat i nie aplikować?

spartan
@Klaudiusz

zaladunek i rozladunek po twojej stronie nie ma lekko

@Klaudiusz

Na to sam musisz sobie odpowiedziec jak w każdej pracy jakaś odpowiedzialnosc musi byc

@Klaudiusz

A masz jakieś doświadczenie chociaż na aucie dostawczym?

Klaudiusz

Mam - od dwóch lat jeżdże na dostawczaku w jednej firmie ale rozglądam się za czymś nowym

@Klaudiusz

Witam.. serdecznie nie polecam pracy w tej Firmie chyba że ktoś lubi pracować za darmo. Bo oni nie wypłacają ciężko zarobionych Pieniędzy bo mają to w (usunięte przez administratora) Święta za pasem a wypłaty jak nie było z listopada tak nie ma. Mimo że termin zapłacenia FV już dawno Minął!!!

@Klaudiusz

Jak masz dośwaidczenie w prowadzeniu takiego auta to resztę Ci pokażą.

Zostaw merytoryczną opinię o Zadbano SA - Warszawa

• Jak się pracuje w Zadbano SA?

Zobacz opinie na temat firmy Zadbano SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 277.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zadbano SA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 194, z czego 142 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 30 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zadbano SA?

Kandydaci do pracy w Zadbano SA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zadbano SA