Nakatomi Sp. z o.o.

Opinie o Nakatomi Sp. z o.o.

siedzę z boku

Zgadzam się! Jestem świadkiem takich akcji. Stażystki odwalają czarną robotę, konto firmy rośnie, a ten ma czelność przy wszystkich podnieść na nie głos, bo np spojrzała sobie na telefon lub napisała sms! Szef prowadzi casting na same kobiety do 30tki. Bo takimi łatwiej sterować i zastraszać. Plus najwięcej staży w PUP jest dla osób przed 30tką. Podsumowując: Firma KRZAK!

Laura Wasiuk
@siedzę z boku

:) ale się uśmiałam ja pracuję w Nakatomi od 13 miesięcy od początku, wypłaty zawsze na czas w naszym oddziale wszyscy mają umowy , żadna stazystka nie poszła do domu. A w pracy się nie pisze smsów i nie siedzi na telefonie. Konto firmy rośnie nie wierze przecież po to się firmę prowadzi. Pracuj jak my w Warszawie to na pewno będziesz mieć umowę :) A jak masz na imię mogę wiedzieć i z jakiego biura byłaś?

stażystka

Sprawa wygląda tak, dziewczyny tam zatrudniane są na staże za marne grosze. Oczywiście słyszą, że po tym okresie czeka ich umowa o pracę na rewelacyjnych warunkach min 2400 netto. A w rzeczywistości po tym czasie po prostu bez słowa zostajesz zastąpiona nową osobą. Przez okres stażu jesteś wykorzystywana do najgorszego czyli - marketing szeptany. Wypełniasz raporty, które wprowadzają chorą rywalizację, obrywasz, że za mało się "naszeptałaś", boisz się odejść od kompa, bo szef zauważy i dostaniesz publicznie baty za to, że poszłaś do tolatey czy po kawę. Taki mały (usunięte przez administratora) Nie poleca, odradzam. Nie wierzcie zapewnieniom i obietnicom szefa o możliwościach zarobkowych - to tylko puste słowa. Szkoda, że dziewczyny nie są informowane na samym początku, że chodzi tylko i wyłącznie o wyzysk niskim kosztem.

Twój szef Aniu
@stażystka

Witam Aniu z tej strony Twój straszny szef dla Twojej informacji wszystkie 4 dziewczyny dostały umowę o pracę zarówno Marietta, Dominika, Patrycja jak i Kamila :) i jak odpowiesz na to może z dziewczynami porozmawiaj i nie pisz kłamstw. Sprawę zgłaszam do weryfikacji i zastanowimy się czy nie wytoczyć Ci sprawy w sądzie o zniesławienie. Tylko Ty nie dostałaś umowy bo byłaś beznadziejna niemiła i nikt z Tobą nie chciał pracować a posty pisze się z różnych IP i nie z domu haha

kobieta do 30tki

chcesz być wołem pociągowym? zgłoś się na staż do tej firmy.

Laura Wasiuk - Warszawa
@kobieta do 30tki

Kochana kłamiesz !!! Ja pracuję u Mateusza w Nakatomi od początku, dłużej niż byłaś na stażu i nigdy nikogo w Warszawie nie zwolnili, nie wiem z jakiego biura jesteś ale jesli Mateusz po stazu Cię nie zostawił to musiał miueć powody. U nas wszystkie dziewczyny są na umowach pisz otwarcie, przedstaw się a nie ukrywasz swoją osobę. Pozdrawiam z pieknej Warszawy Laura Wasiuk od 13 miesięcy w Nakatomi

Interpunkcja paniusiu.

Ewelina
@Anna

Witam serdecznie Pani Aniu, po co to obrażanie? Proszę się zająć swoim życiem i z uśmiechem witać każdy dzień :) Pozdrawiam serdecznie.

Kamila
@Anna

Ania, Ty dalej nie odpuszczasz. Po co krytykujesz wszystkich? Mateusz Cię zwolnił, bo się nie nadawałaś do pracy. Pracowałam z Tobą to wiem :) Ja pracuję do tej pory, wszystko jest idealnie. Pomyśl jakie świadectwo o sobie wystawiasz, czepiając się interpunkcji :) Powiedz mi jak można pisać o interpunkcji, jak Ty nawet postu na FB nie umiałaś napisać i zawsze byłaś niezadowolona :) Ja już miła jak Szefowa nie będę i Cię serdecznie nie pozdrowie. Brak mi słów do ludzi Twojego pokroju, a Nakatomi to najlepsza firma w jakiej pracowałam i nikt mi nie przegada.

Ania Mazur

Polecam serdecznie, odbyłam praktyki absolwencki i było warto, traktowana była bardzo dobrze jak pracownik, premie od szefowej :), co się nie zdarza, warunki pracy idealne w Oliva Gate, biuro super, atmosfera super, mam nadzieje, że będę mogła wrócić. Polecam serdecznie

Zostaw merytoryczną opinię o Nakatomi Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Nakatomi Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nakatomi Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nakatomi Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 11 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nakatomi Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Nakatomi Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nakatomi Sp. z o.o.