Lasotronix

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Lasotronix

Aktualność
Szanowni Państwo ,

zachęcamy do obejrzenia krótkiego podsumowania naszej uroczystości,

podczas której świętowaliśmy 10-lat lasera SmartM

na polskim i zagranicznym rynku.

A wartości w ogóle iść teraz na tego konstruktora – elektronika? Teraz jak tak patrzę to ktoś zastanawiał się nad wyksztalceniem z opisu, mnie ciekawi czy w ogóle warto się tam udać do pracy. od nowego roku zaszły u was jakieś zmiany? wdrażał się ktoś ostatnio i mógłby polecić?

Nowy wpis

Ostatnio nie zatrudnialiśmy nikogo na stanowisko konstruktora elektronika, więc chyba nie dostanie Pan innej odpowiedzi niż ta... Czy warto? Trudno powiedzieć. Zależy od oczekiwań. Jeśli interesuje Pana ciekawa, różnorodna praca w małym zespole konstrukcyjnym to na pewno tak. Jest dużo wyzwań i jest od kogo się uczyć. Od nowego roku, czyli jak rozumiem od 1 stycznia 2024r. zmian jeszcze nie jest zbyt wiele... Minęło 10 dni roboczych, bo firma ruszyła po przerwie świąteczno-noworocznej 8 stycznia... Aż tak dynamicznie to u nas nie jest... ;-)

Po technikum jest szansa na pracę, udało się komuś? Czytam w ofercie Konstruktor – Elektronik, że nie tylko z wyższym biorą pod uwagę kandydatów, to dla mnie dobra informacja, a szczerze myślałem, ze na nic poza pomocniczym nie mogę liczyć stanowiskiem. No ale ciekawe, czy jak mają chętnych ze studiami to w ogóle wezmą pod uwagę, chyba że coś innego wazniejsze jest dla nich?

Nowy wpis

Nasi najlepsi konstruktorzy zaczynali od technikum, a następnie kończyli z wyróżnieniem Politechnikę! Życzymy dalszego rozwoju i proszę śledzić nasze ogłoszenia. Z czasem będziemy powiększali także Dział Produkcji oraz Dział Serwisu. Tam też potrzebujemy ludzi z wiedzą i doświadczeniem w obszarze elektroniki. Nikogo nie przekreślamy. Liczy się doświadczenie i wiedza w danym obszarze kompetencji. Pozdrawiamy i zapraszamy do wysyłania informacji o sobie.

Mateusz

Jak się już kogoś zaprasza na dwie rozmowy to wypadałoby mu chociaż podziękować za poświęcony czas i poinformować że nie został wybrany na to stanowisko. Ale tutaj niestety tego zabrakło. Skoro firma nie szanuje ludzi którzy chcieliby dla nie niej pracować to nie będzie też szanować ludzi którzy w niej pracują. Mocno wyszedł tutaj brak profesjonalizmu. (usunięte przez administratora)

Przedstawiciel Handlowy

Rozmowa kwalifikacyjna w bardzo miłej atmosferze

Dotychczasowy przebieg kariery zawodowej. Powód odejścia z poprzedniej pracy. Czy jesteś gotowy do częstych wyjazdów.

Robert

Super praca,wspaniała atmosfera dla osób, które lubią wyzwania i medycynę. Bardzo mi przykro, że nagła choroba zmusiła mnie do rezygnacji, ale gdybym mógł to wróciłbym. Praca dająca dużo satysfakcji. Polecam

Jak wygląda sprawa grafiku w Lasotronix. Czy pracodawca idzie na rękę?

W zależności od wykonywanych obowiązków. Praca stacjonarna 8h, 5 dni w tygodniu. Niektóre działy zaczynają od 8:00, inne od 9:00. Osoby obsługujące kontynent amerykański od 11:00. Konstruktorzy i marketing - praca hybrydowa. Handlowcy "w terenie" dopasowują swój "grafik" do oczekiwań Klientów. Indywidualne jednostkowe potrzeby pracownika są rozpatrywane najczęściej pozytywnie. Staramy się mieć 3 przerwy urlopowe w roku w tym samym czasie, aby nie rzutowało to na organizację pracy w firmie. Pozwala to zaplanować pracownikowi wspaniały urlop na kilka lat do przodu jeśli by tylko chciał... Każdemu wciąż zostaje trochę dni wolnych do wykorzystania indywidualnie. Firma stara się motywować pracowników do zdrowego balansu pomiędzy efektywną pracą i relaksującym czasem wolnym. Pozdrawiamy serdecznie!

Ewcia

Witam, została niedawno dodana oferta dla handlowca, widziałam ze kiedyś także ich szukano, wiec w zasadzie jak liczny jest aktualny dział? Nie widzę tu zbyt wielu aktualnych opinii, a zależy mi na bieżącej informacji. Jak oceniacie targety? I oczywiście wyniki finansowe?

@Ewcia

Aktualnie mamy 14 osób pracujących bezpośrednio lub pośrednio w obsłudze klienta w Dziale Handlowym. Poszerzamy zarówno liczbę dystrybutorów w sprzedaży zagranicznej jak i grono odbiorców w różnych dziedzinach medycyny w Polsce. Dlatego szukamy kolejnych osób i w zależności od umiejętności kandydata oferujemy stanowisko pracy w obszarze obsługi krajowej lub zagranicznej. Praca jest różnorodna i ciekawa. Większość osób pracująca z nami ma staż ponad 5 lat co nie jest oczywiste na rynku pracy. To jest podstawowa nasza "opinia". Zapraszamy do składania ofert. Kto nie ryzykuje nie pije szampana... ;-)

Józek

Praca spoko, zespół pracowników super. Niestety są minusy. Szef do rozmowy super ale uważa , że wie wszystko najlepiej. Oprócz mnie znam trzy przypadki kiedy umowa była gorsza niż uzgodniona. I przedstawiona w ostatnim dniu. W ciągu roku 10 osób nowych na 30 zatrudnionych. Do przemyślenia.

@Józek

Panie Józku, Dziękujemy za Pana pozytywną opinię o naszej pracy i zespole pracowników! Szef jako to szef. Zwykle jest się szefem jak się w danej dziedzinie wie lepiej niż inni. Bo inaczej firma nie byłaby konkurencyjna, gdyby nie miała mądrych liderów... A tak firma Lasotronix stale rozwija się od 12 lat na globalnych rynkach nowoczesnych technologii. Prezes ma dużo pokory i słucha cennych sugestii i inicjatyw pracowników. Trochę typ wizjonera, który nie wtrąca się do bieżących spraw, ale gdy trzeba ma czas spotkać się z każdym. Na okres próbny po rozmowie rekrutacyjnej zapraszamy wyłącznie tych kandydatów na których firmę aktualnie stać, bo żelazną zasadą jest wypełnienie warunków umowy. Podstawowym warunkiem ze strony firmy jest wypłata pracownikowi ustalonego wynagrodzenia. Więc zdanie "umowa była gorsza niż uzgodniona" jest nielogiczne. Bo skoro umowa jest uzgodniona tzn. że obie strony się na nią zgodziły i ją podpisały. A skoro tak to nie jest ani gorsza ani lepsza dla którejkolwiek ze stron... A podpisuje się umowę u nas nie na koniec okresu jej trwania tylko na początku. Więc "przedstawiona w ostatnim dniu" jest też czymś niezrozumiałym, bo umowę i jej warunki przedstawiamy do zapoznania się i podpisania przed przystąpieniem do pracy. Nie robi błędów tylko ten kto nic nie robi. Więc zdarzają się błędy w rekrutacji. Po to jest okres próbny w naszej firmie, aby ostatecznie zdecydować czy pracownik i firma wiążą się ze sobą umową na długo czy też nie. Różne są przyczyny i formy rozstania i nie jest to nigdy dobra rzecz dla pracodawcy. Czasami czekamy na kandydata 3 miesiące po rekrutacji aby mógł zakończyć zobowiązania wobec poprzedniego pracodawcy. Potem szkolimy go przez okres 1-3 miesięcy aby mógł pracować samodzielnie w swoim obszarze. Tracąc pracownika tracimy też około 6 miesięcy cennego czasu na znalezienie i przeszkolenie kolejnego. Zatem oczywistą intencją firmy jest znaleźć trafnie dobrego pracownika i dotrzymać uzgodnionych warunków umowy. Tej zasady trzymamy się od początku i w większości przypadków mamy szczęście do znalezienia też dobrych ludzi z którymi pracujemy od wielu lat... A jak się wspólnie nie uda, to czasami spotykamy opinie naszych byłych pracowników jak ta z google, która pojawiła się ostatnio: "To solidna firma, budowana przez dobrych i otwartych ludzi. W pędzie naszych czasów, często zapomina się o czynniku ludzkim i jego strategicznym znaczeniu w biznesie. Jeśli komuś zależy na dobry produkcie i chciałby otrzymać posprzedażowe wsparcie w rozwijaniu jego możliwości. To zdecydowanie powinien wybrać Lasotronix. To trochę, jak wejście do rodziny. Dziękuje za wszystko !". Dziękuję Panie Sebastianie za opinię! To bardzo miło, że Pan o nas ma takie zdanie... :-) Od 1 lipca 2021 roku przyjęliśmy do pracy 9 nowych pracowników. 5 z nich pracuje już na stałe z nami. Uważamy to za bardzo dobry rezultat rekrutacji. Pan Sebastian cytowany powyżej jest przykładem osoby, która zrezygnowała w tym okresie, ale jak widać dobrze nas wspomina... A rekrutuje się często także dlatego, że firma się rozrasta i potrzebuje nowe osoby do wsparcia. Zapraszamy! Do przemyślenia.

JOJO
@Dział HR

Cóż, ten wpis tylko potwierdza, co napisał pracownik o kadrze kierwoniczej. Ktoś powinien odebrać prezesowi/szefowi dostęp do odpowiadania w serwisie. Zdanie pracownika, że umowa była gorsza niż wcześniej uzgodniona wcale nie jest nielogiczna. A pan się głupot łumaczy. Znając polskich "przedsiebiorców" firma uzgadnia na etapie rekrutacji jedno, a potem w umowie jest drugie. Skoro jest pan taki madry i wie najlepiej, to chyba dobrze pan wie, jak to nazwać. Żenujące stanowisko firmy, rekrutują do jednego z działów ale nie mam ochoty na przepychanki z kimś takim

@JOJO

Dziękujemy za komentarz. Każdy jest dla nas cenny i jest podstawą do lepszego i czytelniejszego przedstawiania warunków pracy. Nikt nie podpisał z nami umowy bez uważnego zapoznania się z nią i zaakceptowania (lub nie). Ze strony naszej firmy, gdzie pracuje prawie 30 osób świadomych warunków na jakich pracują, nie ma jakiś innych sposobów postępowania jak chęć przedstawienia w sposób klarowny i uczciwy na jakich zasadach przyjmowany jest kandydat. I zawsze rozpoczęcie pracy przez nową osobę następuje po obustronnie podpisanej umowie. I zupełnie na marginesie, kadra kierownicza naszej firmy nie zajmuje się komunikacją w niniejszym serwisie. Zachęcamy do kontaktów z firmą wyłącznie te osoby, które mają na to "ochotę". Pozdrawiamy, życząc miłego weekendu!

STANISŁAW

Dzień dobry, byłem ostatnio w Lasotronix na dwóch rozmowach w sprawie pracy. Niestety :( nie dostałem posady w tej firmie, jednak moje odczucia są pozytywne. Dobrze oceniam rozmowy z Panią z HR, kierownikiem produkcji oraz prezesem. ps. Pan z recepcji też miły i pomocny. pozdrawiam, Stanisław.

@STANISŁAW

Miło się czyta takie komentarze. Możesz dać znać ile czasu minęło od aplikacji do decyzji? Długo tu trwa cały proces?

Stanisław
@Agnieszka

Aplikowałem 11.01.2023 a ostateczną decyzję otrzymałem 27.01.2023. Byłem na dwóch rozmowach. pozdrawiam, Stanisław.

@Stanisław

Szybko! Te rozmowy to się odbywają stacjonarnie? Czy jest możliwość wideokonferencji? Orientujesz się może? Czy nabytych dwóch rozmowach udało Ci się poznać warunki? Czy przedstawiają jakoś później?

Stanisław
@Agnieszka

@Agnieszka. Rozmowy odbywają się stacjonarnie w siedzibie firmy. Wideokonferencja - mi nie zaproponowano. Warunki pracy zostały mi przedstawione na spotkaniu - wynagrodzenie przedział. pozdrawiam,

@Stanisław

A jak długo czekałeś na kontakt po wysłaniu aplikacji? Sprawnie to idzie? Po rozmowie też feedback jest tu jakiś? Długo się czeka?

Joanna

Widziałam ofertę Młodszy specjalista ds. logistyki i zakupów, przeczytałam wymogi pracodawcy i opis stanowiska, tylko nic o zarobkach nie widzę. Co on proponuje ludziom w kwestii wynagrodzenia i benefitów?

@Joanna

Pani Joanno, dziękujemy za zainteresowanie. Oferta jest już niestety nieaktualna... Nie podajemy w ofertach pracy publicznej informacji o wynagrodzeniu. Kandydat może nas miło zaskoczyć swoimi kompetencjami i doświadczeniem zawodowym i nie chcemy ograniczać sobie możliwości do zaproponowania większego wynagrodzenia niż planowaliśmy... Benefitów jest sporo, ale polityką naszej firmy jest mile zaskoczyć zainteresowanego kandydata dodatkowymi benefitami już podczas procesu rekrutacji, gdy osobiście pojawi się w siedzibie naszej firmy. Wstępną selekcję ofert pracy robimy już poprzez nasze ogłoszenie i świadome nieujawnianie tu benefitów, aby pojawili się tylko kandydaci dla których mają one drugorzędne znaczenie. Zdajemy sobie sprawę odnośnie bieżących standardów i staramy się od nich nie odbiegać i być konkurencyjnym także w tym obszarze.

Jaka atmosfera jest między działami w Lasotronix?

Dział HR

Atmosfera jest fantastyczna! Aktualnie trochę gorąco, ale klimatyzatory dają radę...

Natalia
@Dział HR

A są organizowane może jakies wyjścia integracyjne przez firmę? :)

@Natalia

Większość pracowników czuje się wystarczająco "zintegrowana" podczas godzin pracy. Jesteśmy na tyle wciąż małą firmą, że nie musimy się bardziej integrować na wzór tego co robi się w korporacjach. Mamy różne pasje i doceniamy raczej wolny czas z rodziną. Organizujemy spotkania okolicznościowe, ale wyjazdów kilkudniowych całej firmy nie robimy.

Ewelina

Chciałabym się dowiedzieć na jakich stanowiskach trzeba mieć wysoką znajomość języka angielskiego? :) Bo akurat bardzo by mnie interesowała praca właśnie z językiem angielskim :)

@Ewelina

Pani Ewelino, Język angielski jest mile widziany na każdym stanowisku w naszej firmie, ponieważ część pracowników nie mówi nawet po polsku w stopniu komunikatywnym. Mocno tego nie podkreślamy ale jesteśmy już firmą międzynarodową z ponad 50 dystrybutorami i przedstawicielami handlowymi w ponad 40 krajach świata. W działach takich jak Sprzedaż, Logistyka, Zakupy, Certyfikacja Wyrobów, R&D biegła znajomość angielskiego to podstawa. Często spotkania pracowników robimy w j. angielskim. Dokumentację techniczną przygotowujemy od razu w j. angielskim. Mamy cykliczne audyty międzynarodowe. Szkolimy lekarzy różnych specjalności z wielu krajów w j. angielskim. Taka jest aktualnie konieczność w przypadku firmy nowoczesnych technologii. Zapraszamy do kontaktu!

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Lasotronix?

Rekruter

Podczas rozmowy kwalifikacyjnej trudno jest zweryfikować wszystkie umiejętności kandydata. Nie przeprowadzamy skomplikowanych testów. Weryfikujemy umiejętności posługiwania się językiem obcym jeśli tego wymaga kwalifikacja na dane stanowisko. Poza tym swobodna rozmowa na różne tematy... Z tego też da się wyciągnąć wiele ciekawych wniosków ;-) LASOTRONIX tak naprawdę ma 3 etapy rekrutacji: Etap 0 - ocena nadesłanych CV i kwalifikacja niektórych ofert i zaproszenie na spotkanie rekrutacyjne; Etap 1 - spotkanie j.w. i ocena głównie potencjału kandydata na pracownika, jego wiedzę ogólną, wcześniejsze doświadczenie, etc. Etap 2 - po przejściu pozytywnym etapu 1 podpisywana jest umowa o pracę na okres próbny (najczęściej jest to okres 3 miesięcy). Jest to etap pozwalający na ocenę pracownika pod kątem jego zaangażowania, pracowitości i szansy na długą współpracę. Po przejściu tego etapu podpisywana jest umowa na czas nieokreślony. A potem mamy chęć żyć wspólnie "długo i szczęśliwie"... :-)

Nowy pracownik

Chciałbym podzielić się moimi wrażeniami z pracy w Lasotronix. Pracuję tu od 6 miesięcy więc już na tyle aby coś tam zaobserwować... 1. Firma szuka nowych pracowników, bo przeprowadziła się do nowoczesnego budynku, 3x większego niż poprzedni, gdzie zaczynałem pracę. Ciągle się rozwija, ma możliwości i powiększa stale zatrudnienie. Do tej pory nie widziałem przez pół roku, aby ktoś odszedł albo go zwolniono. A nie, przypomniałem sobie... Jeden pracownik odszedł na emeryturę. Wielu pracuje tu od 5-7 lat, a nawet od samego początku (firma ma 10 lat). 2. Rekrutacja jest kilkustopniowa w zależności od stanowiska. Najpierw przyjmują na okres próbny 3 miesięcy (od razu umowa o pracę). Wówczas trochę mniejsze wynagrodzenie, ale wiadomo początki są trudne i trochę trzeba się doszkolić... Najważniejsze, że jest od kogo. Ja już mam umowę na czas nieokreślony i zawsze na czas dostaję wynagrodzenie. 3. Aktualnie mamy w firmie Majówkę :-) 9 dni wolnego (z czego tylko 3 dni urlopu). To dodatkowy bonus, że Zarząd z góry określa kilka dłuższych przerw w roku, w maju, lipcu i grudniu (a i tak zostaje jeszcze sporo dni wolnych do wzięcia wg uznania). 4. Przewidywalność, rzetelne wywiązywanie się z umów, miła atmosfera w pracy oraz nowoczesne technologie (polska myśl technologiczna!), którymi zajmuje się Lasotronix to są te aspekty, które powodują, że nie żałuję podjętej decyzji! Jestem dumny z miejsca gdzie pracuję. Po wielu latach różnych doświadczeń chcę tu pracować i dawać z siebie jak najwięcej. Pewnie nawet do emerytury... 5. Jak już tak piszę same pozytywy to kilka rzeczy, których może niektórym brakować... Nie ma siłowni, kart medycznych, etc. Słyszałem, że przed pandemią były karty sportowe, ale póki co ich nie przywrócono jeszcze. Podobnie z językami obcymi. Przed pandemią podobno kto chciał miał dofinansowywane i nauka była w pracy (w ramach czasu pracy!). Liczę na to bardzo, bo z angielskim to u mnie tak sobie... Ale są cudzoziemcy w firmie, z którymi tylko można pogadać po angielsku, więc mam dodatkową motywację... Nie ma samochodów służbowych do indywidualnego korzystania, ale większość mieszka w Piasecznie, więc nie jest to przeszkoda. Więcej grzechów nie pamiętam... ;-) 6. a... Zapomniałbym. Wynagrodzenie spoko. Zależy od stanowiska, ale już miałem podwyżkę 10%. Podobno co roku jest podwyżka poza takimi co wynikają z efektów pracy to Zarząd stara się regularnie dawać podwyżki, które przewyższają te co na rynku. Widać, że im zależy, aby pracownik był zadowolony finansowo i nie szukał co jakiś czas nowego miejsca pracy. Wymagania są spore, ale nikt nad głową nikomu nie stoi i stawia się na samodzielność. Więc ogólnie OK. Zachęcam.

Toledo
@Nowy pracownik

Czy to napisał jeden z członków zarządu? Hahaha

@Toledo

Nie mamy "byłych pracowników" z tego co wiem. Hahaha.

Olga
@Toledo

Ale czemu hahaha? Napisałbyś sam o Lasotronixie, bo w tej chwili nie wiem, z czego się wyśmiewasz. Pensje? Klimaty? Teraz jest nabór na specjalistę do spraw umawiania biznesowych spotkań i bardzo bym się chciała dowiedzieć, jaka jest ta stawka zasadnicza +premie, i czy da się pracować z domu, bez dojazdu do Piaseczna. O tym drugim nic nie ma w ogłoszeniu. Są elastyczni?

Małgorzata
@Nowy pracownik

Naprawdę wszyscy w firmie mają wolne w taki czas jak np. Majówka? Bynajmniej nikt nie spiera się o wolne. Po jakim czasie można liczyć na podwyżkę i jak wygląda kwestia awansów?

@Małgorzata

Firma nie jest duża (ok. 30 osób) więc "awansów" za często nie ma co oczekiwać. To nie korporacja gdzie z asystenta młodszego juniora awansujesz na młodszego juniora, potem na juniora, etc... Nikt tu nie generuje sztucznych stanowisk. Każdy raczej ma samodzielne stanowisko. Oczywiście na początku jest okres próbny (zwykle 3 miesiące). Jak się sprawdzisz to dostajesz umowę na czas nieokreślony. I tu najczęściej jest pierwsza podwyżka. Później (najczęściej) na koniec roku podpisywane są aneksy z nowym wynagrodzeniem. Firma dba o to, aby pracownicy zostawali tu na wiele lat i byli zadowoleni finansowo.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Lasotronix odbywa się również w języku angielskim?

Pracownik HR

Part of our personnel is not speaking other languagues than English (plus their native one). I think we can name ourselves as bilingual company focused on international markets. So, do not hesitate to apply for a job and the interview might be performed in English as well. Keep in touch and look at job offers if appear.

Witam serdecznie czy aktualnie prowadzicie Państwo nabór nowych pracowników?

@Adam

Szanowny Panie, Na tą chwilę nie prowadzimy naboru. Zachęcamy jednak do przesłania aplikacji (wraz z informacją jakie stanowisko by Pana interesowało) na adres: biuro@lasotronix.pl

lutek

Rozmowa przeprowadzoan w atmosferze otwartego okna,za który powstaje nowy blok. Ale pani króra to robiła widocznie jej to odpowidało. Firma w krórej jest 5 innych firm, prosze mi wierzyc że to nic pozytywnego nie robi , a raczej tylko problemy , zauważyłem opinie pozytywne, ale wydaje sie ze pisała je "kierowniczka działu" radze sie zastanowic bo raczej na jednym produkcie cieżko miec profity z firmy. A i dodam na koniec wynik rekrutacji bedzie znany dla każdego z kandydatów i nawet jak pani sie nie dostanie to o tym poinformujemy , I zapomnieli .

Pracownik HR
@lutek

Dziękujemy za ciekawe spostrzeżenia! Musiał Pan brać udział w rekrutacji na etapie adaptacji pomieszczeń! Przepraszamy za niedogodności, które były równie uciążliwe dla każdego. Firma kupiła nowy budynek zaledwie 3 miesiące temu i sukcesywnie, ekspresowo przeprowadza w nim remont... Teraz już klimatyzacja została zainstalowana więc nie musimy już otwierać okien podczas rozmów. Jest teraz idealna cisza godna najbardziej wysublimowanych melomanów! ;-) W budynku znajduje się siedziba 3 firm powiązanych z jednym właścicielem. Jest to pokazana na szyldzie przed wejściem. Nie wynajmujemy budynku i nie chodzą po nim przypadkowe osoby. Choć faktycznie w jednym ze skrzydeł budynku trwa remont adaptacyjny. Cieszymy się, że poznał Pan już ofertę produktową naszej firmy, aby ocenić możliwe profity. Muszę jednak rozczarować Pana, gdyż produktów jest dużo, a różnią się od siebie znacznie (jak Golf VI od Golfa VII, a VW rozwija się całkiem nieźle mimo to). Trzeba troszkę bardziej zagłębić się w temat, aby to lepiej ocenić. Sprzedajemy na całym świecie, dzięki czemu mamy dużo zamówień (lepiej zrobić 1000szt. takich samych laserów niż mieć 1000 różnych modeli i sprzedać każdego po 1szt. - podstawowa zasada ekonomii kosztów). Odnośnie informacji dostarczanych kandydatom po zakończeniu rekrutacji, musiało nastąpić nieporozumienie za co przepraszam! Informujemy wyłącznie kandydatów, którzy przeszli pozytywnie rekrutację. Brak informacji w określonym terminie oznacza negatywny wynik spotkania. Informujemy jedynie na spotkaniu rekrutacyjnym do kiedy można się spodziewać naszej odpowiedzi, a nie że ta odpowiedź będzie. Jeszcze raz dziękuję za Pana opinię, która umożliwi nam lepsze porozumiewanie się z nowo poznawanymi osobami i zapewnienie im lepszego komfortu spotkania z nami! Życzę spełnienia swoich planów zawodowych w niedalekiej przyszłości!

Jak się pracuje z ludźmi z Lasotronix?

Specjalista ds. administracji

Atmosfera pracy jest bardzo dobra. Współpracownicy są serdeczni i zawsze gotowi do pomocy. Pracownicy tworzą zgrany zespół.

Lis

Nie polecam , słaby kontakt przytłaczająca rozmowa .

Teresa

Hej, jak w Lasotronixie wyglądają godziny pracy i generalnie grafik? Czy są dopuszczalne drobne zmiany w nim? Można czasami wyjść wcześniej z pracy lub wziąć pojedynczy dzień wolny gdy zachodzi taka potrzeba?

@Teresa

Co do zasady pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 09:00-17:00. Część pracowników pracuje w godz. 08:00-16:00 / 08:30-16:30. Jeżeli zachodzi potrzeba wcześniejszego wyjścia z pracy lub skorzystania z dnia wolnego, to nie ma z tym najmniejszego problemu.

Zostaw merytoryczną opinię o Lasotronix - Piaseczno

• Jak się pracuje w Lasotronix?

Zobacz opinie na temat firmy Lasotronix tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lasotronix?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lasotronix?

Kandydaci do pracy w Lasotronix napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lasotronix