Studium Medyczne TEB Edukacja

0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Studium Medyczne TEB Edukacja

ja Nowy wpis

Zacznę od tego co było zaletą tej szkoły: - bardzo ładny estetyczny budynek - czyste wnętrza To tyle z zalet, teraz wszystkie wady, które zauważyłam przez dwa lata nauki: - brak odpowiedniego wyposażenia pracowni do nauki praktycznej - większość nauczycieli podchodząca z olewczym stosunkiem do ucznia - plan lekcji zmieniany/dodawany na ostatnią chwile - częste nieobecności nauczycieli - brak jakiejkolwiek organizacji - nauczyciele od zajęć praktycznych nie mieli wiedzy jakie oznaczenie ma nasza kwalifikacja i jak mają przebiegać egzaminy❗️

uczen Nowy wpis

bardzo nie polecam tej szkoły. okropna organizacja, pracownicy wprowadzają w błąd i każdy mówi coś innego. spodziewałam się o wiele więcej po szkole za którą ludzie płacą pieniądze. żałuje, że nie posłuchałam opinii innych i przekonałam się na własnej skórze, że negatywne opinie były prawdziwe. nigdy więcej.

Sw Nowy wpis

Bardzo zły stosunek do ludzi.W umowie nic nie jest napisane, że w piątki zajęcia.Piątek to ich weekend)).Zrezygnowałem ze studiów i zostałem ukarany grzywną w wysokości 165 zł, chociaż odbyłem połowę zajęć, chociaż pewnego dnia w niedzielę nauczyciel po prostu nie przyszedł i na próżno przyjechałem do Leszna.Nie radzę studiować w TED w Lesznie.

Uczeń1 Nowy wpis

Ta szkoła to jedno wielkie nieporozumienie! Nauczyciele lekceważą uczniów, albo wybierają sobie ulubionych faworyzując ich poprzez udzielanie samych wysokich ocen. Sekretariat to już w ogóle paranoja, patrzą tylko żeby zdzierżyć z Ciebie jak najwiecej pieniędzy z byle jakim pretekstem... nie polecam, uciekajcie jak najdalej!

Szkoła no niczego ...brak organizacji ...tylko liczy sie pieniądz i te panie w sekretariacie nie ogarniete...Nie polecam przerwalem tam naukę

Zostaw merytoryczną opinię o Studium Medyczne TEB Edukacja - Leszno

Studium Medyczne TEB Edukacja