Opinie o Eltel Networks Rzeszów S.A. w Widełka

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Eltel Networks Rzeszów S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Eltel Networks Rzeszów S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eltel Networks Rzeszów S.A. w Widełka

Pracownik ELTEL

Firma się wali jak domek z kart. W EAZ każdy wysyła CV już gdzie się da ? :)

El-Monter
@Pracownik ELTEL

Trzeba uciekać,bo ludzi już coraz mniej.

Jerry
@El-Monter

to sobie uciekaj, ja się nigdzie nie wybieram

pracownik2
@Pracownik ELTEL

nic mi o tym nie wiadomo zeby sie walilo, czemu wprowadzasz w błąd?

pracka
@pracownik2

pewnie mu się coś nie spodobalo i przyszedl tutaj.

gable
@pracownik2

niektórzy lubią wprowadzać zamęt

pracownik2
@gable

no i sprawa ucichła, a ja pracuje jak pracowałem

Jk

@Pracownik ELTEL a czemu firma się wali?

WIk
@Jk

Nic nie wiadomo, były pogłoski o reorganizacji to jeszcze było na początku tamtego roku ale nic konkretnego nie wyniknęło, a na stronie wiszą normalnie ogłoszenia do pracy

Żuk
@WIk

no właśnie, to takie wróżenie z fusów póki co, ale niektórzy już larum podnoszą...na chłodno trzeba podejść, bo póki co nic nie wiadomo, a pogłoski to nie jest pewne źródło...

Byk
@Żuk

otóż to, plotki wszędzie i tworzy się niepotrzebna panika. Skoro ogłoszenia na stronie są, a jest ich całkiem sporo to znaczy, że nie jest tak źle ;)

SS

Smiesza mnie opinie o eltelu olsztynskim tam wszyscy sobie chwala prace w eltelu . To lepiej jest sie przyjac do olsztyna ? A moze poprostu tam ludzie nie maja wyboru i albo praca na roli albo w eltelu ?

Umek
@SS

Naprawdę uważasz, że w Olsztynie nie ma wyboru?

lapoco
@Umek

cieżko w to uwierzyć, żeby tam pracy brakowało...

Meister
@lapoco

Nie brakuje, po prostu sporo osób jest z eltela olsztyńskiego zadowolone i tyle??

karol
@SS

nie wiem co z nich smiesznego ale okk

karol
@karol

co w nich* miało być

nero

kogo teraz do was szukaja?

Edd

A w necie sprawdzałeś?

Kurak
@Edd

No właśnie, najpierw wypadałoby sprawdzić, wtedy nawet nie musiałbyś pytać

@Kurak

wolałem info z pierwszej ręki

@nero

To sobie zadzwoń i zapytaj, albo dymaj do siedziby z cefałką i po sprawie

Dyzio
@serpico

Ale po co tam agresywnie?

@Dyzio

Stary, gdzie ty tu agresję widzisz, to ja nie wiem :P

@serpico

Nie zapyta u pracodawcy, nie sprawdzi na stronie firmy, pyta nieznanych osób czy jest zapotrzebowanie... gdybym sam starał się o pracę w tej firmie, to na 100% nie dzieliłbym się informacją z potencjalnym kandydatem na to stanowisko. A potem jeden z drugim mówi, pracy nie ma... bo mu nikt nie powiedział, że jest zapotrzebowanie. Zero zaradności, zero chęci, wszystko tylko na tacy przynieś... Jeśli nie jesteś zaradny i ambitny to od razu Ci powiem, że pracy w ELTEL dla Ciebie nie ma, jeśli potrzebujesz pracę bez delegacji, to w ELTEL jej nie znajdziesz. Jeśli nie znasz się na elektryce a elektrotechnika, to dla Ciebie obce słowo to nawet nie pytaj o pracę w ELTEL, zaoszczędzisz ludziom i sobie czas.

@W końcu wolny człowiek

O to to! Nie trzeba nam osób, które mają problem nawet z ogarnięciem ofert pracy, podczas gdy potem trzeba będzie solidnie pracować i będzie ZONK, bo delikwent sobie rady nie da

@W końcu wolny człowiek

sorry, nie sądziłem, że taki odzew będzie...

@nero

A czego się koleżko spodziewałeś? ;)

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Eltel Networks Rzeszów S.A.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.

Pracowałem kilka ładnych lat w tej firmie jako elektromonter/inżynier więc się mogę wypowiedzieć, tak jak ktoś już wspomniał wcześniej dopóki nie została sprzedana to było dobrze, teraz jest coraz gorzej. zacznę może od najważniejszych informacji: 1. Dojazd na budowy - nie płatny, płatne ma tylko osoba która kieruje pojazdem, reszta osób siedzi za darmo - co najlepsze, bedąc w delegacji 10 dni to weekendy w których jest najlepsza kasa bo są 50 i 100, są zabierane - przykładowo jadąc na budowe Krajnik (koło Szczecina) nie ma możliwosci żeby w ten sam dzień pójść do pracy a muszą Ci jakoś pokryć ten dzień więc zabierają Ci przepracowaną niedziele zeby nie wypłacić setek. Tak samo jest z dniami wolnymi po delegacji, wracając po 10 dniach w środe o 15 po pracy jest zjazd czwartek i piątek mamy wolny ale jest on pokryty godzinami które przepracowaliśmy przykładowo w sobote lub z tygodnia, czyli nadgodziny nie są płacone ale ucinane, pracując przykładowo w ciągu tygodnia do 17 co teraz jest bardzo rzadko bo ludzie pracują i po 18 godzin, zabierają Ci 2 godziny czyli pięćdziesiątki na dni wolne/dojazd. CHORE (usunięte przez administratora) 4. Płatność - szkoda gadać, jeszcze parę lat temu było w miarę okej ale teraz siedząc w delegacji 10 dni i pracując po 10-12 godzin na mrozie gdzie było -15 i tak przez cały miesiąc nie zarobić nawet 3 tyś to jest kpina. 5. Wszędzie zwracają uwagę na BHP, ale ciągnąć kable na mrozie -18 i gdy nagle na budowę przyjechał BHP czy Inspektor pracy już nie pamiętam to od kierownika usłyszeliśmy żeby się szybko pochować i kabla jak coś nie ciągnęliśmy. Żart... 6. Praca na miejscu? Jest od groma, ale lepiej wynająć podwykonawce a nas wysyłają w delegacje, w skrócie na miejscu nie posiedzisz. 7. Stawka 15 zł brutto (hahaha), o podwyżkę nie ma mowy, jak to jeden dyrektor powiedział "jak ci dam podwyżkę to ci akord utnę i wyjdzie ci na jedno", są co prawda jakieś zwyżki akordowe ale marne i śmieszne bo człowieka nie ma w domu 20 - 25 dni w miesiącu. Główna siedziba jest w Olsztynie, w Widełce ciągle jest zwalanie winy że Olsztyna decyzja. Będąc na Krajniku w porze zimowej ekipy z Olsztyna pracowały do 16 a my do 17 lub dłużej. W dzień zjazdowy ekipy z Olsztyna wyjeżdżają 9-10 a my? 15 Lub później. Pracujesz po 10 godzin a karzą Ci pisać ze 8 godzin. W skrócie MASAKRA, nigdy więcej, robota w ciężkich warunkach, marne wynagrodzenie (a nawet śmieszne) wszędzie są(usunięte przez administratora) i wieczne pretensje że za wolno lub za mało pracujemy.

Były Elektromonter

100% prawdy! Nie polecam!

Potwierdzam! Unikać!

Szkoda gadać

Dokładnie, do tego firma jest aktualnie wystawiona na sprzedaż i nie wiadomo co dalej będzie.

@Szkoda gadać

Streszczenie całej sytuacji panującej w firmie.

@...

Sprzedali już tą firmę po raz kolejny?

@xx

Sprzedali albo jest w trakcie sprzedaży.

for sell

Jest w trakcie nadal.

qzco

nawet spoko

Gdzie znajdują się oddziały Eltel Networks?

Prąd nie tyka elektryka
@Marcin

Olsztyn, Toruń, Rzeszów jeśli chodzi o Energetyke.

@Prąd nie tyka elektryka

Dziękuję za odpowiedź.

Potencjalny

Jakie najlepiej mieć doświadczenie (w jakich firmach pracować) aby dostać stanowisko kierownicze w Eltelu?

@Potencjalny

Najlepiej to znajomości.

nupogodi
@...

Z tego co mi się rzuciło w oczy, to czasami są jakieś rekrutacje zewnętrzne na kierownicze stanowiska, ale ciężko mi powiedzieć na jakie firmy w doświadczeniu będą najlepiej patrzeć, wydaje mi się, że nie powinno mieć to większego znaczenia

@nupogodi

Dokładnie,raczej to nie ma większego znaczenia.Żeby zostać Kierownikiem Budowy,najlepiej zatrudnić się w Eltelu jako Inżynier i z czasem jeśli będziesz ogarniał temat,dostaniesz do prowadzenia Budowę.Tak to mniej więcej wyglada...

Martyna

Czy to praca tylko dla mężczyzn?

Kit
@Martyna

A o jakie stanowisko ci chodzi?

@Martyna

Zależy na jakim stanowisku.W biurze pracuje sporo kobiet,ale raczej do biura ciężko się dostać.Natomiast na budowach praktycznie sami mężczyźni i chyba ze względu na charakter pracy,nic w tym dziwnego nie ma.

Pitt
@...

no to dosyć logiczne, chcąc nie chcąc

Pyt

Jak wygląda proces rekrutacji do Eltela?

sygic
@Pyt

A jak może wyglądać?Mniej więcej tak samo jak w każdej innej firmie.Dostarczasz CV na interesujące Cię stanowisko.Jeśli potrzebują aktualnie na to stanowisko i spełniasz ich wymagania to zapraszają Cię na rozmowę.Jeśli wszystko jest ok,dostajesz skierowanie na badania potem podpisujesz umowę i zaczynasz pracę.

Pyt
@sygic

Dziękuję, a długo to wszystko trwa, czy nie rozciąga się e nieskończoność?

kejv
@Pyt

u mnie było szybko

Megalon
@kejv

U mnie też sprawny proces, bez zbędnych ceregieli

karlo

Do rzeszowa chyba tylko kieorwcy szukają

monstero

zawsze coś

Pomo
@karlo

Na stronie tego pełno trzeba się orientować

Elektromonter
@Pomo

Dokładnie, a najlepiej podjechać do biura i zapytać, ewentualnie zostawić CV i jeśli będą potrzebować to się odezwą.Ale najlepiej wypisywać na forum głupoty i swoje domysły i czekać aż ktoś gotowe na tacy podstawi a najlepiej złapie za rączkę i zaprowadzi.Karol ,Karlo czy jak Ci tam...ogarnij się chłopie,bo z takim podejściem to możesz sobie darować...

karlo
@Elektromonter

z jakim podejściem? przecież napisałem tylko info, że szukają kierowcy z tego co wynika z ogłoszeń, bo parę osób niżej pytało o to. nikogo o podstawienie na tacy nie proszę, bo o nic nie pytam?

nick
@karlo

ale się rozdrabniacie bez sensu

@karlo

Na stronie jeśli jest wskazany oddział przy ofercie, to to stanowisko tylko tam jest tworzone, jeżeli nie ma oddziału przy ofercie, to znaczy, że można aplikować na to stanowisko do każdego oddziału...

Czy pracownicy Eltel Networks mogą liczyć na benefity? Czy w firmie funkcjonuje fundusz socjalny?

W końcu wolny człowiek

W firmie zawsze możesz liczyć na fundusz socjalny, wczasy pod gruszą, dla dzieci przygotowywane są paczki z okazji Mikołaja oraz jakieś zabawy. Raz do roku jest integracja, 2 razy do roku dodatki na święta, możesz wykorzystać kartę Benefit jeśli będziesz chciał ją założyć.

Czy pracodawca Eltel Networks Rzeszów S.A. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

W końcu wolny człowiek

To zależy, obiecują że będzie lepiej, ale tak naprawdę nic się nie zmienia. Zawsze była premia roczna, jej wysokość była różna, jak trafisz na dobry projekt to kierownik projektu może Cię docenić w danym miesiącu. Jeśli pokażesz że umiesz więcej niż inni, to czasem podwyżkę dostaniesz i to pieniężną a nie normy.

Władysław

Jak często zdarzają się kontrakty na pracę za granicą? Trudno się na nie załapać?

ele
@Władysław

To zależy różnie z tym bywa.Zależy jakie jest zapotrzebowanie.

Karol

Na Widełkę szukają kogoś? Nie widziałem ogłoszeń na pracuj.pl - są wszędzie tylko nie tutaj...

@Karol

Chłopie jak jesteś zainteresowany pracą na danym stanowisku to podjedź osobiście.Złóż CV.Nie ogarniam takich ludzi...

@xx

Najpierw chciałem wiedzieć, czy w ogóle jest sens się fatygować, bo jak nie ma przyjęć, to na siłę mnie przecież nie wezmą?

Qwerty
@Karol

moim zdaniem to raczej zrozumiałe, nie wiem po co tak atakować

page
@Karol

a na stronę eltela wchodziłeś? tam też są ogłoszenia, nawet więcej

@page

Już nieważne, ogarnę to sobie sam, bo wywołałem jakąś burzę moim pytaniem. Dzięki i tak :)

Leszek

Podpowiedzcie jakie średnie zarobki można wyciągnąć i interesuje mnie jaką umowę podpisuje firma?

Goro
@Leszek

Jakie stanowisko masz na myśli? umowa jest o pracę

lili

Jest jakieś zapotrzebowanie na pracowników biurowych? pozdrawiam

Znajomości
@lili

Do biura raczej ciężko się dostać.Wszystkie dobre stanowiska na miejscu są obsadzone od lat po znajomości.To samo się tyczy innych stanowisk na miejscu.Chociaż w ostatnim czasie ,zarząd mocno się zabrał za tych "ciężko" pracujących w biurach i na innych stanowiskach typu Samochodówka, Narzędziownia itp.

@lili

Dlaczego ktoś zgłosił mój komentarz? Ja tylko pytam...

@lili

Przypadkiem nacisnąłem sorrki ale nieda się odznaczyć.

Aa, okej, luzik

Liar!
@...

kłamiesz, żeby zgłosić trzeba wykonać równanie, sprawdziłem.

@Liar!

Faktycznie... nie będę się o to czepiał, ale ciekawi mnie powód..

tiruriru
@lili

może czasem lepiej nie wiedzieć ;P

plde

wiadomo co z Eltelem w PL i DE?

ziomek
@plde

Ale w jakim sensie?

@plde

Są wystawione przez ELTEL Fiński na sprzedaż. Z ostatnich informacji spadło zainteresowanie zakupem ELTEL w Polsce.

@W końcu wolny człowiek

Myślałem ,że już go ktoś kupił.

network

Jak szukać pracy do oddziałów w konkretnych miejscowościach?

@network

Najprościej złożyć swoje CV w danym oddziale ????

tonik
@W końcu wolny człowiek

hehe, no normalnie szok, kto by pomyślał

@tonik

A jednak, jak widać ciężko co niektórym się domyślić i muszą pytać na forum.

tonik

no cóż.

banan
@network

na stronie masz przeciez

benzz

zatrudnienie na jaką umowę? UOP, prawda?

@benzz

benzz
@Quizu

tak tylko dla 100% pewności zapytałem

Zostaw merytoryczną opinię o Eltel Networks Rzeszów S.A. - Widełka

• Jak się pracuje w Eltel Networks Rzeszów S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Eltel Networks Rzeszów S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eltel Networks Rzeszów S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Eltel Networks Rzeszów S.A.