Opinie o Rav Nieruchomości w Krosno

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Rav Nieruchomości. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Rav Nieruchomości o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednicy w obrocie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rav Nieruchomości w Krosno

Ktoś Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 3 godziny.

Dlaczego nie mogę wejść na stronę internetową agencji?

Anonim Nowy wpis

Bardzo nie polecam biura, jak i samego właściciela. Chamski dla klientów i nieuprzejmy. Szkoda czasu dla takiego pośrednika. Pewnie pracodawca z niego również kiepski.

Agata

Były tutaj takie gorące dyskusje, a teraz cisza. Chciałam się dowiedzieć na tym forum, czy oferta pracy ze strony RAV jest ciągle aktualna: http://www.ravnieruchomosci.pl/oferta-pracy Kaucja za szkolenia rzeczywiście jest zwracana po sprzedaży pierwszej nieruchomości? Proszę, dajcie znać.

@Agata

Agato czy z Tobą jest coś nie tak? Od dłuższego czasu zdajesz pytania dotyczące warunków pracy w tej firmie. Tak długo się zastanawiasz aplikować czy nie aplikować? Odnoszę wrażenie że myślenie straaaaasznie wolno Ci idzie i chyba nie jest Twoją mocną stroną. Zajmujesz się czymś oprócz myślenia czy warto aplikować do tej pracy?

Natalia
@Agata

Jeżeli chcesz się dowiedzieć czy oferta pracy jest aktualna kontaktuj się z właścicielem. W sprawie zwrotu kaucji za szkolenie podobnie.

Adrian Nowy wpis
@Natalia

Wiadomo, że na rozmowie kwalifikacyjnej z właścicielem można się wszystkiego dowiedzieć, ale wcześniej warto wiedzieć ile płacą i czy warto aplikować. Taki mały research się przyda nie? Może byś napisała o tym kilka słów?

majk Nowy wpis
@Adrian

Najlepiej wysłać CV i czekać na odpowiedź. Tylko w firmie ci wszystko powiedzą.

natalia

Proszę Państwa chce opisać historię starszej Pani która kupiła przez Biuro Rav nieruchomości starszy dom do remontu w okolicach Brzozowa. Pani ta została oszukana przez Pana Rafała. Sprzedał jej dom bez prawnego dojazdu (chociaż zapewne doskonale o tym wiedział, jak ta sprawa przeszła u notariusza nie wiem....)Wiec Pani ma dom bez prawa dojazdu i bez prawa do remontu bo bez prawnego dojazdu do domu nie uzyska się pozwolenia na remont. Wiec Pani jest bezdomna . Mało tego Pan własciciel Rav wywiózł z domu rzeczy tam pozostawione które miały być na wyposażeniu tego domu!! Sąsiedzi poinformowali Panią że 3 dni wywoził. Postaramy się pomóc tej Pani i pomożemy jej w wyegzekwowaniu sprawiedliwości ! Bezkarność Rav nieruchomości musi się w końcu skończyć.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Rav Nieruchomości spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Agata

@anonymous możesz rozwinąć swoją wypowiedź? Co ona oznacza? Kogo tak nazywasz i dlaczego brak słów? Możesz powiedzieć coś na temat Rav Nieruchomości, jeżeli miałeś z tą firmą jakąkolwiek styczność?

brak slow do takich cyganow

Agata

@M nie chce widzieć czegoś na poczcie. Chce, żeby każdy z użytkowników miał do wszystkiego dostęp. Dlatego nie będę podawać tutaj swojego e-maila. Czemu nie odniesiesz się do słów właściciela? Dlaczego pozwalałaś sobie na takie nieprofesjonalne kroki jak próba o podwózkę przez klienta? Na forum pojawiają się sprzeczne opinie. Może jakiś inny pracownik Rav Nieruchomości chce się wypowiedzieć w tej sprawie?

Agata

@M a co z tą sprawą w sądzie? Na stronie Rav Nieruchomości są informacje o wygranych sprawach odnośnie prowizji. Własnie teraz firma ma ofertę na agenta: http://www.ravnieruchomosci.pl/oferta-pracy Twoim zdaniem nawet nie warto spróbować? A Ty kiedy przestałeś pracować w tej firmie? Może coś się zmieniło?

@Agata

Agato! Załóż sobie nową pocztę i podaj maila wtedy wyślę Ci nagranie jakie zrobiłam podczas ostatniej rozmowy z właścicielem agencji kiedy mnie zwalnial po tym jak doprowadziłam do sprzedaży domu, jak wmawial mi ze nie powinien mi nic płacić bo nie pracuje już dla niego od kilku miesięcy ale on ma dobre serce i z dobrego serca chce mi zapłacić 300zl. W sądzie wygrałam 1200zl plus odsetki, on się nawet nie odwołał, a odsetek nie zapłacil i chyba pójdę do komornika

Załóż poczte podaj maila

Rafał Pilecki właściciel RAV Nieruchomości

Pani, która się tutaj przedstawia wielokrotnie w postach, pod różnymi Nickami, tym razem jako "M" to nikt inny jak Pani Monika S. była pracownica niezadowolona z pracy i osiągnięć do których celów wiecznie ją kierowałem i popychałem. Dałem jej szansę, choć była i chyba jest do dzisiaj bez środka transportu. Prosiła klientów których obsługiwała by zabierali ją po drodze na pokazywane nieruchomości. Klienci się wściekali nadrabiając drogi oraz klienci których pozyskała prosili o zmianę agenta z wielu przyczyn, między innymi brak możliwości pokazania nieruchomości. Szansa, szansa, kolejna szansa, trwało to za długo i sama Pani S. wie do czego doprowadziła. Odbudowa ponownie relacji z jej klientami była trudna. Wpisy Pani Moniki S. zostały usunięte bo naruszały regulamin, musiałem interweniować, nie zgłosiłem nękania i szkalowania wcześniej bo sądziłem, że przestanie jako jednostka straszyć innych, szkalować dobre imię firmy i podszywać się pod inne osoby tworząc tym samym za każdym razem wersje nowych pracowników. Pomyliłem się i teraz mam niezbite dowody na to by działać w kierunku ukarania takiej osoby jak Pani Monika S. Pani Moniko był to Pani ostatni wpis jakikolwiek i gdziekolwiek Pani zamieściła na temat mojej firmy. Proszę liczyć się z konsekwencjami prawnymi. Nie pozwolę sobie na to, by brednie jakie Pani wypisuje toczyły się dalej. Sprawę opiszę na pewno szerzej ale w swoim czasie. Proszę pamiętać, że najlepszą obroną jest atak, teraz moja kolej. pozdrawiam

@Rafał Pilecki właściciel RAV Nieruchomości

Załóż sobie nowa pocztę i podaj maila to wyślę Ci nagranie które zrobiłam kiedy ten pan mnie zwalnial.

@M

Ta odpowiedź powinna byc adresowana do Agaty.

@M

Jeszcze jedno. Nie przypominam sobie żeby moje wpisy były usuwane. Jeżeli chodzi o spotkanie w sądzie to przypominam że wygrałam sprawę o wypłatę prowizji a właściciel agencji nawet się nie odwołał chociaż miał do tego prawo. Niestety nie wypłacił należnych odsetek. Chyba zwróce się o pomoc do komornika

Agata

Firma Rav Nieruchomości oferuje pracę brokera nieruchomości bez doświadczenia, co jest dużym atutem, że można je nabyć w trakcie pracy. Czy są jacyś brokerzy na forum i dokładniej opisaliby obowiązki oraz mogliby powiedzieć coś więcej o umowie, jak szybko można awansować?

@Agata

Witam. Obowiązkiem jest zawieranie umów z właścicielami nieruchomości. Żeby podjąć współpracę należy ukonczyc szkolenie które kiedyś było płatne jak jest teraz nie wiem. Właściciel agencji obiecuje wysokie zarobki i możliwość awansu ale w praktyce kiedy pozyskasz około 30-50nieruchonosci zostaniesz zwolniona za brak wyników czyli dlatego że nie sprzedajesz nieruchomości. Jeszcze jedno. Podczas szkolenia. Rafał p nawet nie zajaknie się na temat obniżania cen nieruchomości ponieważ jeżeli wyjaśni ci że praca agenta polega na pozyskiwaniu nieruchomości i po pewnym czasie naklanianiu właścicieli do obniżenia ceny to jest szansa że sprzedasz coś i nie będzie mógł zarzucić że nic nie sprzedajesz a jemu chodzi o to żeby samemu sprzedawać nieruchomości i nie dzielić się prowizja z tobą. Wiem co piszę ponieważ kilka lat temu pracowałam u tego piiiiiiii piiiiii piiii i o należną mi prowizję musiałam walczyć w sądzie. Rafał p twierdzil że nic mi się nie należy ponieważ od kilku miesięcy nie pracuje, a ja po prostu zorientowałam się że osoby które zaczynały razem ze mną ale miały więcej nieruchomości zostały zwolnione a pozyskane przez nich nieruchomości przejął właściciel. Ktoś się napracowal nadzwonil z własnego telefonu najezdzil a na koniec usłyszał że wyniki nie są wystarczająco dobre i wynocha. Kiedy cię przyjmuje nie wspomina że trzeba mieć ileś tam nieruchomości a bardzo szybko po podpisaniu umowy o współpracy narzeka na ciebie i jest niezadowolony że nie podpisujesz umów na wyłączność - właściciel nieruchomości jeżeli sam ją sprzeda to i tak musi płacić prowizję agencji

omnomnom

Hej, wiecie jakich średnich zarobków można się teraz spodziewać? Dzięki

Ewa G.-D.

Tak, to prawda - wycofywałam umowę podpisaną na wyłączność i wystarczył do tego jeden telefon. Po dłuższym czasie właśnie przez biuro RAV kupiłam dla siebie nieruchomość i wszystko odbyło się tak, jak chciałam - błyskawicznie i fachowo. Jestem więc bardzo z usług Firmy zadowolona. W dodatku nie płaciłam nic jako kupująca. Natomiast inne biura pośrednictwa w rejonie biorą opłaty od obu stron transakcji i "nie ma zmiłuj" - nie istnieje żadna forma negocjacji. Nawet, jeżeli dane Biuro zrobiło niewiele w celu odbycia transakcji.... Wszystko co tutaj piszę jest najprawdziwszą prawdą, którą poznałam osobiście. Pozdrowienia dla Pana Rafała. Aha - dodam, że ponad rok temu umawiałam się telefonicznie o znalezienie dla mnie nieruchomości w Brzozowie z osobą pracującą w brzozowskiej filii i nie otrzymałam żadnej oferty, choć rozmawiająca ze mną Pani obiecywała.... Podpisuję się imieniem i nazwiskiem, może moja opinia będzie przez to bardziej wiarygodna? Ewa G.-Domagała

mag

beata - nie martw się o mnie ja nie jestem ubezwłasnowolniona i pracuje tam gdzie mi się podoba nie będziesz mi mówić co mam robić i gdzie pracować szkolenie i jego koszt to moja sprawa a jeśli chodzi i to ze niby mam usłyszeć ze nic nie robię to nigdy czegoś takiego nie usłyszałam a dlaczego ? ponieważ trzeba pracować i a nie się opieprzać nigdzie nie widziałam takiej pracy żeby w niej nic nie robić a co do pobierania opłat to zorientuj się kobieto jak działają inne agencje i jakie opłaty pobierają bo inne agencje pobierają opłaty za zerwanie umowy i za podpisanie też a nie wypisuj głupot i nie kompromituj się i nie strasz UOKIK( bo kto mieczem wojuje od miecza ginie )

@mag

skoro jesteś tak dobrze poinformowana o opłatach jakie pobiera konkurencja to napisz z łaski swojej która agencja w jakiej wysokości i za co konkretnie pobiera opłaty

@mag

halo halo!!! Pani Magdo!!! pracuje Pani tam gdzie się Pani podoba czy też może podziękowano Pani za pracę????!!!!

@beata

Pani Magda już nie pracuje, zrezygnowała z pracy i podziękowałem jej za dotychczasową współpracę. Powód to nasza sprawa prywatna i firmowa!. Pani Beato proponuję by zajęła się Pani swoim życiem i swoimi problemami niż wtykać nos i podsycać temat, bo nic tu po Pani, tylko zaśmiecać każdy potrafi. Brzydzę się takimi ludźmi jak Pani, oby się Pani nie zdziwiła jak publicznie podam kim Pani jest, potwierdzając to dowodami podszywania się i szkalowania w internecie. Pozostaję w kontakcie, pozdrawiam

@Rafał Pilecki właściciel RAV Nieruchomości

żeby zająć się swoimi problemami trzeba je mieć to po pierwsze . a po drugie baaardzo proszę ujawnić ilu niewinnych ludzi musiało tracić cenny czas żeby tłumaczyć się na policji i w prokuraturze - mimo ze nie zrobili niczego złego - świadczy o ty m fakt że prokuratura odmawiała wszczęcia postępowania. ilu jest takich ludzi??? kilkudziesięciu chyba!!!!

mag

tak wiemy murarz tynkarz akrobata masz takie kwalifikacje ?czy tylko na murarza ?to za mało

magdalena

O bardzo chętnie podzielę się opinią o pracy w biurze Rav nieruchomości to co tu czytam to masakra jakie bzdury ja pracuję w tym biurze i zastrzeżeń nie mam w swoim życiu nie spotkałam jeszcze lepszego szefa jest uczciwy nie oszukuje ludzi jak tu wypisuje jak widać jedna i ta sama osoba.To straszne jak można oczernić człowieka.Pracuje już od jakiegoś czasu i problemów nie ma żadnych wręcz przeciwnie jestem bardzo zadowolona szef jest zawsze pomocny pomaga i wspiera pracownika życzyła bym sobie aby każdy szef był taki szanował pracownika i mu pomagał a praca super pozwalająca się rozwinąć i uwierzyć we własne możliwości.

Rafał Pilecki właściciel RAV Nieruchomości

Pani "Beato" nikogo nie wprowadzam w błąd a tym bardziej świadomie. Zamieszczam tylko prawdziwe informacje odnośnie standardów jakie stosujemy. Inne agencje stosują kwoty za rezygnację z umowy w czasie ich trwania, a nie coś tam jeszcze jak Pani pisze, proszę nazywać rzeczy po imieniu. Pani Heleno proponuję by Pani więcej nie zamieszczała złośliwych postów na mój temat oraz firmy bo już zajmuję się wpisami na tym portalu oraz osobami, które je zamieszczają, szkalowaniem w internecie. Nie wyszło Pani w życiu i biznesie, Pani sprawa proszę mieć pretensje do siebie, za duże ma Pani ambicje i to Panią zgubiło a teraz jeszcze wyżywa się Pani na innych, emocje proszę zachować na inne chwile. Ja nie boję się podpisać pod wypowiedzią, jest Pani hieną, która niszczy innych. Powodzenia a teraz Pani już podziękujemy.

MEN
@Rafał Pilecki właściciel RAV Nieruchomości

PANI HELENO. BARDZO PROSZĘ NIE PRZEJMOWAĆ SIĘ TYMI BZDURAMI..... TEN "PAN" CHYBA NIE MA CO ROBIĆ , NUDZI SIĘ I BIEGA JAK KOT Z PĘCHERZEM A TO NA POLICJĘ A TO DO PROKURATURY I SKŁADA WYSSANE Z PALCA DONOSY KTÓRE POLICJA I PROKURATURA PRZYJMUJE, BO I CO MA ZROBIĆ -SKORO NIE MA BŁĘDÓW FORMALNYCH, A NASTĘPNIE NIE WSZCZYNA POSTĘPOWAŃ ZE WZGLĘDU NA BRAK ZNAMION PRZESTĘPSTWA. WIEM CO PISZE BO BYŁEM W TAKIEJ SYTUACJI.... JEŻELI KONKURENCJA WIE O LUDZIACH KTÓRZY SĄ NĘKANI PRZEZ TEGO "PANA" NIEUZASADNIONYMI DONOSAMI TO PROSZĘ SKONTAKTUJMY SIĘ CHOCIAŻBY ZA POŚREDNICTWEM TEGO PORTALU. Z TEGO CO WIEM TAKICH WYSSANYCH Z PALCA DONOSÓW MOŻE BYĆ KILKADZIESIĄT A TO MOŻE BYĆ KARALNE.....A MOŻE CHOCIAŻ SZPITAL PSYCHIATRYCZNY ŻEBY SPRAWDZIĆ POCZYTALNOŚĆ TEGO "PANA"

@MEN

MEN podsycasz temat i prowokujesz innych aby dalej wypowiadali się na tym portalu. Masz czelność wypisywać takie bzdury, miej trochę godności człowieku dla siebie i innych do których celujesz takimi słowami. Nawet nie masz odwagi się przedstawić, nie pisz więcej anonimów bo narażasz dobre imię firmy i moje jako właściciela. Jesteś z konkurencji to miej tą świadomość, że ja konkurencji w swoim regionie nie mam, a takich ludzi jak ty chętnie spotkam ponownie by te szkalowanie w internecie wyjaśnić osobiście. Jak będzie, odwaga ci zmiękła.

men
@Rafał Pilecki właściciel RAV Nieruchomości

gdzie się spotykasz skoro te wszystkie wyssane z palca donosy trafiają do kosza na śmieci??? powinna się tobą zająć prokuratura albo psychiatra albo jedno i drugie

Danuta

Nie polecam biura nic nie robi nawet nie okazuje nie ruchomości tylko klientów samych wysyła a z tego co słyszałam wykorzystuje nowych ludzi nic im nie płaci tylko zbierają nieruchomości potem odchodzą a oferty zostają mu za darmo Ale już się na nim poznali bo biuro w Brzozowie PADŁO

gość
@Danuta

Czy zarzut „wykorzystuje innych ludzi” jest poparty dowodem, bo jeżeli nie to obawiam się, że sprawę trzeba będzie wyjaśnić. Biuro w Brzozowie było Franczyzą i dostało jakieś 10 szans by istnieć, oczywiście niewykorzystanych. PADA bydło a biuro się zamyka.

gość
@gość

Pani Moniko, widzę że nie ukrywa Pani emocji, jest Pani jedyną osobą na tym prowincjonalnym portalu opinii o firmach, lubi się Pani podszywać pod inne osoby z wypowiedziami. Mało jeszcze Pani szkalowania w internecie, wyjaśnień na policji w tych kwestiach, jeżeli tak to na pewno spotkamy się w sądzie, gwarantuje to Pani, już niedługo. Kogo obchodzi Pani osoba, sama się Pani zdegradowała ze stanowiska za swoje podejście do pracy, pretensje do siebie. Czuje się Pani wykorzystana, ale tylko Pani reszta to jest zwykła konkurencja w parze z Panią, szkoda mi czasu na Panią. Jeszcze się spotkamy.

mag

no brawo tylko chciałam zapytac jakim prawem nazywasz inne kobiety ,,idiotkami,,sama nia jestes bo to co wypisujesz to jedna wielka bzdura własciciel jest winny wszystkiego według ciebie a ty?????taka niewinna jestes jeszcze w zyciu nie słyszałam zeby jedna strona winna była .

właściciel

Witam. Po wypowiedziach „arrrr „ „gosc „anna „ widać, że jest to ta sama osoba. Pani Moniko S. przekonała się już Pani, że nie warto szkalować nikogo przed pracownikami oraz w internecie, mienia firmy oraz właściciela bezpodstawnie. Źdźbło w oku bliźniego widzisz, a belki w swoim nie dostrzegasz. Krytykuje Pani bez poczucia świadomości, że sama dopuszcza się bardzo poważnych uchybień. Narobiła Pani sporo problemów i ulotniła się a ktoś ten problemy musiał wyjaśniać, pracowała by Pani do dzisiaj ale to klienci prosili by zmienić osobę odpowiedzialną za ich oferty, przykro mi bardzo, że padło na mnie a Panią szlag trafia... to tylko świadczy o Pani bo klienci mają odmienne zdanie: (usunięte przez administratora) z poważaniem właściciel RAV Nieruchomośc

Danuta

o tym już w całym Krośnie wiadomo po za tym jak się nie ma wykształcenia w tym kierunku to jak może działać zgodnie z jakimiś normami choćby ludzkimi byle oszukać i na czyjeś koszty coś robić choćby szukanie nowych nieruchomości ,

Zostaw merytoryczną opinię o Rav Nieruchomości - Krosno

Rav Nieruchomości
2.2/5 Na podstawie 17 ocen.
  • ul. Zielona 7
    38-400 Krosno