Opinie o PAV GOERLITZ w Zgorzelec

JESTEŚMY NIEMIECKIM BIUREM POSREDNICTWA PRACY Z SIEDZIBA W GOERLITZ , JEŚLI SZUKASZ STAŁEJ, UCZCIWEJ I LEGALNEJ PRACY NA PODSTAWIE NIEMIECKIEJ UMOWY O PRACĘ ZA GODZIWE WYNAGRODZENIE TO ZGŁOS SIE DO NAS . OFERUJEMY PRACĘ TYLKO U SPRAWDZONYCH PRACODAWCÓW . ZA NASZE USŁUGI NIE POBIERAMY ŻADNYCH OPŁAT REKRUTACYJNYCH. POMAGAMY W TRAKCIE PRACY U NIEMIECKIEGO PRACODAWCY.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PAV GOERLITZ w Zgorzelec

robek

Ściema i oszustwo, jak w dzisiejszych czasach ludzie mogą się dawać tak oszukiwać, ludzie , czy agencja pracy może istnieć bez adresu ?Czy to w Polsce czy w Niemczech to nie możliwe . Pojechałem w umówiony adres i oczywiście klamkę całowałem. Nikt nie otworzył, żadnych szyldów, żadnego biura. I wez jedz , pracuj a potem kogo będziesz ścigał o wypłatę? Firmę PAV - widmo ?

nyczjam

Pav Goerlitz, to firma transportowa trudniąca się między innymi przeprowadzkami!!!

gość

Witam wszystkich zainteresowanych opinią o tej agencji .ja trafiłem do niemieckiej firmy Maturitas z LoBnitz na początku była ładna gadka o tym ile to nie będziemy zarabiać i ile to diety bedziemy dostawać .Czas pokazał, diete płacił jak chciał wypłata też nie była na czas, po paru dniach wolnych przyjechaliśmy z powrotem do pracy a tu przyszedł rano sms że pracy niema iw taki sposób została rozwiązana umowa ,kontakt nie się urwał nie odbiera telefonu nie wypłacił pensji ani diety za ostatni miesiąc odradzam firmę w której pracowałem elektrycy uważajcie na tego pracodawce i na kłamce tomusia tomusia

Wysłałem do nich CV i po świętach jade do pracy. Czekałem na oferte krótko. Miałem równez mozliwośc porozmawiania wcześniej z pracodawcą , u którego będę pracował i z którym podpisałem umowę .Ciężko sie do nich dodzwnić poniewaz maja urwanie glowy z telefonami , ale warto.Polecam

logo firmy Pomoc kuchenna restauracja Picaro
Zgorzelec
Goldfinch Investments Sp. z o.o.
logo firmy Elektryk / Elektronik w Niemczech Okolice Lipska
Zgorzelec
Wackler Personal-Service GmbH
nie nie nie

Dajcie sobie spokój. Pani pod nr telefonu (usunięte przez administratora)w ogóle nie wie w jakiej firmie pracuje. A na moje pytanie o nazwę i nip firmy po prostu się bezczelnie rozłączyła. żenada!!!!!

wkurzony

Witam wszystkich czy ktoś pracuje na sortowni butelek jestem z Bogatyni pewnie kolejna firma krzak roboty niema pieniędzy brak

Monia
@wkurzony

Hej właśnie jak jest z tym ssortowaniem butelek czy ta firma iistnieje i czy wypłaca kasę?

slug

Właśnie zauważyłem że firma PAV GOERLITZ wrzuciła do sieci nową ofertę pracy. Zobaczcie proszę i skomentujcie bo się zastanawiam czy warto skorzystać. JESTEŚMY NIEMIECKIM BIUREM POSREDNICTWA PRACY Z SIEDZIBA W GOERLITZ , JEŚLI SZUKASZ STAŁEJ, UCZCIWEJ I LEGALNEJ PRAC... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5727380?keywords=&region=

A, dlaczego na swojej stronie internetowej www.praca-wniemczech.eu NIE podają żadne dane o swoim adresie?! To, gdzie ich ja mam szukać...

Edek

Ludzie zastanówcie sie co wy piszecie.Pracuję za ich pośrednictwem od kilku miesięcy i jakos do tej pory nie miałem żadnych problemów.Za każdym razem ,kiedy do nich dzwonię z prośbą pomagaja bez problemu.Za ich posrednictwem pracuje wielu takich zadowolonych jak ja. Oczywiście sa tez osoby niezadowolone, ale to mały procent.Ja te firme POLECAM.

kaja

ta firma to kompletna porazka, amatorszczyzna do kwadratu, ta f-ma kiedys chyba funkcjonowala jako biuro gorlitz/zgorzelec, chyba nie maja zadnych pozwolen

gruby

To skandal ja oczywiscie odwiedziłem tą firme i powiem tylko fatalnie jest niby ok ale żadnego odzewu niema umówilem się z pania przez tel przychodze a TU KIEPSKO DZWI ZAMKNIETE PO JAKIMS CZASIE PANI OTWORZYŁA OZNAJMIAJAC ZE MIAMMLA ZEKOMA NARADE TO STRASZNE ZADNEJ ODPOWIEDZIALNOSCI A WŁASCIC IEL I W LQSCICIELKA SZKODA MÓWIĆ PRZEPRASZAM ZA BŁEDY ALE NIE POLECA TEGO BIURA

Antoni

Dzwoniłem pod podany numer niemiecki stacjonarny i wszystko z tą firma jest w porządku.Jadę od nich w poniedziałek do pracy jako elektryk.Otrzymałem wcześniej umowe o pracę i mogłem również porozmawaić przed wyjazdem bezpośrednio z moim przyszłym pracodawcą.Ludzie za dużo fantazjują.Pani z biura oddzwoniła do mnie tez z polskiej komórki.Jeśli żle łączą komórki to pretensje kierujcie do operatora.

Beata

firma nie podaje adresu !!!!!!!!!! jestem ze Zgorzelca mogłabym po prostu tam pójść ale nikt nie zna ani ulicy ani numeru .. Firma nie podaje czy jest firma zarejestrowana...podejrzewam ze działaj nielegalnie i dlatego podane sa tylo nr telefonów...Proszę uważać ..nikt ani w Zgorzelcu ani w Gorlitz nie zna adresu tej firmy choć woelu o niej słyszało !!!!!!!!!

opiekunka

@olgi taaa a potem trafisz do niemieckiego albo holenderskiego obozu pracy.Ja dziękuję za taką prace !Poczytaj sobie fora najpierw o tym jak ludzie wyjeżdzją niby to do pewnej roboty..

Domel

tak ja wyjechalem do Ludwigsburga Malarz tapeciarz wszystko bylo jak potzrzeba stawka zajebisty pracodawca i pokoje Wszystko jest wporzadku nie ma Wala.

niko

witam czy pracował ktoś lub wyjechał przez tą agencję do pracy ? proszę o opinie cz płacą na czas i wszystko jest zgodnie z umową ?chcę wyjechać ale nie znam tej agencji opinii wlasciwie nie ma a sporo ofert mają czyli pewnie sporo osób pojechało juz do pracy...

mari

dzwoniłam na ten numer specjalnie żeby sprawdzić i interesowała mnie też oferta pracy w Niemczech dla kobiet odebrała pani i okazało się że jest oferta aktualna ale w Holandii przy artyk. spożywczych dowiedziałam się wszystkiego na temat tej oferty także telefon jest widocznie podany prawidłowo

Agadir

Wystarczy sprawdzic strone internetową Posrednictwa Pracy.W zakładce KONTAKT widnieja ,tam cztery numer kontaktowe: dwie komórki polskie i dwa niemieckie stacjonarne. Firma istnieje, posiadaja różne oferty pracy w Holandii i NIemczech.

mari

no to dziwi mnie to ja tylko dodalam info ze dzwonila do mnie Pani z takiego numeru tylko że to praca w Holandii a mnie interesuje inny kraj po prostu nie byłam zainteresowana cóż ... nie ma sensu widocznie dodawac nic skoro zaraz ktoś myśli że ktoś kłamie a wysłalaś CV do nich ? moze oni tylko dzwonią do wybranych oosób na daną ofertę , nie wiem nie znam tej agencji i nie chcę się wypowiadać jednak dzwonili z tego numeru to jest fakt jeśli ktoś nie wierzy jego sprawa

adam

Psują opinię normalnym agencjom.

Zostaw merytoryczną opinię o PAV GOERLITZ - Zgorzelec

• Jak się pracuje w PAV GOERLITZ?

Zobacz opinie na temat firmy PAV GOERLITZ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PAV GOERLITZ?

Kandydaci do pracy w PAV GOERLITZ napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PAV GOERLITZ