Lynka

Opinie o Lynka

XXD

Zdradzi ktoś jakie zarobki w obsłudze klienta z j.francuskim?

Anita

Czy na stanowisku Specjalisty ds obsługi klienta z językiem angielskim można otrzymać wynagrodzenie 6-6,5 k brutto lub wyższe? Dziękuję serdecznie za pomoc.

Greg

Czy ktoś może powiedzieć coś więcej o stanowisku młodszego specjalisty baz danych? Na jakie można liczyć wynagrodzenie? Czy jest szansa na jakikolwiek rozwój i nauczenie się czegoś przydatnego czy to tylko klepanie excela? Jak wyglada w tej firmie kwestia ewentualnych podwyżek na w/w stanowisku? Warto/ nie warto? Czy w przypadku pracy zdalnej dostaje się sprzęt czy wszystko musisz mieć swoje?

Greg

Jaka jest umowa w firmie Lynka? Wiecie, czy jako Specjalista ds. Obsługi Klienta zatrudniają na umowę zlecenie?

Golden boy

Umowa o pracę.

Golden boy

Umowa o pracę.

Aktualność
Witamy na profilu Lynka!

Cieszymy się, że Nas odwiedzasz. Zapewne jesteś zainteresowany poznaniem Lynki lub jesteś Pracownikiem, który chce zostawić swoją opinię w serwisie.

Od 2021 roku postanowiliśmy aktywnie być z Wami na portalu go-work umieszczając profil firmy, informacje o naszych wartościach, benefitach oraz aktualnych ofertach pracy. Czytamy opinie i na bieżąco odpowiadamy na Wasze pytania.

Jak w każdej społeczności, również na naszym profilu, obowiązują pewne zasady, a mianowicie:

·       Swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do obrażania kogokolwiek, naruszania czyjejś godności, czy też umieszczania pomówień.

·       Trzymaj się faktów, zachowaj kulturę wypowiedzi.

·       Miej odwagę podpisać się pod opinią, wtedy możemy się merytorycznie ustosunkować do danej wypowiedzi.

Informujemy także, że:

·       Komentarze zawierające treści obraźliwe i naruszające regulamin serwisu będą usuwane i archiwizowane przez Administratora.

·       Ochronie prawnej podlega ujawnienie informacji stanowiących tajemnicę przedsiębiorstwa. Każdy pracownik podpisuje w momencie zatrudnienia deklarację poufności a ujawnianie danych firmowych jest naruszeniem warunków zatrudnienia.

Czytając opinie, pamiętaj o zachowaniu zdrowego dystansu do pewnych wypowiedzi:

·       Część opinii jest pisana pod wpływem chwilowych emocji. Należy oddzielać zwłaszcza te negatywne reakcje od rzetelnych i obiektywnych danych na temat firmy.

·       Każdy pracownik jest indywidualną osobą z innym podejściem do życia i doświadczeniem oraz innymi oczekiwaniami.

Serdecznie zapraszamy do poznania nas lepiej podczas rozmowy kwalifikacyjnej, lub poprzez rozmowę z przełożonym lub działem HR. Nasze drzwi są szeroko otwarte dla Was.
Jednocześnie zachęcamy Cię do poświęcenia chwili i zapoznania się z nasza firmą. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub sugestie, skontaktuj się z nami bezpośrednio lub poprzez adres e-mail: hr@lynka.eu. Mamy jasno określone standardy i wartości pracy, gdzie zawsze na pierwszym miejscu stawiamy na współpracę i otwartą komunikację, do czego gorąco Was zachęcamy.

Dział HR
spider

Od kiedy fakty są dla Was wygodne?

@spider

Witaj Spider, Często pojawiasz się na profilu Lynka. Widać z Twoich wypowiedzi, że nie bardzo jesteś zadowolony z pracy w naszej firmie. Zachęcamy do kontaktu z działem HR lub przez osoby będące przedstawicielami pracowników, tak abyśmy mogli zrozumieć co wpływa na Twoją postawę i tym razem ustosunkować się do, mamy nadzieję, merytorycznych pytań. W firmie zawsze dbamy o bezpośrednią i dobrą komunikację, sukcesywnie wspólnie rozwiązując lub wyjaśniając nawet te trudne sprawy.

spider
@Lynka

Dziękuję za zaproszenie ale będąc anonimowym można więcej zrobić.Wytykaniem niekompetencji i mówieniem innej prawdy niż ta wygodna,jeszcze nikt tutaj nie zyskał.Znacie powiedzenie że prawda w oczy kole?No właśnie tak to wygląda.

dział HR
@spider

Jeśli wolisz pozostać anonimowy, to w Lynka są formy komunikacji, które tę anonimowość gwarantują, np. skrzynki kontaktowe, przez które można przekazywać swoje uwagi czy też sugerować usprawnienia. Kolejną opcją jest kontakt z Przedstawicielem Pracowników. Osoby te pełnią rolę łączników pomiędzy pracownikami a Zarządem. Aktualny skład PP znajdziesz na tablicy informacyjnej. Zachęcamy nadal do kontaktu, bo wierzmy, że szybciej można wyjaśnić sprawy w bezpośredniej rozmowie. Na forum go-work nie planujemy omawiać wewnętrznych kwestii firmy, jak również nie będziemy rozmawiać o personaliach i kompetencjach jakichkolwiek pracowników Lynka.

Spider
@dział HR

Nie mam ochoty omawiać wewnętrznych kwestii firmy, wyraziłem swoją opinię na temat. Widzę jednak że i to się nie podoba. Co do tzw. Rady Pracowniczej to lepszej ściemy niż ta że w ogóle istnieje, nie ma.

glus

proszę nie piszcie takich informacji- wiem że musicie ale to jest ............, w szczególności w temacie swobody wypowiedzi

Kolega

ja tylko chciałem pozdrowić piękna Dominikę która pracuje na produkcji ;)

Ile ona ma lat?

H
@Kolega

wiedziałem że ten wątek się pojawi xD

Kali

Jesteś piękne

Aktualność
Okonell

Jak to sie stalo, jak stalo sieee???... w firmie szkolenia z panią coach - tematyka szanowania się nawzajem, miłego zwracania do współpracownikow i podwładnych, a osoba oskarżona o moobing, krzycząca, mająca niektórych ludzi za (usunięte przez administratora) momentami agresywna została właśnie AWANSOWANA na kierownika???... logika firmy jest niepowtarzalna, biada nam! Biada mi i innym, którzy podpadli szanownemu panu....! Ludzie, którzy wykazują dendencje do agresji, braku poszanowania do innych zostają kierownikami....! Gratuluje !& jak to się stalooo jak stało sieeee....

Ktoś
@Okonell

Skąd informacja ze awans na kierownika? Jesteś trochę niedoinformowana osoba ponieważ kierownik akurat się nie zmienił. A tak pozatym pracowałeś z tą osobą? Każdy wie jaka ma opinie, tylko pytanie czy doświadczyłeś tego o czym piszesz

@Okonell

Prawda Załoga jedziemy z nim bedziem grillować wrzaskuna.

Jkk
@Okonell

Potwierdziły się pana/pani słowa - jego cytat odnośnie awansu: PODWŁADNI jak to określił Haha. Gratuluje!!! Cyrk na kółkach

glus

chciałbym podziękować za wspólną pracę wszystkim pracownikom produkcji - bądźcie wytrwali

Anecka

Bardzo milo sie pracuje fantastyczni ludzie kasa swietna nie narzekam :))

Pytajnik
@Anecka

W którym dziale jest taka dobra płaca?

H
@Anecka

podłączam się do pytania

Pro

Miruś wyluzuj, kub se psa jak sie nie masz do kogo przytulić. Tak ijestes biedny nikt cie nie docenia, nie rozumie. Ty byś nami lepiej zarzadzał bo ty to sie znasz

M
@Pro

Oświadczam że nie biorę udziału w zabawie w pisanie o firmie.Baran który mnie pomawia powinien ponadto nauczyć się pisać.

Spider

Króciutko na temat wpisu o firmie garażowej... Problemem jest garażowe zarządzanie i przekonanie że ludźmi można sterować jak dziećmi w piaskownicy.Ile osób musi jeszcze odejść żeby wszystkie firmowe mądrale zrozumiały że naprawdę nie jest dobrze?Audyty i medale nie zastąpią zrozumienia.Zabawę w psychologów zostawcie mądrzejszym,miernoty.

glus

to firma tz garażowa - gdybym miał większą wiedzę o tej firmie nie pracował bym w tej firmie- kadra kierownicza jest słaba - gdyby poszli pracować do innej firmy to po 2 tygodniach zostali by zwolnieni - zaraz to hr usunie

Krystyna
@glus

No wybacz, ale garażowa firma by nie organizowała busów dla pracowników żeby ich dowozić. Jaka to niby słabość tego zarządzania?

@glus

Lynka działa na rynku nieprzerwanie od 30 lat. Zatrudnia obecnie około 250 pracowników i zajmuje ponad 10 tyś. m2 w strefie ekonomicznej w Skawinie. Firma jest znana i ceniona w swojej branży, zarówno w kraju, jak i na rynku europejskim. Niezależne audyty, w tym także te zlecane przez naszych Klientów, kończą się zawsze wysokimi ocenami. To wszystko mówi samo za siebie.

Swój
@Lynka

Wszystko fajnie że jest uznawana na europejskim rynku. Tylko dlaczego pracownik który ma doświadczenie i przykłada się do pracy by były te wysokie oceny audytorów , nie ma uznania u szefostwa i zarabia marne grosze dlaczego większą połowa załogi a może i nawet więcej niż połowa ma ledwo najniższa krajową stawkę . Czym to jest spowodowane może ktoś odpowie na to pytanie a nie będzie usuwał tekstu

Swój od lat
@Swój

Mamy różne stanowiska, różne stawki na tych stanowiskach, tak jak wszędzie. W żadnej firmie pracownik wykonujący dość proste czynności (choćby najlepiej i przez długie lata) nie zarabia dużych pieniędzy. Raczej musi przejść na odpowiedzialniejsze stanowisko, wtedy lepiej płatne. Mamy długą listę osób które zaczynały od zera i przeszły dalej, do odpowiedzialnych i wyżej płatnych stanowisk. Ja jestem tego przykładem, i to się dzieje ciągle. Firma szuka talentów głównie we własnych szeregach, docenia ludzi. Osoby ambitne i dążące do celu nie mają w Lynce źle. A kwestia zarobków zawsze będzie dyskusyjna. Ciężko znaleźć kogoś kto uważa że nie powinien zarabiać więcej.

DB
@Swój od lat

Przecież do tej pory są osoby które są drukarzami i zarabiają mniej niż osoba która przychodzi na zlecenie... Ewentualnie ma ta złotówkę brutto więcej... Mnie to tam już lotto.

Janek
@Swój od lat

Tylko ciekawe gdyby nie ci pracownicy wykonujący jak to piszesz ,,proste czynności'' byście byli. Kto by na was robił.

Swój od lat
@Janek

To błędne podejście. Każdy pracownik ma swoją ważną rolę, zarówno ktoś wykonujący proste czynności jak i kierownik, specjalista itp. i każdy ciężko pracuje. Wszyscy pracujemy dla wspólnej korzyści a nie jeden na drugiego. Tak jest w każdej firmie.

@Swój od lat

Spore przegięcie z tym "docenianiem".Osoby ambitne i dążące do celu nie mają w Lynce źle....??? To wszystko to gra słów,sztuczne uśmiechy i kiwanie głową.

T-Rex
@Swój od lat

Przyjmijmy Twoje kryterium vide: mało odpowiedzialna i prosta praca implikuje niskie zarobki. Jeśli odnieślibyśmy to stwierdzenie do produkcji, to wyjdzie nam, że cała produkcja wykonuje mało odpowiedzialną pracę, a co za tym idzie - mało zarabia. Mała odpowiedzialność drukarzy i hafciarzy to oczywiście piramidalna bzdura. Przez ręce operatorów przechodzi drogi towar, który po finalnym zdobieniu stanowi wizytówkę firmy. Ludzie codziennie odpowiedzialnie przeprowadzają projekty na maszynach a jednocześnie czują, że słabo zarabiają. Mamy odpowiedzialne stanowiska i niskie zarobki. Jak w kontekście tego mam rozumieć Twój wpis? Uważasz pracę operatorów za „proste czynności”?

wkurzona
@T-Rex

A jak rozumiesz to ,że żebyś miał tą pracę na drogim towarze ktoś inny musi pozyskać klienta, ktoś inny musi zamowić ten towar ktoś inny musi przygotować projekt etc.... To zadania wymagające wyższych kwalifikacji, znajomości języka obcego, ukończonych studiów. Zadania na produkcji nie są na tyle skomplikowane żeby nie mógł ich wykonać ktoś inny. Ale ludzie ogarnijcie sie mamy XXI wiek czy naprawdę nie jest łatwiej zmienić pracę niż wypisywać takie bzdury?? W Lynce pracuje sie bardzo dobrze, nie ma presji, jest szacunek do drugiego człowieka, przyjazna atmosfera. Dla mnie to jest ważne ale jak tobie to nie pasuje to po co dalej w tej firmie jesteś? Skoro ważne są dla ciebie tylko zarobki to czemu nie idziesz gdzie indziej?

T-Rex
@wkurzona

„A jak rozumiesz to ,że żebyś miał tą pracę na drogim towarze ktoś inny musi pozyskać klienta, ktoś inny musi zamowić ten towar ktoś inny musi przygotować projekt etc.... To zadania wymagające wyższych kwalifikacji, znajomości języka obcego, ukończonych studiów.” Oczywiście że rozumiem. Dlaczego miałbym nie rozumieć? Jednakże, jeśli chcesz ze mną polemizować to odnoś się proszę do moich wypowiedzi. W żadnym fragmencie nie napisałem że Twoja/Wasza praca jest nieistotna czy też, że nie wymaga kwalifikacji. Tym trudniej mi zrozumieć czemu odpisujesz mi w stylu „kontry” skoro nie atakuję Ciebie ani Twojego działu. Moja wypowiedź miała na celu zaprezentowanie punktu widzenia produkcji. Wykonujemy swoją pracę, robimy to bardzo dobrze, chcielibyśmy żeby to na „górze” zostało dostrzeżone i docenione (także i przede wszystkim finansowo). Kropka. W żadnym momencie nie dyskredytowałem Twojej pracy, więc nie rozumiem irytacji. „Zadania na produkcji nie są na tyle skomplikowane żeby nie mógł ich wykonać ktoś inny.” Czyli nas niedoceniasz. Szkoda. Masz prawo do opinii, że nie zasługujemy finansowo na więcej, spływa to po mnie jak po kaczce i włosów z głowy rwać nie będę, ale negowanie naszego doświadczenia stanowiskowego, wiedzy o druku i zaangażowania na zasadzie „jak nie wy to byle kto inny” jest już dla nas mocno krzywdzące. Myśl sobie oczywiście co chcesz, ale przykro czytać że tak nieprzyjemnie jesteśmy postrzegani przez reprezentantkę firmowych „kołnierzyków”. „W Lynce pracuje sie bardzo dobrze, nie ma presji, jest szacunek do drugiego człowieka, przyjazna atmosfera.” Nie rozumiem dlaczego podkreślasz to w tak mocny sposób jak gdybym ja to w którymś momencie negował. Nie napisałem nic takiego, więc nie przekonuj przekonanego. Z większością się zgadzam. Piszę w większości, bo presja czasami się zdarza. Gonimy jako produkcja terminów realizacji zamówień po to, aby w miarę możliwości wszystko pojechało na czas. Sprawny zespół produkcyjny działa jak dobrze naoliwiona maszyna. Często zdarza się, że mamy wiele zamówień do zrealizowania „na już, na teraz”. I w tym momencie wychodzi jak bardzo liczy się w naszej pracy doświadczenie i przemyślany sposób działania. Sprawnie kooperujący zespół jest w stanie zrobić więcej w krótszym czasie nie tracąc przy tym jakości. „Dla mnie to jest ważne ale jak tobie to nie pasuje to po co dalej w tej firmie jesteś? Skoro ważne są dla ciebie tylko zarobki to czemu nie idziesz gdzie indziej?” Z kilku zasadniczych powodów. Po pierwsze i najważniejsze – po prostu lubię swoją pracę. Jestem w tej firmie już ładny kawałek czasu i angażuję się w swoje obowiązki. Pilnuję wielu spraw po to, aby zapewnić klientowi końcowemu towar wysokiej jakości który sprosta jego oczekiwaniom. Dokładam wielu starań, aby firma w procesie produkcji nie ponosiła niepotrzebnych kosztów. Wyjaśniam różnego rodzaju nieścisłości jakie wypływają w trakcie (niejasno sformułowane ważne informacje na zamówieniu, nieczytelne symulacje, rozbieżności w kolorach etc.) W naszym dziale jest wiele osób myślących i działających analogicznie. „Skoro ważne są dla ciebie tylko zarobki” O wiele łatwiej byłoby rozmawiać, gdybyś najpierw sformułowała zapytanie „czy liczą się dla ciebie tylko zarobki?”, wtedy ja mógłbym Ci odpowiedzieć że „nie tylko” i jakoś by wymiana opinii naturalnie popłynęła. Ty natomiast już na starcie założyłaś że tak myślę. Nie lubię jak mi się wkłada w usta opinie, których nie wypowiedziałem i to jeszcze w bardzo protekcjonalnym tonie. Na przyszłość więcej pytaj, mniej oceniaj w ciemno a unikniemy przy tym zbędnych nieporozumień.

@wkurzona

Uwielbiam ten ton.Proponuję chociaż na jeden dzień przyjść na produkcję i popracować.Dyrdymały w stylu:jestem po studiach i znam języki obce nie czyni Cię lepszą.Żal mi Ciebie.

@wkurzona

Zapraszam na produkcję,przekonasz się które pół dnia jest dłuższe.Zobaczymy wtedy jak studia i język obcy są pomocne.

gość

Tak to jest gdy nie przestrzega się przepisów BHP.

Piękna Dominika

A ja nie pozdrawiam pięknego Pana

XXD

Czy ktoś podpowie ile zarabia specjalista ds obsługi klienta francuskojęzycznego?

balbina

Hej czy wie ktos moze skad odjezdza bus pracowniczy z krakowa z (borku?) i o ktorej godzinie ?

@balbina

Witaj, Bus z Krakowa z Góry Borkowskiej odjeżdża o: 05:27 (dla pierwszej zmiany), o 13:19 (dla drugiej zmiany) i o 21:14 (dla trzeciej zmiany). Pozdrawiamy, Dział HR

Jeśli masz merytoryczne uwagi, zapraszamy do podzielenia się nimi z działem HR. Pracodawca umożliwia także anonimowy kontakt – do celu służy skrzynka umieszczona przy wejściu do działu HR.

Karina

Witam ile można zarobić w Lynce na umowa zlecenie ?? Brutto niby jest 20zł a netto ?? Opłaca się do was przyjść

Zostaw merytoryczną opinię o Lynka - Skawina

• Jak się pracuje w Lynka?

Zobacz opinie na temat firmy Lynka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lynka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 9 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lynka?

Kandydaci do pracy w Lynka napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lynka