Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o.

Opinie o Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o.

Mechanikm serwisowy

W skrócie ,zarobki są nie adekwatne do postawionych obowiązkow. Konkurencja zaoferowala mi na dzien dobry , 20% wiecej, niz w tej firmie. Malo , w obecnej firmie przy nastepnej umowie dostalem 300 pln premii!Obiecują mi bonus od nowego roku. Moje odejscie z tej firmy to sluszna decyzja. Moje sugestie dla Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o.: Ktos w tej firmie powinien zejsc na ziemie...i popatrzec na to realnie.

Weronika

@Antek a dlaczego handlowcy wytrzymują tylko rok? Ze względu na atmosferę czy coś jeszcze jest w firmie Toyota Material Handling Polska nie tak? Proszę uzasadnij swoją wypowiedź, by wszyscy użytkownicy wiedzieli czym jest to spowodowane i czy warto tam aplikować.

antek
@Weronika

Nie warto. Marne zarobki, ciągły mobbing, nepotyzm.

@antek

I kolesiostwo

Pestka

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutację?

Toyota Material Handling
@Pestka

Wszystkie aktualne rekrutacje są dostępne na stronie: https://www.pracuj.pl/praca/TOYOTA%20Material%20Handling%20Polska%20Sp.%20z%20o.o.;en Zachęcamy do aplikowania. Zespół Toyota Material Handling

abo
@Pestka

a jakie zarobki za technika serwisu

Weronika

@Pestka, rozumiem, że chciałbyś podjąć pracę w Toyota Material Handling Polska. Jakie stanowisko Cię interesuje? Na stronie internetowej firmy widziałam kilka aktualnych ofert, znajdziesz je tutaj: https://toyota-forklifts.pl/dlaczego-toyota/o-nas/dolacz-do-zespolu/dostepne-oferty/ @rozczarowany, a czy mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat rozmowy, w której brałeś udział? Chętnie dowiem się, czy miałeś podczas niej do wykonania jakieś szczególne zadania.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Mechanik Warsztatu Wózków Widłowych? Podziel się swoimi wrażeniami!
rozczarowany

Firma bardzo niepoważna. Brałem udział w procesie rekrutacji na Przedstawiciela Handlowego(usunięte przez administratora) Kandydaci, którzy mają dużą wiedzę handlową i menedżerską są odbierani jako zagrożenie, co w moim odczuciu jest patologią oraz świadczy o niskiej wartości osób tam pracujących. Pani oczywiście obiecywała, że odezwie się po rozmowie z informacją zwrotną - nawet negatywną, telefon, mail, tego oczekiwałem. BRAK KONTAKTU z ich strony. To także brak szacunku dla kandydatów, którzy poświęcają swój czas oraz ich wizytówka. Jeżeli masz ambicje i znasz swoją wartość handlową to nie polecam aplikowania do tej firmy. Życzę sukcesów wszystkim chcącym zmienić miejsce pracy. Mi się udało :) Pozdrawiam

Weronika

@Mechanik serwisowy, czy mimo nieunormowanego czasu pracy, można było liczyć na dodatkowe profity albo premie? Na jakim typie umowy byłeś zatrudniony? Jak oceniasz atmosferę panującą w Toyota Material Handling Polska między pracownikami? Czy sprzyjała w funkcjonowaniu zespołu? Zachęcam Cię do odpowiedzi na powyższe pytania.

Mechanik serwisowy

Pracowalem w tej firmie, oto kilka zdan o mojej pracy. 1.Czas pracy nienormowany 2. prowadzenie dokumentacji ,zlecen i magazyn 3.zamawianie czesci -katalogi po angielsku 4. Dostawa czesci w nocy-kurier 5. Czas zlecen musi byc zgodny z gps 6.Plaszczenie sie przed kaprysnymi kierownikami w roznych firmach. 7. Wysluchiwanie mniej lub bardziej wybrednych uwag... 8. Infolinia pracuje do 18, wiec nieraz wracajac do domu - w tyl na lewo i do roboty...spowrotem. 9. przygotowanie wozkow do UDT i samo badanie UDT (inspektorzy bywają nieraz bardzo niewdzieczni) 10. Pracowalem z gosciem z 20-letnim stazem w tej firmie, sniadanie jadl o 18 ,albo wcale. 11.za to wszytko 2700 netto/mc, czy warto? Jestem u konkurencji , troszke mniej biurokracji i 3200 netto,robi się powoli i tu kolchoz , wiec czas na zmiany-szukam nastepnej robotki...

Weronika

@antek mobbing to bardzo poważne oskarżenie, ponieważ to przestępstwo. Przypominam, że mobbing zazwyczaj ma na celu lub skutkuje: poniżeniem, ośmieszeniem, zaniżeniem samooceny lub wyeliminowaniem albo odizolowaniem pracownika od współpracowników. Czy własnie to odczułeś w firmie Toyota Material Handling Polska? Na jakim stanowisku odczułeś takie zachowania? Chciałbyś opisać jakąś sytuację? Zainteresuje to zapewne osoby szukające ofert pracy w tej firmie.

Bylem,zobaczylem, spie..lam stad!

Antek ma racje! Firma cacy tylko z nazwy.Zarobki nie urywają du...Jak ktos lubi byc monitorowany przez GPS i "prostowany" o 15 minut czasu pracy, to robota jest dla niego. Cenię wolnosc ,zadnej ingwilacji...po 9 mcach podziekowalem, odszedlem do konkurencji bez gps. Wybór to wolnosc.

Antek

Nieustająca rotacja. Straszna atmosfera. Handlowiec wytrzymuje ok. roku to o czymś świadczy. Fajna jest tylko marka - na resztę szkoda czasu.

Weronika

@lee wszystkie informacje na temat pracy w Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o. możesz znaleźć na ich stronie internetowej: https://toyota-forklifts.pl/dlaczego-toyota/o-nas/dolacz-do-zespolu/

galanonim

Nie rozumiem tego co pisze Stefek burczymucha, pracowałem w firmie konkurencyjnej, teraz pracuję w Toyocie z całą odpowiedzialnością mogę napisać, że jest to naprawdę bardzo dobrze poukładana firma dająca spore możliwości rozwoju każdemu, kto tylko chce pracować i być częścią zespołu. Nie bez kozery jest też to, ze ostatnio Toyota po raz 4-ty otrzymała zaszczytny tytuł Solidnego Pracodawcy Roku 2016, co to oznacza i czym się charakteryzuje niech każdy zainteresowany zerknie sobie na stronę www.solidnypracodawca.pl. Innym dowodem na poparcie togo co piszę jest wręcz exodus pracowników ze znanych czołowych firm z branży czyli z Linde, Jung , Sztill, którzy aplikują do Toyoty co świadczy tylko o tym, że nie jest tam tak kolorowo jak by się mogło wydawać. Zawsze jednak znajdzie się jakaś czarna owca , która nie pasuje do zespołu i narzeka. Pozdrawiam zadowolony pracownik

lee

szukam pracy na magazynie, nie serwisant.podobno była tam jakaś afera.warto składać papiery

hmmmmm

Skoro jedna osoba to takie wielki problem @stefan to, przecież to nie jest problem nie do rozwiązania no chyba, że komuś przeszkadza to, że kierownik każe pracować..to już nie będzie tak łatwo

stefan burczymucha

gdzie te wpisy mowiace cala prawde o kierowniku Pawle N i jego slugusach ktorzy ostatnimi czasy dostali pisemne nagany od niego. O pracownikach z duzym starzem ktorych chce sie zwolnic bo zekomo za duzo zarabiaja co juz ma miejsce dajac odprawy i zatrudniajac na ich miejsce dwoch innych przez zenujace firmy agencyjne i to jest taka wlasnie polityka tej firmy TOYOTA nie wspomne o zamiataniu pod dywan pewnych dla nich fakow dla tego Pana Pala N ktoremu zycze wszystkiego dobrego na sciezce swojej karjery kosztem ludzi

warszawiak

Ale tu piszą bujdy. Tylko Stefan napisał prawdę. Post z dnia 2016-03-03.

stefan

Ludzie trzymajcie się z daleka. Syf jakich malo. Szkoda czasu na to bagno

stary mechanik

Witam! złozyłem papiery o pracę do tej firmy jako serwisant.Pracuje u konkurencji, mam 2,5 tys. na rękę. Bedzie lepiej gdybym się dostał? czy sobie odpuscić.?Pozdr.

nonkonform

Idź i sprawdź, nie zapomnij o rękawiczkach jak chcesz mieć czyste ręce, na sumienie nie ma zabezpieczenia. Byłem związany z obsługa klienta i wiem, z kim będziesz pracował (wspomożenie) i za co rozliczy Ciebie klient. Ogólnie jak cos zaproponujesz to sam będziesz orał temat aby doszło do realizacji, a i tak będzie skucha. Po tym kilka miesięcy drążenia tematu i na sam koniec wina będzie tego kto nie napisał na czas maila (nic na gębę). W Jaktorowie stosują filozofię KAI-ZEN, która skupia się na odbijaniu piłek. Podejrzewam, że mój post będzie usunięty. Puki co powodzenia.

miszcz

kiedyś pracowałem w tej firmie ale jeszcze za czasów BT jako serwisant. było super. nauczyłem się tam bardzo wiele od ludzi z którymi pracowałem. Niestety tak jak ja wszyscy z którymi pracowałem i od których się uczyłem - tak jak ja odeszli z tej firmy bądź to jeszcze z czasów BT lub też niedługo po zamianie na Toyote do innych firm w pogoni za "lepszym pieniądzem". mimo wszystko prace za tamtych czasów wspominam bardzo dobrze. nie będę tu wymieniał żadnych nazwisk (ale ci co pracują latami będą wiedzieli o kogo chodzi a wspominam czasy przełomu zmiany z BT na TOYOTA) więc gorąco pozdrawiam ówczesnego kierownika warsztatu oraz jego zastępce - pracującego do dziś jednak już na innym stanowisku, całą ekipę chłopaków z warsztatu z których niestety nie ostał się do dziś już nikt, całą ekipę z działu wynajmu z której do dziś ostał się chyba ówczesny kierownik tego działu ale chyba już na innym niż w tamtych latach stanowisku, serwisantów a zwłaszcza tych z mazowieckiego, magazynierów i wszystkich świetnych i życzliwych ludzi których w tamtych latach tam nie brakowało.

Zostaw merytoryczną opinię o Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o.?

Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o.