Raider System - Iveco

Opinie o Raider System - Iveco

Marek Nowy wpis

Koniec umowy to idę dalej. Nie mam zastrzeżeń. Pozdrawiam właścicieli!

Fotomonter Nowy wpis
@Marek

Jak to? Zarobki do 11 tys.zl, a Ty uciekles? To moze ja spróbuje?! Jedno mnie zastanawia,dlaczego co tydzień leci casting? Jakiś przekręcik??

Niko Nowy wpis

Serio, dobry pracodawca, jaki to jest komfort kiedy wypłata terminowo wpada na konto - mega uczciwie i profesjonalnie.

Bocian Zmarzły Nowy wpis

Bardzo dobra i fachowa rekrutacja, widać napracowanie i poważne podejście - szacun.

Alabaster

Super atmosfera, uczciwe zarobki. Zostałbym dłużej, gdyby nie zmiana planów życiowych.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Raider System - Iveco? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Adrians

Elegancka rekrutacja, Pozdrawiam!

Kindzae

Rekrutacja Super

Calaban

Bardzo szanuję, na prawdę w Raider jest ok.

Arturito

Byłem tylko na rekrutacji, ale wszystko ok, bardzo fajnie.

Mechanik Wysokich Napięć

Złego słowa nie mogę powiedzieć. Bardzo uczciwy pracodawca, gdyby nie zmiana planów to bym został.

Komentuję, bo miło zaskoczył mnie proces rekrutacji. Wszystko profesjonalnie pod względem informacji i przejrzystości procesu. Finalnie nie podjąłem pracy ale inne firmy mogłyby się uczyć od Raider jak rekrutować.Pozdrawiam!

zdjęcia autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Piotr Brożyna

Pracownik firmy - Kierownik Operacyjny

28.04.2023 09:04

Czym zajmuje się firma Raider System?

Piotr Brożynaikona wywiad

Raider System od 2002 roku niezmiennie zajmuje się kompleksowym serwisem oraz sprzedażą samochodów ciężarowych i dostawczych marki IVECO. Siedziba firmy Raider znajduje się w Kielcach przy ulicy Transportowców 20. Jest to jedyny autoryzowany dealer i serwis marki IVECO w województwie świętokrzyskim. Na co dzień głównym zadaniem naszego zespołu jest pomaganie klientom indywidualnym i flotowym w utrzymaniu swojego taboru w nienagannym stanie technicznym. Dostarczamy także naszym klientom nowe, skonfigurowane według potrzeb samochody, gotowe do pracy w każdych warunkach.

Czym charakteryzuje się branża, w której Państwo działacie?

Piotr Brożynaikona wywiad

Branża dealerów i serwisów pojazdów użytkowych, w której działa Raider System, cechuje się dużą dynamiką. Jako firma nieustannie rozwijamy się, żeby zawsze być na bieżąco z nowymi wyzwaniami, które stawia przed nami rynek.

Na co stawia marka IVECO?

Piotr Brożynaikona wywiad

Marka pojazdów IVECO stawia na innowacyjne rozwiązania transportowe. Dzięki temu pojawia się u nas wiele rozwiązań technicznych i organizacyjnych, zanim dotrą gdziekolwiek indziej, co czyni naszą pracę niezwykle ciekawą i rozwijającą.

Jak wygląda struktura Państwa firmy?

Piotr Brożynaikona wywiad

W Kielcach pracuje ponad 20 osób w 5 działach, które ściśle ze sobą współpracują. W Dziale Serwisu pracują: mechanicy, diagności, lakiernicy i blacharze - wybitni specjaliści, którzy radzą sobie z każdą naprawą. Jest to najliczniejsza grupa zawodowa w naszej firmie. Dział Obsługi Klienta dba o to, żeby każdy klient serwisu był usatysfakcjonowany z naszych usług. Pracownicy BOK-u zajmują się przyjmowaniem pojazdów do serwisu, prowadzeniem napraw i wszystkim tym, co wiąże się z procesem naprawy pojazdu w serwisie. Pracownicy Magazynu prowadzą sprzedaż i obrót częściami, dobierają i zamawiają odpowiednie komponenty, pomagają doprowadzić każdą naprawę do skutku. Dział Handlowy zajmuje się konfigurowaniem i sprzedażą nowych samochodów. Umożliwia naszym klientom urzeczywistnienie wymarzonego Iveco, idealnie dopasowanego do ich potrzeb. Dział Administracji dba o to, żeby cała firma mogła pracować bez przeszkód. Administracja zajmuje się sprawami pracowniczymi i zapewnia innym pracownikom wszelkie niezbędne środki do tego, aby realizacja zadań w firmie Raider przebiegała sprawnie i bez zakłóceń. Zadania pracowników poszczególnych działów mają duży wpływ na pracę innych, dlatego w naszej firmie umiejętność współpracy jest wysoko cenioną wartością.

Jakich pracowników potrzebuje Raider System?

Piotr Brożynaikona wywiad

Do naszego zespołu potrzebujemy ludzi ambitnych, chętnych do pracy, którzy mają pasję do tego, co robią. Bez względu na to czy posiadasz dużo twardych umiejętności, czy też nie, najważniejsza jest dla nas Twoja chęć do nauki i rozwoju. Nasza firma działa na bardzo dynamicznym rynku, dlatego szukamy osób, które podzielają naszą wizję i chcą z nami działać we wspólnym kierunku. Współpraca z nami będzie dla Ciebie wyzwaniem, ale również szansą na zdobycie cennego doświadczenia oraz możliwość realizacji swoich zainteresowań w pracy. Zapraszamy do kontaktu.

Jak przebiega rekrutacja w Państwa firmie?

Piotr Brożynaikona wywiad

Aktualne oferty pracy w firmie Raider System znajdują się na firmowej stronie raider.iveco.pl w zakładce „Kariera” oraz w najbardziej popularnych serwisach z ogłoszeniami o pracę. Rekrutacja najczęściej jest dwuetapowa. Po otrzymaniu aplikacji na dane stanowisko, osoba prowadząca rekrutację kontaktuje się telefonicznie z wybranymi kandydatami, przeprowadza krótki wywiad oraz nakreśla ramy współpracy. Następnie Kandydat zostaje umówiony na rozmowę kwalifikacyjną z właścicielem firmy, który ostatecznie przedstawia warunki i indywidualnie ustala wszystkie szczegóły. Najczęściej ścieżka zawodowa w naszej firmie zaczyna się od podpisania umowy na okres próbny (1 lub 3 miesiące), następnie proponujemy umowę o pracę na czas określony lub nieokreślony. Oferujemy też możliwość współpracy na podstawie kontraktu B2B.

Jak wygląda proces wdrożenia nowego pracownika?

Piotr Brożynaikona wywiad

Nowemu pracownikowi zostaje przydzielony mentor, który stopniowo wprowadza i zapoznaje pracownika z zagadnieniami, z którymi będzie miał styczność podczas samodzielnej pracy. Nowa osoba uczy się zasad współpracy pomiędzy poszczególnymi działami, obsługi specjalistycznych programów, sposobu obiegu dokumentów i całej specyfiki pracy na swoim stanowisku. Szkolenie do pełnej samodzielności najczęściej trwa około 3 miesiące. Firma cały czas się rozwija, więc każdy pracownik często mierzy się z nowymi wyzwaniami, które nie pozwalają na monotonię.

W jaki sposób dbacie Państwo o rozwój pracowników?

Piotr Brożynaikona wywiad

Każdy pracownik, już od samego początku swojej kariery w Raider System, pracuje ze swoim mentorem, który przygotowuje go do pracy na nowym stanowisku. Każdy dział ma wyznaczonego kierownika, który jako przełożony zawsze chętnie pomoże w każdej kwestii i odpowie na nurtujące pytania. Wiedza techniczna i zagadnienia, z którymi można się zmierzyć w pracy w naszej firmie, są obszerne, co gwarantuje ciągły rozwój i poszerzanie kompetencji. Sieć IVECO prowadzi ponadto rozbudowany program szkoleń w zakresie kompetencji interpersonalnych i technicznych. Każdy pracownik regularnie uczestniczy w kursach i szkoleniach, tak aby dysponował najnowszą wiedzą i umiejętnościami potrzebnymi w pracy.

admin

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie RAIDER SYSTEM S.C.? Zachęcamy do zadawania pytań na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Raider System - Iveco - Kielce

• Jak się pracuje w Raider System - Iveco?

Zobacz opinie na temat firmy Raider System - Iveco tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

Raider System - Iveco