Stoldrew M.R.J. Piątkowscy sp.j.

Opinie o Stoldrew M.R.J. Piątkowscy sp.j.

Jest szansa na nowe oferty pracy w tym roku? Na stronie firmy nie znalazłem żadnych informacji o rekrutacjach. Mam na myśli pracę na produkcji. Ktoś napisze jakie teraz waurnki? Prócz wypłaty są dodatkowe benefity z pakietu socjanego?

Dzień dobry, na ten moment nie prowadzimy rekrutacji. pozdrawiam, Stoldrew

ZADNEGO SOCJALU W TEJ FIRMIE NIGDY NIE BYŁO I NIE MA.DOROBILI SIE NA OSOBACH NIEPEŁNOSPRAWNYCH BO STWORZYLI STANOWISKA Z DOFINANSOWANIEM Z PEFRONU.

Pracodwaca Nowy wpis
@.

Nasza firma działa zgodnie z obowiązującym prawem, w tym z art. 3 ust. 3a ustawy o zakładowym funduszu świadczeń socjalnych. Jednocześnie, jasno podkreślamy, że nie posiadamy żadnego stanowiska finansowanego z PEFRONu. Wspieramy osoby niepełnosprawne na rynku pracy przy użyciu własnych środków finansowych.

@Pracodwaca

Znaczy to jest zakład pracy chronionej czy nie? Bo ja mam grupę umiarkowany stopień natomiast chciałbym żeby stanowisko pracy było jakoś dostosowane. W poprzedniej firmie niczym się nie różniło od tego, jak wyglądało dla zdrowych pracowników. To nie rozumiem sensu wtedy trochę, żeby zatrudniać takie osoby jak ja. Jak to tutaj wygląda, i czy wymiar pracy jest taki sam tu jak dla zdrowych?

Wiolka Nowy wpis

Firma dała tutaj znać ze narazie nie szuka osób do pracy, a czy ktoś orientuje się czy zamierzają to zmienić w najbliższym czasie ? I w sumie od czego uzależnione jest to ze firma nikogo nie szuka, jest taka stała ekipa czy o co chodzi? Nie będą otwierać nowych stanowisk?

Jak się pracuje z ludźmi z Stoldrew M.R.J. Piątkowscy sp.j.?

.. Nowy wpis

TA FIRMA TO PORAŻKA!!! ŻADNE ZASADY BHP I P.POŻ NIE SA PRZESTRZEGANE W TEJ FIRMIE.POTRZEBNA KONTROLA PIPU SANEPIDU STRAŻY POŻARNEJ URZĘDU SKARBOWEGO I PRACY!!!

Wiki

Czy oferta pracy na stronie firmy jako księgowa jest aktualne? :) Wymagania wszystkie spełniam, z programów korzystam na co dzień, doświadczenie na samodzielnym stanowisku mam. Jakie widełki proponuje firma? Czy księgowość to jakiś większy dział, czy raczej nie?

@pracodawca
@Wiki

Dzień dobry, zapraszamy na stronę www.stoldrewplock.eu. Pod adresem www.stoldrewplock.pl podszywa się pod nas inna firma. Aktualnie nie poszukujemy księgowego/księgowej. Pozdrawiamy, Stoldrew

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Stoldrew M.R.J. Piątkowscy sp.j.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?

Czy w Stoldrew M.R.J. Piątkowscy sp.j. zatrudniani są obcokrajowcy?

@pracodawca

Dzień dobry, na dzień dzisiejszy w naszych szeregach nie ma obcokrajowców. Pozdrawiam

Edyta

Witam,czy obecnie nie poszukują kobiet do pracy?

@Edyta

Dzień dobry, Na ten moment, nie. Pozdrawiam

Czy w firmie Stoldrew M.R.J. Piątkowscy sp.j. są regularne szkolenia pracownicze?

Dzień dobry, tak. Pozdrawiam.

@Pracodawca

to są szkolenia zewnętrzne ( jakis kursy, jezykowe, komppetecje miekkie) czy bardziej wewnętrzne przez bardziej doswiadczonych pracownikow ? Dla wszystkich? Jak często?

Witam jak dużą firmą jest Stoldrew, chodzi mi czy dużo jest pracowników i czy praca jest na zmiany, dziękuję.

@Marek

Dzień dobry, w firmie pracuje ok 70 osób. Pozdrawiam

Meyer

Witam , rzeczywiście przydał by się PIP, samowola to mało powiedziane.

@Meyer

Szanowny Panie! Od ponad 30. lat jesteśmy obecni na rynku pracy. W tym czasie PIP kontrolował nas wielokrotnie. Żadna z kontroli nie wykazała jakichkolwiek uchybień z naszej strony.

Trzepowianin
@Stoldrew M.R.J. Piątkowscy sp.j.

Cóż. Chciałbym żeby zarabiali i często rzeczywistość w wielu miejscach odbiega od jakichś przepisów czy czyjejś wizji miejsca pracy, w zasadzie w każdej firmie. I to jest po prostu normalne

Jakie godziny pracy obowiązują w Stoldrew M.R.J. Piątkowscy sp.j.?

Dzień dobry, pracujemy na 2 zmiany: 6.00-14.00 oraz 14.00-22.00. Pozdrawiam

@Pracodawca

czy mam rozumiec ze tak pracuje tylko produkcja? pracownnicy biurowi 9-17 bo tak piszecie na stronie ze firma jest czynna? czy biuro tez pracuje na 2 zmiany i po prostu nie ma o tym napisane?

@Dominika

Tak, to są godziny pracy działu produkcyjnego. Pozostałe działy mają inne godziny pracy. Pozdrawiam.

...

Pracownikom zamykają wodę na klucz w takie upały, to jest karygodne... Jak tak można robić, praca fizyczna, ludzie dźwigają i nie mają nawet szans na łyk wody!!!

@...

Szanowny Panie! Woda jest w magazynku, do którego należy się udać. Zaraz w pokoju obok jest osoba, która posiada kluczyk i wydaje wodę oraz okucia, które tam się znajdują. Magazynek został zamknięty ze względu na fakt, że zaczęły ginąć okucia. Każdy z pracowników wie, że należy poprosić osobę z pokoju obok o otwarcie magazynku i do tej pory nikt nie zgłaszał z tym problemu. Pracownicy regularnie przychodzą po wodę i OCZYWIŚCIE bez problemu ją otrzymują. Zapraszamy również do takiej aktywności! Wszystkiego dobrego! Stoldrew

@Stoldrew M.R.J. Piątkowscy sp.j.

Zanim wody nie było to było otwarte i jakim prawem oczerniacie ludzi czy złapaliście kogos na tej kradziezy

@Stoldrew M.R.J. Piątkowscy sp.j.

Zanim wody nie było to było otwarte i jakim prawem oczerniacie ludzi czy kogos zlapalisxie na kradziezy

pracujacy
@.

WODY JEST POD DOSTEKIEM, O CO CAMAN?

Czy obecnie sa przyjecia do pracy w firmie stoldrew.Jakie warunki pracy i zarobki

@Kandydat

Dzień dobry, na tę chwilę nie mamy przyjęć. Zapraszam do dowiadywania się co pewien czas. Pozdrawiam.

@Kandydat

Narazie nie ma zwolnili pare ludzi dobrych ludz jak lubisz pic w robocie to jestes dobrym kandydatem takich zostawiaja co ledwo na nogach stoja albo nie przychodza do pracy bardzo dlugo bo chleja sa i tacy co opuszczaja zaklad pracy bo sie najebali i tego nikt nie widzi albo boi sie zobaczyc potem przychodza jakby nic sie nie stalo do roboty bez zadnych konsekwencji bo pracodawca niby tego nie widzial a sa tez i tacy ktorzy spia w autach przez 8 godzin i tez sa jakby niewidzialni. Takze jak alkohol rzadzi toba to jestes idealnym kandydatem do pracy

Dzień dobry, w ostatnich dniach rzeczywiście były zwolnienia. Naszą firmę opuściły osoby, które używały alkoholu, ew. nadużywały w domu - potem nie przychodziły do pracy. Konfliktowe, z którymi reszta grupy nie chciała współpracować oraz te, które nie były w stanie zaadoptować się na powierzonych im stanowiskach (zmienianych, w celu znalezienia dla nich najodpowiedniejszego miejsca). Informujemy, ze w naszej firmie nie ma miejsca dla osób spożywających alkohol, stąd twarde decyzje o zwolnieniach. Szanujemy każdego dobrego pracownika i wyjątkowo dbamy o atmosferę, jaka panuje w firmie.

pracowni

chyba cie poj..... kuwa! co pierol...?!!!!

pracujacy

Co ty tam piszesz za głupoty. Z tego c wiem, zwolnili 3 osoby za alkohol, 2 osoby za które trzeba było robić i ciebie bo jesteś zmora nie z tej ziemi. Teraz stosunki miedzy dziewczynami sa o niebo lepsze

Czy urlop w Stoldrew M.R.J. Piątkowscy sp.j. jest płatny 100%?

Tak, zgodnie z Kodeksem Pracy urlop wypoczynkowy jest płatny 100%. Pozdrawiam.

@Stoldrew M.R.J. Piątkowscy sp.j.

Płatny jest, tylko że nikt nie dostaje urlopu zgodnie z kodeksem pracy tzn.14 dni bez przerwy(art.162 Kodeksu Pracy) Maksymalnie tydzień można wyszarpac i to nawet w ciągu roku,już nie mówię o sezonie urlopowym

@Marcin

Szanowny Panie! To co Pan napisał, nie jest to prawdą. Specyfika pracy pod potrzeby rynku budowlanego narzuca nam konieczność wykorzystywania długich urlopów w okresie świątecznym lub zimowym (proszę sobie wyobrazić, że sprzedawca lodów w okresie letnim idzie na dwutygodniowy urlop...). W okresie wakacyjnym WSZYSCY zapisani na ten czas pracownicy urlop od 5 do 7 dni otrzymali. Większość firm budowlanych zimą po prostu pracowników zwalnia. My nie - więc to chyba lepsza metoda :). Wszystkiego dobrego.

@Stoldrew M.R.J. Piątkowscy sp.j.

Jakoś przez moje ponad10 lat pracy nigdy urlopu 14dnioweovnie mieliśmy,nawet zima

@Marcin

Szanowny Panie! Przypominam, że artykuł, na który się Pan powołuje dotyczy 14 dni kalendarzowych (wliczając w to święta, soboty oraz niedziele)... Wszystkiego dobrego.

Dzien dobry mam pytanie. Widze ogloszenie i zastanawiam sie czy warto brac pod uwage prace w firmie stoldrew? Jak wygladaja zarobki i czy placone na czas? Praca od poniedzialku do piatki czy weekendy tez? Slyszalem niepochlebne opinie

j
@Marek

poniedziałki-piątki, weekendy dla chętnych, kasa na czas, zawsze mogłoby być więcej, roboty jest bardzo dużo i czasem cięzko

@j

weekendy jak więcej płatne, 150% stawki tygodniowej ?

Czy Stoldrew M.R.J. Piątkowscy sp.j. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Dzień dobry, na dzień dzisiejszy taka jest polityka firmy, ze wszyscy maja umowę o pracę. Trwająca w obecnej chwili rekrutacja również zakłada taką formę umowy. Pozdrawiamy

@nowyużytkownik

Widzę ogłoszenie do Państwa firmy. Poszukują Państwo kobiet na produkcję rolet. Praca na 2 zmiany w jakich godzinach?

Dzień dobry, 8.00-14.00; 14.00-22.00, poniedziałek-piątek

Przepraszam, 6.00-14.00 oraz 14.00-22.00

Jana

Nie polecam

Zuzanna
@Jana

Czemu? Trochę za skąpo opisujesz żeby brać to poważnie, dwa słowa to wiesz... Ja bym się może zastanowiła, ale widzę że to jakaś zagadka.

Anka
@Jana

Bo nie chciało jej sie robić

Anka
@Zuzanna

Bo nie chciało jej się robić. Ciągle tu coś wypisuje

Zuzanna
@Anka

A skąd wiesz że to pisze ta osoba o której Ty masz jakieś info? ;) Jak w ogóle się Wam dziewczynom pracuje na takiej produkcji? :)

Ola

Witam serdecznie Państwa Widzę ogłoszenie dla Państwa do pracy przy roletach .... ile zarobić tam można ... najniższa czy więcej

@Ola

Dzień dobry, oferowana przez nas płaca nie jest najniższa. Pozdrawiamy.

...
@Ola

NIE POLECAM PRACY W FIRMIE STOLDREW!!!!

jaro
@...

zwolniony/zwolniona? :) :P

Jaka atmosfera jest między działami w Stoldrew M.R.J. Piątkowscy sp.j.?

Jaro

jest ok

Leszek
@Jaro

Coś więcej możesz napisać na temat tej atmosfery? Macie jakieś wyjścia integracyjne? I jak was traktują przełożeni?

Zostaw merytoryczną opinię o Stoldrew M.R.J. Piątkowscy sp.j. - Płock

• Jak się pracuje w Stoldrew M.R.J. Piątkowscy sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Stoldrew M.R.J. Piątkowscy sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stoldrew M.R.J. Piątkowscy sp.j.?

Stoldrew M.R.J. Piątkowscy sp.j.