ConsTechnik

Opinie o ConsTechnik

Witam. Jest tu może ktoś kto spawa i by mi napisał skąd brał ogłoszenie? jak na razie po Płocku się rozglądam, mam ponad 3-letnie doświadczenie. to będzie wystarczające by podjąć się pracy? jak już wspomniałem nie mam oferty więc nie jestem do końca pewien. Proszę też o potwierdzenie, że faktycznie jakieś problemy z wypłatami występują, często widzę takie komentarze na forum a potem nikt ich nie rozwija

Czy firma ConsTechnik udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Agnieszka Wiśniewska Nowy wpis

Ta firma nie płaci na czas. O zarobione pieniądze musisz się prosić, wydzwaniać a nie zawsze odbierają. Na wyplaty nie mają a ty o pożyczki pytasz...

Agnieszka Wiśniewska Nowy wpis

Nie płacą na czas. Człowiek musi wydzwaniać i prosić się o swoje pieniądze. Za listopad, dzis tj 04.01 puścili przelew. Na święta.zostalismy bez pieniedzy i dziś zadzwoniłam zrobić dym.w odpowiedzi usłyszałam.ze mam się ogarnąć. Jedna wielka żenada. Nie polecam. Brak płynności finansowej!!! Nie idźcie tam.

Ewa Nowy wpis

Może ktoś jaśniej i może nawet nieco bardziej merytorycznie odnieść się do tych wspomnianych wcześniej kar? Czego dotyczą, czy to są zasady wskazywane na umowie, lub poruszane na rozmowie rekrutacyjnej? Chłopak pracą się kiedyś interesował ale teraz zauważyłam, że panie tez chyba się nią ciekawią. To możemy w teorii razem się zatrudnić?

Firma ConsTechnik w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Zatrudnię spawaczy. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
Xxx

Witam czy dla kobiet, mają też jakąś pracę.

Domi
@Xxx

O właśnie, ja też się chętnie dowiem! I jeszcze będę wdzięczna jak ktoś się wypowie jakie umowy obowiązują. Jedna opinia mówi o umowach śmieciowych ale jest dość stara. Aktualnie jak ta kwestia wygląda?

Rok temu spawacze mieli zaoferowani stawkę 30-33 złote na godzinę, a jak jest dzisiaj? Poszło coś do góry? Od 2022 brak jakichkolwiek komentarzy. Czy to znaczy, że w firmie żyje się i pracuje dobrze, i nie trzeba nic komentować? Czy może wręcz przeciwnie?

Pan Spawacz

K...y zł....je jakich wiele w tym Płocku do tej pory wisza mi 20tys złotych

Artur
@Pan Spawacz

Panie Spawaczu anonimowo łatwo się pisze nieprawdę.tak dla Pana informacji Nie jest się anonimowym. I oszczerstwa i ubliżanie jak rzucanie fałszywych oskarżeń. Łatwo będzie namierzyć Pana. 20tys to jest duża kwota i w rozrachunkach czegoś takiego nie widzę Więc proszę o kontakt w sprawie rzekomej zaległości Podaję swój prywatny numer 793 122 854

Monter pracujący
@Pan Spawacz

Pracuje ponad rok na różnych budowach I raz lepsze nieraz gorsze stawki ale zawsze na czas pieniądze Jakie bierzesz tabletki ze takie głupoty piszesz ???

Spaeacz

Jakie stawki w Niemczech

Wanda
@Spaeacz

To przez tę firmę się pracuje za granicą?

zal mi was^^
@Wanda

ta od nie dawna

Teresa
@zal mi was^^

I co, lepiej za granicą się na tym tutaj wychodzi czy to zależy? trochę Twój nick jest zastanawiający czemu od razu żal?

Spawacz

Pani Kasia proponuje "głodowe"stawki dla spawaczy jak na 2022 rok w stylu 30-33zł za bardzo odpowiedzialną pracę a sama siedzi w biurze,cwaniakuje przez telefon i żeruje na ciężkiej pracy pracowników,powiedz kobieto ile zabierasz dla siebie z każdej godziny????

zal mi was^^
@Spawacz

Kaski to juz 2 lata nie ma, glodowe stawki? ok..zapraszam na warsztat, sprawdze twoje umiejetnosci i jeslis kozak w spawaniu..to stawka sie zwiekszy xd a jak jestes zwyklym pomocnikiem spawacza to nawet nie podchodz do probki w moim towarzystwie ..zapraszam na stanowisko oraz probke egzaminacyjna rura pozycja HL-045 twardy drut

Teresa
@zal mi was^^

Ah te przepychanki. ;p To taki kozak w spawaniu ile potencjalnie zgarnie?

Montarzystaa

Firma nie ogarnięta, umowy śmieciowe nie należy się urlop nie nic. Pracownicy w biurze zakręceni, nie kumaci Patryk i Natalia nic nigdy o niczym nie wiedzą, trzeba się o wszystko przypominać i prosić. Woda 3 tygodnie na budowę dojeżdżała, auta złomy. Jedyną osobą ogarnięta to Pani Magda z biura, a szef oszust i za nic by tylko karał i obcinał pensje. Ubrania daja po kimś zniszczone albo zaduze albo za małe. Jedyne co to pieniądze na czas się zgadzają i godziny. Moja ocena to 3 na 10. Pozdrawiam i nie polecam.

Małgorzata
@Montarzystaa

A moze szef miał za co karać i obcinać pensje? Tak bez powodu by to robił?

dzordz...
@Montarzystaa

zaloz firme kup auta nowe z salonu i pusc holote w delegacje ktora ci zniszczy te samochody i zobaczymy co wtedy bedziesz spiewac xd na wode cie k*rwa nie stac? XD jeszcze nie dostalem po kims ubran... sa to ubrania z niemiec uzywane ale wiekszosc jest nowych nie zniszczonych..i takie sie wybiera ..jak nie przymierzasz ubran to tak sie wychodzi xd

Julia
@dzordz...

To jak tak go gromisz, to czemu nie odniesiesz się do wszystkiego, na co się poskarżył. Nap. Umowy? On pisze że śmieciówki są, a wg Ciebie jakie?

Dzordz
@Julia

Umowy śmieciowe to fakt ale odprowadzane są składki do zusu, czyli jak trafisz do szpitala to nie płacisz.. Do tego jak się dodatkowo ubezpieczysz co kosztuje 75 zł to masz full pakiet w razie wypadku, czyli także odszkodowanie, ja mam umowę o pracę.. Chociaż też opłacam dodatkowe ubezpieczenie.. Ubrania? Większość jest nowych z tych "używek" zazwyczaj się wybiera xd albo idzie osobiście do sklepu który to sprowadza, są to 100 razy lepsze ubrania od tych kupowanych nowych, które się rozlatują po miesiącu a co do urlopów to fakt mogły by być ale stawka ci to wynagradza.. Pracuje jako spawacz i jak chce to robię sobie wolne, nie martwię się czy mi kasy wystarczy xd bo to że płaci z najniżej krajowej to daje ci większą stawkę.. A poza tym wolę tak niż oddawać do zusu z którego nic nie ma..

Dzordz
@Julia

A kary są dla delikwentów którzy robią burde i trzodę.. I pojadą w delegacje i zniszczą komuś kwaterę.. Pytam się z jakiej racji ma takiego delikwenta firma sponsorować.. (usunięte przez administratora)

Tomasz

Pracowałem w Niemczech pieniądze na czas się zgadzały dostałem za paliwo za dojazd wszystko zależy kogo się trafi na kwaterze ale jak się trafiła jakaś menda to kazali mu się pakować zamierzam znowu pojechać umowa z najniższej i tak można się rozliczyć z podatku

Nie polecam tej firmy z przyczyn osobistych nie mogłem chodzic do pracy i z niej zrezygnowałem to nie wypłacili mi zarobionych pieniędzy ogólnie to radzę uważać co podpisujecie kara za kara opuścisz 1 dzień w pracy od razu 200 zł kary

Sierpc

Jeżeli zgłaszasz wysyłając głupiego smsa to nie masz żadnej kary pracowałem tam i też kilka razy zdarzyło się że z przyczyn osobistych nie mogłem pójść wystarczyło napisać smsa i było po problemie. Pieniądze zawsze są wypłacane jeśli są zarobione.Zjechałem na własny koszt z delegacji ponieważ nie podobała mi się atmosfera panująca na kwaterze i miałem dość. Zadzwoniłem powiedziałem że rezygnuje i zjeżdżam przyszedł 15ty i dostałem zarobione pieniążki drugą część otrzymałem bodajże kilka dni później.

Zaciekawiony Tematem
@Sierpc

Wiadomo kto pisze

Maria

Ale przecież to jest niezgodne z prawem pracy. Są urlopy , są tez urlopy na żądanie. Czy udało Ci się odzyskać pieniądze?

Izabela

Moglibyście polecić tego pracodawcę? Chętnie się dowiem od was, czy ConsTechnik oferuje dobre warunki zatrudnienia swoim pracownikom i czy wysyłanie tam CV to dobry pomysł - czy może lepiej sobie darować i poszukać innej pracy. Jakie są plusy zatrudnienia w firmie?

jacek
@Izabela

firma uczciwa

Moo

Zawiodlem sie na tej firmie. Plusy: wyplata na czas, zakwaterowanie w dobrych warunkach, a teraz minusy: (usunięte przez administratora)umowa tak sporzadzona, ze duzo jest kar pienieznych, radze dokladnie przeczytac umowe i aneksy do umowy dotyczace kar i zastanowic sie, badania lekarskie na wlasny koszt, co do atmosfery w firmie to roznie, w delegacji zalezy na kogo trafisz aa czy nie, z biurem raczej da sie dogadac, choc kontakt tel. jest czasem utrudniony po zgloszeniu jakiegos problemu. Ot taka moja opinia.

Maciej
@Moo

Jakiego rodzaju kary pieniężne zostały wprowadzone w umowie sporządzonej przez firmę ConsTechnik? Wspomniałeś, że jest ich dużo, dlatego chciałbym poznać kilka z nich.

staly pracownik
@Moo

przestan gadac glupoty o tych karach..pracuje tu juz 2 lata...kary w umowie sa sporzadzone tylko dlatego, poniewaz zbyt duzo ludzi niszczy np. kwatere lub inne mienie obcych ludzi...duzo osob wpieprza sie na zaklady po pijaku...dlatego sa te kary..dla takich wlasnie delikwentow..ale jesli jestes wporzadku dla Artura to on tym samym ci odplaca i nie karze cie za byle co...ale jak np jedziesz do roboty i chlasz tydzien na kwaterze to wiadomo ze ci za kwatere policzy :D bo nie bedzie sponsorowac pijakow i nierobow...co do ludzi w delegacji to roznie bywa ale zazwyczaj ja jako staly pracownik sobie z nimi radze bez problemu, bez pomocy Artura...(usunięte przez administratora)

Magda

@moo a jakie kary pieniężne są dokładnie ? W sensie za co?

Jerzy

Płace panowie,coś o tym?

men

Umowy śmieciowe,

@men

Dziękuję, że się wypowiadasz, ale to dosyć niewiele, żeby przedstawić aktualną sytuację pracowniczą w firmie. Rozumiem, że nie odpowiada Ci rodzaj zatrudnienia? Tzn. jaką umowę proponuje pracodawca? Jak wygląda kwestia atmosfery i rozwoju w firmie? Będę wdzięczny za bardziej rozbudowaną relację.

Eryk

@Elo Możesz dodać więcej konkretów? Łato jest skrytykować tylko podstaw brakuje, ja nie narzekam!!

xXx

Ciuszki dają, transport też to o co wam ludzie chodzi?

widzący
@xXx

no co, ciuszki dają, cztery osoby w pokoju, o co wam ludzie chodzi?

lolo
@xXx

buty tez dają???????????

Czy miałeś sytuacje, że firma ConsTechnik nie rozliczyła się z Tobą za wykonaną pracę na jej rzecz? Dlaczego tak negatywnie wyrażasz się o kobietach, które tam pracują? Opisana przez Ciebie sytuacja była jedyną taką, czy może były również inne, które potwierdzałyby to, co napisałeś wcześniej?

Były

Ah... Ludzie sprzeczacie się o Kasię... 90% tych komentarzy jest warta wyrzucenia bo pisze je właśnie Pani Kasia lub inni pracownicy tej firmy bliżej żłoba... Pani Kasia interesuję się Wami ponieważ premię są z waszych stawek ;-) a co Pani Kasia tak naprawę kombinuje nie wiecie ale i owszem najczęściej ma ludzkie odruchy co do pracowników.

@Były

Mam przez to rozumieć, że masz nieco inne doświadczenia związane z pracą w firmie ConsTechnik aniżeli osoby, które wypowiedziały się w tym wątku? Jeżeli tak jest, to mógłbyś podzielić się z nami, jak oceniasz to miejsce pracy? Czy warunki zatrudnienia są atrakcyjne i adekwatne do ilości obowiązków, które nakłada na nas pracodawca?

Rafał
@Marcin

Ja pracowałem ponad pół roku w tej firmie i złego słowa nie mogę powiedzieć. Gdyby nie sytuacja rodzinna pewnie pracowalbym tam do tej pory. Wypłaty na czas, odzież dają w biurze można wszystko załatwić bez żadnych problemów więc nie wiem kto tak się spina. U bzdurą jest, że nie zwracają za koszt badań lekarskich. Zwracają koszt badań po przepracowaniu pierwszego miesiąca. Pan Artur Szymeon także jest człowiekiem z którym można załatwić każdą sprawę. Dla mnie firma godna polecenia. Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o ConsTechnik - Płock

• Jak się pracuje w ConsTechnik?

Zobacz opinie na temat firmy ConsTechnik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ConsTechnik?

ConsTechnik