Opinie o Outer w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Outer. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Outer na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi
Mechanicy samochodowi Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Outer w Wrocław

Patrycja Nowy wpis

Co spowodowało taką ciszę na forum?

Agata Nowy wpis

@zosiek, tak jak napisałaś atmosferę tworzą ludzie, z którymi współpracujemy. Jesteś zadowolona ze środowiska pracy. Co możesz jeszcze powiedzieć, bazując na Twoich przepracowanych miesiącach w outer, o innych warunkach zatrudnienia? Czy są one satysfakcjonujące?

zosiek Nowy wpis
@Agata

Jak dla mnie to tak, jest okej. umowa o pracę, pewna i stabilna praca.

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w outer?

zosiek Nowy wpis

pracuje już pare miesięcy. Atmosfera jest fajna, dużo zależy od osób na zamianie. Ja jestem zadowolona

KingaŚw

Po dzisiejszym dni i wizycie męża w biurze po odbiór pieniędzy daje 100% gwarancji, że w szybkim tempie dowie się o wszystkim inspekcja pracy.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Outer, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
mietek

to dobre, jak ktoś faktycznie chce jedynie dorobić. Na cały etat ja bym się nie zdecydował niestety do nich.

Xxxx

Ja z miłą chęcią bym wszystkim pokazała jak musiałam pracować. Na jakim sprzęcie i jak człowiek, który niby dba o dobro firmy i bezpieczeństwo pracowanikow kazał pracować i mało się przejmował tym, ze nie ma dobrej drabiny na usłudze, bo aktualnie jest na jakiś zawodach rowerowych. Albo zarządzanie i praca niemal ze 24 h i żadnych zawodow albo zwykły pracownik który odbebnia swoje 8h i jedzie sobie na zawody. Pracownik pracujący na produkcji za nadgodziny i w święta ma płacone inaczej a w tej firmie to nie ma co liczyc na premię.. A nie przepraszam za przepracowane 200 godzin można liczyć na premię w wysokości UWAGA bagatela 50 pln. Człowiek się zajezdzal na rzecz firmy i usłyszał dziękuję od szefa opieprz od jakiegoś pacholka nazywajacego sie wielkim koordynatorem za to że nie ma się już siły pracować bo kilka nocy pod rząd miał nocki przed którymi w ciągu dnia wykonywał inną prace w tej firmie. A najwygodniejsza forma płatności dla pracodawcy jest stała pensja niezależnie od ilości godzin niż płacenie wynagrodzenia w zależności od przepracowanych godzin.

nieprzyjaciel

Himilsbach- popieram i dodam, że wynagrodzenie nigdy nie jest wypłacane na czas, pracownik musi się prosić i upominać o swoje, a jak już dostanie to wypłatę dla 1 osoby mimo że pracuje się za 2 (dodam że ja pracowałem po 200 godz miesięcznie i w domu mnie praktycznie nie bylo, a w zamian za to dostałem marna wypłatę i słowa podziękowania ze się wyprowalem na rzecz firmy). Nie polecam nikomu pracy w tej firmie, a już w szczególności młodym osobom.

Himilsbach

Drodzy państwo! Rownież miałem wątpliwa przyjemność pracować w tym kołchozie. Pracuje sie po kilkanaście godzin, obiecywana jest sowita wypłata i generalnie bardzo sprzyjające warunki. Generalnie jest jak w obozie koncentracyjnym. Sprawę kieruje do inspektoratu pracy. Na umowę czekałem miesiąc i sprawa cały czas była przesuwana. Widocznie właściciel kieruje sie słynna sentencją 'arbeit macht frei', a za swoje ideały wybiera popularnych dyktatorów. Pozdrawiam

Nata
@Himilsbach

Ja już tu pracuję od kwietnia 2013 roku i nie narzekam na pracę w tej firmie. Jeśli ktoś coś ma na sumieniu to narzeka na pracę w tej firmie.

himilsbach
@Nata

Panie Damianie, ma pan problem z przyznaniem się do swojej tożsamości?

nieprzyjaciel
@Nata

(usunięte przez administratora) to z całą pewnością potwierdza jak "dobrze" i od jak długa tak "dobrze" się dzieje w tej firmie.

wiking
@nieprzyjaciel

Ja też pracuje w tej firmie i nie narzekam. Pracuje 3 lata, owszem zdażają się różnice poglądów z szefem. Jednak jest czym pracować, jest sprzęt. Dzisiaj jest normalne jak chcesz zarobić to musisz zrobić godziny. A jak ktoś chce 1500 zł to na produkcje 8h i do domu. Bedzie się odbiją kartą żeby odejść od maszyny i pójść do toaley i za to będzie miał czas do nadrobienia w tygodniowej normie pracy. lub jak w firmie na bielanach będą liczyć mu kroki, czy zawolno nie idzie itp. jak najbardziej polecam tą firmę. A idealnych pracodawców nie ma.

maximus

Witam wszystkich.Nie pracujcie w tej firmie oszukują na pieniądze potrącają bezprawnie kasę. Pracowałem 3 miesiące i zostałem oszukany na 800 zł,a inni moi koledzy na tyle samo lub mniej. Wczasy sobie zwracają naszym kosztem.

:-(

Nie polecam tej firmy jako przyszłego pracodawcy dla potencjalnego Kowalskiego. Nie szanują pracownika, mają go za śmiecia i gdy prosi ich się o pomoc to szew uśmiecha się [usunięte przez moderatora] i dbają tylko o swe 4 litery. [usunięte przez moderatora] i wschodzący dorobkiewicze. Nie polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Outer - Wrocław

Outer
1.6/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Strachowicka 77
    54-512 Wrocław