HiT Transport Międzynarodowy, Spedycja i Logistyka Sp. z o.o.

Opinie o HiT Transport Międzynarodowy, Spedycja i Logistyka Sp. z o.o.

Xxxx!!

Jeśli jest to Twoja pierwsza praca lub jesteś zdesperowany to dobrze trafiłeś na przeczekanie.Jesteś "świeży" bez doświadczenia to zaczynasz od zera czyli dostajesz telefon i dzwonisz jak natręt po wszystkich firmach produkcyjnych tak długo,aż łaskawie ktoś zgłosi ,że ma ładunek do przewiezienia. W między czasie na pewno dostaniesz najgorsze ładunki od"dobrych kolegów" żebyś nie był pokrzywdzony ale przeważnie są to ładunki od firm, które rozsyłają tą ofertę do x spedycji i bawią się w licytacje kto da mniej. (nie mówię o większych oddziałach bo tam praca układa się w miarę przyzwoicie)Czyli jeśli uda się Tobie to sprzedać to cud ale na kokosy nie liczy bo ich nie będzie. Gorzej jeśli będziesz już pracować jakiś czas i nie będziesz miał klientów, no to wypowiedzenie masz na stole bo jesteś tylko utrzymankiem firmy a przecież to zaszczyt że firma daje możliwość Tobie pracowania w tak renomowanej firmie. Obiecywanie na rozmowie kwalifikacyjnej, że premia itp ok premia będzie ale po kilku miesiącach jeśli kasa wpłynie w określonym czasie, jeśli nie to kasy na oczy nie zobaczy. jak masz klientów bogatych to jesteś ustawiony bo premia będzie, i wtedy naprawdę możesz dobrze zarobić. Ale co najważniejsze najniższą krajową masz w kieszeni także tylko się cieszyć. Co do atmosfery na samym początku pięknie ale po czasie, każdy tylko patrzy jak komuś podkraść klienta konkurencja w firmie nie śpi. Pamiętaj nic w tej firmie fajnego nie dostaniesz za darmo chyba że ochłapy wszystko co dobre mają tylko starzy wyjadacze.Rotacja w firmie większa niż na dworcu oczywiście w mniejszych oddziałach. plusy urlop potrzebujesz nie ma problemów, jako nieliczna firma zatrudnia bez doświadczenia ale to ma swoje plusy i minusy. Także jeśli masz szacunek do samego siebie poszukaj pracy gdzie indziej. Bo tutaj pracują albo osoby, które naprawdę mają z tego kokosy brawo dla nich albo ludzie, którzy nie mają pomysłu na siebie i siedzą bo siedzą.

@Xxxx!!

To, że "ktoś patrzy jak podkraść klientów", to chyba wina ludzi/pracowników, a nie zarządu? W każdej firmie spedycyjnej początki sa kiepskie i masz podstawę + premie. Nikt na start nie da ci zarobić 5tys zł na rękę.

Kim un jest
@Xxxx!!

Przepracowałem w tej firmie wuchte lat i jeszcze się nie zdarzyło żeby ktoś mi podkradł klienta... Nigdy też nie słyszałem żeby inni koledzy i koleżanki mieli z tym problem. Tego typu kwestie zawsze były w firmie pilnowane, a różnego rodzaju nieczyste zagrania u spedytorów od razu piętnowane. Zresztą co to za klient który skacze z kwiatka na kwiatek?

BAntek
@Xxxx!!

Nie wiem, więc na temat pracy w spedycji i jak tam u was jest się nie wypowiem, ale z perspektywy kierowcy nie ma za bardzo o co narzekać. Mamy kontakt ze spedytorami i z reguły to fajni i pomocni ludzie.

Stachu
@Kim un jest

Witam, pracowałem też sporo czasu w hicie, od roku jestem wolnym człowiekiem, dużo prawdy jest tutaj w tych komentarzach, wcześniej różne rzeczy były bardziej pilnowane teraz w tej firmie jest tylko (usunięte przez administratora) kłamstwo i strasznie. Ta firma była na topie kiedyś teraz spada na (usunięte przez administratora) pod każdym względem

O.O

Czytam te komentarze i nie wierzę że zobaczę tu tyle jadu. Myślę że połowa z tych negatywnych opinii jest napisana przez osoby, które nigdy nie pracowaly w Hicie... Byłam przez prawie 2 lata pracownikiem tej firmy i mogę szczerze polecić Hit Transport. Wszystko jest tłumaczone przez kierowników i dyrektorów, koledzy z większym doświadczeniem dziela się wiedzą, w firmie odbywały się też różne szkolenia. Nie jest prawdą że jeśli komuś przez jeden miesiąc zmniejszy się wynik jest mieszany z błotem(jak tu przed chwilą przeczytałam ),nigdy też nie było problemu z urlopem, atmosfera w pracy fajna, od czasu do czasu organizowane imprezy integracyjne... myślę że jeśli ktoś chce pracować a nie usiąść przez 8h dziennie przed biurkiem i czekac aż pensja sama wpłynie i narzekać że nie ma darmowych owoców ani kawy to warto samemu spróbować niż czytać w necie anonimowe komentarze ;)

Wojciech
@O.O

Ja jednak myślę, że wy - panie z biur, to niewiele wiecie o pracy kierowców i o życiu xD Owszem firma jest uczciwa, wypłacalna, ale ptaszyno ty i tak nie wiesz co się dzieje tak naprawdę w firmie :D

O.O
@Wojciech

W firmie interesowal mnie zakres obowiązków i na ten temat się wypowiedzialam. Cieszę się, że Pan tak wiele wie o życiu, radzę spożytkować tą wiedzę inaczej niż pisząc anonimowo hejtowskie komentarze do osób, których się kompletnie nie zna. Pozdrawiam ciepło :)

Mysza
@Wojciech

Tak się składa, że pracuje w biurze w jednym z oddziałów Hit. I czuje się obrażona, że twierdzisz, że my pracownicy biur nie wiemy co się dzieje w firmie. Śmiem twierdzić, że to wlaśnie my kierujemy duża częścią waszej pracy. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia :P

Łucja
@Mysza

Hej, to ja się podłączę pod Waszą konwersację. Czy możesz mi napisać jak pracuje się w biurze w HiT? Jak oceniasz warunki zatrudnienia? Głównie chodzi mi o zarobki i atmosferę :D Jakiej stawki można się spodziewać i jakich relacji ze współpracownikami?

Joanna
@O.O

Ludzie maja różne oczekiwania wiec i opinie się różnią… natomiast nie demonizowałabym pracy przed biurkiem… tam nie ma takich stanowisk?

Jaka umowa obowiązuje w HiT Transport Międzynarodowy, Spedycja i Logistyka Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Mopsik

Taka jak wszędzie, 3 miesiące.

Witam, czy orientuje się ktoś jak wygląda przyuczenie nowych kierowców bez doświadczenia( jaki okres oraz jakie kierunki głównie) i jakie dają warunki na początek ( czy są jakieś lojalnosciowki lub inne dziwne zapisy w umowie). Z góry dziękuję za odpowiedź.

jjjjj
@Zainteresowany

stos lojalek do podpisu.

Łucja
@jjjjj

To znaczy? Przybliżysz bardziej temat? Na jaki okres czasu zawierana jest umowa z nowym pracownikiem?

Spedytor

Nie polecam, rozmowe miałam z młodym mężczyzna, nie pamiętam imienia który miał lekceważące podejście do rozmowy. Czułam że w biurze jest dziwna atmosfera A wzrok innych pracowników był dość wymowny, żeby tam nie pracować.

Gdzie szukała bym klientów

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
wojtas

Polecam, profesjonalne podejście do tematu, szybki termin realizacji usług transportowych i konkurencyjne ceny.

gdziesaauta
@wojtas

ja też mam konkurencyjne ceny tylko potem nie mogę znaleźć auta na giełdzie w tej kasie, także zapraszam jak jest pan zainteresowany

adamtczew

Pragnę szczerze polecić współpracę z firmą HIT, głównie ze względu na na bardzo miłą i kompetentną obsługę, oraz rzetelne podejście do klienta...

Breżniew
@adamtczew

Chłopie, tutaj strach napisać pozytywną opinię bo te hieny zaraz cię zjedzą żywcem! Tutaj liczy się tylko sam hejt i kopanie dołu pod firmą i to właśnie jest żenada!!!

Luli
@adamtczew

Dzięki Adaś za miłe słowa. Na Ciebie zawsze można liczyć. Uwielbiam sponsorowane posty. Pozdrowki

Tony

Brak możliwości rozwoju. Jedynie stagnacja! Nie polecam spedycji hit transport !!!

Witam, jestem byłym pracownikiem tejże jakże "wspaniałej firmy". Tak, jak pisało tutaj wiele innych ludzi, praca na początku przypomina pracę telemarketera. Otrzymujesz telefon i dostęp do giełd transportowych. Klientów szukasz na własną rękę, przez Google Maps lub jak jesteś bardziej kreatywny to w inny sposób. Dzwonisz, namawiasz, obiecujesz. I tak przez dwa - trzy miesiące. Chyba, że trafisz na wspaniałego BOGATEGO klienta, który będzie wysyłał zapytania tylko do Ciebie. Dlaczego bogatego? Bo żeby w tej firmie cokolwiek zarobić trzeba mieć klienta, który nie szczędzi na transporcie. A jak wiadomo takich jest mało, jeśli są - są zajęci przez innych spedytorów lub inne spedycje. Wynagrodzenie? Oczywiście najniższa krajowa, chcesz więcej - wykaż się, nic za darmo Panie. Jak wygląda naliczanie marży? Prosta kalkulacja, wynik w danym miesiącu minus Twoja podstawa brutto przeliczona na euro. Np, Wynik 1000 euro - podstawa brutto w euro około 700 euro = całe 300euro, co z tego masz na czysto? Grosze, bo łapiesz się na próg procentowy 5% Kiedy dostaniesz tą premię? Za 3 miesiące! ALE! Pod warunkiem, że klient nie spóźni się z zapłatą faktury! Jeśli klient spóźni się 21 dni po terminie - marża z danej faktury przepada! Więc niezwłocznie atakuj klienta gdy ten ma już fakturkę jeden dzień po terminie! Ale jak to mam odciągane podstawę brutto w euro od marży? No tak troszkę pracujesz jak na własnej działalności. Dlatego trzeba posiadać bogatego klienta i się wykazywać. Wtedy coś zarobisz. Co jeśli zrobiłeś 15tys euro marży, złoty miesiąc, wszystko opłacone na czas po miesiącu, czyli za dwa miechy dostaniesz mega premie, jednak przez te dwa miechy masz marże poniżej 1tys euro w dodatku kończy Ci się umowa i Pan Prezes jej nie przedłuża? Co z tymi 15tys euro? Pan Prezes już zaciera rączki bo pieniążki zostają na koncie, nic z tego nie dostaniesz bo przecież już nie pracujesz, a premia jest uznaniowa. Atmosfera pracy? W oddziale, w którym pracowałem było w porządku. No chyba, że przyjechał Pan Prezes. Wiecznie zły i z miną taką jakbyś mu ukradkiem pieniądze z kieszeni wyciągał. Nie można też zapomnieć o oczku w głowie Pana Prezesa czyli Giełdzie ładunków HiT. Tak, Pan Prezes wymyślił sobie, że prześcignie Transa i stworzył własną giełdę ładunków, na którą każe wrzucać WSZYSTKIE ładunki pod rygorem nie naliczenia marży jeśli sprzedasz ładunek na transie, a nie wrzuciłeś na HiTową giełdę. Poza tym, KAŻDY import ma być zgłoszony do działu dyspozytorów, jeśli nie zgłosisz, a sprzedasz - brak marży z tej sprzedaży. Szkolenia? Jakie szkolenia? Te karteczki, które dają do przeczytania i nie objaśniają co i jak? Jesteś dobrym pracownikiem, robisz wyniki i po pewnym czasie masz słaby okres - słabe wyniki? Robisz skoroszyt, no bo kierownik nie rozumie tego jak to jest, że robiłeś wyniki, zarabiałeś niezłą kasę, a teraz co? Nie chce Ci się? Ciężko zrozumieć, że może klienci mają trudną sytuację. Robisz skoroszyt. Darmowa woda w oddziale, kawa, owoce? Zapomnij. Pandemia i home office? Żeby pójść na home office trzeba chyba przyczołgać się do biura z gorączką 40 stopni i zapytać łaskawie czy Cię puszczą na ten home office. BO NA HOME OFFICE NIC NIE BĘDZIESZ ROBIĆ - pewnie, że nie. Przecież nikt nie chce zarabiać i nabijać marży. Reasumując - wystawiam opinię negatywną. Spedycja w tych czasach już się przestała opłacać. Chyba, że masz znajomości i dobrych klientów - wtedy można zarobić. Mi się udało przez kilka miesięcy zarobić tak, żebym był nazywany dobrym pracownikiem, jednak kiedy przyszła pandemia firmy splajtowały i przewoźnicy również to już byłem BE. Prezesowi bardziej opłaca się zatrudniać nowych pracowników niż trzymać "starych wyjadaczy", którzy kiedyś byli dobrzy. Ot taka logika, nic nie poradzimy. Przemiał ludzi jak w sieczkarni.

Killer

Co za jaja , jeszcze jajecznice powinni ci podac do biurka :) i plecy poasowac Biedaku strasznie mi Cie zal , widocznie slaby jestes, Dawno sie tak nie usmialem Home office ? - moze otworz sobie firme i rob co chcesz , mozesz nawet nie pracowac , ZENADA !!! FRUSTRACJA!!!

sHit
@Killer

ZENADA to jest ten komentarz, gosciu napisal jak jest naprawde i ja to rowniez potwierdzam. Pracuje w innej spedycji i jest 100% lepsza kasa, atmosfera i nieporownywalne szanse rozwoju. U was ci ktorzy naprawde sa zdolni, sa nieststy ograniczani przez starych lizusow i dupowlazow prezesika Pozdrawiam was srodkowym palcem

Herod
@Killer

Nie rozumiem dlaczego home Office nie ma. Skoro każdy komputer jest zdalnie śledzony (zdalny pulpit) przez kierownika czy dyrektora.

Wąski
@Killer

Widać jakie kompetencje mają kierownicy czy dyrektorzy, którzy nie mają szacunku do pracowników. Powiedzenie, że ktoś jest słaby nie motywuje do zrobienia wyższej marży dla firmy. xD

Stachuuu
@Herod

A Pan dyrektor uważnie sprawdza co robią spedytorzy w pracy :)

D

W sprawie płatności zapraszam do kontaktu +48(516-798-306)

BillyG

Witam, Mam pytanie dotyczące oddziału we Wrocławiu, jak wygląda praca dla osoby bez doświadczenia? Jak atmosfera w pracy?

Arek
@BillyG

Jak nie masz doświadczenia, to szybko nabierzesz. Nie piszesz czy zaczynasz jako kierowca czy spedytor ;)

BillyG
@Arek

Chodzi mi o pracę spedytora :)

Adrian
@Arek

Oznacza to że do HiT są przyjmowana osoby bez doświadczenia? Można na początku przejść szkolenie wdrażające czy po objęciu stanowiska pomagają bardziej doświadczeni pracownicy?

@Adrian

Gdyby każda pracodawca zatrudniał tylko osoby doświadczone, to nikt by nie pracował :P Po to masz okres próbny żeby się wdrożyć w swoje nowe obowiązki.

Stażystka

Miesiąc spędzony w HiT Transport wspominam bardzo miło, zapewnili wiele wygód i pomoc merytoryczną, rzetelna i bardzo dobrze zorganizowana firma z profesjonalnym podejściem do klienta. W zespole panuje solidarność i przede wszystkim mają świetne podejście do nowych pracowników, które pozwala na zdobycie wiedzy w zawodzie. Oddział w Zielonej Górze godny polecenia.

Witam, Jestem pracownikiem firmy Hit transport. Swoją przygodę zacząłem ponad rok temu. Ciężko jest znaleźć prace w zawodzie po szkole gdyż większość ofert bazuje na min. 2 letnim doświadczeniu. Gdzie młody człowiek ma zdobyć doświadczenie?? Znaleźć pracę, dzięki której każdego ranka będzie wstawał z pozytywną energią oraz chęcią do pracy, skoro nikt nie daje mu na to szansy. Firma HiT przyjmuje ludzi bez doświadczenia dając tym samym szanse na rozwój oraz spróbowanie swoich sił. UCZY,SZKOLI,POMAGA. Jakiś czas temu życie zmusiło mnie do dosyć drastycznych dla mnie zmian. Musiałem z dnia na dzień zrezygnować z pracy w firmie HiT i tu właśnie jestem wdzięczny za zrozumienie dla kierownika oddziału Zielona Góra. Życie piszę różne scenariusze i tak właśnie było w moim przypadku. Potrzebowałem wrócić do Firmy HiT po dosyć długim czasie. Zostałem przyjęty zaskakująco dobrze przez Kierownika oddziału jak i przez Prezesa. Oddział Zielona Góra -> POLECAM

exhit
@Anonim

musisz byc strasznie zdesperowanym czlowiekiem, na dodatek o zerowych umiejetnosciach

Wojan

To ja się wyłamię pisząc, że firma jest w porzo. No bo jest. Wcale nie płacą zle, gdyby tak było to nikt by tu nie pracował.

Prac

Super widzę, że ten portal jest stworzony dla nieudaczników którzy jedynie potrafią wypisywać takie pierdoły w tak trudnych czasach. Myślę że wszyscy zrozumiemy że takie jawne oszczerstwa i próby nieudolnych zagrywek odbiją się kiedyś czkawką... Jak dla mnie powinien Pan H.S skierować sprawę do sądu...Ja che dalej pracować na swoje utrzymanie oraz rodziny. Po kilkunastu miesiącach jakoś się utrzymałam a co za tym idzie otrzymałam duży zastrzyk wiedzy w praktyce. Pozdro dla wszystkich którzy nie rozumieją powagi sytuacji a już na pewno wszystkim tym, którzy już stracili prace, albo ją stracą i nie będą mieli co wsadzić do garka. Ciekawe czy autor wtedy też będzie wypisywać równie wymyślne rzeczy, lub będzie je kopiował z innych portali społecznościowych aby tylko dopiec. Pozdrawiam dla wszystkich nierobów....

HIT-TRANSPORT

Bardzo proszę o natychmiastowe usunięcie wpisu, ponieważ w żaden sposób nie odnosi się do regulaminu gowork, w którym głównym i nadrzędnym celem jest informowanie potencjalnych pracowników o warunkach pracy w danej firmie. Pomijając powyższy fakt, sama treść jest absolutnym kłamstwem - informacja została zaczerpnięta z internetu i rozesłana z fałszywego konta pocztowego po całej firmie - co bada nasz dział IT. Taki mail faktycznie wyszedł do pracowników ale wysłał go ktoś z fałszywego konta podając się za pracownika działającego z polecenia Pana H.S. Proszę natychmiast usunąć wpis - w przeciwnym wypadku sprawa zostanie skierowana na drogę postępowania sądowego Ludzie jak widac nie mają granic, bezczelnie wykorzystując sytuacje aby oczernić firmę.

Kierownik sekcji
@Prac

Szkoda tylko że ukrywacie odejście najlepszego kierownika sekcji poznania dobrowolnie odszedł, pełen szacun najlepsza robotę wykonywał, Jego wyniki potywowaly nie jednego spedytora, mistrzu jesteśmy z Tobą daj znać gdzie pracujesz pójdziemy za Tobą tej!!!!

T.Ch. – były kierownik sekcji
@Kierownik sekcji

Drogi Panie T.R. rozumiem, że przez to jakie ma Pan podejście do firmy oraz niestosowne Pańskie zachowanie zamieścił Pan wpis, który nijak się nie ma do prawdy. To na moją prośbę Pan Prezes wraz z Dyrektorem nie rozgłaszał informacji o tym, że poprosiłem o wstrzymanie Naszej długoletniej współpracy. Nie życzę sobie, aby Pan komentował moje prywatne sprawy oraz wtrącał się w moje problemy rodzinne, a tym bardziej oczerniał firmę, z której bardzo dużo wyniosłem, nauczyłem się i dała mi wiele satysfakcji. Nie życzę Panu, aby Pana dotknęła podobna sytuacja. Życzę Wszystkim pracownikom firmy Hit powodzenia! Do zobaczenia! Przepraszam wszystkich, że się nie pożegnałem osobiście, ale sytuacja epidemii dotknęła Nas wszystkich bez wyjątku – życzę Wam dużo zdrowia!

generał
@HIT-TRANSPORT

XD

Pff
@Prac

Dobrze penetrujesz , twoje szkolenia nie poszły na marne????

Auuu

Witam, jakie są warunki pracy kierowców, jakie systemy jak z zarobkami?

Lexons Szczecin

Kurczę, tak czytam tą falę hejtów i aż oczom nie wierzę. Być może nie pracuję w firmie od lat, ale już jakiś czas i złego słowa nie mogłabym powiedzieć. Każdy na pewno ma inne oczekiwania wobec pracodawcy, ale moim zdaniem, jak dla początkującego spedytora , warunki są adekwatne do wykonywanej pracy. Jak w każdej firmie, na pewno zdarzają się wzloty i upadki, uważam, że jest to naturalne dla każdego przedsiębiorcy, jednak nie spotkałam się dotychczas ani przez chwilę z negatywną atmosferą w pracy czy jakimś wyzyskiem, bądź katastrofą. Wręcz przeciwnie, otrzymałam wiele porad oraz pomocy w sprawach bieżących. Nie wiem jak jest w innych oddziałach, ale w Szczecinie pracuje się naprawdę dobrze. Atmosfera wręcz przyjazna, no ale zależy kto co lubi ;) Nie można dogodzić każdemu, ale wystawiając negatywne opinie, warto się zastanowić czy to nie Ty osobo komentująca popełniłaś/popełniłeś błąd i dlatego firma przestała Ci się podobać, lub miałeś/miałaś zbyt wygórowane oczekiwania względem firmy, a swoją osobą nie reprezentowałeś/reprezentowałaś jakiegoś super poziomu :) Pozdrawiam wszystkich komentujących negatywnie, pozytywnie jak i swój zespół HITu w Szczecinie :)

Tajemniczy

Nie polecam, (usunięte przez administratora), blokada kariery

Marco

@Były pracownik czyli stałego zatrudnienia raczej nie ma co tu szukać..?

generał
@Marco

nawet tymczasowego nie ma co szukać

Frank

Ale tu kipi jadem, masakra :/ I nagle wszyscy pracownicy dodają złe opinie? Przecież to niemożliwe, albo to kiepski żart albo konkurencja nie śpi.

Rukki
@Frank

No przecież jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o kasę. A rynek transportowy jest jaki jest :P Ktoś komuś płaci za hejtowanie i tyle w temacie.

Zostaw merytoryczną opinię o HiT Transport Międzynarodowy, Spedycja i Logistyka Sp. z o.o. - Wolsztyn

• Jak się pracuje w HiT Transport Międzynarodowy, Spedycja i Logistyka Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HiT Transport Międzynarodowy, Spedycja i Logistyka Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HiT Transport Międzynarodowy, Spedycja i Logistyka Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 15 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HiT Transport Międzynarodowy, Spedycja i Logistyka Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w HiT Transport Międzynarodowy, Spedycja i Logistyka Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HiT Transport Międzynarodowy, Spedycja i Logistyka Sp. z o.o.