Opinie o Dominik Smółka w

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Dominik Smółka. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Dominik Smółka o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dominik Smółka w

Czacz

zapraszamy wszystkich pokrzywdzonych na tego fb ,jest gdzies wyzej umieszczony link ,wspolnie ustalimy co i jak

Czacz

wSZYSCY ktorzy sie wypowiadali czekają na umowe ,ktora nigdy nie dotrze do ich rąk!

naiwniak?

słuchajcie niech się ktoś odezwie na maila kto jeszcze czeka na te umowy? najlepiej dziś, ktoś kto wysyłał potwierdzenie tej wpłaty moro6666@wp.pl

Kola

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Dominik Smółka? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Beti

Ja też nie mogę znaleźć:/

Onaa

Daj linka bo nie moge znaleźć ;d

Kola

Założone "OSZUKANI PRACA ZBIORY 2012" po jakims czasie zamkne ta grupe zeby nie bylo ze dla WSZYSTKICH

Onaa

No z tym fejsem dobrze mowisz. Zrób to i dawaj ;d

Kola

a moim zdaniem najlepiej grupe na fejsie zrobić i bedzie najwygodniej pisać.

Onaa

Lepiej jednak na GG pisać moim zdaniem, Konferencje zrobić i juz

Beti

oto meil: oszukanipracazbiory2012@wp.pl Tylko nie wiem jak będziemy się tam porozumiewac;P haslo jest bardzo proste.... moze ktos na nie wpadnie:)

mi

pisze włąsnie ogłoszenie do gazety lubuskiej zeby ten pan nie oszukał kolejnych osób;))

Beti

założmy meila \\\"oszukaniprzezdominikasmolke@wp.pl hehe i napiszmy do niego meila czy oferta dalej aktualna;P

ok moje gg 9678233 :D

Albo Gadu i konferencje zrobić ;c

xyz

Hahahhaahha ok my tu smiechy smiechy a trzeba działac. wiec jak robimy??? zakladamy ta poczte? to 5 minut roboty!

Czacz

ja tez mam pomysl moze gra ktos w csa ahahah tam by nas nie znalazł na pewno :D

xyz

Mam pomysl hahahhahaah jak przekazac sobie haslo:D:DD: na facebook albo gg :D

Czacz

a - 2012-07-05 11:34:51 Myślę, że lepiej było by gdybyśmy nasze "pomysły" były nie widoczne dla tego Pana. On może to wszystko czytać. dlatego proponuje założyć wspólną poczte i tam myśleć jak dlaej to rozwiazać. Oczywiscie forum zostaje ale bedzie służyć tylko dla przestrogi przed Panem D. Co myślicie?Niech sobie przeczyta ,moze w koncu przestanie byc oszustem ,bo to trzeba mieć naprawdę coś z głową ,żeby tak postępowac z ludzmi.

xyz

pytam sie bo nie wiem nie nam sie:) ja jak wyslalem mu skan to jeszcze zamazalem podpis na tym dowodzie :) wiec nie wiem czy sie spinac czy sie nei spinac:) wiec doradzcie :) a co do poczty pewnie mozna taka załozyc to NIC NIE KOSZTUJE:d hahaahahah tylko jak tutaj napiszemy haslo do tej poczty??

Zostaw merytoryczną opinię o Dominik Smółka

Dominik Smółka