DKS Sp.z o.o.

Opinie o DKS Sp.z o.o.

Nowy Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 57 dni.

Witam, zauważyłem że firma rekrutuje na stanowisko KAM...czy ma ktoś doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w DKS? Jak wygląda sprawa z targetami...wiadomo że jest to handel ale czy realne do osiągnięcia? Jak wygląda kwestia rozliczeń za prywatny użytek firmowego auta? Stawka za kilometr, jakiś ryczałt?

Czy DKS Sp.z o.o. narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

Nowy wpis

Rozwiązania, które stosujemy w stosunku do realizacji urlopów opierają się o Kodeks Pracy i uwzględniają nie tylko konieczność normalnego toku pracy w firmie, lecz również komfort samych Pracowników. W praktyce wygląda to tak, że Pracownicy wnioskują o urlop zazwyczaj z wyprzedzeniem ( w szczególności mowa tu o dłuższych okresach urlopowych) zgłaszając to swoim przełożonym i biorą pod uwagę również pozostałych członków Zespołu, którzy np. w tym okresie będą tej pracy mieli więcej lub będą ich zastępować. Z reguły Pracownicy mają świadomość w jakich okresach praca jest wzmożona i starają się planować urlopy tak, by nie kolidowało to z efektywnością ich pracy. Zdarzają się też dni, kiedy prawie cała firma wybiera urlopy np. w Wigilię. Informując z wyprzedzeniem Klientów oraz uwzględniając małą intensywność pracy w taki dzień, jesteśmy w stanie odpowiednio zaplanować nieobecności na taką skalę. Nie mieliśmy dotąd zastrzeżeń od Pracowników w tym temacie, mamy świadomość, że nie we wszystkich firmach taka możliwość istnieje, a wręcz istnieje problem z tym, by taki urlop otrzymać, gdy wnioskuje o niego znaczna ilość osób w tym samym terminie. Osobiście zachęcam do tego, by po prostu rozmawiać i wyjaśniać wszelkie wątpliwości na bieżąco, tak by urlop faktycznie był okresem wypoczynku, a nie myślenia o obowiązkach. Mam nadzieję, że powyższe informacje są wystarczające, jeśli możemy jeszcze coś wyjaśnić- zapraszam do kontaktu telefonicznego (882 433 114) lub e-mailowego (w.gorska@dks.pl). Z wyrazami szacunku, Weronika Górska HR BP DKS Sp. z o.o.

Z tym samochodem chyba jest coś na rzeczy. Byłem miesiąc temu na rozmowie, po 3 etapach zaproponowali 3000 zł netto podstawy plus system prowizyjny plus samochód z GPS. Patrząc na Warszawski rynek, podziękowałem. Atmosfery w pracy nie mogę ocenić ale podczas czekania w środku na rozmowę nie czułem dobrego klimatu, martwa cisza i wszyscy smutne miny.

Nowy wpis

Dzień dobry, dziękujemy za komentarz, rozumiemy emocje związane z niespełnieniem Pani/Pana oczekiwań na temat współpracy. Staramy się, aby nasi pracownicy czuli się dobrze w firmie i jak dotąd nie otrzymywaliśmy negatywnych sygnałów, że nie można liczyć na współpracowników. Wręcz przeciwnie- w końcu wszyscy gramy do jednej bramki. Przykro nam, że współpraca przebiegała niewystarczająco długo, by mógł/a Pani/Pan się o tym przekonać. Odnośnie zarobków i zasad użytkowania samochodów służbowych do celów prywatnych- krótko- kandydaci i pracownicy są zapoznawaniu w sposób przejrzysty z warunkami m.in. na temat tego, że Pracodawca nie finansuje kosztów paliwa związanymi z dojazdami do biura. Zachęcam do osobistej weryfikacji informacji u źródła. Życzę wszystkiego dobrego i pozdrawiam serdecznie, Weronika Górska HR BP DKS Sp. z o.o.

Patrycja

@michał to znaczy ze atmosfera w biurze nie jest zbyt dobra ? A czy premia jest możliwa do wyrobienia ? Pozdrawiam

Czy po rozmowie w DKS Sp.z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Robert

@G. Podpowiedz jakie macie średnie zarobki czy coś z dodatków socjalnych?

Józek

Miałem nadzieję, że na tym forum dowiem się jaka atmosfera od pracowników.

G.
@Józek

Atmosfera jest dobra, jeśli rozważasz miejsce pracy pod tym kątem, mogę śmiało polecić DKS. Mimo, że firma dość mocno się rozrosła, większość pracowników dość dobrze się zna i przepływ informacji jest ok. Wiadomo, co jakiś czas jedni przychodzą, a inni odchodzą, jednak spore grono moich kolegów i koleżanek pracuje w tej firmie od wielu lat i dobrze się w niej czuje. Jak dla mnie- to o czymś świadczy. Wychodzę z założenia, że sami w dużej mierze wpływamy na to jak pracuje się nam z innymi, więc dużo zależy od Ciebie, Twojego nastawienia i od tego co zrobisz, żeby się w firmie odnaleźć i poczuć się dobrze. :)

Życzliwi

NIE POLECAM!!!! To kpina jak traktują klienta. Współpracowaliśmy z nimi od pewnego czasu i nie było problemów, ale teraz???? TRAGEDIA. Czekaliśmy na serwisanta 2 tygodnie, ostatnio również zamiast 3 dni roboczych czekaliśmy tydzień przy codziennym dzwonieniu i zapewnianiu nas, ze serwisant będzie dziś lub kolejnego dnia, po czym Pani na infolinii mówi, że zadzwoni w następnym tygodniu i ustali spotkanie!! Podkreślam, że płacimy za usługi, a drukowanie to nasz priorytet w pracy. Jednym słowem, są niesłowni. Wystarczy zadzwonić i szczerze poinformować. Nie polecam.

Dzień dobry, dziękujemy za podzielenie się swoją opinią na temat naszego serwisu. Reakcje i komentarze naszych klientów są dla nas bardzo wartościowe, dzięki nim wiemy, w jakich obszarach musimy podjąć kolejne działania, by udoskonalić sposób w jaki pracujemy. Celem naszego serwisu jest zapewnienie profesjonalnej obsługi techników, przy jak najkrótszym czasie reakcji. Staramy się przewidywać i informować naszych Klientów o sytuacjach związanych z możliwymi opóźnieniami, przykro nam, z powodu zaistniałej sytuacji. Zdajemy sobie sprawę, jak wszelkie opóźnia wpływają na Państwa pracę. Dołożymy wszelkich starań aby podobne sytuacje nie miały miejsca w przyszłości, liczymy na Państwa zaufanie i zachęcamy w przyszłości do bezpośredniego kontaktu z osobami, które dbają o jakość i terminowość naszego serwisu pod adresem: opinie@dks.pl. Z poważaniem, Dział Serwisu

Gogol

Jedną z konsekwencji dobrej jakości świadczonych usług jest trudność umówienia przyjazdu serwisanta!

Jakim pracodawcą jest DKS Sp.z o.o.? Jak wyglądają warunki zatrudnienia w firmie? Czy pracownicy mogą liczyć na jakieś pozapłacowe benefity?

tomasz

DKS poszukuje do Gdańska na stanowisko technik serwisu @serek do zadań należec będzie konserwacja i naprawa urządzeń kopiująco - drukujących i doradztwo w zakresie eksploatacji

Bąbel

Hej chłopaku z Wa-wy :) wiedziałem że się odezwiecie ale nie nie że aż tak szybko to chyba miejsce na opinie o pracodawcach a nie na wzajemne wymiany złośliwości ;). Ja wyraziłem jedynie swoją opinie i mam do tego prawo. Przykro mi ale niestety tak własnie to widzę bez różnicy czy moje podjecie do pracy było w Waszych oczach dobre czy złe. Niestety nikt nie jest idealny i ja też nie próbuje nawet udawać. Mimo wszystko bez urazy - pozdrawiam ;)

Chłopak z Wa-wy

Siema Bombel, bardzo dobrze, że skonczyl ci się okres próbny bo z takim podejściem do roboty stracilibysmy chyba wszystkich klientów. Faktycznie, gdybym był na miejscu dyrektora to bym inaczej zarządził i nie trzymaółbym cię do końca umowy tylko powiedziałbym ci do widzenia po dwóch tygodniach...

Bąbel

Ta firma (oddział Warszawa) to prawdziwa totalna porażka. Permanentne bezkrólewie dyrektor nie ma pojęcia co znaczy dobry menadżer i zarządzanie takim oddziałem ludzie tak naprawdę starają się sami ogarnąć sprawy ale nie o to w tym wszystkim chodzi. Kto ma głowę na karku ukręca z tej firmy najszybciej jak się da. W ciągu ostatnich 3 miesięcy 4 osoby "zmieniły pracę" w oddziale który liczy 10 osób to chyba mówi samo za siebie. Odział żyje od wizytacji do wizytacji dyrekcji z Gdańska. Każą zostawać po 12-14h w pracy i "malować trawę na zielono" bo "prezes przyjeżdża" ale oczywiście gratyfikacji nadgodzin nie ma - (do odbioru nie wiadomo kiedy i czy w ogóle). Na temat zarobków się nie wypowiadam bo krążą legendy że ktoś tam podobno zarabia jakieś pieniądze - nie wiem nie widziałem i nie znam takiej osoby. Mimo ustaleń z Dyrektorem premii nie dostałem nigdy! Szkoda czasu - naprawdę dno i wodorosty. ps. Wiem że tu często zaglądacie więc pozdrawiam chłopaków z oddziału Warszawa ;)

Zostaw merytoryczną opinię o DKS Sp.z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w DKS Sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DKS Sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

DKS Sp.z o.o.