Badesta Sp. z o.o. Sp k.

Opinie o Badesta Sp. z o.o. Sp k.

W Badeście są realizowane finansowane w 100% przez pracodawcę szkolenia zewnętrzne: - podatkowe, głownie w Krajowej Izbie Doradców Podatkowych - w zakresie języka angielskiego - warsztaty rozwojowe w mniejszych grupach dla całego zespołu czyli tzw. szkolenia miękkie Ponadto istnieje możliwość dofinansowania na wniosek pracownika kilkumiesięcznych kursów realizowanych głownie w Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce. Więcej informacji w zakładce "kariera" na stronie www.badesta.com.pl

Księgowa

Stabilny pracodawca, dający duże możliwości rozwoju. Firma współpracuje z klientami z różnych branż przez, co można zdobyć naprawdę bogate doświadczenie w obszarze księgowości. Na wyróżnienie zasługuje rodzinna atmosfera panująca w firmie oraz dostęp do wysokiej jakości narzędzi pracy (program księgowy, wsparcie informatyczne, szkolenia z zakresu zmian podatkowych, świetnie rozwinięty system pracy zdalnej).

Główna Księgowa

Moje pierwsze miejsce pracy:) Oferuje bardzo dobre przygotowanie z zakresu księgowości. Prowadzenie wielu firm, rozwija umiejetność rozwiązywania problemów z różnych obszarów oraz uczy samodzielności. Miła atmosfera i wsparcie doświadczonych osób. Polecam tę firmę!

Joa

Pracowałam w tej firmie kilka lat i mogę powiedzieć, że atmosfera jest bardzo dobra, można się dużo nauczyć, wynagrodzenie jest rynkowe tj. na poziomie innych biur rachunkowych. Polecam

Pracownik od kilkunastu lat Nowy wpis

Badesta jako pracodawca zrobiła wielki skok do przodu. Są szkolenia z KIDP, angielski w czasie pracy, szkolenia z rozwoju osobistego. Nowi pracownicy mają szkolenia wewnętrzne z doradcą podatkowym. Można złożyć wniosek o dofinansowanie kursów. Kierownicy chętnie dzielą się wiedzą i doświadczeniem, tak samo jak inni pracownicy. Atmosfera jest bardzo dobra. Firma inwestuje w narzędzia pracy, program, konwertery i automatyzację pracy. Myślę, że wynagrodzenia są przeciętne w stosunku do innych biur. Nadgodziny czasami są, ale czas pracy jest postrzegany zadaniowo, nie ma problemu z wcześniejszym wyjściem, pracą zdalną, pracą popołudniem zamiast rano, według potrzeb. Można się bardzo dużo nauczyć bo Badesta ma wysoki standard usług. Polecam pracę tutaj.

Dorota Nowy wpis
@Pracownik od kilkunastu lat

Zadaniowy system pracy, ale nie na 8 h

Czy zdarzają się nadgodziny w Badesta Sp. z o.o. Sp k.?

Była pracownica Nowy wpis

Niestety tak. Nadgodziny nie są płatne i nie są do odbioru.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Badesta Sp. z o.o. Sp k.?

Badesta

Podstawowe wyposażenie każdego pracownika to laptop oraz telefon komórkowy.

Czy w Badesta Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Badesta Sp. z o.o. Sp k. na stanowisko Młodszy księgowy / Młodsza księgowa? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.

Słyszałam dużo dobrego o firmie. Zastanawia mnie jednak fakt, że przestaliście pisać na forum, dlaczego?

Odpowiedź
@Karolina

Bo ludzie rzadziej piszą komentarze dobre niż złe. Jeśli firma jest zła to od razu masa komentarzy. Skoro mniej komentarzy oznacza, że jakość pracy w firmie znacznie się polepszyła.

@Odpowiedź

To co mówisz może mieć w sobie odrobinę prawdy:) Piszesz, że jakość pracy w firmie znacznie się polepszyła- możesz sprecyzować dlaczego, jakie elementy uległy zmianie?

Jaka jest kultura pracy w Badesta Sp. z o.o.? Obowiązuje typowy dress code?

Odpowiedź

Typowy dress code w Badeście to przede wszystkim strój elegancki i schludny. Każdy z pracowników stara się aby ładnie wyglądać, ale bez przesady. Na pewno dres i dziury na kolanach w spodniach nie przejdą!

@Odpowiedź

Hej, wciąż pracujesz w firmie? Czy przeszli na tryb pracy zdalnej? Jeżeli tak, czy miało to wpływ na wielkość wynagrodzenia? Wiem, że firmy różnie radzą sobie w kwestii obecnej sytuacji gospodarczej, dlatego Twoje informacje będą dla mnie bardzo pomocne.

Roman
@Odpowiedź

Czyli należy ubierać do firmy elegancko. Czy mógłbyś napisać kilka słów o atmosferze i relacjach z kadrą pracowniczą. Pracownicy pracują w zespole i integrują się ze sobą? Można uczestniczyć w szkoleniach i wyjściach firmowych?

Urszula

Cześć! Powiedzcie mi proszę ile trwa cały proces rekrutacji w firmie Badesta. Z jakich etapów się składa i jakich pytań można oczekiwać na rozmowie kwalifikacyjnej. Mam nadzieję, że niebawem pojawią się jakieś oferty pracy od Badesty:)

Norbert

Bardzo dobra firma , wymagający pracodawca ale praca daje satysfakcję, polecam!!

Księgowa

Luiza

Firma działająca na rynku od 20 lat więc ma spore doświadczenie. Poza tym jest dobrym pracodawcą więc warto się tu dostać do pracy!

Główna Księgowa

Wacław

Mam nadzieję, że to dobra praca jest głównym powodem takiego milczenia na forum.

Joa

Agata

@Zosia, widzę, iż jesteś zainteresowana posadą księgowego w firmie Badesta, napisz nam czy złożyłaś już aplikacje? Zapraszam także innych, którzy są związani z firmą Badesta do nowych wpisów w tym wątku, chętnie dowiemy się najnowszych informacji o obecnym zatrudnieniu oraz warunkach pracy. Nowe wiadomości będą szalenie przydatne w tym wątku!

Zosia

Czy może ktoś powiedzieć o wynagrodzeniu na stanowisku młodszego księgowego?

Agata

@była pracownica, Uważasz że, firma Badesta nie oferuje zbyt wiele pracownikom? Możesz bardziej uzasadnić dlaczego uważasz, że pracodawca nie docenia pracowników? Rozbuduj proszę swoją wypowiedz w tych aspektach, posłuży ona wszystkim szukającym na forum opinii o tym pracodawcy.

była pracownica

Niestety również nie polecam. Jedna z najgorszych firm w jakich pracowałam. Wynagrodzenie bardzo marne, za tyle pracy ile się wkłada i za taką wiedzę. Niestety firma kojarzy mi się z komunizmem. Pracodawca jest tu najważniejszy, uważa że firma jest cudowna, chwali się rodzinną atmosferą, a ci którzy stąd odchodzą uważani są za niezbyt inteligentnych i nie są traktowani w miły sposób ("bo jak można odejść do korpo", "uważasz że tam będzie ci dobrze?"). Jesli pracodawca nie zacznie doceniać pracowników z wiedzą i umiejętnościami, to niestety w tej firmie nic się nie zmieni. Dobra firma dla osób które zupełnie nie znają się na tym co robią lub dla kobiet z gromadką dzieci, którym wystarczy marne wynagrodzenie.

nbm

@rat dzieki za oinforamcje, powiedz porsze o jakich konkretnie pieniadzach mówimy aktualnie? Bo wiesz niewielkie pieniądze to jednak pojecie względne.

Aga
@nbm

Podpinam się o wynagrodzenie??? Mam teraz rozmowę i nie wiem czego się spodziewać co do stawki??

rat

Nie polecam tego pracodawcę ponieważ wykorzystuje swoich pracowników. Bardzo często siedzi się po godzinach i w weekendy w pracy, a to wszystko za niewielkie pieniądze.

ela

a można się dowiedzieć rzędu jak jest pensja?

Zostaw merytoryczną opinię o Badesta Sp. z o.o. Sp k. - Warszawa

• Jak się pracuje w Badesta Sp. z o.o. Sp k.?

Zobacz opinie na temat firmy Badesta Sp. z o.o. Sp k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Badesta Sp. z o.o. Sp k.?

Badesta Sp. z o.o. Sp k.