PB ARKOP

Opinie o PB ARKOP

Śnieżka

Ostrzegam wszystkie firmy które chcą współpracowac z Arkop na Warszawie nie wchodźcie tam póki kadra tam sie nie zmieni a szczególnie pan Mateusz T !!! Wykończy was psychicznie nie zna sie na organizacji i wypiera sie wszystkiego . Ostrzegam !!!!

gość
@Śnieżka

We Wrocławiu też dał się poznać z "dobrej strony".

ticderpstimen1974

kupię długi tej firmy windykacja@nldev.pl

budowa

niestety nie jest latwo znalezc odpowiednią firmę w tej branz, ale po relizacjach wykonanych przez arkop widać, żę firma jest ceniona narynku i wygrywa znacące przetargi. Poszukuje dobrego miesjca do pracy, chce pracować w prestiżowej firmie budowalnej. mam nadzieje, żę tutaj mnie przyjmą bez problemu.

mbs spółka z o.o. Materiały Budowlane Stępińska

Pracujemy wiele lat w zakresie sprzedaży materiałów budowlanych ,płatności na czas

klocek

dla mnie rónież to że ktoś tam przepracował 16 w arkop jest bardzo motywujące jeśli chodzi o szukanbie pracy w tej firmie, popieram cię panie wyrostek. na siłę nikt by tyle nie wytrzymał w żadnej robocie, nawet extra płątnej. więc musi być dobrze. a skoro już jesteśmy przy płatnościach to ile na rękę dają na start?

artur

Trochę się przewietrzyło w śród Kierowników . Starych pozwalniano za różne "uchybienia" i teraz młoda krew doszła do władzy więc nie ma już układów - zmiany mogą pójść ku dobremu jesli nie nabrali jeszcze maniery po byłych przełożonych.

prawdomówny

Wspaniała firma. praca 8 godzin dziennie. Wolne soboty. Nie ma nacisku.Wszyscy sa bardzo mili.Osoba w sekretariacie na bierząco monitoruje co o firmie pisze się w internecie. Szef pozytywnie nastawiony na piar.

IZRAEL

pozdrawiam anne powinna być kierownikiem budowy.

krzysztof

pracuje w tej firmie prawie 16-lat pelne zaplecze socjalne dobra pensja ZAWSZE NA CZAS polecam

maciek

nie dziwie sie ze ludzie tak pisza,widzialem na wlasne oczy.

pawel

pracowalem znalazlem prace w dach bud to jest firma na poziomie.nie polecam pracy w arkopie

?

wprost.nie polecam.

Grzesiek

Byłem pracownikiem i co jak co, ale wypłatę miałem zawsze na czas. Podwykonawcy również otrzymywali wynagrodzenia. Tyle w kwestii finansowej. Zapytacie pewnie czemu w takim razie byłem, a nie jestem - znalazłem lepszą firmę :)

KRZYSZTOF

TO WSZYSTKO CO JEST PISANE TO WIELKA KPINA.PRACOWALEM I DUZO SLYSZALEM OD PODWYKONAWCOW.NIE POLECAM.

sebo

NIE POLECAM

mk

Szkoda gadac.Brak slow.

LUKSOR.limited @ INTERIA.PL

BARDZO DOBRA FIRMA KASA NA CZAS BEZ PROBLEMU

PBH "ARKOP": solidna, profesjonalna firma. Za wszystko płacą jak trzeba, wszystko jest legalnie. Polecam każdemu tą spółę.

Zostaw merytoryczną opinię o PB ARKOP - Wrocław

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PB ARKOP?

Kandydaci do pracy w PB ARKOP napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PB ARKOP