Mispol

Suwałki

Opinie o Mispol

Stasiek 2014-02-02 20:13
A zamówień ciągle brak i ludzie znów na wolnym(usunięte przez administratora)
mismis 2014-02-03 20:58
Witam -jestem pracownikiem tej firmy znowu jest przestoj do 10-lutego,pozdrowienia dla wafelkowego potwora A.T
Grzesiek 2014-02-25 14:25
Nikt tam z dobrym wykształceniem już nie pójdzie, płacą naprawdę grosze(usunięte przez administratora)
inka 2014-03-15 17:49
Praca w mispolu przypomina zarządzanie pana nad feudalnym chłopem
andrzej k. 2014-03-28 17:31
Idźcie tam a sami zobaczycie, wytrzymacie i o ile w ogóle wytrzymacie do końca umowy próbnej, nie więcej jak trzy miesiące, potem sami nie będziecie chcieli aby ją wam przedłużano, chociaż dyrekcja bardzo chętna będzie do tego i mamić będzie was ogromną podwyżką zarobków o... 50 - 100 zł brutto! Potem jak już się zgodzicie podwyżki będą tylko i wyłącznie z podwyżkami rządu najniższej krajowej, innych już nie otrzymacie i to jest święta prawda.
malwa 2014-04-03 08:58
Ciężka praca marna płaca. Trzyma się klika wieśniaków od kierownika którzy nie robią nic poza plotkami. Zero szacunku do ludzi, nie polecam. Kierownik kawał chama mądrzy się choć ledwo pisać potrafi patrzeć nie można,żal. Brygadzistce jak nie leziesz za przeproszeniem w cztery litery to Cie chodzi obsmarowuje. Taki wiem troche [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bo krzywo sie spojrzysz.Nie przychodzi sie dla towarzystwa tylko do pracy. Dodam ze ciaga sie wozki jak koń pociągowy dosłownie.
malwa 2014-04-03 09:22
hej bystra myślisz ze mając wykształcenie na szybko pracy się szuka to się bierze jaka jest a nie jakąś wymarzoną. Wszyscy co mogą za granice uciekają jak nie znasz rynku pracy w Polsce i realiow to nie udzielaj się. Pozatym to forum dla tych co pracowali a nie dla tych co dojerzdzaja ze wsi i dalej pracują rzucając kłody pod nogi nowym ha.
qwerty 2014-04-03 14:29
(usunięte przez administratora) Atmosfera w zakładzie tworzona przez kadrę zarządzającą jest delikatnie mówiąc przykra. SZCZERZE NIE POLECAM! (usunięte przez administratora)
qwerty 2014-05-21 22:06
UCIEKAJ OD TEJ FIRMY JAK NAJDALEJ! Jeśli tam pójdziesz wspomnisz moje słowa - firma wyzysk i brak szacunku do pracownika.
azer 2014-10-30 00:19
Podstawową działalnością grupy Mispol jest kroić pracowników z premii i nadgodzin z kasy. To ja mówię, były pracownik!
Przyjdź a będzie cię stać jedynie na naszą turystyczną, na stołówce zresztą :)
juzio 2014-10-31 21:06
ta firma to jedno nieszczęście...
Pracownik od roku 2014-11-27 21:50
Płacą coraz lepiej i mozna pojeść, a do tego atmosfera normalna od kiedy jest nowy szef .Nie porównywalnie lżej niż w Animexie
magda 2014-11-30 16:55
hej. planuje sie wybrac jutro na spotkanie o prace w Mispolu. jakmyslicie warto cczy niekoniecznie?? jaka jest stawka za godzinne netto?? czy praca jest non stop???
magda 2014-11-30 17:01
a co tam dokladnie sie robi??
toster 2015-01-02 11:50
@bana to jest dość łatwe do sprawdzenia. Wystarczy wejść na stronę urzędu pracy i jego oferty pracy. Oczywiście urząd musi być z okolic firmy Mispol. Tam już znajdziesz bez problemów oferte. Co do kasy to skoro zatrudniają przez urząd to nie spodziewałbym się więcej niż najniższa krajowa obecnie ...
jaN 2015-01-03 15:14
a jak szefostwo i kierownicy? slyszalem ze sa nowi?
pracownik mispolu 2015-01-30 11:54
Zacznijmy od kierownictwa. Jest ich trzech E Elka, E Ewka i J Jacek.Pierwsza na niczym się nie zna tylko robi dobra minę do złej gry, druga udaje że coś umie i oczywiście kierownik ma zawsze rację przy czym wiecznie straszy zwolnieniem jak nie przyjdziesz w sobotę lub ucięciem premii która wynosi od 0 do 500zł (sądzę że tak jest u kobiet) im więcej przepracujesz sobót tym mniej dostaniesz premii paradoks ale co tam hehe. A trzeci zna się na rzeczy i dużo robi na produkcji czy konfekcji ale niestety lubi sobie pokrzyczeć na pracowników jak jest mocno zdenerwowany to bez siekiery lepiej nie podchodzić a żeby wzrok zabijał to pół zakładu by padła trupem :)
pracownik mispolu 2015-01-30 12:28
Teraz trochę o pracy i zarobkach. :) Praca jak każda inna w kilku miejscach pracowałem i na jednym stanowisku lżej na drugim ciężej coś normalnego. Żeby jeszcze zarobki były odpowiednie co do wykonywanej pracy to też byłoby ok. Osoby (pierwsze) które robią dużo wymaga się od nich jeszcze więcej a te (drugie) co są powolne lub lecą w kulki to nic te pierwsze za nich zrobią i będzie ok. Więc lepiej być tym drugim przychodząc nowemu do pracy. Na pewno lepiej zarabiam niż kobiety ale żal mi jest ich że tak się dają wykorzystywać. Nie jedna próbuje się postawić ale w pojedynkę nic to nie da. Nawet kierownictwo mówi żeby się postawiła cała zmiana a potem przychodzą z listą kto przyjdzie jak mówisz że nie to cię straszą w różny sposób. Z tego co widzę to większość się poddaje temu systemowi... Co niektórym kobietom się nie dziwię ale cała reszta... A jak większość przyjdzie to weź i ty nie przyjdź
pracownik mispolu 2015-01-30 12:45
Miały być jeszcze zarobi:) Na umowę zlecenie masz 11 zł brutto na której nie ma premii i żadnych dodatków a na umowie o pracę masz 1700 brutto plus premia uznaniowa jako najzwyklejszy pracownik produkcji lub konfekcji i uwierzcie że kobietom nie łatwo jest dostać umowę a jak już dostaną to wierzcie lub nie ale jest awantura że na zlecenie z nadgodzinami zarabiały więcej niż na umowę z premią i z jedną lub dwoma sobotami. Pocieszają się tym że mają przynajmniej urlop. Przykre ale prawdziwe
nie warto ... 2015-04-10 21:05
tam isc,umowa zlecenie.obiecuja ze dostanie pracownik po przepracowaniu czterech miesiecy umowe o prace a okazuje sie ze dalej pracujesz na umowie tzw.smieciowej.
Blue 2015-08-05 00:51
Ja tam bylam i pracowalam. Kierownik wysmial jak stanelam na produkcje i nic nie pokazal. Dal wypowiedzenie. Na niczym chyba sie nie znaja.w zyciu takiego syfu nie widzialam i stanowiska porzadnego. Burdel i tyle i atmossfera i brygadzistka nadeta wiecznie. 60 zl za dzien. Nie warto tam isc szkoda nerwow i czasu
gertruda 2015-08-11 19:59
Nie wprowadzaj ludzi w błąd. Urząd Pracy daje skierowanie do pracy ale nie staże!!
była juz pracownica 2015-08-11 20:15
Niech se w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wsadzą to umowe zlecenie. Zatrudnili kilka osób gdzie kobiety dostały zlecenie a faceci umowe o prace od razu a robią to samo więc sie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] pytam gdzie jest sprawiedliwość ?? A i jeszcze jedno Jak to stare pracownice powiedziały ze niech młodzi czyli nowi pracownicy zapierdal.... same se zasuwajcie jak macie normalna umowe
ŻulJan 2015-08-20 10:33
przykre ale prawdziwe zal .pl
pracownik mispolu 2015-08-24 20:01
teraz beda rządzić 3 kobiety wiec odradzam składać cv bo w nie dlugim czasie padnie ten zaklad .. Odradzam stanowiska Autoklawisty bo tyrasz jak niewolnik a zarabiasz tyle samo co inny najgorsze stanowisko jakie jest
hania 2015-08-25 01:28
O jaki Mispol chodzi? Psina czy na Szafirowej?
ja 2015-08-25 18:41
z tego co czytam to raczej o psine chodzi bo lekko tam nie jest
Nick 2015-09-14 21:16
Dlaczego dziwna sprawa z umowa nie rozumiem
ja 2015-09-15 11:54
syf i debil
mispol syf 2015-10-05 17:50
Mispol psina to konkretny syf. Zarobki slabe. Sobotami dobrabiasz bo premie zabieraja zlodzieje i oszusci.. Odradzam !
goja 2015-10-21 18:11
Taaka zajebiście ciężka praca w Mispolu. Przyjdzie jedna z drugą pierwszy dzień poskłada trochę kartoniki i już się urobiły.Legatom jeszcze stanowisk u nas nie stworzono .Jeśli ktoś normalnie pracuje to narzekać nie będzie na pracę a na kierowników tym bardziej bo są ok.
majka 2015-10-22 12:32
Przestan klamac,musisz byc kierownikiem skoro ich tak wychwalasz albo ich pieskiem bo i tacy tam sa.Praca ciezka ile nie zrobic to zawsze malo ,placa beznadziejna
ja 2015-10-26 21:20
Po co tak narzekać ??? jak tak źle to do konkurencji. Tam sa filtrowane zwolnienia, opieka na dziecko itp, a praca o wiele cięższa !
luiza 2016-01-03 00:42
Robisz to co inni a umowe masz smieciowa. Niech sie pałują.
ps. dalej szukaja jeleni do pracy.
asdasd 2016-03-17 21:57
A co z Jackiem? Odszedł?
Uprzejmy 2016-04-07 20:50
NIE POLECAM NIE IŚĆ TAM!!! UMOWA ZLECENIE DAJĄ ZAROBKI OK 1200 ZL!!, przewaznie osoby po 1-2 dniach rzucają prace lub po przerwie , jest duzo innych zakladów na produkcjii gdzie zarabia się więcej oraz jest troche lzej.. Pisze to z własnego doświadczenia.. / Uprzedzam pytania, piszę o PSINIE..
ten wąs 2016-07-02 04:36
a ja zarabiam 3000tysie jako brygadzista i nic nie robie praktycznie tylko czesze wąsy :)
Dziadnaddziady 2016-07-20 04:56
Jakie wyższe zarobki? Bredzisz jakbyś był pod wpływem. Dostaniesz 70 zł premii brutto to i masz wyższe zarobki. Wypłata w terminie to jedyny plus - omijać z daleka szerokim łukiem. -Pracownik
Dziadnaddziady 2016-08-02 07:11
Pracuje ale już niedługo. Wolnych etatów jest więc nie wiem na co czekasz trolu jeden. Pewnie sam robisz w tym dziadostwie siedząc przy korycie więc piszesz takie głupoty żeby ludzie harowali na 3 zmiany na twoją spasioną tłust [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Nikomu nie polecam pracy w tej firmie chyba że masz znajomości i będziesz siedział w biurze np na szafirowej,zbijał bąki,brał kasę a ludzie na produkcji będą zasuwać na ciebie.
Mariola 2016-08-04 03:29
Widzę że na forum aktywnie działają jak to Dziad napisał osoby będące przy korycie. Jako zwykły pracownik nikomu nie polecam pracy w tej firmie. Zarobki marne, atmosfera byle jaka, zakład w opłakanym stanie technicznym - kasa idzie na wypłaty dla dyrektorów i ich świty oraz wypasione samochody, brakuje ludzi do pracy co nawet widać tutaj gdzie pracownicy wyższego szczebla zachwalają firmę żeby złapać chętnych baranów do roboty bo nawet Ukraińcy nie chcą za taką kasę pracować.
pretorian 2016-09-19 22:31
omijajcie ten syf z daleka nukomu nie zycze tam pracy ludzi traktoja jak woly robocze wiecznie immalo
d 2016-09-23 22:05
a w czym konkretnie się takie traktowanie objawia? no na razie to nie brzmisz wiarygodnie z takimi ogólnikami
Były pracownik 2017-01-12 12:21
Witam Serdecznie wszystkie tutaj zamieszczone sytuacje przez ludzi są jak najbardziej wiarygodne sam pracowałem w tej firmnie i wiem co tam sie dzieje. Przechodząc do setna sprawy to co odwalają tam kierownicy to przechodzi ludzką rzeczywistość. Mianowicie Kierwoni Jacek W obraża pracowników jak i potrafi nawet rzucać rożnymi przedmiotami. Sam bylem tak traktowany. Obiecują umowę o pracę po czym po miesiącu zwalniają bez żadnych skrupułów w dodatku jeżeli zwrócisz uwagę dla Jacka W od razu mówi że idze do Swego kolegi Dyrektora i że zostaniemy zwolnieni. Praca jest po prstu tragiczna warunki jakie tam się odbywają to jak w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] auschwitz . Sam tą sprawę bede zgłaszał do Interwcij i Uwagi że wkoncu cała Polska się dowiedziała jak Traktują ludzi w Mispol w suwałkach. ludzie obawiają się ledwo wytrzymują tam pracę. Po drugie Znajomi kierownika Jacka W. mają zezwolenie od niego na wynoszenie produktów przeznaczonych dla Zwierząt. Jak i cukery oleje itp. Sam osobiście widziałem i kilka osób jak dane towary zostały przerzucane przez mur po czym drugie osoby je odbierały. To jest jeden wielki Skadal że ta Firma jeszcze całkiem istnieje. jeżeli chodzi nawet o wyjście do WC także jest wielki krzyk i dramat ja się pytam ludzie dla czego tak jest ? Ale sprawa zostanie nagłośniona i na pewno to wszystko się Zmieni jak telewizja się tym zajmie i rozgłośnie Radiowe. PS jeżeli ochronę to jeżeli przypada zmiana noca to śpią w najlepsze i nie zwracają uwagi co dzieje się na zakładzie.
Autoklawista :D 2017-01-18 06:26
Człowieku co Ty piszesz za głupoty :D gdyby tu tak było to by nikt tu nie pracował ... idz ty lepiej do lekarza zamiast do telewizji .. :D
Goja 2017-01-18 09:01
Interwencja lekarza, to tobie jest potrzebna durniu jeden zastanów się co ty piszesz. Jedna wielka nieprawda .A jak masz problem z sikaniem to idz pracować do toalet publicznych tam będziesz sobie sikał ile będziesz chciał.
byla pracownica 2017-01-28 04:45
Swego czasu pracowałam na psinie i co do kierownika Jacka to piszesz prawdę bo potrafi rzucić puszką karmy jak coś nie pasuje albo powiedzieć do pracownika ,,won,, cham jeden.
Była pracownica 29.01.2017r 2017-01-29 17:19
Pracowałam kiedyś w tym zakładzie i powiem szczerze , że zarobki są bardzo słabe a praca ciężka (zwłaszcza na puszce). Sposób przyznawania premii jest tam bardzo dziwny i moim zdaniem niesprawiedliwy.
Były pracownik 29.01.2017 2017-01-29 17:56
Jeżeli chodzi o kierownika Jacka , to nie róbmy z człowieka potwora . Każdy ma nerwy , a ludzie też potrafią podnieść ciśnienie . dla mnie jako kierownik i jako człowiek był OK .

Nikola 2017-02-05 10:24
Pracowałam tam krótko ale muszę powiedzieć , że atmosfera tam jest straszna . Dużo zależy od ludzi , a ja gorszego bydła w życiu nie widziałam . Same plotkary i donosiciele (są oczywiście wyjątki ale to nieliczna garstka ). Jeżeli chodzi o Jacka to podziwiam jego cierpliwość . Bez niego ten zakład dawno by upadł .

Rudy 2017-02-05 14:26
Jak dla mnie to ten zakład to jeden wielki syf i burdelo a na temat Jacka to nie bede wypowiadał się. Cała ekipa co tam jeszcze została to wielke ORMO. Pozdro pajace ;]
Zostaw swoją opinię o Mispol - Suwałki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mispol