Mispol

Opinie o Mispol

ŻulJan 2015-08-20 10:33
przykre ale prawdziwe zal .pl
pracownik mispolu 2015-08-24 20:01
teraz beda rządzić 3 kobiety wiec odradzam składać cv bo w nie dlugim czasie padnie ten zaklad .. Odradzam stanowiska Autoklawisty bo tyrasz jak niewolnik a zarabiasz tyle samo co inny najgorsze stanowisko jakie jest
hania 2015-08-25 01:28
O jaki Mispol chodzi? Psina czy na Szafirowej?
ja 2015-08-25 18:41
z tego co czytam to raczej o psine chodzi bo lekko tam nie jest
Nick 2015-09-14 21:16
Dlaczego dziwna sprawa z umowa nie rozumiem
ja 2015-09-15 11:54
syf i debil
mispol syf 2015-10-05 17:50
Mispol psina to konkretny syf. Zarobki slabe. Sobotami dobrabiasz bo premie zabieraja zlodzieje i oszusci.. Odradzam !
goja 2015-10-21 18:11
Taaka zajebiście ciężka praca w Mispolu. Przyjdzie jedna z drugą pierwszy dzień poskłada trochę kartoniki i już się urobiły.Legatom jeszcze stanowisk u nas nie stworzono .Jeśli ktoś normalnie pracuje to narzekać nie będzie na pracę a na kierowników tym bardziej bo są ok.
majka 2015-10-22 12:32
Przestan klamac,musisz byc kierownikiem skoro ich tak wychwalasz albo ich pieskiem bo i tacy tam sa.Praca ciezka ile nie zrobic to zawsze malo ,placa beznadziejna
ja 2015-10-26 21:20
Po co tak narzekać ??? jak tak źle to do konkurencji. Tam sa filtrowane zwolnienia, opieka na dziecko itp, a praca o wiele cięższa !
luiza 2016-01-03 00:42
Robisz to co inni a umowe masz smieciowa. Niech sie pałują.
ps. dalej szukaja jeleni do pracy.
asdasd 2016-03-17 21:57
A co z Jackiem? Odszedł?
Uprzejmy 2016-04-07 20:50
NIE POLECAM NIE IŚĆ TAM!!! UMOWA ZLECENIE DAJĄ ZAROBKI OK 1200 ZL!!, przewaznie osoby po 1-2 dniach rzucają prace lub po przerwie , jest duzo innych zakladów na produkcjii gdzie zarabia się więcej oraz jest troche lzej.. Pisze to z własnego doświadczenia.. / Uprzedzam pytania, piszę o PSINIE..
ten wąs 2016-07-02 04:36
a ja zarabiam 3000tysie jako brygadzista i nic nie robie praktycznie tylko czesze wąsy :)
Dziadnaddziady 2016-07-20 04:56
Jakie wyższe zarobki? Bredzisz jakbyś był pod wpływem. Dostaniesz 70 zł premii brutto to i masz wyższe zarobki. Wypłata w terminie to jedyny plus - omijać z daleka szerokim łukiem. -Pracownik
Dziadnaddziady 2016-08-02 07:11
Pracuje ale już niedługo. Wolnych etatów jest więc nie wiem na co czekasz trolu jeden. Pewnie sam robisz w tym dziadostwie siedząc przy korycie więc piszesz takie głupoty żeby ludzie harowali na 3 zmiany na twoją spasioną tłust [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Nikomu nie polecam pracy w tej firmie chyba że masz znajomości i będziesz siedział w biurze np na szafirowej,zbijał bąki,brał kasę a ludzie na produkcji będą zasuwać na ciebie.
Mariola 2016-08-04 03:29
Widzę że na forum aktywnie działają jak to Dziad napisał osoby będące przy korycie. Jako zwykły pracownik nikomu nie polecam pracy w tej firmie. Zarobki marne, atmosfera byle jaka, zakład w opłakanym stanie technicznym - kasa idzie na wypłaty dla dyrektorów i ich świty oraz wypasione samochody, brakuje ludzi do pracy co nawet widać tutaj gdzie pracownicy wyższego szczebla zachwalają firmę żeby złapać chętnych baranów do roboty bo nawet Ukraińcy nie chcą za taką kasę pracować.
pretorian 2016-09-19 22:31
omijajcie ten syf z daleka nukomu nie zycze tam pracy ludzi traktoja jak woly robocze wiecznie immalo
d 2016-09-23 22:05
a w czym konkretnie się takie traktowanie objawia? no na razie to nie brzmisz wiarygodnie z takimi ogólnikami
Były pracownik 2017-01-12 12:21
Witam Serdecznie wszystkie tutaj zamieszczone sytuacje przez ludzi są jak najbardziej wiarygodne sam pracowałem w tej firmnie i wiem co tam sie dzieje. Przechodząc do setna sprawy to co odwalają tam kierownicy to przechodzi ludzką rzeczywistość. Mianowicie Kierwoni Jacek W obraża pracowników jak i potrafi nawet rzucać rożnymi przedmiotami. Sam bylem tak traktowany. Obiecują umowę o pracę po czym po miesiącu zwalniają bez żadnych skrupułów w dodatku jeżeli zwrócisz uwagę dla Jacka W od razu mówi że idze do Swego kolegi Dyrektora i że zostaniemy zwolnieni. Praca jest po prstu tragiczna warunki jakie tam się odbywają to jak w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] auschwitz . Sam tą sprawę bede zgłaszał do Interwcij i Uwagi że wkoncu cała Polska się dowiedziała jak Traktują ludzi w Mispol w suwałkach. ludzie obawiają się ledwo wytrzymują tam pracę. Po drugie Znajomi kierownika Jacka W. mają zezwolenie od niego na wynoszenie produktów przeznaczonych dla Zwierząt. Jak i cukery oleje itp. Sam osobiście widziałem i kilka osób jak dane towary zostały przerzucane przez mur po czym drugie osoby je odbierały. To jest jeden wielki Skadal że ta Firma jeszcze całkiem istnieje. jeżeli chodzi nawet o wyjście do WC także jest wielki krzyk i dramat ja się pytam ludzie dla czego tak jest ? Ale sprawa zostanie nagłośniona i na pewno to wszystko się Zmieni jak telewizja się tym zajmie i rozgłośnie Radiowe. PS jeżeli ochronę to jeżeli przypada zmiana noca to śpią w najlepsze i nie zwracają uwagi co dzieje się na zakładzie.
Autoklawista :D 2017-01-18 06:26
Człowieku co Ty piszesz za głupoty :D gdyby tu tak było to by nikt tu nie pracował ... idz ty lepiej do lekarza zamiast do telewizji .. :D
Goja 2017-01-18 09:01
Interwencja lekarza, to tobie jest potrzebna durniu jeden zastanów się co ty piszesz. Jedna wielka nieprawda .A jak masz problem z sikaniem to idz pracować do toalet publicznych tam będziesz sobie sikał ile będziesz chciał.
byla pracownica 2017-01-28 04:45
Swego czasu pracowałam na psinie i co do kierownika Jacka to piszesz prawdę bo potrafi rzucić puszką karmy jak coś nie pasuje albo powiedzieć do pracownika ,,won,, cham jeden.
Była pracownica 29.01.2017r 2017-01-29 17:19
Pracowałam kiedyś w tym zakładzie i powiem szczerze , że zarobki są bardzo słabe a praca ciężka (zwłaszcza na puszce). Sposób przyznawania premii jest tam bardzo dziwny i moim zdaniem niesprawiedliwy.
Były pracownik 29.01.2017 2017-01-29 17:56
Jeżeli chodzi o kierownika Jacka , to nie róbmy z człowieka potwora . Każdy ma nerwy , a ludzie też potrafią podnieść ciśnienie . dla mnie jako kierownik i jako człowiek był OK .

Nikola 2017-02-05 10:24
Pracowałam tam krótko ale muszę powiedzieć , że atmosfera tam jest straszna . Dużo zależy od ludzi , a ja gorszego bydła w życiu nie widziałam . Same plotkary i donosiciele (są oczywiście wyjątki ale to nieliczna garstka ). Jeżeli chodzi o Jacka to podziwiam jego cierpliwość . Bez niego ten zakład dawno by upadł .

Rudy 2017-02-05 14:26
Jak dla mnie to ten zakład to jeden wielki syf i burdelo a na temat Jacka to nie bede wypowiadał się. Cała ekipa co tam jeszcze została to wielke ORMO. Pozdro pajace ;]
znajomy 2017-03-01 22:18
teraz jak 200 premii dostaniesz to się po prostu ciesz i cicho siedź a jak nie to won
Spell 2017-03-16 19:57
Ogólnie nie jest tak źle jak pracowałem na taśmie pakowania puszek. Ekipa spoko ale ten cały Jacek to umie wyprowadzić z równowagi pozdro wytrzymałem tam tydzień i dość heh i co do zarobków to tez tragedia.
anonim 2017-03-30 20:38
Praca tam jak wszędzie , nie ma co narzekać . Za to atmosfera pożal się boże . Kolesiostwo , kumoterstwo i brak zaufania do niektórych przełożonych - tyle bym dodał(a).
anonim 2017-04-04 10:38
Z tym kolesiostwem - dobrze prawisz. Może pieski brygadzistki wezmą się w końcu do roboty.Kiedy w końcu skończy się ten cały cyrk?
Qqqqq 2017-06-10 09:29
Półowa ludzi to plotkary i falszywe ludzie . Tylko czekają żeby kogoś oplotkować za plecami żal . Tam nie da nie pracować . Pracowałem tam tylko miesiąc nie polecam!
aron 2017-07-17 23:12
A co sądzicie o pani kierownik od planowania produkcji Monice S. Jest tez jak cala kadra zarzadzajaca... czy dobra i pomocna
anonim 2017-07-21 19:58
Człowieku co ty pleciesz , Monika S. - kierowniczką , kto ci takich bzdur naopowiadał , tego by jeszcze brakowało . Z tego co wiem , to jest tam 5 kierowników , a pani M. jest tylko brygadzistką.
aron 2017-07-21 23:30
To dziwne. Ma auto służbowe. W dokumentach jest kierownik planowania itp. Podobno nieżle zarabia!
A jaka jest ? Miła dla ludzi czy wręcz przeciwnie. Lubiana w firmie?
znajomy 2017-07-23 16:11
Jakie auto , jakie papiery - skąd ty to bierzesz? Chyba sama ci mówiła. ha,ha ha.
aron 2017-07-23 16:19
Jeździ codziennie służbową skoda octavia na tablicach z Białegostoku. Sam widziałem. .
A w mailu było napisane kierownik. ... I adres Białystok Ul. Octowa1...
Czyżby kłamała? ??? Jaka to osoba.????
Lidia 2017-07-24 11:47
Czy ktoś z forumowiczów może opisać swoje doświadczenia z pracy w Mispol? Jakie są proponowane warunki zatrudnienia? Merytoryczne odpowiedzi będą cenne dla osób, które poszukują tutaj informacji o swoim potencjalnym pracodawcy.
aron 2017-08-05 23:15
Próbuje doszukać się prawdy. Interesowała mnie prywatnie. Aż tak źle z nią. Wydaje się bardzo miła i dobrą osobą. Daj mi więcej info,abym nie żałował. ..
były pracownik 2017-08-07 09:54
Człowieku z dala od tej baby , bo będziesz żałował. W pracy wszyscy udają , a tak naprawdę nikt jej nie lubi. Dziwne , że kierownicy tolerują jej zachowanie - może się jej boją?
aron 2017-08-07 10:26
To co takiego robi w pracy ze jest aż tak źle z nią. Prywatnie pokazuje że jest miła i fajna. Nie dała odczuć ze coś jest nie tak z nią. Dlaczego mogę żałować . Mówcie prawdę aby problemu w przyszłości nie było . Może więc gra super kobietę...
Edi 2017-08-13 14:18
Jest dwulicowa i wyróżnia swoje koleżaneczki żal
aron 2017-08-13 15:22
Więc odradzasz ,aby się z nią prywatnie wiązać
stif 2017-08-13 18:46
Chcesz się wiązać z nią prywatnie. Oszalałeś .
były pracownik 2017-08-13 19:07
A co słychać u brygadzistki Magdy . . Z tego co pamiętam to nikt nie chciał z nią pracować i wiele osób przez nią odeszło z pracy. Ja też jej miło nie wspominam.
aron 2017-08-13 20:46
Dlaczego mam tego nie robić? ?? Czego negatywnego nie wiem o tej osobie co Wy wiecie. Do tej pory nic niepokojącego nie zauważyłem. .konkrety poproszę. .
Mati 2017-08-15 08:11
Obie te panie mają duży problem - za długi język . Potem Jacek się dziwi skąd te plotki - właśnie z tond.
aron 2017-08-17 14:58
Jak więc prywatnie zachowują się obie Panie
Lidia 2017-08-25 11:46
Szanowni Forumowicze - gorąca prośba o zachowanie kultury wypowiedzi. Takie dyskusje utrudniają tylko innym użytkownikom znalezienie informacji na temat pracy w Mispol. Chętnie dowiemy się więcej o tym jakim firma jest pracodawcą, jednak proszę o merytoryczne komentarze. Nie jest to miejsce do atakowania, czy obrażania innych uczestników wątku.
były pracownik 2017-08-25 17:00
Jak można wypowiadać się kulturalnie na temat tej pracy , ludzi i niektórych przełożonych - to chyba nie możliwe.
Zostaw swoją opinię o Mispol - Suwałki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mispol