Mispol

kiepscy kierownicy,
duża rotacja,
Nie polecam
gorbi 2010-01-27 17:06:47
Banda nieudaczników-Bańka - niewstańka.!!!!.........
anonim 2011-04-07 07:26:40
prosze mi przybliżyć charakter pracy kierownika na sieciach ,bo wyszło ogłoszenie , czy auta tez maja z GPS i obklejone i mniej wiecej zarobki , z góry dziękuje
zly 2012-06-04 10:26:54
no tak,byłem dziś tam na rozmowie, Cisowa 3,praca na 3 zmiany,odrazu powiedzieli że ciężka,soboty wolne,czasem robią (bynajmniej tak mówił) tylko te czasem to pewnie wszystkie,800 wypłata+600 podstawowej premii i do 400 uznaniowej czyli [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] netto coś 1000 wyjdzie razem + premia (hehe) poszedłem tam tylko z ciekawości co powiedzą,bo wcześniej czytałem forum mispol-u -jednak prawda
jola 2012-11-19 08:41:08
pracowalam tam 4 miesiace.ale byly zwolnienia i ja sie na nie zalapalam.zarobki byly niezle 1896 zl.dostalam za pierwszy pelny miesiac przepracowany.oczywiscie w systemie 3 zmianowym.to niezle,dziewczyny swietne na zmianach.surer brygadzistki,agnieszka i beata.plakalysmy jak odchodzilysmy z cisowej w ostatnim dniu pracy.pozdrawiam wszystkich pracownikow na cisowej.jola makarewicz
Beata 2016-05-06 17:20:21
Witam serdecznie firma Mispol sama w sobie jest ok ale pracownicy produkcji to zwykłe bagno dno chamskie traktują siebie jak szmaty a zwłaszcza nowych pracowników zero szacunku do drugiego człowieka prostota po podstawówce nic więcej dziwię się że kierownictwo pozwala na to by pracownicy traktowali się jak zwykłe bydło inaczej mówiąc ludzie którzy tam pracują na produkcji to największa prostota pełna zadumy i cwaniactwa po podstawuwce inaczej mniej niż zero nie polecam tam pracy ponieważ jest chora chamska atmosfera ....
"podstawuwka" 2016-07-20 21:30:04
Proponuję iść chociaż do tej podstawówki i nauczyć się ortografii. Lepszy rydz niż nic :)
DRUGA JAPONIA 2016-09-30 22:32:11
Lipa polecam szukać innej pracy!!!: Praca dorywcza na umowę zlecenie.Polecam lepiej Jusz poszukać pracy w Biedronce!!!Chyba nie długo sprzedadzą i co za tym idzie zamkną te firmę jak wszystko w tym nieszczęśliwym kraju zresztą!Cwaniaki chodza i tylko czekają by kolejną robotę zlikwidować i niejednokrotnie to nie jest żadna nowość ani rewelacja w tym kraju, Polsce nie ma Jusz prawie żadnego przemysłu!!! Wyrzuccie radio i telewizję i zobaczcie co się w tym kraju stało Polecam obejrzec film ,,Druga Japonia,,!! Plus jest taki że zarobki są do przyjęcia i też praca nie jest szczególnie męcząca!!!
Druga Japonia Film 2016-10-10 03:23:43
Atmosfera nie atmosfera [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] tam!!! Za 10 lub prędzej lat po tej firmie nie będzie śladu!!!Padnie jak wszystko w tym kraju!!!A czemu W Niemczech żadna firma nie pada ?
erf 2016-10-12 12:54:54
Hej, a wiecie jakich średnich zarobków można się teraz spodziewać? Podobno oprócz dobrej podstawy doliczają jeszcze premie, co już dobrze świadczy o pracownikach jak i o kadrze. W końcu wiedzą co to sukces.
Zostaw swoją opinię o Mispol - Białystok
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mispol