Opinie o Contimax Trade Sp. z o.o. w Bochnia

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Contimax Trade Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Contimax Trade Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja toreb i walizek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Contimax Trade Sp. z o.o. w Bochnia

SamJa

Dzisiaj kupiłem pierogi z gęsiną i suszonymi grzybami, zwykła porażka w której czuć przewagę kaszy. Producent sprzedaje nam paszę dla świń. Zero smaku grzyba. Dla nich ważniejsze pieniądze niż zadowolony klient. Deluxe jeszcze na opakowaniu napisali i zadowoleni że trafią na frajera.

Helena
@SamJa

Nie wiem, czy pamiętasz, ale to forum jest przeznaczone dla pracowników Contimax Trade. Jednak nie da się też zaprzeczyć, że dzięki takim wpisom także dowiadujemy się czegoś o firmie. Chyba powinieneś zgłosić swoje uwagi bezpośrednio do nich - tu masz kontakt: http://www.contimax.pl/ A pierwszy raz kupowałeś od nich produkty?

@SamJa

Ale za to pierogi z malinami mają pyszne. Ta faktura ciasta.... coś wspaniałego. Jak nie ma ich w sklepie, to dla mnie jakby słońce przestało świecić. Polecam!

Ludź

(usunięte przez administratora), łamane wszystkie możliwe przepisy nie wiek jak to działa , że jeszcze tego (usunięte przez administratora) nie zamknęli, brak słów co się w tej firmie wyrabia ale wg starego powiedzenia kto smaruje to jedzie

Jerzy
@Ludź

Nie masz zbyt dobrego zdania o zasadach działania w firmie. Czy mógłbyś bardziej szczegółowo napisać co Ci nie pasuje i wymaga zmiany?

@Jerzy

Najgorsze są godziny pracy po 10 godz i wszystkie soboty paranoja nigdzie się już tak nie pracuje i to powinno ulec zmianie bo pracowników brakuje ale ludzie młodzi nie chcą pracować po tyle godz a te co pracuja to są już tak wyeksplatowani że po 8 godz pracy w akordzie nie mają sił

@Jerzy

Godziny pracy to pierwsze i niektóre brygadzistki to masakra do wymiany same nic nie umie a co niektórym dobrze wychodzi to gnojenie ludzi i to powinno się zmienić bo nikt nie przyjdzie do firmy pracować jak kobieta kobieta pomiata i nie ma szacunku do drugiej bo jak widać to chyba sama do siebie nie ma i wyzywa się na drugiej osobie cały czas mowa o brygadzistkach

Czesław
@Ktoś

Każda sobota jest pracująca w firmie Contimax Trade? Zastanawia mnie, czy można porozumieć się z pracodawcą i w weekendy nie pracować.

@Czesław

Nie ma takiej możliwości żeby się spotkać z szefem brakuje rak do pracy i dlatego trzeba pracować w soboty a nawet i niedzielę czasem się zdazy taki okres przed świętami

Janek

Żeby utrzymać się w bardzo dobrej firmie trzeba się starać. Były pracownik pewnie nie dał rady i teraz pisze bzdury?

ela
@Janek

hahahaha

Xyz

Nie polecam.

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Contimax Trade Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Księgowy / Księgowa?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Don't worry be happy

Praca tam to jakas kpina. Nie chcialem wierzyc opiniom tu wczesniej pisanym, zatrudnilem sie tam i to byla moja najgorsza praca w jakiej kolwiek bylem. Pracownicy ( bo wspolpracownikami tego sie nazwac nie da) nie potrafiacy nomalnie odpowiedziec na pytanie przyuczajacej sie osoby( ,,przeciez powinienes to wiedziec'') zrzucanie obowiazkow swoich na innych, praca w ciaglym stresie, narzekaniu. Zarobki smieszne. Lubisz byc gnojony- polecam prace w Contimaxie.

Igor

W internecie firma ma dobre opinie ale dziwi mnie ta cisza na forum.

Sofi

To firm to jakiś koszmar,jakiś czas temu byłam pracownikiem wspominam ten czas jak najgorzej.Traktowanie pracownika uwłacza godności człowieka.A co było najgorsze że wszyscy się na to godzili karzdy bał się o pracę w tamtym czasie.W sezonie (przed świętami )pracowaliśmy 18 dni bez przerwy po 12godzin na noce nawet nie chcę tego pamiętać

krzysztof

ale sledzie w sosie śmietanowym itpmaja bardzo dobre

@krzysztof

no tak, jak ktos lubie chemie jesć :(

JAGA

SZA CICHO SZA ---do roboty ;)

jaga

BABA JAGA LECI do roboty,,

A.

Do roboty nie gadać !

DawnoDawnoTemu

Contimax Karosek. Każdy Bochnianin słyszał jak wygląda praca w Contimaxie. Myślałem że ludzie przesadzają, w końcu plotki przeniosą nawet największe kłamstwa. Ale to nie plotki. Contimax to kompletna paranoja jeśli chodzi o organizację pracy i 'kierownictwo'. Rozmowa kwalifikacyjna to jedno wielkie kłamstwo - praca po 10h dziennie to norma. Nikt nie pyta czy możesz, Ty musisz pytać czy możesz wyjść po 8 godzinach ;) Jeśli nie musisz, nie składaj CV. Nie warto sobie szargać nerwów. A jeśli musisz.... Dużo pytaj, i mało mów. Tutaj ściany mają uszy.

ann

chyba żartujesz ,to co tam się wyprawia to patologia.......z daleka od tej firmy!!!!

olo

he he chyba żartujesz ,ktoś ci placi za tą wypowiedz? bardziej niesolidnej firmy pod Każdym wzgledem to nie uświadczysz....wiec nie bredż i nie wprowadzaj ludzi w błąd

Zostaw merytoryczną opinię o Contimax Trade Sp. z o.o. - Bochnia

• Jak się pracuje w Contimax Trade Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Contimax Trade Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Contimax Trade Sp. z o.o.?

Contimax Trade Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Na Zakolu Wisły 2
    Bochnia
  • NIP: 6790066627 REGON: 8150549 KRS: 0000194516

Contimax Trade Sp. z o.o.