Raszczyk

Gdańsk

Opinie o Raszczyk

ktoś 2011-07-20 21:59:48
Bo tak własnie jest. Ekspedientka miała rację, mówiąc prawdę. Jaka płaca taka praca. Ciekawe kto chciałby pracować np w soboty za darmo i z roześmianą buzią obsługiwać klientów. Cyba jakiś wariat. Klienci - więcej zrozumienia dla tych ekspedientek one pracują w [usunięte przez admina]Nikt z nas nie chciałby tam być.
Klientka 2011-07-20 22:09:41
O tu muszę się zgodzić. Jestem klientką tej firmy od wielu lat i znam niektóre ekspedientki od lat. Kiedyś miały one więcej chęci i zapału ale ja je rozumiem. Przez to co dzieje się w tej firmie nikomu by się nie chciało pracować. Szkoda że pracodawca tak niedba o swój przemiły personel. Szkoda mi tych dziewczyn. Bardzo je lubię.
kakakaka 2013-08-28 18:45:05
Firma porażka,soboty dalej nie płatne,tylko odbiera sie dni wolne kiedyś tam.........,nie wypłacają w całości pieniążków,asortyment ładnie wygląda,ale wcale taki ładny jak wygląda w cale nie jest
dach 2016-04-21 20:03:45
"oprócz wypieków świeże pieczywo".. nie żartuj @jola :) tak mówiąc już na poważnie, nie bardzo przemawia do mnie opinia @Klientka, oznacza to, że firma zeszła nieco poniżej poziomu, który kiedyś trzymali w obsłudze klienta. Wielka szkoda, że tak się dzieje.
Zostaw swoją opinię o Raszczyk - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Raszczyk