Opinie o Hotele i Restauracje Black&White Sp. z o.o. w Myślenice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Hotele i Restauracje Black&White Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Hotele i Restauracje Black&White Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hotele i Restauracje Black&White Sp. z o.o. w Myślenice

Katarzyna Nowy wpis

Zastanawiam się jak firma radzi sobie w czasie lockdownu? Miałam chęci złożyć cv ale teraz pewnie trzeba odczekać?

maniek Nowy wpis

no i jak teraz wygląda praca u nich? bo kiedyś na pewno szukali do nich recepcjonistki z tego co wiem, ale zastnawiam się w ogóle jaką kasę oferują, bo troche ciężko to określic tak naparwde teraz jak patrze.

JKor Nowy wpis

Prawda, że [usunięte przez moderatora]. Zaległą pensje odebrałem dzięki staraniom komornika. Trwało to dwa lata ale udało się odzyskać wszystko wraz z odsetkami.

były klient Nowy wpis

GK - 2010-06-06 22:03:13 Kłamstwa , kłamstwa i jeszcze raz kłamstwa Te firmy to jedno,pani prezes ta sama - [usunięte przez moderatora] - ostrzegam przed tymi ludzmi [usunięte przez moderatora],jednym słowem ich miejsce za kratami, wejdzcie na forum BUD MAR- investment. [usunięte przez moderatora]

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Hotele i Restauracje Black&White Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Myślenice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Early Stage
logo firmy Operator wózka widłowego z UDT
Myślenice
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Planowania
Myślenice
Zakłady Mechaniczne "Tarnów" S.A.
ebola

GK - 2010-06-06 22:03:13 Kłamstwa , kłamstwa i jeszcze raz kłamstwa pani mieniącej się "menedżerką" już dziękujemy za opinię dodaną przedwczoraj. Jak zaczniecie płacić ludziom za ich pracę, to nie będziecie musieli dawać ogłoszeń o pracy co 2 miesiące

GK

Kłamstwa , kłamstwa i jeszcze raz kłamstwa

byla pracowniczka

to wszystko prawda co pisza ludzie ten hotel to miejsce przeklete , nie płaca a wykorzystuja ludzi do pracy.

HOTEL RESTAURACJA BLACK&WHITE W MYSLENICACH ZARABIE ULICA LEŚNA !!!!! Przestrzegam przed tym pracodawcą ponieważ szefostwo nie wywiązuje się z płacenia pracownikom należytych pensji !!! Miejsce bardzo ładne lecz niestety nie ma ruchu, hotel sam na siebie nie zarabia, nie ma na opłaty gazu a co dopiero myśleć o pensjach pracowników. Obecnie pracuje tam kilkanascie osób którym nie zostały uregulowane pensje za poprzednie miesiące , wiele osób w tym ja zrezygnowało wlasnie z tego powodui nadal czekamy na wypłacenie nam zaległych pieniędzy. . Nie powiedziano nam nawet kiedy pieniądze zostaną wypłacone!! po przepracowanym grudniu i styczniu pod koniec stycznia otrzymaliśmy umowę zlecenia. Według rozmów wstępnych z panią prezes pensjemiały być wyzsze a umowa miała być na cały etat na okres próbny 3 miesięcy. jednak obietnice obietnicą !!!! mieliśmy umowe zlecenie do tego dano je nam po wielokrotnych prośbach, ponieważ menagerka hotelu uważa, że umowy pracowników nie sa ich priorytetem. Brak organizacji w hotelu jest także wielkim minusem, każdy czepia się o co innego, nie wiadomo kogo słuchać ... dyrektorki, menagera,menagerki, prezesa czy prezeski. recepcjonistki,kelnerki,k ucharze,barmani zajmuja sie rzeczami, które nie sa ich obowiązkami np: pranie, prasowanie pościeli, zmywanie na zmywaku, odsnieżanie parkingu, montownie coraz to nowych przedmiotów itp itd Każdy z checia, to robił ponieważ nie ma ludzi wiec każdemu się nudziło. Denerwujące jest jednak, to że szefostwo twierdzi, że pracownicy i tak nic nie robią !!!!!!! niestety nie jest wina pracowników to, że do hotelu mało kto wchodzi !!!! jestem rozczarowana tą sytuacją wydawało się to zupełnie inaczej jak sie zaczynało pracę!! przestrzegam każdego kto będzie chciał iść tam do pracy !!! zastanów sie 5 krotnie!!!! System motywacji pracowników, to reguralnie wypłacona pensja i godziwa umowa!! niestety w tym miejscu to co jest priorytetem dla szefostwa jest na ostatnim miejscu !!!! bez umów przez czas który pracowaliśmy byliśmy nie ubezpieczeni, jeżeli komukolwiek cos by się stało nie dostałby ani grosza odszkodowania ponieważ nie bylo nawet dowodu ze tam pracujemy. do dzis nie mamy odliczonych składek do Zusu!!! dalej czekam na zarobione przez siebie pieniądze tak jak i wiele osób które tam pracowały i obecnie pracują, nie mam pojecia kiedy i czy w ogóle zobacze kiedyś te pieniadze!!!!

niezadowooolona

ostrzegam przed praca w Black&White w Myślenicach byly Ambasador pensje nie wypłacone za styczeń 30 osób czeka na zapłatę, ostrzegam wszystkich przed tym miejscem.

Zostaw merytoryczną opinię o Hotele i Restauracje Black&White Sp. z o.o. - Myślenice

Hotele i Restauracje Black&White Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Leśna 1
    32-400 Myślenice
  • NIP: 6792909923 REGON: 120327700 KRS: 0000264346

Hotele i Restauracje Black&White Sp. z o.o.