Hotel Black&White

Myślenice

Opinie o Hotel Black&White

niezadowooolona 2009-09-16 20:53:28
ostrzegam przed praca w Black&White w Myślenicach byly Ambasador pensje nie wypłacone za styczeń 30 osób czeka na zapłatę, ostrzegam wszystkich przed tym miejscem.
anonim 2009-10-11 13:50:20
HOTEL RESTAURACJA BLACK&WHITE W MYSLENICACH ZARABIE ULICA LEŚNA !!!!!

Przestrzegam przed tym pracodawcą ponieważ szefostwo nie wywiązuje się z płacenia pracownikom należytych pensji !!! Miejsce bardzo ładne lecz niestety nie ma ruchu, hotel sam na siebie nie zarabia, nie ma na opłaty gazu a co dopiero myśleć o pensjach pracowników.
Obecnie pracuje tam kilkanascie osób którym nie zostały uregulowane pensje za poprzednie miesiące , wiele osób w tym ja zrezygnowało wlasnie z tego powodui nadal czekamy na wypłacenie nam zaległych pieniędzy. . Nie powiedziano nam nawet kiedy pieniądze zostaną wypłacone!! po przepracowanym grudniu i styczniu pod koniec stycznia otrzymaliśmy umowę zlecenia. Według rozmów wstępnych z panią prezes pensjemiały być wyzsze a umowa miała być na cały etat na okres próbny 3 miesięcy. jednak obietnice obietnicą !!!!
mieliśmy umowe zlecenie do tego dano je nam po wielokrotnych prośbach, ponieważ menagerka hotelu uważa, że umowy pracowników nie sa ich priorytetem.
Brak organizacji w hotelu jest także wielkim minusem, każdy czepia się o co innego, nie wiadomo kogo słuchać ... dyrektorki, menagera,menagerki, prezesa czy prezeski.
recepcjonistki,kelnerki,k ucharze,barmani zajmuja sie rzeczami, które nie sa ich obowiązkami np: pranie, prasowanie pościeli, zmywanie na zmywaku, odsnieżanie parkingu, montownie coraz to nowych przedmiotów itp itd
Każdy z checia, to robił ponieważ nie ma ludzi wiec każdemu się nudziło. Denerwujące jest jednak, to że szefostwo twierdzi, że pracownicy i tak nic nie robią !!!!!!!
niestety nie jest wina pracowników to, że do hotelu mało kto wchodzi !!!!
jestem rozczarowana tą sytuacją wydawało się to zupełnie inaczej jak sie zaczynało pracę!! przestrzegam każdego kto będzie chciał iść tam do pracy !!! zastanów sie 5 krotnie!!!! System motywacji pracowników, to reguralnie wypłacona pensja i godziwa umowa!! niestety w tym miejscu to co jest priorytetem dla szefostwa jest na ostatnim miejscu !!!!
bez umów przez czas który pracowaliśmy byliśmy nie ubezpieczeni, jeżeli komukolwiek cos by się stało nie dostałby ani grosza odszkodowania ponieważ nie bylo nawet dowodu ze tam pracujemy. do dzis nie mamy odliczonych składek do Zusu!!!
dalej czekam na zarobione przez siebie pieniądze tak jak i wiele osób które tam pracowały i obecnie pracują, nie mam pojecia kiedy i czy w ogóle zobacze kiedyś te pieniadze!!!!
byla pracowniczka 2010-06-03 11:39:34
to wszystko prawda co pisza ludzie ten hotel to miejsce przeklete , nie płaca a wykorzystuja ludzi do pracy.
GK 2010-06-06 22:03:13
ebola 2010-06-08 19:33:49
GK - 2010-06-06 22:03:13

Kłamstwa , kłamstwa i jeszcze raz kłamstwa

pani mieniącej się "menedżerką" już dziękujemy za opinię dodaną przedwczoraj. Jak zaczniecie płacić ludziom za ich pracę, to nie będziecie musieli dawać ogłoszeń o pracy co 2 miesiące
były klient 2011-04-14 17:23:41
GK - 2010-06-06 22:03:13

Kłamstwa , kłamstwa i jeszcze raz kłamstwa

Te firmy to jedno,pani prezes ta sama - [usunięte przez moderatora] - ostrzegam przed tymi ludzmi [usunięte przez moderatora],jednym słowem ich miejsce za kratami, wejdzcie na forum BUD MAR- investment. [usunięte przez moderatora]
JKor 2013-09-13 15:28:23
Prawda, że [usunięte przez moderatora]. Zaległą pensje odebrałem dzięki staraniom komornika. Trwało to dwa lata ale udało się odzyskać wszystko wraz z odsetkami.
maniek 2016-05-18 14:20:17
no i jak teraz wygląda praca u nich? bo kiedyś na pewno szukali do nich recepcjonistki z tego co wiem, ale zastnawiam się w ogóle jaką kasę oferują, bo troche ciężko to określic tak naparwde teraz jak patrze.
Zostaw swoją opinię o Hotel Black&White - Myślenice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel Black&White