Tenneco Automotive

Gliwice

Opinie o Tenneco Automotive

herc 2009-12-15 14:50
witam chciałbym sie podzielic wrażeniami po pobycie w tenneco w gliwicach na ulicy bojkowskiej podzielam opinie ludzi ktorzy sie tutaj wpisuja praca jest cieżka wynagrodzenie miernota ja pracowalem na base (usunięte przez moderatora)spoko gosc jako jedyny chyba w tym zakladzie wie jak rozmawiac z ludzmi i wogole jest inny niz reszta brygadzistow a o mistrzach zmianowych juz nie mowie za (usunięte przez moderatora) nie polecam wogóle, pracowalem tam troche ale moja noga juz tam nie postanie
anonim 2009-12-15 17:32
Normy normy.... wykresy...czlowiek jest nikim zawsze mozna cie zastapic... czeste slyszane wypowiedzi.
anonim 2011-02-20 10:25
(usunięte przez moderatora)....szkoda pisac o tej firmie powinna sie nia zajac PIP
laluś 2014-12-20 19:40
obecnie pracuje tam,atmosfera super,ludzie mili,kontakty z szefem extra, pójdzie czasem pracownikowi na rękę i zrozumie człowieka.A jeśli chodzi o niewielkie spóźnienia do pracy, np. 15 minut-to nie ma sprawy.Ach !i jeszcze- pensja wpływa na czas,oczywiście kasa spoko:).Pozdrawiam
Lilia 2016-05-19 09:27
@ Mirek, możesz coś powiedzieć o pracy w zakupach? Widziałem Wasze oferty i zastanawiam się czy złożyć aplikację. Jak zarobki, stres?
onaaa 2016-10-10 06:16
Masakra i jeszcze raz Masakra premie biorą za byle [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] za cały miesiąc jeba.ia tam dostałam 1800 a w tym jedna sobota i w tym ta premia 380 jak wezna premie to dostaniesz ok 1500 zł a się na robisz jak świnia a najfajniejsze są odzywki brygadzisty kazała mi przyjechać na 2 w nocy do 14 a jak jej powiedziałam że nie mam dojazdu to powiedziała że h.j ją to obchodzi i takie godziny są tam często .nie polecam !!!! Chyba że ktoś lubi być je..ny
Kamil 2017-02-04 21:43
Ludzie, wy nie opowiadacie o swojej pracy, tylko o obozach pracy !!!
Zostaw swoją opinię o Tenneco Automotive - Gliwice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tenneco Automotive