Opinie o Hazbo/Continental w Frenstad p. radhostem\ czechy

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Hazbo/Continental. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Hazbo/Continental o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hazbo/Continental w Frenstad p. radhostem\ czechy

Użytkownicy czekają na odpowiedź 57 dni.

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Hazbo/Continental?

Czy są przyjęcia do firmy

Mari Nowy wpis
@Zainteresowany

Dziś były testy psychologiczne i inne zręcznościowe masakra jak ktoś to przejdzie to mistrz mi się udało ale ledwo zobaczymy co dalej

nowy

Witam czy dojeżdzają do continental ludzie z NowejRudy? Prosze o nr kontaktowy do osoby rekrutującej Z góry dziękuję (usunięte przez administratora)

Cekin

Była pracownico, jak sobie nie radzisz w pracy to nie pisz głupot. na początku nikt nie chce normy od Ciebie, masz czas na opanowanie maszyn i sposobu pracy a potem już leci. Możliwe ,że nie pasujesz liderce bo tak , jak to między babami bywa, zazdrość, pazury, lepsze włosy itp. na to nie poradzisz.

Wiktoria
@Cekin

To takie rzeczy potrafią kogoś eliminować z miejsca pracy? Co ma wygląd kogoś do tego, jak pracuje?

Kamil Nowy wpis
@Cekin

Bzdura . Zgadzam się z ,,byłą pracownicą ,, totalne dno bezradność i wyzysk ludzi a do tego (usunięte przez administratora) Nowej Rudy nazywająca się ustawiaczem majstrem i uj wie czym jeszcze . Śmierdzący alkoholem gosc przez 12 h bez wiedzy wydaje polecenia ???????????????????????? mój Boże ludzie chrońcie się przed tą firma

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Hazbo/Continental? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?

Jakie są warunki zatrudnienia w Hazbo/Continental?

Kamil Nowy wpis

Jakie !!!! Żadne ,smród stęchlizny i alkoholu od Pana majstra Krzyska z N.R a w firmie i na hali jesteś pozostawiony sam sobie i radź sobie sam . Darcie gęby przez coś co przypomina kobietę z jednym zębem górnej półki i nic więcej .

Była pracownica

Witamy w (usunięte przez administratora) vitesco! Nasza krótka przygoda z tą firmą rozpoczęła się od mega profesjonalnego szkolenia trwającego 4 dni, co dało nam nadzieję na to że będzie to solidna firma, dbająca o pracowników. Panie prowadzące szkolenie cudowne! Naprawdę gdyby wszyscy w tej firmie byli tacy jak one to byłaby to praca idealna. Po szkoleniu trafiliśmy na halę PSP. Już w pierwszy dzień (nockę) pracownik szkolący mnie powiedział że nie będzie nawet starał się zapamiętać mojego imienia bo i tak się zwolnię po kilku dniach jak wszyscy. I miał święta rację. Wytrzymałam całe 3 dni i żałuje tylko straconego czasu. Na szkoleniu podkreślają 100 razy aby nie zaczynać pracy przed zapoznaniem się z instrukcją pracy na danej maszynie. W rzeczywistości słyszysz że nie ma czasu na takie głupoty szybko, szybko bo nie ma czasu. Nowy pracownik jest zostawiony sam sobie i słyszy tylko wrzask liderki nad uchem dlaczego tak mało, dlaczego tak wolno. (usunięte przez administratora) jakiego w życiu na oczy nie widziałam. Przerwy bezpieczne co dwie godziny? Hahaha może jak masz szczęście to łaskawie pozwolą Ci skorzystać z toalety. 2 miesiące na naukę? Ciekawe dla kogo skoro już w pierwszy dzień drą się po tobie że do normy to jeszcze daleko. Dostaniesz alergii? W ten sam dzień jesteś zwolniony a obiegowka czeka już na biurku (widziane na własne oczy jak wywalili młodą parę za reakcje alergiczna). Jeśli szanujesz swoje zdrowie psychiczne i fizyczne trzymaj się z daleka od tej pseudo firmy...

Grochu
@Była pracownica

Ciekawi mnie która zmiana to była :p oczywiście że niema sensu zapamiętywać imion. Tylu się przewija nowych że po prostu mija się to z celem . To są tak proste rzeczy że nauczenie się ich jest w miarę proste. Jeśli pod koniec dnia nadal niema normy to niema się co dziwić że się drze ,

Polak
@Była pracownica

Czesi dla Polaków są strasznie mściwi....

chris
@Była pracownica

Po cięzkiego grzyba chciałaś (usunięte przez administratora) dla pepiczków i jakiejs podejrzanej agencji

chris
@chris

Patrz powyżej. ON nie ONA !!!

prawda

bo tam pracuje

Tamara

Witam. Czy jest ktoś z Wałbrzycha lub okolic i wybiera się tam do pracy ?

Annn

Jak wygląda przejście na zwolnienie lekarskie w ciazy, czy umowa zostanie przedłużona do dnia porodu ? Czy przejmie mnie ZUS? Ktoś się orientuję?

Magda

Witam. Czy nie jaki Pan Krzysztof z Nowej Rudy oferujący prace jest osoba adekwatna na tym stanowisku . Usłyszałam ze za odpowiednia kwotę jest w stanie załatwić i zagwarantować mi super stanowisko za całkiem fajne pieniążki . Nie mam zamiaru płacić komuś brzydko wyglądającemu i nie ładnie pachnacemu mężczyźnie na dodatek bez zębów za załatwienie pracy . Słyszałam odpowiednie opinie na temat Tego Pana i jest on ,,nikim ,,w tej firmie ,jest naciągaczem . Niech firma się wstydzi za takich pracowników i przemyśli to raz jeszcze .

Alicja
@Magda

Spotkałam się z dokładnie ta sama sytuacja . Spotkałam jak się nazwał koordynatorem i zaproponował mi prace od ręki za odpowiednia opłatą . Nie wiem co myśleć o tym zakładzie i o taki załatwieniu pracy za pieniądze . Myśle ze nie o to chodzi .

Pracownik C2

Potwierdzam w 100 % negatywne opinie o tym (usunięte przez administratora).Niektôrzy powinni zmienić imie na Norma

Korona czeska najlepszy kurs

Witam oferuję najkorzystniejszy kurs wymiany korony czeskiej , Wałbrzych i okolice zapraszam do kontaktu sprawdź cenę a się przekonasz . 726-808-092 Jesteśmy kantorem

Majo

Witam czy ktoś przekraczał przejście graniczne od strony Mieroszowa? Czy sprawdzają czy posiada się test na covid? Jadę na rekrutację i nie wiem czy kupować czy strata kasy

Chętny

Dzień dobry chciałbym się zatrudnić w waszej firmie czy są dojazdy z Wałbrzycha

Dick
@Chętny

No wlasnie wie ktos o dojazdach ?

Łucja
@Dick

Hej, czy dowiedzieliście się czegoś więcej z innego źródła? Tutaj na forum niestety nikt nie udzielił Wam odpowiedzi na pytanie odnośnie dojazdów a także jestem ciekawa jak to wygląda. Pewnie więcej osób będzie zainteresowanych tym tematem więc jak się czegoś dowiecie to dajcie znać.

Kamil

Czy jest to firma rodzinna?

Kolega

Ale ona teraz jeździ z siostrą a i tak ludzie mówią Continental to nie Warszawa

Fajna praca tylko trzeba się przyzwyczaić

Widziałam

Ja jeździłam autobusem szkoda mi tej dziewczyny znam ją

Były

A ktoś jeździł z Kamiennej i widział co się dzieje w autobusie to jakiś żart dziewczyno dobra jesteś

Kamil

Ile godzin tygodniowo się pracuje?

Pigway

Zazwyczaj rzadko zmieniam pracę, moment, w którym zmusza mnie do tego powód życiowy, zwykle nie z samą pracą związany występuje bardzo rzadko, jednak tym razem, no cóż, powiedzmy, że obecnie jest to coś więcej. Pracowałem kilka lat w Polsce, kilka na zachodzie, jednak tutaj, po niespełna dwóch miesiącach zatrudnienia stwierdzam, że są rzeczy, których jeszcze nie widziałem. To bez wątpienia jedyne zatrudnienie, które prezentuje nam maratony niemalże 36-godzinnej pracy, a wliczając dojazd to +/- 48-godzinnej w obrębie trzech dni. Maratony te zdarzają się dwa razy w miesiącu pod koniec tygodnia, w zaledwie trzydniowym systemie (piątek, sobota oraz niedziela). Zawsze, niezależne czy to akurat trzydniowy maraton, czy tylko dwa dni pracy z rzędu, wstajemy o 3:30, ale to tylko jeśli mamy szczęście mieszkać nieopodal miejsca wyjazdu (to ranna zmiana, nocna musi być w gotowości o 15:30), wracamy natomiast o 19:30 (nocki 7:30). Wówczas, gdy te maratony bywają nocne, budzimy się dopiero w poniedziałek około godziny 16-17 z przekonaniem, że warto było. Nic bardziej mylnego... Przyszedł dzień pierwszej wypłaty, włącznie ze zwrotem kosztów dojazdu, całe 2250 zł, co prawda mój start w tej nieszczęsnej firmie odbył się nie pierwszego dnia miesiąca, a dwunastego, ale nadal odliczając koszty dojazdu i założenia czeskiego konta bankowego — jedynie około 1850 zł na plus. Za pełny miesiąc dostaniemy zatem całe 3200 zł z wliczonymi kosztami dojazdu, a więc około 2850 zł na plus. Kwoty dla zarabiającego minimalną w Polsce niebotyczne, ale bywały momenty, że na zachodzie wyciągało się to w tydzień, nie męcząc się nawet w 1/10 tyle, co tutaj, psychicznie oraz fizycznie. Co rozumiem przez słowo męcząc? A więc od początku. Po pierwsze chore normy, niezależne od Twojej pracy bądź zaangażowania, a widzimisię maszyny, do której was przydzielono. Widziałem ludzi, typowych 'Januszy' pracy, którzy 'kurw*wali' przy tym ustrojstwie całe dwanaście godzin, nie schodząc na przerwy (nawet te dwie pól godzinowe, które są bezpłatne), byleby wyrobić normę — zazwyczaj bezskutecznie. Co się stanie, jeśli tej normy nie wyrobimy? Na okresie próbnym nic strasznego, przyjdzie tylko czeski (usunięte przez administratora) i zje*ie nas na całą halę. Niezbyt ważne, że zgłaszaliśmy błąd maszyny osobom odpowiedzialnym, czekamy od 10 do 20 minut na tzw. 'systemaka', który być może naprawi maszynę bądź też nie. Na szkoleniu uczą nas, aby zaznaczyć w specjalnym dokumencie, że wystąpił błąd maszyny i brak normy w danej godzinie to nie nasza wina, aczkolwiek gdy to zrobimy, pojawia się kolejny SS-mański pepik i drze mordę w tym niedouczonym języku. Słabsi wychodzili z płaczem, mocniejsi się kłócili. Drugą kwestią są ludzie, co prawda nie wszyscy, bo zdarzają się wyjątki naprawdę w porządku i to nawet bardzo, ale niestety poszczególne jednostki to typowe dno intelektualne, z wyrobionymi kciukami od wyciskania 'kusów' już do tego stopnia, że ich palce to jeden wielki bezpapilarny odcisk, a za te marne wynagrodzenie miesięczne, własną matkę by sprzedali. Nie polecam skusić się dniami wolnymi przyjmując ofertę, bo gwarantuję, że konstrukcja zmian nie pozwoli Wam ich zauważyć i należycie odpocząć, a destrukcja psychiczno-fizyczna nie jest warta 650E na miesiąc. Jeśli jesteście ogarnięci, zrobicie tyle w niewiele ponad tydzień, a znając chociażby język angielski, zatrudniając się w Holandii, Niemcach lub Belgii, żyjąc na prywatnym mieszkaniu — w tydzień. Obozy pracy w stylu czeskiego Continental są dla ludzi z ogromnymi długami finansowymi, którzy za wszelką cenę chcą zarobić, dla wytatuowanej polskiej recydywy oraz ludzi bez krzty życia prywatnego, rodziny lub znajomych. Dla osób każdym kosztem chcących wybić się ponad to polskie minimum pieniężne — nie warto jednak. Nie wymagają nawet Twojego CV, imię też by było zbędne, tylko numerek personalny i bylebyś zapieprzał niczym robot. Często proszą Cię byś nie schodził na przerwy i nadrobił normę, którą straciłeś nie z Twojej winy. Gdy jesteś osobą palącą, niestety musisz wyjść na dwór około 100m od firmy, deszcz nie deszcz, śnieg nie śnieg, mróz nie mróz. Na odchodne ze zmiany masz sprawdzony plecak niczym najgorszy (usunięte przez administratora) któremu akurat przyszłoby na myśl ukraść plastikową rurkę wątpliwej jakości. Zwykle rekrutują osoby z Cieszyna, Wodzisławia, Rybnika oraz Jastrzębia, mamy tu wiele firm, które zaoferują nam tę pensję za normalną 8-godzinną pracę od poniedziałku do piątku. To moje zdanie, kto się przyjmie, przejdzie szkolenie, zda egzamin to oceni sam. Jak dla mnie, nigdy więcej.

Anastazja

A co się tam robi?

Pigway
@Anastazja

W skrócie - (usunięte przez administratora) Bardziej szczegółowo — obsługuje maszyny różnej maści — zwykłe bądź tzw. 'buńki'. Na każdej jest norma, na jednych bardziej przystępna, na drugich mniej, wszędzie jednak wygórowana. Wszystko zależy od hali, do której Cię przydzielą. Na czwartej, mój opis powyżej wyjaśnia wszystko, na pozostałych jednak, szczerze — nie wiem, słyszałem jednak, że podobnie. Reasumując, co się robi? 'Wyrobki' za cenę zdrowia fizycznego oraz psychicznego i za zdecydowanie nieadekwatną do tego pemsję, natomiast po roku kolejne badanie prądem nadgarstków, gdyż po tym czasie większość ludzi ma na tyle niesprawne ręce, że ta badziewna firma im dziękuje i zwalnia. Jest wiele dobrych firm w Czechach, sporo ofert, jeśli jest wybór, po co wybierać szajs. To sedno mojej opinii.

Coco
@Pigway

Dobre sobie w tydzień to zatabiales to po co poszedłeś na gorsze warunki .

Kubusiaczek2103
@Pigway

Proszą napisz w jakiej miejscowości mieści się Hazbo Continental. Mieszkam w malutkiej miejscowości i pojawiły się niedawno ogłoszenia o pracy w Nachodzie z codziennym dojazdem. Jeśli to byłoby Hazbo to nie nie będę sobie głowy zawracała. W czymś podobnym kiedyś pracowałam Kongsberg w Polsce i wiem jak to wygląda. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Hazbo/Continental - Frenstad p. radhostem\ czechy

• Jak się pracuje w Hazbo/Continental?

Zobacz opinie na temat firmy Hazbo/Continental tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hazbo/Continental?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 0 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Hazbo/Continental