Omnico Doradcy Finansowi

Opinie o Omnico Doradcy Finansowi

doradcy.pl

Zgodzę się dzisiaj nic za darmo się nie dostaje.Praca ciężka ale kasa dobra.Jestem zadowolony szkoda tylko że spotkań nie mogą umawiać w godzinach dopołudniowych ale, to podobno kiedyś funkcjonowało ale klientom te godziny niezbyt odpowiadały.

zadowolony

Jeżeli chodzi o pracę w omniko to polecam podstawa na czas a i na prowizję nie narzekam oczywiście nic za darmo trzeba pracować jak w każdej firmie.Co mi się podoba to spotkania umówione przez firmę.

Fox

UWAGA NA TA FIRME!!!!!!!!!!!!!!! (usunięte przez administratora)

@Fox

A DLACZEGO?

łukasz

I widzisz wyszło że WSPANIAŁA FIRMA OMNICO istnieje nawet ponad 10 lat.Wiem po tam pracuję.Teraz nawet szykują się podwyżki i premie.

heban

ależ oczywiście, że rekrutują wpisując Omnico w google dopisz jeszcze praca. Poszukują oczywiście doradców finansowych

Doradca Klienta

Rekrutacja to zwykła ściema i tyle.

Nie dajcie się nabrać.Szukają naiwnych do biegania po znajomych i rodzinie

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
przyszły pracownik?

To jest aż tak źle? Szczerze mówiąc mam przed sobą pierwszy dzień w tej pracy i teraz jestem coraz gorzej na to wszystko nastawiony. Na czym tak dokładnie ta praca tam ma polegać? Bezpośredni kontakt z klientem też tutaj wchodzi w grę? I jak to się ma z tymi prowizjami?

doradcy.pl
@przyszły pracownik?

teraz płacą 1500 zł na rękę podstawy,prowizja i za paliwo 1000 zł. miesięcznie

Epi
@przyszły pracownik?

masz iść do pracy i nie wiesz co będziesz w niej robił!?Ciekawe jak ją w takim razie dostałeś?Człowieku weź się ogarnij takich rzeczy dowiaduje się na rozmowie kwalifikacyjnej.

arek

Szkoda bo już miałem nadzieję że jakoś tak będzie szansa na normalny etat. A jeszcze chciałem się dowiedzieć jaka jest ta podstawa?

arek

Krzystof widzę że trochę orientujesz się jeśli chodzi o pracę w tej firmie. Napisz jaką dają podstawę?

bogdan

Paula albo mick napiszcie jaka jest podstawa w Omnico Doradcy Finansowi? Mam nadzieję że nie jest jakaś parszywa że tak powiem

mick

pracuję w Omnico jako doradca finansowy i nie narzekam. Robię swoje, mam źródło klientów od nich. Ciężka praca - to fakt - ale jak chcesz to bez problemu zarobisz i to nieźle... Nie ma firmy idealnej ;D Zawsze komuś coś będzie przeszkadzać

Paula

ja pracuję na stanowisku doradcy i zatrudniona jestem na etacie. Co do wynagrodzenia jest podstawa i prowizja :D na prowizje się uśmiecham, ponieważ jest niewspółpmierna z podstawą :). Pozdrawiam i życze pomyślności

Stefan

Pracowaem w Omnico jako praktykant przez jaki czas. Czas ten wspominam bardzo dobrze. W prawdzie nie miaem sporo roboty odpowiedzialnej bo przecie byem praktykantem ale nauczyem si sporo w zakresie finansow. Z tego co zauwayem i sysz to niezle mona zarobi w tej firmie głównie na prowizjach, no ale to ju specyfika pracy w finansach i bankowoci.

bigbrother

firma jakich wiele, wciskanie programów amplico na 10 lat, zwykła akwizycja, są lepsze firmy

leo

Witam Co sądzicie o firmie Omnico? Warto tam iść w ogóle?

ciekawski

czy ktoś może podzielić się wrażeniami z pracy w Omnico?

ciekawski

no i jak ta praca w omnico?

on

tez szukam...jakiś informacji o firmie bo niebawem sie tam wybieram :) .....po rozmowie napisze jak było

Zostaw merytoryczną opinię o Omnico Doradcy Finansowi - Poznań

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Omnico Doradcy Finansowi?

Kandydaci do pracy w Omnico Doradcy Finansowi napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Omnico Doradcy Finansowi