Omnico Doradcy Finansowi

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o Omnico Doradcy Finansowi

Kasia Nowy wpis

Jak oceniacie tą firmę na tle innych konkurencyjnych firm ?

nuj Nowy wpis

hej hej! czy szukają kogos teraz do firmy Omnico Doradcy Finansowi?

Adam Nowy wpis

Dzisiaj na moim osiedlu na skrzynkach na listy ktoś porozkładał masę ulotek tej firmy. Chyba każdy może się domyślić, że pod wpływem wiatru wszystkie ulotki poszybowały i w efekcie tego całe osiedle zaśmiecone jest ulotkami...

buba huba Nowy wpis

wiem że nie mam doświadczenia ani wykształcenia jako doradca finansowy, dlatego o taką pracę starać się nie będę w Omnico Doradcy Finansowi. ale mimo wszystko ta praca mnie bardzo fascynuje w takiej branży, jakąkolwiek inną posaę np. biurową mogę dostać w tej firmie? mogę nawet na stażu płatnym siedzieć albo praktykach

Doradca Klienta

Rekrutacja to zwykła ściema i tyle.

Nie dajcie się nabrać.Szukają naiwnych do biegania po znajomych i rodzinie

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
ama78

czy ktos doswiadczony moze cos wiecej o tej firmie powiedziec poszukuje pracy i nie wiem czy warto aplikowac Cv do tej firmy..Jak wygląda program szkoleń i rozwoju pracowników w firmie? Jakie możliwości rozwoju zawodowego oferuje firma swoim pracownikom? Jaki jest pakiet świadczeń socjalnych dla pracowników w firmie?

ama

Moze ktos z was pracował w tej firmie i chce podzielić się opinią o niej? Chce w niej pracować i zastanawiam się, jakie warunki oferuje pracodawca? może ktos pomóc zainteresowanej osobie w uzyskaniu poszukiwanych informacji? Chodzi głównie czy warto aplikowac i ewentualnie wybrac sie na rozmowe kwalifikacyjna?

witek

@ala, to nie jest żadna nowość, nikt tutaj bez powodu wpisów nie usuwa, a jeśli juz to nie jest to omnico doradcy finansowi... Zauważ, że czasem ludzie pisza pod wpływem silnych emocji i poniesie ich fantazja, często łamią tym samym regulamin portalu podając przy tym dane osobowe, czy próbując kogos zniesławić. Niemniej jednak jeśli znasz prawde o firmie, to śmiało, pisz.

kolo

Nawet jak zmieni nazwę firmy i siedzibę to są sposoby by namierzyć.DAMY RADĘ..

ano

firma zmieniła formę prowadzenia działalności, dlatego w krs-ie jest 2008. wczesniej dziłał w innej formie prawnej od 2003. A co do tych 200 km to chyba że do np. Kornika jedziesz przez Jarocin :) to i bedzie więcej niż 200 km ( polecam korzystać z nawigacji to się nie najeździsz).

weronisia
@ano

Tak tak to prawda, biorąc pod uwagę,że omnico działało już chyba we wszystkich miasteczkach i miastach około Poznania,otwiera się i po czasie zamyka.Także można to sprawdzić w sieci.Dla chcącego nic trudnego. A Łukasz to BZDURY WYPISUJE I TYLE BO TAJKI TO TAM NAWET NIE PRACUJE.HE,HE

lukasz

Wróciłem z wakacji a tu proszę mila niespodzianka.Dodatkowa premia.Super.

ala

Zresztą jeśli ktoś nie wierzy w to co pisze prosze bardzo niech sie do Was zatrudni i zobaczy jakie są realia.. Nie mam zamiaru wiecej odpisywać osobie podstawionej ktora tak perfidnie kłamie !! ŻEGNAM !!!

@ala

Także Proszę nie pisać jak się nie pracuje!

lol
@łukasz

ciekawe jak mozesz tam pracowac 10 lat skoro ta firma powstala w 2008r, wystarczy wejsc na krs i to sprawdzic.

ala

Nie mam zamaru sie tłumaczyć .. Zadna osoba która tam pracuje nie ma 10 letniego stażu !

ala

Zacznijmy od tego że zadna osoba w tej firmie nie pracuje 10 lat !

@ala

Skąd możesz wiedzieć jak nie pracujesz w tej Firmie....?

łukasz

Pracuję w tej Firmie od bardzo dawna ok. 10 lat i zawsze pieniądze z paliwa zostawały. I to sporo. Zresztą zarobki i podstawa zawsze były i nadal są wysokie. Zarobia się nawet kilka tysiący złotych w jeden miesiąć,ale to norma w tej Firmie.

ala

Mam nadzieje ze nikt madry nie da się nabrac na te 50-60 km dziennie !!! Do teraz pracują u Was osoby które dziennie robią nawet ponad 200 km.. Kto jest chetny pracować w danej firmie to prosze porozmawiać z pracownikami którzy nadal w niej pracują - powiedzą jaka jest prawda...

łukasz

To nie jest prawdą max.50-60 km. także jeszcze paliwo na swoje wyjazdy zostaje,albo spora kasa w kieszeni to wiem z doświadczenia.

ala

Jakbym nie wiedziala ile robi sie km. to bym nie pisała... Wiem ze robi sie dziennie do 200 km. a czasami i więcej...

TEŻ TAK SŁYSZAŁEM

ala

Jeżeli uważają sie za rzetelną firmę to niech są rzetelni wobec pracowników którzy ciężko pracują ... Ponad 200 km robią dziennie a na paliwo dostają marne 1000 zł Dziennie to 85 zł a dostajesz - 50 zł. nie licząc użytkowania samochodu.. 700 zł miesięcznie trzeba odliczyć od wyłaty.. Także zostaje Ci 800 zł

Co ty opowiadasz jakie 200km.to bardzo dużo

ala

A JEŚLI MA JUZ KTOS TEN 1000 TO I TAK NIE STARCZY NA PALIWO.TRZEBA DOPLACAC ZE SWOICH,PONIEWAZ ROBI SIE DZIENNIE NAWET PONAD 200 KM

zadne 1000 na paliwo tylko wiele mniej

Zostaw merytoryczną opinię o Omnico Doradcy Finansowi - Poznań

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Omnico Doradcy Finansowi?

Kandydaci do pracy w Omnico Doradcy Finansowi napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Omnico Doradcy Finansowi