Lambda S.A.

1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Lambda S.A.

wladzio

Jest praca do Niemiec na tunele i szukaja zbrojarzy ktos chetny?

zaintersowany
@wladzio

Ja jestem chetny i otwarty na wasze propozycje napiszcie do kogo mam sie udac konkretnie a nie do ludzikow ktorzy cos wiedza ale nie donca

Łukasz
@wladzio

Ja moge mam zdrowe rece i kregoslup kilka wiosen po 40 tce do kogo pisac o prace?

Pawel

Kiedy to sie wkoncu skonczy wszystko idzie ku zniszczeniu juz nawet spokojnie wyjechac sie nie da za chlebem

cola
@Pawel

Dwa lata minimum kiedy cos bedzie lepiej to moze sie usabilizuje i wkoncu bedzie lepszy swiat

norbert
@Pawel

Da sie u nich jak najbardziej aktualnie poszukuja ludzi na kilka stanowisk takze smialo sie zglaszaj

Z o.o.

Szukaja moze foirm sprzatajacych np po zakonczeniu budowy?

Bolo
@Z o.o.

Pracuje u nich od ponad 3 lat. Zawsze my sami wszystko robiliśmy.

Kazik
@Z o.o.

Tu nic nie znajdziesz do roboty szukaj w Polsce mnostwo jest ofert trzeba tylko szukac az cos dobrego znajdziesz

badajacy rynek

Duzo slyszalem o roznych firmach ale Lambda wypada naprawde zacnie i smiem twierdzic ze jedna z lepszych firm na rynku zagranicznym jak ktos ma inne zdanie prosze o komentarz pozdrawiam

karol
@badajacy rynek

bardzo duzo ludzi tam pojechalo a zroznych powodow zwolnilo sie potem znowu wrocilo do nich to zapewne plusy tej firmy

Bartosz
@badajacy rynek

To prawda dobra firma. Masz składki odprowadzone. Kase masz na koncie na czas. Wiec tak naprawdę ma się to co najważniejsze. Reszta to kwestia dogadania.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Lambda S.A., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
uczen

Wiecie moze kiedy wraca p. (usunięte przez administratora) bo ta jej podmiana to ani w jedna ani w druga jakbym rozmawial ze slupem a potem sobie sam odpowiadal jezu co za ludzie tam pracuja!

Ksawery
@uczen

o jaką panią Ci chodzi? Ta zla to która?

Waldek
@uczen

Podobno w Pazdzierniku wraca wiec wszystko wroci do normy i mam nadzieje ze te bhp ktore kupujemy w juli szweckiej to o kant (usunięte przez administratora) nie ma to jak polskie produkty

pracujacy

W razie wypadku do kogo mam sie zglosic zebu mo pomogl?

malarz

Opieka medyczna jest po naszej tronie jak w razie czlowiek zachoruje na np grype czy inne lekkie choroby?

prymus

Jak u nich jest z mozliwoscia awansu sa jakies kryteria i czas na spelnienie tego?

Oleg
@prymus

wszystko zalezy od twojego podejscia i zaangazowania do pracy a jesli umiesz plany budowlane czytac to wiec jedno ze napewno nie bedziesz caly czas jako fizyczny to ci gwarantuje

szpec
@prymus

jak jest miejsce albo wchodzi nowa budowa a jestes na tym samym poziomie co kierownik albo wiesz wiecej od niego to sam sie zglos do kadr tel czy email reszte cie pokieruja

kordian

Ciekawe czy jest juz ta zaraza na budowach w ich firmie nic nikt nie mowi nie pisze nic nie wiem

Wicek
@kordian

Wszędzie to jest wiec i na ich budowach na pewno też. No chyba ze są jacyś wyjątkowi.

grzes
@kordian

podobno nie ma jeszcze oficjalnie a cos tam kraza jakies plotki ale to nic nie potwierdzone na 100

patryk
@grzes

oby nie bo ja po swietach jestem z nimi umowiony na rozmowe i mam nadzieje ze nie zrezygnuja bo w przeciwnym razie jestem w czarnej (usunięte przez administratora)

gregory
@grzes

na razie idzie pelna para nic zlego na budowach sie nie dzieje takze smialo mozna wyjezdzac do nich do pracy

pajac
@kordian

nie ma mam info z pierwszej reki takze smialo mozna do nich aplikowac jest w czym wybierac roboty jest mnostwo

Zonka
@Wicek

jak na razie odpikac nie ma a wiem bo moj maz jest majstrem i wszystko wiem takze jestem spokojna i wiem zeby nie panikowac

żandarm
@grzes

poki co nie maja nic nie jest potwierdzone wiec mozna z nimi podpisywac umowe i wyjezdzac do pracy

Oskar
@kordian

nie ma i nie bedzie podobno praca na powietrzu fizycznych nie bierze haha

bela
@kordian

nie ma i nigdy na budowie nie bylo nigdy wiec chociaz u nich jest spokoj i jak w kraju czlowiek traci prace to tam mozna sobie dzialac na legalu ile sie chce

żonaty

Panowie oni caly rok pracuja czy maja w zimie przestuj?

Philip
@żonaty

Caly rok i cale lata czyli ponad 20 dlugich lat to sporo czasu i przede wszystkim wiarygodna firma ktora ciagle preznie sie rozwija

adam
@żonaty

tu przestojow nie ma sa swieta co zjezdzaja panowie ale po nowym roku trzeba wracac

zainetr...

Co sadzicie o nich mozna cos z nimi wspolpracowac?

Rafal
@zainetr...

uwazam ze tak moze nie jest to najlepsza firma budowlana ale jak sie tam raz podejmie to juz sie zostaje bo nie jest tak zle jak sie niektorym wydaje

kazik
@zainetr...

mozna wal w ciemno mowie serio nic nie masz do stracenia oprocz swojego czasu i zaangazowania w powierzone obowiazki

cierpliwy

Slyszalem ze przejeli kontrakty i szukaja ludzi to dobrze bo ja mam sporo kontaktow jak ktos zainteresowany piszcie w komentarzu

Samuel
@cierpliwy

jesli chodzi ci o ludzi to chetnie wezma kazda osobe i w dodatku na tym pare groszy przytniesz

nowy rys
@cierpliwy

ja jestem zainteresowany masz cos dla mnie jak mam sie kontaktowac?

Czy Lambda S.A. narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

grzes

narzuca niestety czesto jest tak ze od siwta do swieta plus wakacje takze 3, 4 zjazdy w ciagu roku ale to nie wszyscy tak maja pisze jak ja mam po roku u nich pracy

cisek

narzuca i to bez sciemy niestety za granica jest inne prawo trzeba tyrac natomiast swieta sa wolne dla wszystkich i wtedy sa zjazdy do domu

norbi

Ma zawsze dwa terminy i sa caly casz co roku a wiec sa to swieta bozego narodzenia i swieta wielkanocne aczklowiek zostaje urlop wakacyjny ale to juz jak kto chce jesli dana osoba rezygnuje z wakacji dostaje ekwiwalent za to

Emilek

Zgadza się zagwarantowane masz święta. Ale i bardzo często masz 3 tygodnie w wakacje wolne. Nie zawsze Ale często. Ogólnie zawsze jedziesz do kraju gdzie jest inne prawo inny kodeks pracy i musisz sie dostosować.

Waldek

Lepiej pracowac ciezko i wytwale niz sciemniac bo to na dluzsza perspektywie nie ma szans na zatrudnienie bo tego nie uda sie utrzymac w tajemnicy

Przemysław

Narzucają chyba że masz jakieś ważne sprawy w tedy możesz jechać tak jak Ci pasuje. Ja np. Na komunię jadę i wesele i terminy znam od dawna. Więc juz dawno najlepane .

kristian

kazda firma budowlana narzuca i to nie jest nowosc niestety dobrze to bylo kiedys teraz jeszcze doszedl ten chinski wirus to juz dopiero jest pieknie:)

Baltazar

Teraz to każdy siedzi na (usunięte przez administratora) i się cieszy że jest praca. Trzeba byc realista. Wszyscy tracą pracę albo siedzę w domu za grosze. Trzeba się cieszyc z tego co jest.

Profesor
@Waldek

Praca uszlachetnia i czyni wilnym wiec sami dokonajcie gdzie chcecie praacowac albo u kogo?

wacek
@Waldek

jak nie masz ambicji i wysokich celow materialnych to jedyna praca polecam na ochronie i tez przezyjesz

Szymon
@Baltazar

tez sie zgadzam ale czasami trzeba ryzykowac zeby cos w zyciu osiagnac! Tez bym nie chcial opuszczac ojczyzny ale co zrobic jak tu zawsze byla bida i bedzie caly czas poki nasz rzad tak podchodzi do ludzi gorszego sortu

konan

Niestety ale narzuca i co do tego nie ma zadnych dyskusji tak po prostu jest a jak jestes przeciwny temu to niestety konczysz z biletem w jedna strone

Wiecie może czy w Lambda S.A. szukają chętnych na staż?

Wiktor

Staż? To trzeba by było do nich zadzwonić i ustalić. Bo na necie nie ma takich info o nich.

Berek

Dzwoń do biura. Oni mają takie dane i informacje.

egzamino

Chetnych to raczej do biura bo na wyjazd to inna bajka

Alan

a ja u nich tylko sezonowo tzn wiosna pozniej lato odpoczynek potem na jesien takie turnusy i fajnie bo sie buduje pojade na 3 miesiace potem wracam z gotowka i pozniej znowu uklad idealny

Maciej
@Alan

Układ super. A Ja myślałem że oni tak nie zatrudniają A tu taka niespodzianka.

Bartek
@Alan

To masz spoko ja tez bym tak chcial co to trzeba zrobic jakie kryteria zeby tak bylo i u mnie?

Nico
@Alan

jak ty to zalatwiles nie wiem jak chcialem podobnie i niestety odmowe dostalem!

daro
@Alan

to masz extra zazdroszcze ci za taki uklad

lolek
@Bartek

z kim to gadac zeby tak miec uchyl rabka tajemnicy???

nowy
@Maciej

wszedzie tylko te uklady a nie da sie normalnie podjac u nich prace czy jak bo nie rozumiem tych wypowiedzi?

Sylwester
@nowy

Jasne że bez znajomości też się dostaniesz. Bez najmniejszego problemu. Byle byś tylko potrafił wykonywać jeden z zawodów który oni mają.

jest bo jest
@Alan

no to chyba masz nazwisko zaczynajace sie na M. reszte nie bede komentowal

@Alan

Każdy tak może pracować jak Ty? Czy tak mają tylko pracownicy z dłuższym stażem u nich?

Nikodem
@Marcin

Trzeba sobie na to zasłużyć. To znaczy przepracować co najmniej rok u nich. Na pewno nie na start.

kotek
@Alan

pozazdroscic ukladu a myslalem ze tak sie nie da

Nowy nie śmigany

Mam do nich się zgłosić do pracy Ale nie wiem zupełnie jaki kraj wybrać. Podpowiedzcie coś.

Ryś

Moim zdaniem francja: Blisko do domu w miarę Tanie życie Fajne zarobki

Wieslaw
@Nowy nie śmigany

Austria jest fajna na tunelach, jest duzo dodatkow ze w szkodliwych warunkach pracujesz tak jak jechac to tam

Kacper
@Wieslaw

A oni teraz mają Austrię? Bo ja chciałem tam jechać ale powiedzieli że nie ma szans.

Barti
@Nowy nie śmigany

Wybierz taki zeby bylo blisko do domu wtedy mozesz czesciej wracac i cieszyc sie z najblizszymi wolnym

Przemysław

Czy wy ich polecacie? warto z nimi gadać o pracy?

Filip
@Przemysław

Ja się za innych nie będę wypowiadać. Ale napiszę w swoim imieniu: Dla mnie są ok. Mogli by na odprawie więcej rzeczy mówić np. O kwaterach czy dostępności do neta.

@Przemysław

Warto Ale tylko na dłuższą metę. (usunięte przez administratora)

Rafał
@Przemysław

Na krótki dystans to tylko dla studentów. Bo to łatwa kasa. A dla pozostałych lepiej się z nimi na dłużej związać.

Patryk
@Przemysław

warto z nimi współpracować. Są ok i uczciwi.

Dominik
@Przemysław

praca ok. Firma ok. Kasa spoko.

silny
@Przemysław

a czemu nie polecac jak wporzo firma a przede wszystkim wyplacalni!

@Przemysław

warto z nimi pracować. Masz umowę o pracę i wszystkie należne składki. Dla mnie jest to ok

Wojtek
@Rafał

Super sprawa ja wyjezdzm co roku do Szwecji i pod koniec wrzesnia wracam firma zadowolona ja zarobiony na kolejny rok mi spokojnie starcza pozdrawiam

orek

Ciekawe jakby w firmie tej co opisujecie wirus panowal to tak bez wachania pojechalibyscie czy jak?

Henio
@orek

Wirus jest wszędzie. Ale pracować też trzeba bo z czegoś żyć trzeba. Inaczej się nie da.

Emil
@orek

Wirus wirusem. On Cię nie wyzywi. Więc po co to gderanie. Trzeba pracować i zarabiać na życie.

@Emil

Faktycznie. Trzeba pracować i nie ma co biadolić.

Wieslaw
@orek

jakby byl covid 19 to biro nie rekrutowalo by w dalszym ciagu ale bez obaw nic zlego na delegacjach sie nie dzieje dale preznie dzialaja

kaspi

Wszystkie firmy narzucaja i to nie jest cos dziwnego pamietajcie jadac do pracy za granice trzeba sie pogodzic z faktem ze jedziemy do pracy a nie na odpoczynek

benek
@kaspi

i tu jest racja to nie jest film czy bajka w ktorej sie obudzisz i z usmiechem zaczniesz nowy dzien pamietajcie ze nie mamy mozliwosci tak jestesmy skonstruowani ze musimy pracowac...

twardy
@kaspi

Zycie to nie bajka a praca waidomo do tego jestesmy stworzeni i taki mamy mechanizm trzeba sie pogodzic czyz nie?

zona dorota
@kaspi

trzeba ale nie jestesmy bialymi murzynami znam historie prawdziwe jak to chlopek ze wsi zostal brygadzista i zaczal tak ludzmi pomiatac ze szok krew sie lala omdlenia wyzwiaska za pare groszy! ja nie wiem jak jest u nich bo nigdy nie bylem ale mam nadzieje ze jest normalnie

emil
@kaspi

Jedni narzucaja drudzy nie to wszystko zalezy jak ty sie zaprezentujesz i jak sprzedasz nic wiecej nie mam do dodania

krecik
@twardy

jasne ze trzeba sie pogodzic ale do pewnego momentu jak ktos zlamie granice wytrzymalosci fizycznej czy psychicznej to moze byc problem i to duzy

kawaler
@emil

A niech narzucaja albo sie decydujesz na ich warunki albo zamknij temat i nie podejmuj u nich roboty skoro ci to nie pasuje

duzy
@twardy

nie jest bajka ale jak sobie poscielisz tak sie wyspisz ja tam wole wygodne zycie dlatego nie proznuje i pracuje u nich i jak dotad w zyciu nie zamienilbym na inna firme tu mi jest dobrze i tyle w temacie

Mikolaj
@twardy

nie ma wyjscia chyba ze sie ma potezny majatek ale to i tez mozna szybko przepuscic lepiej dorabiac sie od lyzki po dom itd lepiej smakuje

Reni

Zastanawiam się czy teraz to w ogóle są możliwe jakieś wyjazdy za granicę do pracy?

Boryna
@Reni

Oczywiście że mają pracę i wyjazdy. Sa cały czas w grze nie dali się tej propagandzie.

Maciej
@Reni

caly czas szukaja ludzi maja mnostwo zlecen wiec do nich o kazdej porze mozna sie zglaszac napewno cie nie zignoruja

Zostaw merytoryczną opinię o Lambda S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Lambda S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Lambda S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 94.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lambda S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 63, z czego 36 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Lambda S.A.