Opinie o Silesia Jeans w Mysłowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Silesia Jeans. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Silesia Jeans o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Silesia Jeans w Mysłowice

Szymon

Spodnie po trzech praniach i kilkukrotnym założeniu się rozerwały, reklamacja odrzucona z powodu "nadmiernego naprężenia kieszeni w czasie eksploatacji spodni". W tylnych kieszeniach nigdy nic oprócz kartki papieru nie było noszone. Także nie polecam tej gównianej firmy jak i również tandetnych pseudo jeansów. Omijać szerokim łukiem...

AP
@Szymon

Mam właśnie ten sam problem. Odrzucona dwukrotnie reklamacja nawet po interwencji u Rzecznika Praw Konsumenta. Dokładnie to samo się stało ze spodniami, tyle że ani razu ich nie prałam. Tylko nie odpuszczam i zgłaszam pozew do sądu. 3 majcie kciuki żeby się udało.

Szymon

AP Nowy wpis
@Szymon

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Silesia Jeans?

Klient

Omijać szerokim łukiem. Firma odrzuca reklamacje jak ujęła to pani sprzedawca „z zasady” dodając że napewno z nimi nie wygram. Buty których docelowa cena wynosiła 580 zł rozpadły się po 1 miesiącu, a wada przez ich „ rzeczoznawcę” została uznana za nieistotną. Mam nadzieje, że ta firma która ma karygodne podejście do klientów szybko zniknie z rynku bo psuje dobre imię marek CK i Tommy Halfiger.

Tommy
@Klient

Ty tez psujesz dobre imię tych marek, nie potrafiąc nawet ich poprawnie napisać! Tommy Hilfiger ! (usunięte przez administratora)

AHA
@Klient

Potwierdzam, nie szanują Klienta, odrzucają każda reklamację, ale to nie koniec walki o bluzę za prawie 400 zł, z której szybko zeszły całe napisy, bo źle użytkowałam ????‍♀️

Gabriela
@AHA

Co oznacza w ich wydaniu "złe użytkowanie"? Jeśli chodzi o pracowników to oni mają te reklamacje i ich zasady odgórnie ustalone mają, więc chyba wpłynąć na decyzję to nie mogą?

dokładnie tak ZAPŁAĆ i spadaj Nowy wpis
@Klient

to samo mnie spotkało Rzecznik konsumentów odpisał że jedyna droga to Sąd odrzucają reklamacje z zasady , towar podejrzanego gatunku nie wiem czy to pech ale dwie rzeczy tam kupione po max miesiącu do wyrzucenia OMIJAĆ OMIJAĆ OMIJAĆ

Kazimierz Nowy wpis

Na stronie firmy nie znalazłem żadnych aktualnych ofert pracy ale zachęcają żeby dołączyć do ich teamu i wysłać CV. Takie aplikowanie w ciemno się sprawdza? Serio odzywają się do kogoś? Można tak dostać robotę?

Sprzedawca

Umówiona rozmowa na konkretną godzinę, ale i tak musiałem czekać ok 15min, bo kierowniczka poszla do łazienki. Potem zaprasza cie do magazynu, przedstawi ofertę, co masz robić ( obsługa klienta - po 3 dniach pracy) sprzątanie, dbanie o dział, zmiana wystaw. Praktycznie błagaja cie o podjęcie pracy. Dostajesz 2dni rekrutacji po 8h, za które dostajesz ok. 50 zł/16h. Następnie jak nie zrezygnujesz podpisujesz umowę.

Kiedy możesz pracować?

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Nie

Bardzo słabe wynagrodzenia. Na zleceniu stawka taka jak za godzinę, zależy czy jestes studentem czy nie ucząca się osoba. Pracowac można nie więcej niż 120hodzin. Ja więcej to narzekają ze zarabiamy więcej niż osoby na umowę o prace. A to nie nasza wina ze takie są stawki. Traktują pracowników na zlecenie jak największe g****. Jak mało w kasie to niezadowoleni ze nie handlujemy, ze nasza wina, złe obsługujemy. Na sklepie wszystko musimy robic odkurzać wycierać, myć lampy 3metry nad ziemia, kafelki na kolanach sprzątać, sciany myć, a i tak powiedzą ze brudno. Strasznie traktowanie człowieka przez właścicieli. Obnoszą się w bogactwie, wiecznie narzekają na brak pieniędzy niskie utargi. Konkursy nie do wykonania, odzieży roboczej brak- kup se na 20% bo nie więcej. Podziękowałam po roku pracy bo za taka kasę a zwłaszcza takie trakowanie pracownika.

Niex2
@Nie

Potwierdzam wszystko wyżej.

1700-1800 na rękę dostaniesz na umowę o prace 170godzin. Dramat

To rzeczywiście nie za wysokie wynagrodzenie. Czy do pensji zasadniczej pracodawca dolicza premie uznaniową bądź benefity pozapłacowe? Każde dodatkowe bonusy są dodatkiem do wynagrodzenia. Daj znać jak jest w tym przypadku.

Oena

To prawda, szkoda tylko że skoro już tyle wiesz o pracy w tej firmie to nie wspomnisz o premii często min 500zl a jeżeli wyrobisz limit to jeszcze więcej, nagrody w postaci ubrań jeżeli zrobi się plan danej marki oraz dodatkowych premiach kwartalnych. Musiałaś być kiepskim pracownikiem skoro twoje wynagrodzenia wynosiły tylko tyle ????

Quasi
@Oena

Premie to dodatek, nie zmienia to faktu, że to od podstawy masz odprowadzane składki, a podstawa to najniższa krajowa. Co do zrobienia limitów sklepowych - kto to robi!? SCC albo M1ZE, reszta zrobi raz do roku. Więc te premie raczej są żałosne biorąc pod uwagę zapier*** jaki jest w tej firmie, Żeby zgarnąć ciuchy trzeba zrobić targety, co dla większości sklepów jest nie do zrobienia bo są cholernie zawyżane. Może osoba wyżej nie była złym pracownikiem, tylko trafiła na EC albo M1Cz czy 3st, a ty jesteś na scc albo m1ze, gdzie nie trzeba nic robić, bo klient sam kupuje.

P.

Pracowałem w tej firmie 2 lata i można powiedzieć, że na każdym możliwym stanowisku. Niestety ze względu na nagła sytuacje osobista musiałem zrezygnować . Według mnie wystarczą duże chęci i zaangażowanie, a twój wysiłek zostanie doceniony. Na wszystkich salonach kadra kierownicza jest bardzo przyjacielska i wspiera swoich pracowników co bardzo wpływa sprzyjająco na atmosferę . Rabaty pracownicze oraz liczne konkursy motywują do pracy. Jako, że pracuje się w systemie podstawa + premia wystarcza tak naprawdę tylko chęć jej zrealizowania (czasami jest ciężko ale da się ), a można dobrze zarobić. Co do samej firmy jest to firma rodzinna, którą tworzą wspaniali ludzie od których można dużo się nauczyć. Jest to miejsce w którym chce się pracować, polecam każdemu który chce spróbować pracy z światowymi markami.

Hmm
@P.

Czy możesz napisać jakie otrzymywałeś wynagrodzenia na kazdym ze stanowisk?

Gabrysia

Uważam że to najgorsza firma z jaką miałam do czynienia,kupiłam w tym sklepie kilka fajnych ubrań,ale gdy po 2 miesiącach noszenia bluzka mi się zepsuła z winny producenta,to ją zareklamowałem i oczywiście reklamacja po dwóch złożonych wniosków,reklamacja została odrzucona,zero szanowania klienta,odradzam w tej firmie zakupów.Moja noga w tym sklepie już nie powstanie,a co do obsługi klienta to dużoooo misza się nauczyć i wyszkolić.Na rynku jest tyle firm że mam w czym wybierać.Ludzie odradzam ten sklep omijać szerokim łukiem!!!!!!

aaa
@Gabrysia

To forum dla osób starających się o pracę, nie dla sfrustrowanych osób składających reklamacje, które zostały odrzucone. "Po 2 miesiącach noszenia bluzka mi się zepsuła z winny producenta". A to producent ją nosił, może to była wina złego użytkowania?

Tonik

Myślę, że konkurencja inspiruje do tych negatywnych wpisów!!

filutek

Ale to nie jest adres firmy tylko forum pracownicze!!!!

Iza

Niewiele ostatnio pojawiło się na forum opinii pochodzących od pracowników firmy Silesia Jeans - głównie piszą jej klienci. Czy może któraś z osób obecnych na forum jest zainteresowana podjęciem pracy w Silesia Jeans? Aplikować można na adres podany na stronie internetowej: http://silesiajeans.pl/praca/

Kacper

Odradzam zakupy w tej firmie. Buty zaczęły się rozklejać już po pierwszym użytkowaniu. Po oddaniu do reklamacji stwierdzili że wina jest w użytkowaniu.

as

Odradzam zakupy w tej firmie. Nie uznają reklamacji z zasady.

Studentka

Na zleceniu można dobrze zarobić! Podam mój przykład, jestem studentka, dwa lata pracuje w tej firmie. pracuje 100godzin dostaje 1170zl plus około 200-300zl premii. 1400l razem...a najniższa krajowa to 1500 zł przy 170godzinach. Dodatkowo kilka razy w roku uda nam się wygrać ubrania za kilkaset złotych. Za inwentaryzacje dwa razy do roku dostajemy pieniądze. Kierownik wymaga ale prywatnie jest z nim super! Razem z innymi sprzedawcami tworzymy super zgrany zespół.

XXX

Pracuje w firmie od niepełnego roku i to co tu wyczytuje o moim pracodawcy jakoś mi się w żaden sposób nie przekłada na rzeczywistość. Fakt firma rodzinna - ale za to jaki bliski kontakt z szefostwem , grafik - dostosowany do mojego grafiku zajęć , premia - uzależniona od realizacji % indywidualnego limitu ( handlujesz -zarabiasz ) , kierownik - młody i elastycznie podchodzący do zespołu , motywacja - Sales Masters , Ambasadorzy i inne programy znakomicie dostosowane do możliwości ( nagrody rzeczowe i finansowe jako dodatek do wynagrodzenia miesięcznie i kwartalnie ) , nadgodziny - płatne , atmosfera - kocham to co robię i ludzi z którymi pracuje ! Szczerze POLECAM dołączenie do zespołu Silesia Jeans .

Pracownik.

Pracuję w firmie od kilku lat i muszę przyznać, że początki były naprawdę trudne i co najmniej dziwne, ale to tylko było spowodowane chorym rządzeniem kadry. Natomiast od dłuższego czasu nie mogę narzekać, bo byłabym po prostu niesprawiedliwa. Przypuszczam, że poniższe opinie były wystawiane przez osoby, którym po prostu nie chciało się pracować. Jak wiadomo, do pracy przychodzimy w konkretnym celu. Firma oferuje elastyczny grafik, odpowiednie szkolenia, oraz stara się zachęcić pracowników ciekawymi konkursami motywacyjnymi. Naprawdę nie widzę powodów, dla którego miałabym negatywnie pisać o Firmie. Wystarczy trochę zaangażowania oraz pozytywnego nastawienia i można samemu się przekonać, jak to wszystko owocuje. A jeżeli ktoś przychodzi do pracy, tylko po to, żeby pochwalić się na FB, czy Instagramie, że pracuje w dobrej marce, to lepiej żeby roznosił ulotki, bo takich pracowników wcale nie potrzebujemy.

a.s.

wiekszosc opinii jest pisana chyba przez ludzi, którzy nigdy w czesniej nie pracowali w tej branzy. Na plus ( w porownaniu z innymi soeciowkami): naprawde elastyczny grafik. dajesz swoj plan zajec, plus dodatkowe potrzeby na wolne, wakacje itd dobry system premiowy. nie spotkalam sie z ponaglaniem w wykonywaniu limitu, ale moze dlatego, ze kazdemu zalezalo i motywowalismy soe wzajemnie ogrom nagrod rzeczowych. po roku nie woesz, co robic z tymi wszystkimi rzeczami faktycznie najwoecej zarobisz na umowie o prace, ale jesli dobrze pracujesz kierownij zaproponuje Ci j, nawet jesli jestes studentem. Ci,ktorzy maja watpliwosci powinni przejsc sie do ktorehos salonu i zobaczyc, ze atmosfera nie jest zla.

Ryś

Totalnie odradzam zakupy w tej sieci, nie uznają reklamacji z zasady, powołują się na konserwacje niezgodną z oznakowaniem, nie podając żadnych podając konkretów. Na dzisiaj walczę dalej i polecam ją innym

Cała prawda

Niestety ale negatywne opinie to sama prawda. Pracodawcy są nieprofesjanoalni jeśli Cię lubią masz dobrze jeśli nie to masz przekichane. Firma to jeden wielki bałagan. Z każdego działu każdy pracownik musi robić po kilka rzeczy na raz stąd ciągle niedopatrzenia i błędy. Mają do Ciebie pretensje a nie ma żadnych szkoleń plus brakuje rąk do pracy. Jeśli trafisz na sklep gdzie jest ruch to jest jeszcze w miarę dobrze bo przynajmniej masz jakąś premie jeśli nie to nie dość że przychodzisz z pracy i czujesz się jakbyś wyszedł z kopalni to ciągły niedosyt i pretensje od strony kierownika lub pracodawcy Cię dobija, gdzie napewne rzeczy nie mamy wpływu. Musisz zostawać po pracy, zmieniać witryny i plakaty gdzie zdarza się to bardzo często. Ze strojem roboczym to również prawda. Pracowałam w różnych firmach ale z taką deorganizacja się dawno nie spotkałam. Oprócz tego podpisuje się umowy które sa związane z regulaminem firmy którego się nie widzi na oczy i tak naprawdę masz podstawę a premia to jedna wielka łaska na którą bardzo ciężko pracujesz. Nie polecam nikomu tej firmy. Myślę że bazują na niewiedzy ludzi i traktują jak tanią siłe roboczą. Powodzenia osoba które zostały i ostrzegam osoby które chcą się zatrudnić.

Kinia

Firma jest beznadziejna. Za strój roboczy musisz płacić. Na swieta nie dostajesz zadnych pieniedzy lub bonow. Ciagle nadgodziny za które nie zostajesz zapłacone. Musisz robić kilkanaście rzeczy na raz bo jest za mało ludzi na sklepie. A kierownik wymaga. Ciangle jest zmieniany grafik ponieważ ludzie często się zwalniają. Zero życia prywatnego i caly czas sres czy się zrobi limit. Nie polecam nikomu tej firmy. Umowa o prace jest przyznawana jako nagroda. Dobrze ze od tego roku nadchodzą zmiany w warunkach pracy ale wątpię że firma się do tego dostosuje bo zawsze szukają oszczędności w pracownikach. Moja umowa zlecenie tez byla porazka.

Zostaw merytoryczną opinię o Silesia Jeans - Mysłowice

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Silesia Jeans?

Kandydaci do pracy w Silesia Jeans napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Silesia Jeans
  • Rynek 19