Joker Zakład Usługowo-Handlowy Juliusz Słowikowski

Opinie o Joker Zakład Usługowo-Handlowy Juliusz Słowikowski

erwin 2013-05-07 01:01
Potwierdzam wszystko racja, zgadzam się w 100%
Mały 2013-05-07 07:42
Ja to nadal pracuję u niego, bo innej opcji nie mam, ale tylko czekam, aż ktoś kiedyś nie wytrzyma i stanie się to o czym marzy reszta brygady ;-)
robol 2013-05-07 23:27
( usunięte przez administratora ). nie polecam!! lepiej w biedronce na kasie.
budovlaniec 2013-05-15 15:54
Bezsensowna firma. Żerowania na naiwności specjalistów ( usunięte przez administratora )
ten sam co zawsze 2013-08-05 00:54
Nie warto. Do PIP'u z nim.
Boboo 2015-12-16 22:01
Ja osobiście poleca.
Co do zarobków jest ok . Jeśli ktoś przychodzi pracować to zarabia , a jeśli ktoś przychodzi i robi wszystko by nie robić to nie zarobi. Bywają tez premie, no ale nic za darmo... kiedy trzeba coś zrobić to trzeba i tyle jak w kazdej firmie
mirko 2016-08-08 13:45
Jokerbud słowikowski mysłowice nie polecam, cwaniaczki i tyle, puszczą cię z torbami, zyski za wszelką cenę co do grosza!!! Fachowość u nich to pojęcie nieznane
opole 2016-10-20 01:09
nazwa to chyba joke bud a nie joker bud haha, jeden wielki żart
Cierpliwy 2016-11-02 22:45
Banda oszustow i nieudacznikow. Jokerbud myslowice to firma parabudowlana. Ale i kosa kiedys na kamien trafi.
Zostaw swoją opinię o Joker Zakład Usługowo-Handlowy Juliusz Słowikowski - Mysłowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Joker Zakład Usługowo-Handlowy Juliusz Słowikowski