Joker Zakład Usługowo-Handlowy Juliusz Słowikowski

Opinie o Joker Zakład Usługowo-Handlowy Juliusz Słowikowski

erwin 2013-05-07 01:01
Potwierdzam wszystko racja, zgadzam się w 100%
Mały 2013-05-07 07:42
Ja to nadal pracuję u niego, bo innej opcji nie mam, ale tylko czekam, aż ktoś kiedyś nie wytrzyma i stanie się to o czym marzy reszta brygady ;-)
robol 2013-05-07 23:27
( usunięte przez administratora ). nie polecam!! lepiej w biedronce na kasie.
budovlaniec 2013-05-15 15:54
Bezsensowna firma. Żerowania na naiwności specjalistów ( usunięte przez administratora )
ten sam co zawsze 2013-08-05 00:54
Nie warto. Do PIP'u z nim.
Boboo 2015-12-16 22:01
Ja osobiście poleca.
Co do zarobków jest ok . Jeśli ktoś przychodzi pracować to zarabia , a jeśli ktoś przychodzi i robi wszystko by nie robić to nie zarobi. Bywają tez premie, no ale nic za darmo... kiedy trzeba coś zrobić to trzeba i tyle jak w kazdej firmie
mirko 2016-08-08 13:45
Jokerbud słowikowski mysłowice nie polecam, cwaniaczki i tyle, puszczą cię z torbami, zyski za wszelką cenę co do grosza!!! Fachowość u nich to pojęcie nieznane
opole 2016-10-20 01:09
nazwa to chyba joke bud a nie joker bud haha, jeden wielki żart
Cierpliwy 2016-11-02 22:45
Banda oszustow i nieudacznikow. Jokerbud myslowice to firma parabudowlana. Ale i kosa kiedys na kamien trafi.
Spec 2017-04-27 15:42
Ja tam nie narzekam...Kasa sie zgadza wiec jest ok.Dla osób którym sie nie chce robić i nic nie potrafia to odradzam bo wyleca na [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ne jabłko szybciej niż sie tego spodziewaja..
Edyta 2017-08-11 08:34
@Damian, czy do tej pory otrzymałeś umowę? Kontaktowałeś się z pracodawcą w tej sprawie, dlaczego jej nie otrzymałeś od razu? Czy prócz Ciebie są osoby w podobnej sytuacje jak ty? Napisz czy wypłaty miałeś terminowe i wszystko się zgadzało? Może to przejściowa sytuacja?
W. 2017-08-29 08:58
Pracuje jusz tyle lat i nie ma najmniejszego problemu z wyplatami.Co tydzien w piatek wieksza zaliczka na weekend. Pseudo fachowcy z komornikami na karku sami leca w kulki nie chca umowy za robote zycza sobie jak by conajmniej kierownikami budowy byli a nic nie robia jeszcze potrafia tylko [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i musze po nich poprawiac. Takich preacownikow Julek nie chce...i wtedy zaczyna sie problem.
Miecio 2017-09-04 09:36
Pracowałem w Jokerbud normalnie umowę o pracę miałem na czas nieokreślony .Warunki pracy nie najgorsze..Zawsze terminowo wypłacane.Niestety jak się komuś nie chce robić to nie zarobi nikt nikomu za darmo nie będzie dawał..Wyjechałem za granicę i uwierzcie mi ze czasami tęsknię za praca w Joker.
Stalmacha 2017-10-11 10:25
Tak się składa, że owa firemka robiła mi ocieplanie przy Stalmacha w Mysłowicach, zależało mi na szybkiej realizacji tego zlecenia a termin przedłuzył się trzy krotnie!!! terminowość nie jest ich mocną stroną, przyjeżdzali rzadziej niż można było się ich spodziewać. Jesli chcecie czekac z ociepleniem swojego budynku do przyszlej zimy to polecam , a jesli chcecie miec szybki i fachowy remont to stanowczo odradzam
gfgvbbv 2017-10-11 10:41
firma moze by byla wpozadku gdyby juliusz zaczal ludzia placic a ak to se ino wrogow narobi
Zostaw swoją opinię o Joker Zakład Usługowo-Handlowy Juliusz Słowikowski - Mysłowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Joker Zakład Usługowo-Handlowy Juliusz Słowikowski