ENERGOP Sp. z o. o.

Opinie o ENERGOP Sp. z o. o.

Kierownik

Propaganda, propaganda i propaganda, a zatem nic dziwnego że ludzie odchodzą i ciągle zatrudniają nowych. Pomoc od strony trzeciej zbyteczna. Zarządzający do wymiany i inni do wymiany itp. ... .

@Kierownik

Jaką propagandę masz na myśli? Nie orientuję się o co może chodzić a jestem zainteresowana pracą w Energopie i chciałabym dowiedzieć się na ten temat jak najwięcej. Wytłumaczysz o co chodzi? Dlaczego ludzie odchodzą z firmy?

aaa
@Marta

Te odejścia to dobra propaganda bo od dobrego roku firma zatrudnia a nie zwalnia.

Roman
@aaa

Masz racje. Na stronie firmy widziałem że szukają spawaczy i ślusarzy. Przyjmują też osoby bez doświadczenia prosto po szkole? Bo zależy mi żeby nauczyć się fachu ale zastanawiam się ile na początek można zarobić? Więcej niż średnia krajowa? Wiesz coś?

Witam czy istnieje mozliwosc przyjecia osoby kompletnie bez doswiadczenia tylko po kursie z urzedu na stanowisko szczepiacza? Dziekuje i pozdrawiam

Witam czy osoba kompletnie bez doświadczenia po kursie może ubiegać się o prace szczepiacza? Dziekuje i pozdrawiam

Fotki to może i fajne, miód na nasze serce, ale szkoda ze tylko jeden plac, a pozostałe. Ile mamy projektów??? Ile mamy pracowników na utrzymaniu Dyrektorów, zastępców itp. ? Konkurs był a zostaje i tak to samo, po co to wszystko tylko dla picu i publiki... Ale jest tutaj wspaniałe kraina mlekiem i miodem płynąca za państwowe pieniądze...

Dzień dobry, jeśli byłby Pan pracownikiem, wiedziałby Pan ile mamy projektów. Wczoraj umieściliśmy zdjęcia pokazujące ile materiałów na kolejny projekt zmierza do Sochaczewa. Będziemy wstawiać kolejne zdjęcia, żeby mógł Pan być na bieżąco :) Nasi pracownicy cieszą się, że 2021 rok mimo szalejącego COVID-19 zapowiada się bardzo optymistycznie dla naszej Spółki. W związku z powyższym, prosimy o umieszczanie opinii popartych faktami. Nie możemy się również nie odnieść do ostatniego Pana zdania, które pokazuje, że niekoniecznie ma Pan wystarczającą wiedzę do tak radykalnych stwierdzeń. Kontrakty pozyskujemy ciężką pracą wszystkich działów, na czele z działem handlowym, ofertowym i Zarządem. Nie byłoby mowy o kolejnych Klientach, gdyby nie wysoka jakość pracy takich działów jak: Przygotowanie produkcji, produkcja, kontrola jakości, magazyn, BHPiŚ, itd. Proszę zatem docenić, że Nasi pracownicy to doskonała kadra specjalistów, którym na sercu leży rozwój Spółki. Nasze zyski są wypracowane codzienną pracą, proszę zatem powstrzymać się od komentarzy o państwowych pieniądzach.

SS
@ENERGOP Sp. z o. o.

Ale pierdoły wy wszyscy piszecie zwłaszcza Pani od PR. Nie polecam. Przecież każdy wie ile mamy projektów. (usunięte przez administratora)

Aplikant
@ENERGOP Sp. z o. o.

A co ze stanowiskiem główna kiegowa nikt nic nie pisze

@ENERGOP Sp. z o. o.

Szkoda słów, raczej złożę wam wypowiedzenie i w niedługim czasie inne osoby, kadra hmhm.

Aa
@SS

Jak tak kazdy wie ile jest roboty to po co tu te bzdury ktos pisze. Chyba ze kogos boli pozyskanie nowych zleceń.

BB
@Aa

Jakiej roboty i lepiej weź się za robotę niż takie bzdury pisać. Robotę możesz poczuć na produkcji. Produkcja utrzymuje wszystkich darmoziadow którzy siedzą w biurowcu. Firma dałaby sobie radę bez was wszystkich.

@PP

Zachęcamy do ponownego przemyślenia swojej decyzji. Warto o swoich spostrzeżeniach porozmawiać z przełożonym, wszelkie kwestie można przecież przeanalizować, a problemy rozwiązać :) Pozdrawiamy!

Panu M. Małeckiemu i pozostałych już dziękujemy. Pracownicy:))

Panu M. Małeckiemu i pozostałych już dziękujemy. Pracownicy:))

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Tig

Witam, Jestem zainteresowany pracą w Państwa firmie. Posiadam rok doświadczenia w tigu, na prefabrykacji rur ,spawanie pod rtg, stal czarna (fm1/fm2) . Moje pytanie brzmi czy przyjmują Państwo aktualnie spawaczy tig, jak wygląda perspektywa rozwoju w Państwa firmie i jakie stawki oferujecie? Zależy mi na długim okresie współpracy w konkretnym miejscu w celu poszerzenia swojego doświadczenia . Pozdrawiam

mlody
@Tig

Ciągle kogoś przyjmują na prefabrykację albo na montaże (Włocławek/ Płock). Dzwon i umów się na próbki.

@Tig

Szanowny Panie, zapraszamy zatem do kontaktu. Jak najbardziej zatrudniamy nowe osoby, jesteśmy otwarci również na przeszkolenie pracowników i oczywiście szukamy pracowników, którzy w naszej Spółce będą się szkolić i rozwijać. Proszę przesłać swoją aplikację na adres mailowy: kariera@energop.com.pl

Jarek

Witam. Jak obecnie wygląda sprawa ze szkoleniami w firmie. Czy są to całe kursy, podczas których uczy się monterski i spawania jednocześnie? Czy musiałbym je przejść osobno jeden po drugim? No i czy można znaleźć zatrudnienie w firmie po takim kursie/kursach? Pozdrawiam

Aplikat

Szukają Głównej Księgowej - dlaczego? kto dotychczas prowadził księgowość i dlaczego już tego nie robi?

Deo

Czy obecni pracownicy nie powinni zostać zawieszeni w obowiązkach służbowych (bez wynagrodzenia) do momentu wyłonienia nowego Prezesa i Członka Zarządu?

On
@Deo

Widzę ze nie za bardzo zna kolega KSH skoro pisze pan takie bzdury.

@On

Panie „DEO” - polecamy zapoznać się z obowiązującymi przepisami. Zachęcamy również do zgłoszenia swojej kandydatury w postępowaniu kwalifikacyjnym. Jednocześnie, zachęcamy do zapoznania się z innymi ofertami pracy, które może Pan znaleźć na stronie Energop.com.pl w zakładce „kariera”. Obecnie poszukujemy tokarzy, monterów, spawaczy, mechanika, specjalista ds. Przygotowania Produkcji, specjalistę ds. Kontroli Jakości. Szczegóły znajdują się na wskazanej wyżej stronie internetowej. Pozdrawiamy.

Dfv
@Deo

DLACZEGO NIECHCIE OPUBLIKOWAC OGŁOSZENIA NA INNYCH PORTALACH O TEMATYCE PRACA, W PRASIE OGÓLNODOSTĘPNEJ? CO JEST TEGO PRZYCZYNĄ??? BO STRONA INTERNETOWA TO ZA MAŁO....

Ex
@ENERGOP Sp. z o. o.

Dzień dobry były Pracodawco. Bardzo mocno zastanawiałem się nad zgłoszeniem swojej kandydatury. Nawet, co może być dla Pracodawcy szokiem, spełniam wszystkie wymogi formalne. Jednakże po przespaniu się z tematem stwierdziłem iż nie byłbym w stanie współpracować z częścią koleżanek i kolegów. Zaczynanie pracy od zwolnienia 30 % pseudo kadry nie jest dobrym startem. Z żalem więc pozostanę gdzie jestem i poobserwuje co los przyniesie. PS. Powodzenia nowej / starej nomenklaturze

@Ex

Dzień dobry, Cieszymy się, że mimo zmiany pracy wciąż żyje Pan/Pani również sprawami Spółki ENERGOP. Chcemy mimo Pana/Pani wątpliwości podkreślić, że atmosfera wśród naszych pracowników jest dobra, optymistycznie patrzymy w nadchodzące miesiące i choć zawsze mogą zdarzać się jakieś nieporozumienia to zdecydowana większość pracowników, którzy zmienili pracę - chciałoby do ENERGOP wrócić. Dlatego zachęcamy raz jeszcze do przemyślenia swojego stanowiska i wzięcia udziału w rekrutacji. Pozdrawiamy.

Ex
@ENERGOP Sp. z o. o.

Dziękuje bardzo za propozycję. Ponownie więc rozpatrzę zagadnienie. Możliwe że rzeczywiście się skuszę. Szkoda tylko lasów na ten papier :-(

NOWY
@Deo

MAMY NADZIEJĘ ZE TEN PROCES PRZEBIEGNIE INACZEJ JAK POPRZEDNIO I NIE ZOSTANĄ WYBRANI CI SAMI, CHOCIAŻ PRAWDOPODOBIEŃSTWO TO 99,9%. MAMY NADZIEJĘ ŻE RADA WYBIERZE NOWE OSOBY Z DOŚWIADCZENIEM I WIEDZĄ W TEJ BRANŻY. CAŁA BRANZA, KLIENCI CZEKJA NA NOWE OSOBY KTÓRE BĘDĄ ROZWIJAĆ TE SPOLKE I GRONO ZADOWONYCH KLIENTÓW, OBECNYCH I NOWYCH PRACOWNIKÓW. CZEKAMY NA ZUPEŁNIE NOWY ZARZĄD TJ. PREZESA SPOKI I CZŁONKA ZARZADU-DYREKTORA PRODUKCJI... TERAZ DOBRY CZAS NA ZMIANY, CAŁA RESZTA TO POTEM.

@NOWY

Szanowny Panie Nowy, niezrozumiała jest dla Nas Pańska krytyka bez podawania konkretnych argumentów. Proszę na przyszłość wskazywać konkretne działania, które ocenia Pan krytycznie. Ten portal służy do wyrażania swojej opinii o Spółce, a nie bezpodstawnego "anonimowego hejtu", który w internecie jest tak często spotykany. Podpisaliśmy znaczące kontrakty, w dobie pandemii utrzymana została załoga Spółki, a mimo trudnej sytuacji związanej z COVID wciąż się rozwijamy. Nasi Klienci są bardzo zadowoleni ze współpracy z ENERGOP o czym świadczą kolejne kontrakty, nowe zlecenia i rozmowy jakie obecnie toczą się z dotychczasowymi Kontrahentami. Jeśli jest Pan pracownikiem Spółki to ta opinia jest tym bardziej nieuzasadniona, a jeśli nie jest Pan pracownikiem Spółki to zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy. Życzymy więcej optymistycznego spojrzenia na otoczenie, a w swoich wypowiedziach więcej argumentów. Pozdrawiamy!

Wydzial
@Ex

EX byłby najlepszym kandydatem jednoosobowym na Prezesa w naszej organizacji. Członek-Dyrektor jest zbędny.

Witam. Bardzo rzadko zaglądam na ten portal ale z sentymentu postanowiłem się dowiedzieć co tam w byłej firmie słychać. Szkoda że tyle niepochlebnych opinii widzę. Już ponad trzy lat jak nie ma mnie w firmie ale sentyment do ludzi pozostał. Pracowało się z Wami bardzo dobrze. Przy okazji pragnę podziękować za ten kilka ładnych lat kiedy miałem okazję z Wami współpracować. Panowała zawsze rodzinna atmosfera i zawsze można było liczyć na pomoc. A że są czarne owce które psują atmosferę, wierzcie mi zawsze i wszędzie będą. Tego się nie uniknie. Trzeba z tym żyć. Jak teraz tam wygląda, nie mi komentować gdyż po prostu nie wiem. Gratuluje zdobycia nowego dużego projektu oraz rewitalizacji sprzętu. Zawsze to była bolączka. Do nowych - uczcie się od starszych bo jest w Energop od kogo. Pozdrawiam serdecznie

@Michał

Michale, dziękujemy za wpis. Zapewniamy, że w Naszej Spółce nadal jest rodzinna atmosfera, a faktem jest, że wieloletni pracownicy to prawdziwa skarbnica wiedzy. Pozdrawiamy

Panie Michale-pracownicy
@Michał

Bardzo pozytwynie. Pamiętamy Pana i innych pracowników, których już z nami nie ma, bo musieli... , a szkoda. Pan i cała reszta byliście ok.:). Praca z wami była przyjemnością. Teraz to średnio? W każdym razie wszystkich pozdrawiam(-y) i życzymy dużo sukcesów i powrotu do firmy, po dobrych zmianach, jeśli nastąpią, miejmy nadzieje, że nastąpią. Pozdrawiam(-y).

Wydzial
@Panie Michale-pracownicy

Nie pozdrawiamy Pana E.... i jego otoczenie.

@Panie Michale-pracownicy

Bardzo dziękuje. Miło się to czyta. Powodzenia na przyszłość

@Wydzial

Akurat o tym panie E.. mamy podobne zdanie :-)

@Michał

Szanowni Państwo, rozumiemy, że każdy ma prawo mieć swoje zdanie na temat innych pracowników Spółki. Mimo wszystko, prosimy jednak, żeby opinie dodawane przez Państwa odnosiły się nie do konkretnych osób (niezależnie czy są to byli pracownicy czy obecni), ale co do zasady do organizacji pracy, warunków i Państwa spostrzeżeń co można byłoby zmienić/udoskonalić - tak, żeby wszyscy byli zadowoleni. Uważamy, że nikt nie chciałby na swój temat czytać "anonimowego hejtu". Jeżeli jesteście Państwo zgodni z takim zamysłem, to jesteśmy przekonani, że można wciąż zmieniać naszą Spółkę i ją rozwijać.

WSZYSCY

TO CZEKAMY WSZYCY NA OFICIALNE WYNIKI? KTO ZOSTANIE?

Szanowny "Pracowniku", Bardzo proszę nie wprowadzać w błąd innych użytkowników. Ogłoszenie o postępowaniu jest na stronie internetowej energop.com.pl, a także na bip.arp.pl. Zachęcamy do zapoznania się z Rozporządzeniem Rady Ministrów w sprawie przeprowadzenia postępowania kwalifikacyjnego na stanowisko członka zarządu w niektórych spółkach handlowych. Znajdzie tam Pan/i wszelkie informacje o obowiązujących wytycznych i szczegóły dotyczące zamieszczania ogłoszeń o postępowaniu kwalifikacyjnym (par. 5). W związku z faktem, iż poprzednie zapytania "Pracownika" zawierają te same błędy językowe (jak np. w przypadku opinii DFV) ubolewamy, że każdego dnia publikuje Pan/Pani te same wpisy bez zapoznania się z przepisami. Jednocześnie, uważamy, że wyczerpaliśmy już Pana/Pani zapytanie i prosimy o wstrzymanie się z generowaniem tych samych zapytań każdego dnia. W tym miejscu jeszcze raz zachęcamy do lektury przepisów, a w przypadku spełnienia wymogów formalnych do zgłoszenia swojej kandydatury w toczącym się postępowaniu kwalifikacyjnym. Życząc udanego tygodnia, pozdrawiamy:)

@ENERGOP Sp. z o. o.

Ogłoszenia dostępne, a czy nie powinny być doprecyzowane zgodnie ze schematem org.? Na innych portalach ogłoszeń brak?

Cześć będziecie mieli przestój ?

@Marek

Nie będziemy mieć przestoju. Pozdrawiamy:)

Wojtek

@apel a dlaczego? Co robią zle?

Kierownik Dzialu

Spotkania za spotkaniem i nic z tego nie wynika. Należałoby dokonać zmian w Zarządzie i wybrać zupełnie nowych ludzi zewnątrz...

PS
@Kierownik Dzialu

Zgadzam się, zmiany są potrzebne.

HEJT

Trochę to boli że firma zaczęła się rozwijać, stara się stawiać na wychowanie sowich pracowników a jest kilku niezadowolonych byłych pracowników i ciągle mieszają z błotem każdą decyzję... Zanim się uwierzy w to co ktoś pisze po złości to może warto na własne oczy przyjechać i ocenić. Taka mała refleksja.

Erd
@HEJT

Ilu pracownikow przewinęło się w tym roku? Firmie dano pieniądze, a nie ma ich z działalności operacyjnej. Co ludzie to piszą to cała prawda.

Pan Cieniutko

Panie cieniutko moze Pan sie weź za robote a nie ciagle tylko u pana cieniutko i cieniutko. I po co Pan zmieniasz imie jak tresc ciagle ta sama.

PP

Niestety żadnej rewalacji nie ma i wciąż cieniutko(usunięte przez administratora).... Mam nadzieję że Rada sądzi to samo...

Chyba brakuje wam specjalistów? Ciągle ich szukacie.... WIADOMO W ŚWIECIE ŻE SŁABIUTKO...

PP

Specjalisto od siedmiu boleści odpieprz się od pracowników bo jakbyś był taki super to nadal byś pracował zamiast fejsika oglądać i się ekscytować po nocach ????

@PP

Brakuje specjalistów, dzięki kierownictwu pracownicy odchodzą.

Aaa
@PP

Niestety ludzie odchodzą i to jest faktem.

bbb
@Aaa

O kim wy mówicie że odszedł???? na razie to jest kilka nowych twarzy i w PP i na produkcji. CO najwyżej są to nowi ludzie na umowach z firmą a nie podwykonawcy i może to tak kogoś boli.....????

Zz
@bbb

Stare twarze zastąpiono nowymi.

Kierownik

Nowy Członek w obszarze powierzonych obowiązków to cieniutko.....

@Kierownik

Cieniutko z tą pracą.

Spawacz

Praca na stanowisku spawacza tig 141 co Pan proponuje to jest śmieszne.... Nie polecam

Fenix

A może warto szpital polowy zrobić na jednej z hal w walce z wirusem?

Zostaw merytoryczną opinię o ENERGOP Sp. z o. o. - Sochaczew

• Jak się pracuje w ENERGOP Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy ENERGOP Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 75.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ENERGOP Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 62, z czego 4 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ENERGOP Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w ENERGOP Sp. z o. o. napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ENERGOP Sp. z o. o.